Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Honda XR 600 problémy

#141 20.09.2016 14:02:45

Jizvic
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Motorka: Honda XR600R
Věk: 38
3 0

Re: Honda XR 600 problémy


duso: tak to mi nedela. Jen kdyz se to polozi na zem coz je celkem normalni ze v teto poloze plovak neplni svou funkci, nate e tam benzin ktery pak musi vytect prepadem. Me trosku mystifikoval puvodni majitel jeste z doby kde tam mel spatny jehlovy ventil ktery opravdu benzin propoustel jek rikas ty a chcalo mu to i kdyz ji mel postavenou a mel nejake finty jak to zastavit. Pak ale koupil ventil novy a uz to bylo v pohode jenze ja dosel k zaveru ze se tam neco zasekava a kdybych s tim neco nedelal tak mi vtece pres karbec cela nadrz. Ale nakonec zjistuju ze by nadrz nevytekla jen vytika prebytek benzinu. Takze cela tadle moje fake akce kolem karbose byla zbytecna ale zase jsem se naucil jak ho rozebirat jak funguje a dozvedel jsem se co se v nem deje big_smile hold prvni motorka no

 offline 

 

#142 03.03.2017 20:01:47

Re: Honda XR 600 problémy


Ahoj,
mám problém u svojí XR 600R. Minulý týden zdechla kousek od baráku a už jsem jí nenatočil.. Nebyl čas tak jsem jí uklidil do garáže, po dvou dnech jsem k ní přišel a zkusil znovu natočit - chytla v pohodě. Sundal jsem sedačku a nádrž, proměřil zapalování (zdálo mi předtím že neháže jiskru). Dle manuálu vše v normě, jen u cívky statoru jsem naměřil cca 110 ohmů (v manuálu je tuším 240 - 320 ohmů), ale videu zde https://www.youtube.com/watch?v=7TZ51V0lweg říká že by měl být odpod přes 100 ohmů, tak nevím čemu věřit.... Každopádně jsem myslel že to bylo jen zaváhání motorky, prože jsem pak celý týdej jezdil v pohodě, ale dnes chcípla zase a tlačil jsem cca 2 km což není zádnej med. smile

Nějaký nápady?

 offline 

 

#143 11.04.2018 13:00:44

Jizvic
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Motorka: Honda XR600R
Věk: 38
3 0

Re: Honda XR 600 problémy


Tak a je to tady zase  lol Karbec!!!! začlo to poslední dva týdny kde mi zničeho nic začal chcát z přepadu benzín... udělalo to asi 6x za 2 týdny ježdění do práce. Takže minulý vikend jsem ho 5x rozebral a složil. Všechno bylo OK ale před posledním složením mi to už nedalo a zkusil jsem jak uzavírá jehlový ventil plovák tak, že jsem foukal do hadičky od benzínu a přitom jsem zavíral plovák. Všechnu fungovalo parádně a když jsem to složil tak....... SUCHO! odjeto asi 250 KM a ani kapka z přepadu. Proč to chcalo? NETUŠÍÍÍM!. Asi jen proto abych měl co řešit. A když si nejvíc užívám jak mi to zase krásně jezdí tak od pondělka mi po asi 30-40 minutách jízdy zůstavají vysoke otáčky po vyspojkování/volnoběhu. RÁNO, většinou dojedu v pohodě do práce a začně to dělat až třeba po 30ti kilometrech a vysoké otáčky většinou do 1-2s nakonec spadnou ale ODPOLEDNE? po asi 20ti minutách jízdy to začne být mazec a otáčky ve volnoběhu neklesnou a hučí to pořád a pořád až domů. Takže odpoledne je to už nesnesitelné. Ráno je to celkem v pohodě ikdyž by to dělat nemělo. Volnoběh je OK, bohatost je nastavená už dlouho a nehýbalo se s tím, hladina je OK. Dneska se podívám v jakém stavu je vzduchový ventil karboše ale nevím jestli to může dělat on. Když zaklapnu heft tak lanko normálně chodí a slyším jak klepne až na dno v karboši ten válec co se tam vysouvá takže tím to taky nebude smile Ráno pak zase jedu do práce a je to v pohodě až tak ke konci jízdy to začne trošičku blbnout ale nic hrozného. Nevím jestli to není teplotou? rano je chladněji, odpoledne je už teplo. Ale proč by to dělalo netuším

 offline 

 

#144 11.04.2018 13:17:22

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Honda XR 600 problémy


Jako kdyby ti to po zahřátí motoru začalo někde přisávat vzduch  a22 


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#145 11.04.2018 13:28:38

Jizvic
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Motorka: Honda XR600R
Věk: 38
3 0

Re: Honda XR 600 problémy


Stanďour:

přesně tak

 offline 

 

#146 11.04.2018 14:25:47

Jizvic
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Motorka: Honda XR600R
Věk: 38
3 0

Re: Honda XR 600 problémy


Zkusim se kouknout dneska na tohle (AIR CUT VALVE), sice nevim presne co to tam dela (na motorkářích kdosi psal ze tim tece benzin coz mi teda nedava moc smysl když je to vzduchovy ventil big_smile ) kazdopadne je to věc která se nemenila minimalne 10 let a jinak budu pátrat dál


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5512_000.jpg

 offline 

 

#147 08.05.2018 18:03:03

Re: Honda XR 600 problémy


Zdar, dnes jsem chtěl udělat běžnou údržbu na moji XR600. Vzduchový filtr byl pěkně zalepenej, tak jsem ho vyndal... dam tam druhej cistej. Chci nastartovat a ouha... moto vůbec nechytla, ani náznak. Tak jsem tam dal zpět ten zabordelenej filtr a chytla hned. Směs je serizena dle návodu... Nesetkal jste se s tím někdo?
Moto před nedavnem prošlo velkým servisem motoru... nová ojka, píst, rozvody atd. Na karbec ale nebylo sahnuto... Koukal jsem jestli třeba není špatně nasazena priruba sání a jestli to někde neprisava ale vypadá to OK.

 offline 

 

#148 08.05.2018 22:25:49

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Honda XR 600 problémy


Funguje ti sytic? Ucpany filtr nepropusti tolik vzduchu tak to chytne snaž.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů