Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#701 28.04.2018 18:10:10

Re: DRAPÁK RODEO


twinkam napsal(a):

jopr:
Aby bylo jasno ja rozhodne nejsem pan jezdec-Janek mi dal peknych par desitek minut  vyk! (pominu to ze mam top stroj s top podvozkem tudiz veklou vyhodu) a ten kdo si nevidi do huby a pochybuje o jeho vykonu nevi co mluvi a nebo je spis ulhanek jak pise Janek.  vyk! 

Nikde tu nepochybuji o výkonu Janka  a ani nikoho jiného.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#702 28.04.2018 18:23:49

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

mkrata napsal(a):

Janek:
A jinak o rodině to byla jen tvrdá ironie, kdyžs to nepochopil .... já to nemazal, smazal to mkrata v té době tzv. spící moderátor ano  lol Bylo to 2. 10. 2017 v cca 20:30 .... takže opět tvůj omyl

Smazal jsem jenom neskutečný sračky, který se tam díky tvému výraznému přičinění hromadily. a31 

Hromadily se diky tomu,  ze ses jako moderator flakal a nejen ty a nechal to vyhrocovat .... a31 
Aspon jopr vi,  zes to mazal ty a ne ja  ...

To co jsi psal o rodině (já četl 2 tvé příspěvky) prostě zdravý člověk nenapíše a zvlášť na veřejném fóru.  Psal jsem ti ať si nafackuješ před zrdcadlem, protože tohle se prostě nepíše ani v legraci a vždy ty příspěvky zmizely a buď rád, že si je většina lidí nestačila přečíst. Hluboce se ti omlouvám, že jsem si myslel, že si to mazal ty, ale o to právě hůř,  že to musel mazat někdo jiný.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#703 28.04.2018 21:05:35

Re: DRAPÁK RODEO


Jak napsal janek. to jste mi opravdu pomohli jakožto potenciálnímu zájemci o závod v příštím roce  lol  ano  A zase souhlasim z jankem, že pokud si člověk vyjede do nějakého 30-40 místa prolog, tak nebude mít problém se zásekama tam už jedou borci co trošku umí a jezdí takový terén. v zádu jezdí ti co myslí, že takový terén jezdí a mají na to. Ovšem všichni se asi schodneme, že enduro obecně je jen a jen o fyzičce případně rukách! Tím myslím to, že jezdecky na to máme vesměs všichni, ale když zdřevění ruce na druhým CP, tak je člověk v prdeli než kdyby jel se 100% silami až do konce. Tudíž se tady jen ukáže kdo jak má natrénované ruky. Pořadí v tomhle závodě nic moc nevypovídá. Takže mi z toho plyne, že já jako potencionální účastník příštího ročníku pojedu a nejspíše se smířím s tím, že jsem looser a pojedu něco snad do 100 místa a budu čekat ve frontě na pár CP. chci se zeptat vy co jste jeli, jak by jste reagovali na toho kterej přijede k frontě a např. dva, tři lidi objede a zůstane stát  vedle nich? Fér? nefér? Já myslím, že když to člověk dokáže a umí, tak je to správně, protože závod je od toho aby se rvalo dopředu a závodilo a ne čekalo, takže ostrý lokty. správně/špatně? nebo podle mentality každého soudruha? je to jen uvážení?
Pro představu má tady někdo video, jak by měl vypadat prolog zajetý do 30. místa?

 offline 

 

#704 28.04.2018 21:26:07

Re: DRAPÁK RODEO


Small: Hezky napsaný, ale nesouhlasím, ze je to jen o fyzicce...hlavně technika udělá hodně pak to muze vypadat, ze borec před tebou má mnohem větší fyzičku, ale on se proste jen nedre jako kůň, protože má techniku...

Podívej se na závodech na časy leckterych “pupíku”  a jak jedou a jak se umisťují..

Tom

 offline 

 

#705 28.04.2018 21:40:19

Re: DRAPÁK RODEO


TomR1:

jasné můžu to být i takhle, ale já jsem se s tím nesetkal na živo. Nechal jsem se unést a napsal jsem to vyloženě podle sebe. Jelikož jsem spíše v režimu udržovacím, jak napsal hansr, když najedu jen cca 50 MTH za rok, ale občas jedu z borcama co jezdí každý rok elite do 20. místa a jsem schopnej s nima absolvovat vyjížďku. Trápit se s nima 5H. Ze začátku v pohodě, ale ke konci se toho jen držim, modlim se aby mi to nezdechlo, ruka už není na spojce, ale vyloženě se toho držim a klepu si prdel v potoku kde se krásně jezdí ve stupačkách jen kvůli tomu, že nemám sílu. Nehážu si to kolem nohu v traverzu přes spojku, protože na to nemám sílu, ale objedu to co oni i technicky správně, ale pouze pokud mám sílu! takže to je jen můj osobní pohled spíše.
Ale myslim, že to tak je z 90%. Málo kdo má zvládlou techniku, tak aby si šetřil síly nebo jimy neplýtval nebo jak to napsat.
E: když už má člověk zvládlou techniku si říkám, tak už má i fyzičku, protože ta technika mu umožňuje trénovat dýle než tomu co tu techniku nemá a fyzicky to nedá, takže si myslím, že to je začarovaný kruh a alfa a omega je fyzička a ne technika, když to blbě napíšu. ano 

Editoval Small (28.04.2018 21:42:38)

 offline 

 

#706 28.04.2018 22:00:14

Re: DRAPÁK RODEO


Jo Ja ti to rozhodne neberu a mas pravdu v tom ze s časem jak ubývají síly se rozdíly samozřejmě prohlubují...

Asi to jde opravdu ruku v ruce, kdo má techniku už má svoje odjeto a tím i zvyklé ruce s zároveň zmaknutou techniku..

Ja to mám tak, ze čím víc mě docházejí síly tak se placam víc jak jsi psal a o to víc mě motorka utahava...
Zase vím ze třeba jen fitkem ten progress neudelas - vydrzis se akorat dyl trápit to ano..., ale bez odjetych hodin to nejde, zato kluci co se opreli fakt do pravidelného ježdění a různorodosti tréninku na motorce tam ten progress je opravdu vidět..

Tom

 offline 

 

#707 28.04.2018 22:10:03

Re: DRAPÁK RODEO


TomR1:

Jojo přesně tak  ano 
a další věc je ta, že můžeš být hrouda namakaná z posilky. Můžeš zvedat na bench třeba 200 kg, ale na motorce budeš sráč nulté třídy :-D Tím chci jen říct, že nejde o fyzičku/sílu vypěstovanou z posilky, běhání atd. ale jen jízda ti dá to co potřebuješ za sílu/fyzičku na motorku. Proto jen jezdit, jezdit a jezdit. Je zbytečné u nás hobíků trénovat stylem jako borci na dakar (posilka, běh, kolo) Nám stačí ta jízda na motorce.  gp  ano  cool 

 offline 

 

#708 28.04.2018 22:28:06

Re: DRAPÁK RODEO


Small:

Jj přesně tak, jen mít ten čas na trénink 2x v týdnu... a další věc jezdit- vozit se po lese a nebo cíleně trénovat.. prodlužovat čas, jezdit přes bolest rukou, zkoušet techniku a snažit se pořad stát..

Ale to už tady zasiram téma.  ano 

Tom

 offline 

 

#709 28.04.2018 23:37:26

Re: DRAPÁK RODEO


TomR1:

taktak úplně přesně. Lépe to napsat nejde  ano  wink  a proto si párkrát za rok vyjedu z bláznama se kterýma jedu z půl vyjížďky přes bolest a trnutí rukou a sem rád za každý kratičký přejezd kde to rozdýchávám a zbytek sezóny je plácání sám ze sebou zaměřený spíše na tu techniku a snahu vyjet/projet bez chybičky.
O zasírání bych se vůbec nebavil vzhledem k příspěvkům výše. Vše je zcestné oproti názvu tématu... cool 

 offline 

 

#710 28.04.2018 23:41:12

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Je mi z Janka blujno.... a31 nic překvapivého....

 offline 

 

#711 29.04.2018 08:21:20

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Dovolím si nesouhlasit. Běh a jákákoli jiná aktivita při které trénuješ fyzičku ti na motorce hrozně pomůže. Já běhal 2x v týdnu a 2x v týdnu jsem se snažil jezdit na tréninky na tratě abych natrénoval rychlost a techniku. Za sebe mohu doporučit buď běhat, veslo, kolo, spinning (masakr) a nebo tzn zimní přípravu pod vedením někoho, kdo se tím zaobírá. Prováděli jsme aerobní i neareobni cviky, kruháče apod. Výborná záležitost. Na motorce se pak jezdí úplně jinak. A to, že pro hobbýka to je zbytečné je blábol, pardon kucí  smile právě takhle jsem trénoval na King Of The Hill 2016 a Drapák Rodeo 2016. Samozřejmě, že ježdění cvičením nenahradíš, ALE výrazně si to ježdění zpříjemníš. Můj názor z vlastní zkušenosti.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#712 29.04.2018 08:31:39

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:
Samozřejmě souhlas s tebou, ale já psal o hobíkách! vim, že si taky hobík, ale takový tréninky když se tomu věnuješ 4x týdně už je spíše poloprofesionální ne-li profesionální s tím, když chodí člověk do práce! navíc tohle vyžaduje už i dost financí, ale hlavně času. Hobík většinou nemá ani jedno pořádně...
Já si tohle moc nedokážu představit, jelikož dělám na směny a po noční jet na kolo a potom do práce by byl masakr, ale šlo by to no. Ovšem právě pro tohle jsou hobíci a hobíci, tak jak to píšeš ty.... cool 

 offline 

 

#713 29.04.2018 08:50:36

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Tojo, časově to náročné je. Proto jsem volil běh protože to mi zabralo 1h i s oblečením a sprchou po běhu. Horší je to se samotným moto tréninkem. 2x týdně trať a pak následná údržba na další ježdění. Když jsem do toho závodil tak jsem neměl čas vůbec na nic než na motorku. Víš jak se to říká. Všechno jde, když se chce. Tréninky tě nic nestojí pokud nejezdíš na soukromé tratě, jen benzin a doprava z bodu A do bodu B. Běhání je taky zdarma a ještě tím prospěješ sobě. Můj pohled na to je asi takovej. Pokud chceš jet příští rok Drapák. Aspoň 2x v týdnu třeba ten běh a přes zimu zimní přípravu a na motorku jak se povede samozřejmě čím víc, tím líp. Pokud máš zmáklou techniku jízdy v lese, potoce, výjezdy tak se zaměř spis na trénink rychlosti a vytrvalosti aby jsi dobře zajel prolog. Na Drapák 2016 jsem jel s najetýma cca 40mth a předním jsme byli na KOTH 2016 jinak jsem nejezdil protože byl sníh a chodil jsem na kruháče, jak jsem psal.


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#714 29.04.2018 08:59:42

Re: DRAPÁK RODEO


WoxmenRX:

jojo přesně. Vim co to chce. Ale rychlost se získává těžko, když je člověk techničtější typ a jezdí hlavně mrdárny, které ho baví. Proto je prolog moje noční můra. Kdyby v něm byl nějaký těžší výjezd, kde by se to hromadilo, ale byl by dostatečně širokej, tak se to trošku vytřídí podle dovedností, ale takhle je to, jak už někdo psal. Krosaři vepředu a potom v závodě zase brzdí, ale tento rok už to nebylo asi tak horké podle videí. ano 

 offline 

 

#715 29.04.2018 13:41:17

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: DRAPÁK RODEO


No to jsou hovna, jen tak dál.  a11  Ať se tady z toho vlákna nikdo nic nedozví  roll 

 offline 

 

#716 29.04.2018 19:49:28

Re: DRAPÁK RODEO


ve tride elite jel takovy tlustoch ..co to bylo za borce?

 offline 

 

#718 01.05.2018 12:42:00

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Dal jsem do kupy nějaké záběry, jsou tam záběry hlavně z kamenů po startu a něco málo z lomu. Třeba se tam někdo najde. Např Chalka a další.

https://www.youtube.com/watch?v=rW_ZYQBFL6c

 offline 

 

#719 02.05.2018 09:04:57

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


tolik řečí o fairplay, tolik řečí o posouvání vlastních hranic a vlastním pocitu z toho jak jsi Janku sám projel celej drapák a tolik házení špíny na ostatní o jejich podvádění navíc bez jediného důkazu a pak se objeví video s domluvenými tahači který čekaj jen na svoje koně  lol  pro ty co nevědí to "Janek" tam zařval Tristan a následně ho běžel tahat a tahat lidi který jsou před ním (což je na videu taky vidět) aby mohl co nejrychleji projet  lol aby bylo jasno nemám nic proti tomu když někdo někoho tahá to je na závodech normální ale domluvit si tahače který čekají přímo na tebe je podle mě podvod o tom následném chvástání se tady na učet ostatních ani nemluvě ano  ano Janku dojel si drapák 2018... spolu s Tristanem  lol  ano 

https://youtu.be/dnEarIgzlq8?t=160

Editoval roxteedy (02.05.2018 09:07:47)

 offline 

 

#720 02.05.2018 09:33:40

Re: DRAPÁK RODEO


Do Vašich pletek se nechci plést, jen nevím jestli je to přímo podvod to domluvený tahání....

Třeba na Erzu je to úplně běžná věc a má to tam tak většina předních jezdců včetně špičky...


Tom

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů