Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Erzberg

#81 04.06.2018 18:59:20

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Erzberg


gsxrm:

nebýt Billyho, tak se tam plácá ještě teď big_smile Netuším, co se tam stalo, že to musel Billy znova vyjíždět... bylo mi ho líto a8 

 offline 

 

#82 04.06.2018 21:45:32

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Erzberg


S Altou dojel jen do CP 8. To je bída.

 offline 

 

#83 04.06.2018 22:50:43

Re: Erzberg


Už jsem to viděl. Nechápu kde se tam zjevil Bolt podruhé. Asi mu to jednou nestačilo big_smile Ale to dojel ještě dobře, když pomohl dvoum vyjet nahoru. Prakticky to vyjel jen Jarvis a Walker, takže vítěz je zasloužený nebo spravedlivý spíše? Každopádně ten CP byl masakr heh11 

 offline 

 

#84 05.06.2018 05:47:13

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

 offline 

 

#85 05.06.2018 06:49:14

Re: Erzberg


Blázen v prologu


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_received_1984189774945697.jpeg


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#86 05.06.2018 11:53:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


jopr:

Včera jsem mluvil s kámošem co tam byl  a říkal že převod 14/50 na exc 300 byl málo do rychla lol (top speed cca 145)

Editoval roxteedy (05.06.2018 11:55:02)

 offline 

 

#87 05.06.2018 15:19:53

Re: Erzberg


TO sou magoři, jak sviňa a22  usch  Ale ono se to asi zase zdá, pokud člověk jede na široké, šotolinové cestě kde vidí dost dopředu, tak to asi samo vybízí to oroštovat a potom se člověk sám diví, že to tak upaluje a v pohodě.

Kubajzs:
borec ano  gp  chytl dobrou stopu a dřel to až nahoru  ano 

 offline 

 

#88 05.06.2018 15:48:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Tady je jeho jízda z pátečního prologu, byl tam poprvé, na půjčené motorce na které nikdy nejel a že pojede místo někoho jinyho se dozvěděl dva dny před odjezdem  lol  a navíc parkovali vedle tvrdyho Boba  a1 

https://m.youtube.com/watch? feature=yo … ToRH6CgTAo

 offline 

 

#89 05.06.2018 16:44:14

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Erzberg


roxteedy napsal(a):

Tady je jeho jízda z pátečního prologu, byl tam poprvé, na půjčené motorce na které nikdy nejel a že pojede místo někoho jinyho se dozvěděl dva dny před odjezdem  lol  a navíc parkovali vedle tvrdyho Boba  a1 

https://m.youtube.com/watch? feature=yo … ToRH6CgTAo

Sem si říkal, že podle toho gopro jede nějak pomalu a pak koukám že je to v mílích  lol  Můou si to tam před tim prologem kluci projet? Dá se to vůbec v tolika lidech, nebo to jen tak okouknou a pak to tam napálí děj se vůle boží?

 offline 

 

#90 05.06.2018 18:57:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


SethX napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Tady je jeho jízda z pátečního prologu, byl tam poprvé, na půjčené motorce na které nikdy nejel a že pojede místo někoho jinyho se dozvěděl dva dny před odjezdem  lol  a navíc parkovali vedle tvrdyho Boba  a1 

https://m.youtube.com/watch? feature=yo … ToRH6CgTAo

Sem si říkal, že podle toho gopro jede nějak pomalu a pak koukám že je to v mílích  lol  Můou si to tam před tim prologem kluci projet? Dá se to vůbec v tolika lidech, nebo to jen tak okouknou a pak to tam napálí děj se vůle boží?

Hele jde to projet na kole den předem ale kolo sebou neměli tak jel na oči  lol 

 offline 

 

#91 05.06.2018 21:58:51

Re: Erzberg


Na jakých 2t jeli Jarvis, Walker, Lettenbichler, .... TPI nebo karbec?

 offline 

 

#92 05.06.2018 23:36:25

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


Určitě na dokonalejch loňskejch tpi...

 offline 

 

#93 06.06.2018 08:56:00

Re: Erzberg


roxteedy:

Hele a jakej je rozdil mezi 18,19 a 20?

 offline 

 

#94 06.06.2018 09:23:41

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


enduroracer:

hele zeptej se Jarvise on ti řekne proč to vloni nejeli a letos jo  wink 

 offline 

 

#95 06.06.2018 09:37:14

Re: Erzberg


roxteedy:

mě by to zajímalo od tebe, když evidentně o tom víš dost, nebo jen tak plácáš a nevíš? Ona 2019- tedy to na čem jeli erzberg je stejná jako 18, jen s minimálníma rozdílama....2020 bude opět velká revoluce

Editoval enduroracer (06.06.2018 09:45:17)

 offline 

 

#96 06.06.2018 09:49:20

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: Erzberg


Když už jsme u těch technických dotazů. Používají spojku rekluse? Přirozeně se ptám na ty nejlepší big_smile 

 offline 

 

#97 06.06.2018 09:54:43

Re: Erzberg


Kouba:

nepouzivaj

Jarvis:  "I've never tried it, because in the extreme riding conditions, clutch control is very important. You lose a bit of a control with it [Rekluse]. Obviously if you are getting into the sport, or struggling a bit, it's probably a good thing and it will make it a bit easier for you."

 offline 

 

#98 06.06.2018 10:27:23

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Erzberg


enduroracer:

o co ti zase jde? jeli to vloni? nejeli... co to znamená? že to bylo vloni na kulový tak jak jsem psal... jeli to letos? ano jeli... co to znamená? že už to maj vychytaný a už to bude asi fungovat tak jak má... já tě nenutím si to nekupovat, jenom jsem vloni řekl že tomu nevěřím protože kluci co to měli dřív než ty si na to stěžovali a že to jak se to chová mi nevyhovuje a že až to bude podle mě dobrý tak si to koupím... koupil jsem si 450 a vyhovuje mi... po drapáku, když jsi mi volal jsem ti to říkal, ty jsi mi odvětil že nechápeš, že se mi chce tahat s tou těžkou čubkou já tobě že některý věci se mi na tom jedou o dost líp než na 2t a že třeba na CC jsem na tom o dost rychlejší, ale že se k 2t vrátím až to bude fungovat tak jak mi vyhovuje.. co chceš dál řešit? až si zkusím nový TPI a bude to pro mě OK tak si to koupím  wink  zaspali jste hoši malinko dobu podívej co se za rok změnilo u tebe vloni jsi se nedostal na drapáku ani do A a letos jsi zajel slušně jako by jsi byl uplně někdo jinej,  předpokládám že KTM na vývoji TPI taky nespala tak jako ty se svým jezdeckým progresem  ano nechápu tu vaši neustálou snahu někomu cpát svůj názor za každou cenu, prostě se smiř s tím že mě to nevyhovuje tak jsem to řekl a tobě to vyhovuje tak jsi to taky napsal a tím to hasne... stejně tak je to se závoděním který bylo prvotní důvod proč jsme se začali dohadovat ty jsi měl svůj názor já taky došlo to až k měření pindíků na Drapáku já jsem vás tam všechny vysvačil s prstem v nose ale nenutím ti můj styl závodění, jezdi si jak chceš až mě porazíš přijdu ti taky poblahopřát jako jsi to udělal ty  wink informace který mám k novýmu tpi 2020 mám momentálně jen od tebe nějak to neřeším a nezajímá mě to rozhodnu se až se svezu tak jako minule...

edit: momentálně je pro mě důležitější dát si do kupy zdraví abych byl do megawatu fit a stihl aspoň trochu něco najet než to na čem pojedu vrabci si štěbetali že jedeš taky tak si můžeme měřit zase pindíky tam jestli to tolik potřebuješ k životu  lol  ano 

Editoval roxteedy (06.06.2018 10:31:11)

 offline 

 

#99 06.06.2018 11:27:03

Re: Erzberg


roxteedy napsal(a):

enduroracer:

o co ti zase jde? jeli to vloni? nejeli... co to znamená? že to bylo vloni na kulový tak jak jsem psal... jeli to letos? ano jeli... co to znamená? že už to maj vychytaný a už to bude asi fungovat tak jak má... já tě nenutím si to nekupovat, jenom jsem vloni řekl že tomu nevěřím protože kluci co to měli dřív než ty si na to stěžovali a že to jak se to chová mi nevyhovuje a že až to bude podle mě dobrý tak si to koupím... koupil jsem si 450 a vyhovuje mi... po drapáku, když jsi mi volal jsem ti to říkal, ty jsi mi odvětil že nechápeš, že se mi chce tahat s tou těžkou čubkou já tobě že některý věci se mi na tom jedou o dost líp než na 2t a že třeba na CC jsem na tom o dost rychlejší, ale že se k 2t vrátím až to bude fungovat tak jak mi vyhovuje.. co chceš dál řešit? až si zkusím nový TPI a bude to pro mě OK tak si to koupím  wink  zaspali jste hoši malinko dobu podívej co se za rok změnilo u tebe vloni jsi se nedostal na drapáku ani do A a letos jsi zajel slušně jako by jsi byl uplně někdo jinej,  předpokládám že KTM na vývoji TPI taky nespala tak jako ty se svým jezdeckým progresem  ano nechápu tu vaši neustálou snahu někomu cpát svůj názor za každou cenu, prostě se smiř s tím že mě to nevyhovuje tak jsem to řekl a tobě to vyhovuje tak jsi to taky napsal a tím to hasne... stejně tak je to se závoděním který bylo prvotní důvod proč jsme se začali dohadovat ty jsi měl svůj názor já taky došlo to až k měření pindíků na Drapáku já jsem vás tam všechny vysvačil s prstem v nose ale nenutím ti můj styl závodění, jezdi si jak chceš až mě porazíš přijdu ti taky poblahopřát jako jsi to udělal ty  wink informace který mám k novýmu tpi 2020 mám momentálně jen od tebe nějak to neřeším a nezajímá mě to rozhodnu se až se svezu tak jako minule...

edit: momentálně je pro mě důležitější dát si do kupy zdraví abych byl do megawatu fit a stihl aspoň trochu něco najet než to na čem pojedu vrabci si štěbetali že jedeš taky tak si můžeme měřit zase pindíky tam jestli to tolik potřebuješ k životu  lol  ano 

Ja jen reagoval na to, ze pises, ze uz je to asi vychytany, ze se to lisi od 18, ale je to porad stejný, na 19 žádná zasadni zmena neni, to ze to nejela špička, nevim, bud neverili spolehlivosti, nebo nemeli cas se s tim zžít, nevim, ale proto taky nic netvrdim.... Za druhy se tu psali nesmysly, ze tpi vaří, couva, zadira se do 50mth, neradi, nevim, co vsechno dalšího, ja na ni odjel kinga, drapak, nevim kolik cc a dalších zavodu, vyjizdek a porad funguje.... Nakydalo se tu na tpi hodne špíny, aniz by to bylo overeny v praxi....to ze ti nesedi muze byt taky tim, ze si na tom najel hovno, mne taky trvalo, nez jsem si zvykl, ted se mi na tom jede mnohem lip, nez na karbiku... Hadat jsem se nepřišel, jen si do tebe rypnout, abys mi to vysvetlil😉... O vikendu jsem videl 2020 tpi ktm i hsq, to bude pecka, komplet jinej vyfuk, plasty, vodni pumpa, tlumice atd... Je toho hodně.... Ale co mi sere, ze z toho uz taky sundali kick, ikdyz je pravda, ze jsem ho za celou dobu nemusel použit

Editoval enduroracer (06.06.2018 11:29:39)

 offline 

 

#100 06.06.2018 11:28:46

Re: Erzberg


A megawatt nejedu, proste se mi polsky zavody jet nechteji, neobhajuj je, uz jsem slysel dost, jak je to super 😊

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů