Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#181 27.05.2017 11:01:35

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: POLICIÉÉ


No podle mě, je to kokot. Muže být rád,že žije. Kdyby jim zastavil měl by to levnější  ano a aspoň by nebyl tak populární a nedrbali ho lidi na netu.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#182 27.05.2017 11:59:44

Re: POLICIÉÉ


to je rozhodnutí okamžiku a pak už to prostě nejde změnit a někdy v tom okamžiku člověk dojde k přesvědčení, že zastavení = problém. Já jednou projížděl semafory na žlutou, kolmo na červené stáli fízlové a hned majáky a za mnou. Prý jsem jel na červenou, ale protože už mi není - bohužel - dvacet ani třicet a nešlo mě pořešit jako mladého floutka který tak určitě jezdí pokaždé, drželi se trochu zpátky a nakonec neochotně připustili, že to, že bych jel na červenou přímo neviděli a na záznamu nemají, jen to usoudili z intervalu změny barvy na semaforu. S tímhle přístupem se můžou jen těžko divit, že čas od času někdo prostě zazmatkuje a mizí, brát si právníka kvůli každé srážce s fízlem není úplně levné ani zábavné

 offline 

 

#183 27.05.2017 13:34:07

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: POLICIÉÉ


jees:

Ahoj,cca před měsícem jsem jel na motorce z města domů a na hlavní křižovatce jsem odbočoval do leva (z Dlouhého mostu,směr Kaufland) odbočovací pruhy doleva jsou tam dva,jel jsem ve vnějším. Dojel jsem do křižovatky na první místo,stál tam již kluk na skůtru,a po levé ruce jsem měl Policajty ,kteří jeli stejným směrem. Po té co projeli poslední auta křižovatkou,padla nám zelená do leva a já s ohledem na ty vedle mne vyjel do křižovatky první,když tu z ničehož nic vyletěl z leva dost rychle jedoucí černej Frelander s černejma oknama.Jelikož to bylo v náklonu a na mokru,tak jsem přední brzdu ani nezkoušel (zkončil bych pod ním),hamstnul jsem na zadek a hodil šmejra jak sviňa,to auto mne minulo o půl metru,všichni kolem zkoprněli a jen co jsem se chtěl otočit za ním,že si ho chytím,tak Policajti již se syrénou vyrazili,do prava za ním a po kousku jej zastavili. Když jsem to viděl,tak jsem je nechal dělat jejich práci,měli jsme zelenou,a on jel nepochybně na čevenou a ještě tomu přišlápl,aby projel rychle. To je můj příspěvek z nedávné doby,občas se nevyplácí jezdit jako dobytek,jako tomu maňasovi co mne málem sestřelil.  cool Poučení?  Člověk prostě riskuje pokaždé co na to vleze,a tentokrát jsem byl za Policii rád,snad si ti přítomní alespoň chvíli budou dávat pozor a rozmyslí si jezdit na červenou  ano 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#184 28.05.2017 02:57:46

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: POLICIÉÉ


Vsude je neco a kazdy mame sve zkuenosti s verejnymi ciniteli,manzelka mi vzdy rikala at jezdim dle predpisu az me zkasli jednou na vyjezdu z Jihlavy a pak na prijezdu v Brtnici cca par min od sebe pokazde 2litry, tak jsem se sekl a jezdim po ceste dle zakona. Je to uz rada let kdy mam klid a kdyz me zastavi strážci tak jen z duvodu dechove zkouzky kterou ti chlapi musi udělat. Delat policii bych v tom blbakove nechtel ani za milon. Vsude je neco a jak rikal nejvetsi ozralec  v mem okoli a blb,, nejhorsi je debats s blbcem,, vystihuje to uplne vše. Takze zkusme chlapum pomoci tim, ze budem jezdit dl'a predpisov a nebude koho jebač. A hlavne davat pozor na ostatni, protoze ,,My,, jsme oproti jinym velmi rychlí i v terenu. A když zpomalime na veřejných komunikacích pomuzeme tim i ostatním.., protoze to pro nas bude jen zpomalena hra. Ale hlavne sobě,protoze budeme lepsi nez Ti ostatní.

Verim ze vetsina pardů semnou muze souhlasit. At je to jak chce musime zacit hlavne u sebe samých.

Bahnu zdar a v srdci mír.

Editoval blejdamint (28.05.2017 03:01:49)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#185 28.05.2017 10:15:58

Re: POLICIÉÉ


Svarog: Ahoj, jestli jsem to dobře pochopil, odbočoval jsi na zelenou doleva na Dlouhou louku a zleva vyrazilo auto. To na červenou jet muselo, protože před mostem je zelená zleva od Tesca, takže tam to bylo jasné, navíc když policajt ve tvém vedlejším pruhu vidí, že má váš směr už zelenou je to jasné 2x, tam žádná debata není. Já psal o tom, že jedeš ještě na žlutou a policajti ti tam tvrdí něco o červené a mávají ve vzduchu pokutou a body, jen na základě dojmu aniž by něco skutečně viděli.
Jinak jízda na červenou v ČB není úplně zřídkavý jev, vysvětluju si to stupidním seřízením křižovatek, kdy dvě zelené za sebou člověk chytí tak jednou za měsíc a tak se to spousta lidí snaží prolítnout ještě i na začátku červené, protože desátá červená na desáté křižovatce člověku někdy zvedá krevní tlak k nebezpečným hodnotám. A to nemluvě o jízdě v noci nebo o víkendu, kdy je člověk na silnici sám a přesto si musí vystát každý semafor na cestě, protože žlutě blikají křižovatka je pro dopravní odbor představitelná asi stejně jako pro duchovního koncert Helloweenu na půlnoční mši

O tom, že se má na motorce jezdit nějak rozumně ale není spor, člověk si má jízdu užít a taky jí přežít

Editoval jees (28.05.2017 10:17:39)

 offline 

 

#186 29.05.2017 09:55:20

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: POLICIÉÉ


tohle jsem dneska nasel, hasici asi musi volat policajty, co?

https://www.pozary.cz/clanek/163536-zra … ku-hasici/


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#187 29.05.2017 10:46:31

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: POLICIÉÉ


seznam:

Proč PČR ? Vždyť je to mimo komunikaci ne ?


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#188 29.05.2017 19:59:41

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: POLICIÉÉ


Pokud se to hlásí jako nehoda na motorovém vozidle nebo v motorovém vozidle tak to hlásí operační důstojník.
Je to klasický postup. Je to jedno kde se to stalo.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#189 29.05.2017 21:54:27

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: POLICIÉÉ


jees:Ahoj,je to přesně jak říkáš lepší je projet na červenou,než čekat až proběhne ten dlouhý cyklus,kdy padne opět zelená a mohu jet,skvěle ušetřených pět minut života  hmm  Pokud bys seděl na té motorce místo mne,také bys mu odpustil,takhle nechutně ho brzdit  a omezovat jej blbým semaforem  lol 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#190 29.05.2017 23:02:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: POLICIÉÉ


Svarog:

Mě vlítla nedávno nějaká mladá pinda na kole (v sedle) po přechodu rovnou "pod klola". Brzda, klakson, kurwypíče do čelního skla a vedle naproti čekali ve frontě fízli. Majáky, siréna, jak jsem poodjel od přechodu, už ji brali. Dal bych ji takovou pokutu, jakou si cení svůj život a tu bych předal tomu řidiči, kterej to ubrzdil a utroubil.
Dnes mě málem navalila ženská, co se kochala v novém superbu. Přehlídla Peugeot 806  roll . Zažívám to často - lidi se nedívají.

Lidi, mějte oči všude, jezdí tady spousta vemen!  cool 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#191 30.05.2017 16:05:38

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: POLICIÉÉ


Pitr napsal(a):

Pokud se to hlásí jako nehoda na motorovém vozidle nebo v motorovém vozidle tak to hlásí operační důstojník.
Je to klasický postup. Je to jedno kde se to stalo.

On to údajně zadrbal tata toho nabouraného týpka - borec volal tatovi, že dal tlamu ať pro něj přijede, že pojede na pohotovost a tata zpanikařil a zavolal rychlou. A jelikož nahlásil, že synek vysedl z motky - takže dopravní nehoda a už to jelo.

 offline 

 

#192 30.05.2017 17:54:14

Brian1986
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 21
Založená vlákna
Místo: Vyškov
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 30
0 0

Re: POLICIÉÉ


SojkinXR6R:

Pokud je to se zraněním, tak je to vždycky pro PČR, a vůbec nezáleží že se to stalo mimo komunikaci

 offline 

 

#193 30.05.2017 18:17:10

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: POLICIÉÉ


Brian1986 napsal(a):

SojkinXR6R:

Pokud je to se zraněním, tak je to vždycky pro PČR, a vůbec nezáleží že se to stalo mimo komunikaci

Já se celkem slušně rozlámal , přijela záchranka + doktor, naložili a odvezli do nemocnice.  Na louce s mot. na spz. S policií jsem nic neřešil. Nikdo ji nevolal. Dám vám tip. Pokud se někde rozšviháte a vyloženě nepotřebujete vyprostit od hasičů, tak volejte 155. Ty jsou samostatně a nic neřeší a postup je rychlejší. Pokud budeš volat 112 nebo 150 máš jistotu že se k tomu policie přifaří


Co shoří neshnije

 offline 

 

#194 30.05.2017 18:50:06

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: POLICIÉÉ


Při zranění tak jako tak policajti musí přijet když tě nestihnou u nehody jedou za tebou do špitálu  a2 Absolvoval jsem to bohužel už 2x sad 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#195 30.05.2017 20:16:08

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: POLICIÉÉ


Prochal11 napsal(a):

Při zranění tak jako tak policajti musí přijet když tě nestihnou u nehody jedou za tebou do špitálu  a2 Absolvoval jsem to bohužel už 2x sad 

Když někdo zavolá.... . Za mnou nikdo nebyl (teda zatím, už jsou to skoro 3 měsíce)


Co shoří neshnije

 offline 

 

#196 30.05.2017 23:40:47

Re: POLICIÉÉ


Svarog: neříkej mi, že neznáš aspoň jednoho člověka, který stál sám na 7-8. červené a na 9. to už frustrovaný protlačil skrz křižovatku i když věděl, že žlutou nestihne. A to nemluvím o těch, které kolaře nebo motorku ani nezaznamenají a stojíš tam 5 minut a nic, pořád rudá. Ty si možná hodíš motorku na rameno a přeběhneš za roh kde navážeš jízdou, ale jsou lidi, co se po 4.-5. turnusu okolních světel prostě nezodpovědně, navzdory systému rozjedou. V ČB je takových semaforů několik, tahle mutace putuje po té přerostlé vesnici rok za rokem a nevěřím, že jde jen o neschopnost těch blbů co je montují

 offline 

 

#197 15.08.2017 20:41:53

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: POLICIÉÉ


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#198 15.08.2017 20:46:12

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: POLICIÉÉ


MotoDriver:

no a je po problému, fotr ho doma vymlátí páskem a bude klid big_smile


Dechová zkouška provedená s havarovaným mladíkem pro něj vyzněla dobře, nenadýchal žádný alkohol. „Motocykl i mladého neřidiče si na místě převzali rodiče. Policisté se případem dále zabývají," uzavřel mluvčí.

 offline 

 

#199 15.08.2017 21:16:03

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: POLICIÉÉ


Strejda-GC:

Akorát si nebude moct nějakej čas udělat řidičák.
Třeba ani páskem nedostane,jenom pár facek že je blbej a neujel jim  a1 


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#200 25.06.2018 10:03:52

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: POLICIÉÉ


známému se stala taková nepříjemná záležitost,...jel z fesťáku a něco málo nadýchal,..takže řidičák už nemá a nějak nabyl dojmu že bez řidičáku nebude moct v klidu jezdit na enduru, které je na papírech ale po silnici s tím nejezdí, a značku má tam kde patří (v šuplíku v garáži),... tak by mě zajímalo jestli nevíte jak tohle je kdyby ho třeba někde náhodou chytili v zákazu, jestli by měl horší postih když jezdí bez řidičáku, ale mimo silnice...než ten co řidičák má,..dle selského rozumu se domnívám že v případě nějakého problému by mělo byt úplně jedno jestli si mimo silnice na enduru s papírama a s řidičákem nebo na krosce bez papíru a bez řidičáku,..který se stejně na moto bez techničáku nevztahuje,...bohužel selský rozum se ze zákonů čím dál víc vytrácí tak by mě zajímalo jak to asi je,...díky za každou reakci

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů