Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Erzberg

#141 12.06.2018 12:31:19

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Erzberg


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Tvrdej Bob prolog.... to nemohlo ani jinak dopadnout.  https://www.youtube.com/watch?v=pj_MqBWhlJM

A jak to dopadlo? Chtěl si sjet prolog a sjel si prolog, takže to dopadlo asi podle jeho představ ne?  smile 

 offline 

 

#142 12.06.2018 12:34:42

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Erzberg


SethX: Jo on je spokojenej. Jen má štěstí že se tam nezrakvil.

 offline 

 

#143 12.06.2018 13:44:08

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Erzberg


Jako ne že bych toho Boba nějak uznával,..to spíš naopak ale tedka jsem se podíval na začátek když to tu bylo,..a koment typu tahle to nebylo prudký na těch videjích atd,..mě docela pobavil,..pač mě to připomíná mě když jsem dojel třeba poprvé do brodku na výjezdy,... jinak ho znám jen ze šternberka jako toho exota co tam jel hobbíky v kvádru,...ale proč tolik negace at už pár posměváčků tady nebo v komentech na netu,..to mu ti lidi závidí že má prachy na to aby si zajel se vyprdět do Alp, ale samozřejmě chápu že v čechách se úspěch a peníze neodpouští,.....o tom jestli na to máš či nemáš je věc druhá, byl 952. z 1500 nebo dokonce 1800 lidí nebo jak ste to tu psali což samozřejmě není dobrý výsledek na hlavní závod,..osobně jsem myslel teda že bude ještě níž,..s hlavním závodem nepočítal ani on sám, pač říkal že by skončil stejně v prvním kopci a určitě tam nebyl jediný výletník co se chce podívat na světové závody i s motorkou a jednoduše se tam projet když je ta možnost, prostě jen dýchat stejný vzduch (popř. stejný prach) a trošku se zabavit,.... když to vezmu kolem a kolem bez nadšených hobbíků by se na těch závodech at už na tom Erzbergu či jiných akcích tolik nevydělalo a kdoví jak by to fungovalo dál,...kdyby to jelo pouze pár profíků tak by se asi moc nevydělalo že ano,...

 offline 

 

#144 12.06.2018 14:13:37

rc28
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: radši jen Vysočina
Motorka: RR250
3 0

Re: Erzberg


Rischwon> přésně!  ano  ano 

Obdivuju jeho neposranost. přece jen kdybych se chystal na nejlepší enduro závod světa, tak bych trénoval jak blbej, příprava motorky aby byla v topu, auta a ze všeho bych byl nervózní jak pes... On jede na tříkilu, který je odkázaný jen na jeho lowcost punkovej servis, absolutně bez tréningu něčeho složitějšího než je polňačka za barákem a jede multiplou tak dojebanou, že by s ní normální člověk nejel ani do lesa pro klacky... Anglicky umí taky dohromady prd a při tomhle všem má umístění někde kolem půlky? Splnil si sen, něco to stálo, ale zážitek má jako prase... Jednou u ohně se startkou a lahváčem v ruce bude vykládat: "Jo tenkrát, jak jsem jel v osmnáctým ten Erzberg...  big_smile  To je přece krásný...


Co nepovolíš urvi, co neurveš to zkurvi!

 offline 

 

#145 12.06.2018 15:12:02

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Rischwon:

Tady to tak funguje to sis ještě nevšiml?   lol nejdřív to je: nic neumí jen kecá a na to aby někam jel má strach pak to přejde do: nezajel nic  dojel až... a stejně podváděl a vrátí se to k neumí nic jen kecá a podvádí  lol  lol  lol  a úplně nejvíc od lidí co nejedou skoro nikam a když už jo tak je to hroznej trapas... Bob je frajer že tam jel stejně jako kazdej kdo něco takovyho zkusí i když u něj to je hlavně kvůli YouTube a je potřeba koukat na to kolik lidí bylo za ním podle mě na to jakej si jede štýlo tak dobrý nejel tam pro výsledek ale pro video ano 

 offline 

 

#146 12.06.2018 15:46:53

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Erzberg


spacy napsal(a):

bob je kokot, ale minimalne pulka "čecháčku" tu na offmoto nesaha ani po ramena:)

Spíše takovej punk a recesista ale jinak souhlasím  ano  wink 

 offline 

 

#147 12.06.2018 16:35:03

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Erzberg


spacy:

Hezky napsany 😂😂

Me na nem sere, jak ma na vsechno navod a radi ve vecech o kterych vi uplny hovno. Treba ladeni smesi. On zadrel motorku nekolikrat, al radi tady lidem na netu jak maji ladit smes. Hodne mladejch lidi se toho muze chytnout a zkurvit si motorku. Problem je v tom ze v cestine zadny navody a rady odledne endur a motokrosu nejsou...

 offline 

 

#148 12.06.2018 16:48:11

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Erzberg


roxteedy:
rc28:

jj přesně jede si svoje a svůj cíl splnil,..to videjko co dával tedka Spicy není vůbec špatný,.. ano na pohodičku,..jako pravda Pol Tarres POV je jiná palba ale kdo by se tam aspoň takto nechtěl projet....navíc kdo tak umí pěkně wheelie,...já mám k tomu daleko,..navíc už mě to stalo vaz v koleni  ne  ne 

 offline 

 

#149 12.06.2018 16:52:36

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


chalka:

Tady těch návodů na všechno možný bylo kdysi dost ale bejvavalo teď už tady najdeš jen to co jde jednoduše googlit s očekáváním obřího potlesku za zásluhy pro toho kdo se vydává za autora ale jen si honí triko na cizím peří...

 offline 

 

#150 12.06.2018 16:57:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Rischwon:

Já bych to chtěl taky zkusit už 2x po sobě se něco po.... takže jsem nemohl jet ale uvidíme do třetice musí to bejt boží  ano o jednom co umí pěkný wheelie vím  lol https://www.instagram.com/p/BjW6MHRlBn7 … wuer2dfak4

 offline 

 

#151 12.06.2018 17:10:31

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Erzberg


roxteedy:
snad ti to klapne, tak at se daří,..jinak pěkný wheelie,...vypadá to tak jednoduše,..ale vím že není  big_smile 

 offline 

 

#152 12.06.2018 17:18:52

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Rischwon:

To nejsem já já to taky neumím  lol To je Chalka  ano 

 offline 

 

#153 12.06.2018 18:30:28

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: Erzberg


Rischwon:

Pol tarres 😁😁 ...daji se srovnávat no  gp  a1  a1 

 offline 

 

#154 12.06.2018 19:28:00

Re: Erzberg


sledovanost videi pana boba je jen obrazem toho,  jak je obyvatelstvo teto zeme v prletale. Rikam si,  co je to za inteligenci na to koukat ne 
Koletadlo a culetadlo jeden vedle druhyho.
Zkuste radsi zit svy vlastni zivoty v mnoha rovinach.....  ano 

 offline 

 

#155 12.06.2018 19:55:02

Re: Erzberg


Chlapi nevím, co tady z toho děláte takový divadlo. Kluci z party tam byli třikrát,  vždy si zaplatili jen prology a jeli. Může se tam přihlásit kdokoli, tím to tu samozřejmě nehaním, zážitek to je super  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#156 12.06.2018 19:56:28

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Janek napsal(a):

sledovanost videi pana boba je jen obrazem toho,  jak je obyvatelstvo teto zeme v prletale. Rikam si,  co je to za inteligenci na to koukat ne 
Koletadlo a culetadlo jeden vedle druhyho.
Zkuste radsi zit svy vlastni zivoty v mnoha rovinach.....  ano 

Asi dobrej model  lol 

 offline 

 

#157 12.06.2018 20:01:11

Re: Erzberg


Janek napsal(a):

sledovanost videi pana boba je jen obrazem toho,  jak je obyvatelstvo teto zeme v prletale. Rikam si,  co je to za inteligenci na to koukat ne 
Koletadlo a culetadlo jeden vedle druhyho.
Zkuste radsi zit svy vlastni zivoty v mnoha rovinach.....  ano 

Na boba nekoukám a neznám ho a nevadí mi, starám se o sebe, ale je mi na bliti z lidí,  co se šťouraj v soukromí druhych a dávaj to na veřejný fóra, pak se nedivím,  že nám vládne ten slovenskej krypl, to je bohužel obraz obyvatelstva této země.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#158 12.06.2018 20:14:47

Re: Erzberg


jopr napsal(a):

Janek napsal(a):

sledovanost videi pana boba je jen obrazem toho,  jak je obyvatelstvo teto zeme v prletale. Rikam si,  co je to za inteligenci na to koukat ne 
Koletadlo a culetadlo jeden vedle druhyho.
Zkuste radsi zit svy vlastni zivoty v mnoha rovinach.....  ano 

Na boba nekoukám a neznám ho a nevadí mi, starám se o sebe, ale je mi na bliti z lidí,  co se šťouraj v soukromí druhych a dávaj to na veřejný fóra, pak se nedivím,  že nám vládne ten slovenskej krypl, to je bohužel obraz obyvatelstva této země.

Kdyz ti vladne nejaky slovensky krypl - jen te cituju -  je to jen obraz toho,  co jsi zac.  Mne rozhodne zadny slovak, natoz krypl,  nevladne  ano 

 offline 

 

#159 12.06.2018 20:18:15

Re: Erzberg


jopr napsal(a):

. Kluci z party tam byli třikrát,  ........, zážitek to je super  ano 

Kluci z party rikali....  lol 

 offline 

 

#160 12.06.2018 20:31:34

Re: Erzberg


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

. Kluci z party tam byli třikrát,  ........, zážitek to je super  ano 

Kluci z party rikali....  lol 

To znáš osobně nejlíp ne?
Byli tam 2015, 16, 17. Čemu nerozumiš


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů