Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

pouze ktm exc 300

#3641 11.07.2018 18:32:14

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: pouze ktm exc 300


Den napsal(a):

MichalEXC:

Jelo to jak hovado...

A nějaký zásah po kterém přišla tahle změna ? Nebo jsi jednou prostě přišel k motorce, nastartoval, a nejela? To by bylo dost divný ne ?


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#3642 11.07.2018 18:37:21

Re: pouze ktm exc 300


Jarynn:

Ano psal jsem více lidem a jen málo z nich vůbec odepsalo... Patříš mezi ty co komunikovali a doporučují opravný set na který čekám a uvidím...

 offline 

 

#3643 11.07.2018 18:39:16

Re: pouze ktm exc 300


MichalEXC:

Začalo to v zimě z ničeho nic...
Určitě dávám jiný olej než dával předchozí majitel, ale ten jsem lil do silniček a nebyl problém, stejně jako do 250 2T motokrosu...

 offline 

 

#3644 11.07.2018 18:41:30

Re: pouze ktm exc 300


MichalEXC:

Za možnosti nastavení vyhledané na netu moc děkuji a zavolám ohledně servisního manuálu...

 offline 

 

#3645 11.07.2018 19:04:19

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: pouze ktm exc 300


MichalEXC napsal(a):

Dene, nevis jaky je rozdil mezi Keihin a Mikuni? Kdybychom nastavili Tvoji 2017 podle moji 2015, fungovalo by to? Muzu Ti odpoledne sepsat vse co jsi psal v prispevku 3624, ale jak rikam, mam 15ctku s Keihinem. Alespon pro porovnani to sepsat muzu.

Proc se tak blbe ptas jestli by to fungovalo kdyz vis? Kkta ze sebe delas naprosto dostatecne sam. Takze vis houby ale to neukazujes prvne.
Proc pisu sz?no tak to se zeptej dena pac me v sz oslovil a ja mu vzdy odpovedel. Jen jsem nejak netusil ze pise paralelne to samo do vlakna 😁 a precetl jsem to az pak a proto pisu sem at si nedopisujem jak blazni,a nikdo jiny z toho nic nema. Takze asi tak a co si ty myslis je mi naprosto u prdele chytraku. Ony veci nemusi byt vzdy jak se zdaji a tvoje debata o nastaveni 15 modelu ho tak posle do slepe ulicky nez by mu pomohla.Staci se zamyslet cos napsal nez neco vyblijes.😁

 offline 

 

#3646 11.07.2018 19:35:18

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: pouze ktm exc 300


Jarynn napsal(a):

MichalEXC napsal(a):

Dene, nevis jaky je rozdil mezi Keihin a Mikuni? Kdybychom nastavili Tvoji 2017 podle moji 2015, fungovalo by to? Muzu Ti odpoledne sepsat vse co jsi psal v prispevku 3624, ale jak rikam, mam 15ctku s Keihinem. Alespon pro porovnani to sepsat muzu.

Proc se tak blbe ptas jestli by to fungovalo kdyz vis? Kkta ze sebe delas naprosto dostatecne sam. Takze vis houby ale to neukazujes prvne.
Proc pisu sz?no tak to se zeptej dena pac me v sz oslovil a ja mu vzdy odpovedel. Jen jsem nejak netusil ze pise paralelne to samo do vlakna 😁 a precetl jsem to az pak a proto pisu sem at si nedopisujem jak blazni,a nikdo jiny z toho nic nema. Takze asi tak a co si ty myslis je mi naprosto u prdele chytraku. Ony veci nemusi byt vzdy jak se zdaji a tvoje debata o nastaveni 15 modelu ho tak posle do slepe ulicky nez by mu pomohla.Staci se zamyslet cos napsal nez neco vyblijes.😁

big_smile ty mě bavíš. Ještě něco mi napiš.

Editoval MichalEXC (11.07.2018 19:40:04)


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#3647 11.07.2018 20:44:25

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: pouze ktm exc 300


MichalEXC:

Ajajaj to boli kdyz leze ven ze vis prd co?Ale nezoufej,treba seto jednou zlepsi . Jen radeji moc nikonu nerad at zbytecne nenapachas vic skody nez uzitku. a1 

 offline 

 

#3648 11.07.2018 20:59:55

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: pouze ktm exc 300


Pánové, mrkněte na pravidla a držte se jich, díky.

Den:
Můžeš ve 3 větách napsat člověku, co nemá čas číst balast, aktuální stav - co víš o závadě + co jsi doposud zjistil?
Můžu se pokusit pomoct, ale ze zkušenosti můžu rovnou zodpovědně říct, že se často blbě radí, pokud není moto v dílně na zvedáku. A to jsem jich po telefonu na dálku opravil mraky.
Ani svoje motorky neopravuju v terénu...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3649 11.07.2018 21:35:04

Re: pouze ktm exc 300


Raduz TT600r:
Jasně...
Sám chápu že to je na...

Průběh: start, otáčky, výkon všechno v pořádku do 1/4-1/2 spektra otáček, pak jen letí otáčky nahoru stále, ale už bez výkonu na zadním kole (to se jen jakoby unáší), při přeřazení opět stejný jev na všechny kvalty... Na první rychlostní stupeň nejvíc znatelné-samosebou. Jev jako když klouže spojka, ale ta je nová vystavuje (správně složená, komplet originál sada a předem naložená 24h v oleji) neunáší se, jinak řečeno to nejspíš v koši není, jedině že by se v daný okamžik něco stalo s tyčkou která ovládá přítlak, nebo ovládací váleček, což nevím zda by to něco mohlo zapříčinit. Jestli ano nevím co by jí v půlce průběhu výkonu vystavilo...

Zadní kolo má rozválený mousse a utažený haltr.

 offline 

 

#3650 11.07.2018 22:48:53

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: pouze ktm exc 300


Den:

Zkus natočit video co motorka dělá- jak funguje (nefunguje)... Myslím že to ukáže asi nejvíc  wink 

.... ještě mě napadá? přívěra ti chodí?


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#3651 11.07.2018 23:09:53

Re: pouze ktm exc 300


Den:
Pores prvne to zadni kolo ano , potom spojka...
Kdyz jdou otacky motoru nahoru,  tak je nesmysl primarne resit karbec
Kdyby nesel motor do otacek,  tak je to jina.

 offline 

 

#3652 11.07.2018 23:17:01

Re: pouze ktm exc 300


Janek:

To můžu dát na duši, ale kolu nic není... I kdybych tam měl tenisáky, tak to musí jet...

 offline 

 

#3653 11.07.2018 23:41:13

Re: pouze ktm exc 300


MichalEXC:
Kdyz videj 17tku s mikuni fabricky mechosi,  tak se chytaj za hlavu lol a slysis jen slova "shit...." lol 
Muzes ten karbec rozebirat 10-15x, menit osazeni a porad to pravdepodobne nepojede jako tvoje 15tka nee1 

A hlavne nenajdes obrazne 2 mota,  ktery by se stejnym setupem fungovaly stejne. Proto nema smysl hledat info o nastavani toho nebo toho... Dat opravnou sadu - kdyz je velka spotreba,  motor se hreje,  ....-  a hotovo a porad se neptat proc... Proste proto.
Jsou to jen zkusenosti z realnyho jezdeni s realnymi majiteli z cr,  de,  a.
Den,
jak pise jaryn,  vic hlav vic vi,  nech na tvy moto neko svezt... vytridit co jsou dojmy a co jsou pojmy   ano 

 offline 

 

#3654 11.07.2018 23:51:04

Re: pouze ktm exc 300


Den napsal(a):

Janek:

To můžu dát na duši, ale kolu nic není... I kdybych tam měl tenisáky, tak to musí jet...

Kulovy musi jet,  rozvalenej mousse na hadry,   jeden haltr a plnej plyn na 300 2t to nejde dohromady a13  ...to fakt tenisaky budou lepsi  ano 

Kolu nic neni,  spojka je ok,  motor jde za plynem do otacek, ale zadni kolo neprenasi vykon motoru - to jsou tvoje slova - a problem je v mikuni???
Mikuni ma trable,  ale kdyz motor dava a moto nejede...??

Pak se nediv,  ze tu nikdo nic nechce psat... Ty nechces radu,  jen hledas lidi,  co ti potvrdi,  ze mas ve vsem pravdu.

 offline 

 

#3655 12.07.2018 09:01:47

cimo2T
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 365
Založená vlákna
Motorka: HSQ TE 300
Věk: 28
2 0

Re: pouze ktm exc 300


Den napsal(a):

Raduz TT600r:
Jasně...
Sám chápu že to je na...

Průběh: start, otáčky, výkon všechno v pořádku do 1/4-1/2 spektra otáček, pak jen letí otáčky nahoru stále, ale už bez výkonu na zadním kole (to se jen jakoby unáší), při přeřazení opět stejný jev na všechny kvalty... Na první rychlostní stupeň nejvíc znatelné-samosebou. Jev jako když klouže spojka, ale ta je nová vystavuje (správně složená, komplet originál sada a předem naložená 24h v oleji) neunáší se, jinak řečeno to nejspíš v koši není, jedině že by se v daný okamžik něco stalo s tyčkou která ovládá přítlak, nebo ovládací váleček, což nevím zda by to něco mohlo zapříčinit. Jestli ano nevím co by jí v půlce průběhu výkonu vystavilo...

Zadní kolo má rozválený mousse a utažený haltr.

Ahoj kedysi som mal podobny problem na ktm exc 300 tvij problem bude v spojke ale nie v lamelacha ale vo valceku res. pumpe (packe).Mne sa stalo to ze som roztrhol retaz a namotalo ju na vyvodove kolecko a retaz stlacila spojkovy valcek co ale nebolo na prvy pohlad vydno moto sa sa spravala tak ako keby si mal stale malinko stlacenu spojku cize ju nevipinalo skus to pozret

spojka moze bit aj zle nastavena

Editoval cimo2T (12.07.2018 10:41:18)

 offline 

 

#3656 12.07.2018 12:10:53

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: pouze ktm exc 300


Jako hosi sorry, ale resit karbec, kdyz se motor normalne vytoci, ale neprenasi se vykon na zadni kolo, mi prijde jako hovadina. To by se prece dusilo, proste by se to nevytocilo.. Kdyz mas v motoru X otacek tak zadní kolo musí mít vždy Y otáček (podle zarazeneho stupne) a jestli ne, tak to prostě musí být ve spojce, retezovce, nebo se protaci pneu na rafku.

edit: Píšeš, že dáváš jiný olej. Nezačalo to po jeho výměně? Já bych začal jeho výměnou, výměnou oleje v pumpě a odvzdušněním a pokračoval bych pružinami ve spojce.

Editoval vyhul05 (12.07.2018 12:42:35)


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#3657 12.07.2018 12:16:37

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: pouze ktm exc 300


vyhul05: viděl jsem to podobně ,ale nic jsem nepsal, protože od toho tu jsou jiní profíci, hlavně nechápu někoho kdo má 17-ctku proč do toho mrdá když tomu nerozumí, to mnohem levněji vyjde odvezt to KTM...


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#3658 12.07.2018 12:46:04

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: pouze ktm exc 300


Jo panove ja porad rikam ze to ma ukazat nekomu kdo aspon trochu vi a ne menit pul moto a veci uplne z druhe strany. Mozna ale jen neumi problem popsat pocitove vi presne co chce.X krat jsem se ptal co jezdi co od toho chce a odpoved nepřišla.Treba to jede ok ale chce vykon pullitra,ja nevim ale z popisu zavady nejde chovani moto urcit aspon mi ne.Ani se treba neptal - jsem odtud,neni nekdo pobliz kdo by pomohl?....
Uz zacinam mit pocit ze si dela prdel.

 offline 

 

#3659 12.07.2018 13:23:00

Nightfuckers
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 492
Založená vlákna
Motorka: Exc300
Věk: 905 Před n.l.
0 0

Re: pouze ktm exc 300


Jarynn:

Neřeš ho je to marné,ja bych začal od toho rozjebaneho mousse ale podle všeho je to tady samý gynekolog😂😂😂😂 a opravují spojky přes karbec. Něco jako transplantace pupku přes Prdel😆😆😆😆😆😆


Buď jedeš, nebo se jebeš

 offline 

 

#3660 12.07.2018 15:15:33

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: pouze ktm exc 300


Tak uplne jednoduse. Hod motorku na stojan, aby bylo zadni kolo ve vzduchu, dej tam jednicku, vytoc ji a zacni pribrzdovat zadni brzdou. Jestli se ti podari snizit otacky kola, nebo kolo zastavit bez poklesu otacek motoru a nebude ti rachtat retez, nebo neco v motoru, je to spojka a nic jinyho. Tim by se vyloucil i mousse. A uplne idealne to natoc na telefon a hod to sem, jinak uz ti neni co poradit.

Slova "vyprdni se na nej, nema to cenu" se mi vyslovene hnusi. Ne kazdej ma technicke mysleni a ne kazdej ma penize na servis. Ja kdyz s motorkama zacinal, vedel jsem uplny hovno a jen diky dobry parte v okoli a radam tady z fora (to jeste za neco stalo), jsem si dnes schopnej udelat motor sam. Nechce se vam radit, tak neradte, ale odrazovat od toho ostatni?  a31 


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů