Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (114)
Srazy (69)
Výlety (110)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...

#341 30.04.2018 09:11:52

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
8 0

Re: Kolena, operace, přetržené vazy,menisky, artróza...

Tak bez 20dní to je přesně rok, co jsem si zlomil lýtkovou kost u kotníku. Včera jsem si jí zlomil opět, jen na druhé noze. Boty mám sidi crossfire2. Stalo se mi to stejně jako loni, nohou jsem si škrtnul o břeh ta se mi vytočila a v tom to luplo. Že bych je měl málo utáhnutý ty boty okolo kotníku ?  nebo prostě jen blbá náhoda. Byla to rychlost nula, ani jsem nespadnul.

Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

#342 30.04.2018 12:27:48

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Kladno
Motorka: Á JÉÉ PAŠTIKA
Věk: 41
4 8

wáca:

Honza mi to psal v noci, že to máš zlomený. Taky bych to mu nevěřil, jel jsem za tebou a fakt nebylo nic vidět. Ať rychle srosteš a můžeme zase pojezdit  ano 

Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

#343 16.05.2018 07:24:16

Janek napsal(a):

Brácha před lety vrcholový sportovec - judo ... klouby KO ... včera mi říkal, že už to nešlo kvůli bolesti hlavně kyčle a kolena.
Dostal doporučení na koňský Geloren ... 14 dní to baští a prý pecka ano 
Docela to i chutná smile (takže budou i nějaký éčka hmm ), má to v sobě krom jinýho i kyselinu hyaluronovou, kterou dávájí i při drahých léčbách artroz u lidí doktoři - píchá se rovnou do kloubů a7 

Tak loni cca 10 operace ... diagnóza - artroza 3-4 stupně, chrupavku prý téměř nemám, výhledově TEP (totální endoprotéza)
- do kolene mi pichali Sinovial - bez zlepšení, Synochrom Forte funguje, ale je drahý a nižší funkčnost podpořila doktorka, když mi posldní injekci nepíchla do kloubu - ale do svalu  a11 
Vzpoměl jsem si na Janka, doporučoval tu Geloren, objednal jsem přez net ... dlabal první měsíční balení a nepocitoval změnu, 2hý měsíc = bolesti ustoupili, v koleni jsem pocitoval teplo, o mnoho lepší stav!!! Sice nevím jak to odserou ledviny,játra...nebo jesi mi naroste koňský péro - ale Janku díky za radu - pomohlo mi to... ano 

Věřím že na vrchol nevedou zkratky, jen krev, pot a slzy !

#344 16.05.2018 11:04:13

Toman
začátečník
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: BMW 650 xchallenge
Věk: 36+
0 0

wáca: .. mám taky sidi CS a měl jsem podobnou nepříjemnost loni -  škrtl jsem špičkou boty o pařez, rychlost cca 30?  vytočilo mi to nohu do strany, bolest, pocit horka a nával zvracení ee2  Za 5min jsem to teda překousl a jelo se dál.  Šlo mi to teda až do kolene, druhej den zatuhlý kotník i koleno ale rozhejbalo se to a za 2-3 týdny to už bylo OK.
No někam se ta síla, rotace prostě přenést musí... když vydrží kotník, jde to do kolene, u tebe možná smůla nebo slabé kosti?

#345 16.05.2018 11:51:16

Žabák
Pokročilý
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Betka 300 RR
Věk: 40
0 0

sirr napsal(a):

Janek napsal(a):

Brácha před lety vrcholový sportovec - judo ... klouby KO ... včera mi říkal, že už to nešlo kvůli bolesti hlavně kyčle a kolena.
Dostal doporučení na koňský Geloren ... 14 dní to baští a prý pecka ano 
Docela to i chutná smile (takže budou i nějaký éčka hmm ), má to v sobě krom jinýho i kyselinu hyaluronovou, kterou dávájí i při drahých léčbách artroz u lidí doktoři - píchá se rovnou do kloubů a7 

Tak loni cca 10 operace ... diagnóza - artroza 3-4 stupně, chrupavku prý téměř nemám, výhledově TEP (totální endoprotéza)
- do kolene mi pichali Sinovial - bez zlepšení, Synochrom Forte funguje, ale je drahý a nižší funkčnost podpořila doktorka, když mi posldní injekci nepíchla do kloubu - ale do svalu  a11 
Vzpoměl jsem si na Janka, doporučoval tu Geloren, objednal jsem přez net ... dlabal první měsíční balení a nepocitoval změnu, 2hý měsíc = bolesti ustoupili, v koleni jsem pocitoval teplo, o mnoho lepší stav!!! Sice nevím jak to odserou ledviny,játra...nebo jesi mi naroste koňský péro - ale Janku díky za radu - pomohlo mi to... ano 

a1  a1  a1 se mi to docela líbí...nikde se vyloženě nepíše, že by to škodilo a kůň je ušlechtilé zvíře  big_smile  big_smile 

https://rungo.idnes.cz/konska-kloubni-v … ehani_sehn

Asi si taky něcotakovýho šňupnu na koleno, který mám v dezolátním stavu... Někdo další podobné zkušenosti s koňskou medicínou???

#346 16.05.2018 19:15:51

holous90
začátečník
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GG300R
Věk: 32
0 0

Ja doporucuji Alavis... ma protizanetlive ucinky! Kolena mam relativne v poradku (operace menisku) ale jednou rocne si dam kuru.

#347 16.05.2018 23:54:44

sirr napsal(a):

! Sice nevím jak to odserou ledviny,játra...nebo jesi mi naroste koňský péro - ale Janku díky za radu - pomohlo mi to... ano [/b]

Nijak,  nemusis mit obavy.
Takovy jediny zasadnejsi problem je pry v tom,  ze tyhle konsky pripravky jsou vyrabeny pro konsky traveni,  ktery je v zasade dost rozdilny od lidskyho.
Na tohle me loni upozornil ortoped,  ktery geloren chvalil.
Taky to chce pri uzivani mit pravidelny aktivni pohyb.  Klouby se pri nem prokrvuji a vsechny ty slozky jakychkoliv pripravku se efektivne vyuziji ...
Taky bych rekl,  ze velky efekt na pocit zlepseni stavu kloubu ma teply pocasi  ano 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů