Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#681 27.04.2018 21:58:34

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


sirr:  ano přesně tak. Být to celé no help a dvoumetrová zeď okolo tak tá výsledovka bude totál jinak.....

Editoval Hoždy jitrnice :D (27.04.2018 21:59:39)

 offline 

 

#682 27.04.2018 22:28:12

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


sirr: trať ojebávali 4z5... podle toho jak jsem se bavil s klukama asi tak k výsledovce.  organizátor to měl dobře zajištěný ale jsme stát vychcanejch mr..ek a vždycky si najdem cestičku  lol  ne 

 offline 

 

#683 27.04.2018 23:00:16

Re: DRAPÁK RODEO


sirr napsal(a):

Janek:
Podle tech zprav a videi je patrne v techhle zavodech moc promennyh (predbihani na startu, zkracovani a objizdeni, tahani nekoho vic-nekoho min, znalost mistniho terenu, organizace vse nedokaze monitorovat....atd...) proto vysledkova listina nemuze bejt az tak objektyvni...
Chapu ze to nekdo bere zodpovedne, ale globalne to nemuze bejt zpravedlivi pro vsechny stejne....natoz se pak zbytecne lincovat nekde na foru...
Beru to dle mx, st.zebrik pro 40, mensi a prehledny okruh, mozna casomira,na kazdym skoku a vinglu tratak, cizi pomoc = cerny prapor....., ale mx taky neni zadny etalon...
Nic vic nic min.
Pokud si to zucastneni uzili, je to v poradku a tak to ma bejt 🤗

vážně myslíš, že Cypriana a dalších x lidí zajímají nějaký proměnný?
To zajímá jen nás a máš v tom pravdu .... a proto beru možnost jezdit enduro jako bonus k životu. Za víkend od čtvrtka do návratu cca 23.00 v neděli domů jsem najel cca 8 mth. a při tom mi to celkem zabralo cca 80 hodin, takže 1/10 času sám se sebou .... pro mě je prostě víc, s kým, kde a jak ... než co.  Prostě krásný víkend s partou pohododových lidí  ano  ano ...., závod Drapáku byl jako nechtěný bonus a zadostiučinění za cca 2.5 smolnýho roku.
Jak jsem psal, cítil jsem se dost nepatřičně mezi všemi těmi závodníky  ano a spousta lidí z B by mi naložila dost, kdyby jela v A.
A spousta lidí, co vůbec Drapáky nejela, by mi naložila .... Nežiju v žádným sebeklamu progresu a top ježdění ...
A víc než dojetí mi dělá dobře, jak to některým leží v žaludku  lol  lol , bavím se tím, vím, jak jsem jel, že jsem nikde nic neojebal ... najdi fotku, video a máš u mě startovný na Drapáky 2019 ano nebo kdokoliv jiný.

Vem si, že spoustu o drapákách nevíš a já taky. Moc lidí si zaplatí víkend s průvodcem u Šolina a jedou v lokalitě ... a na takových je zkoušený, jestli je to nebo to jetelný pro kteru kategorii, jsou skupiny "místních", který jedou na drzovku do lokality týden před závody a trénují na místech, kde ví, že se pojede (nic se dnes neutají) a potom mají tu drzost brečet a stěžovat si.....
Je parta, která má na trati tahače v maršálských vestách, který ukradli .... je to tedy tak, že z loňska ukradli průvodcovský vesty a letos si dojeli na cp, kde byly 2 holky a řekli jim, že je posílá  Venca a že maj špatný vesty ... tím přišli k maršálovským vestám s volným pohybem po trati ..... a lidi od těhle lidí si potom na fb stěžujou, že já jedu podvodem ..... je to fakt sranda ...
Máš pravdu, je spousta proměnných o kterých víme a taky o kterých nevíme, ale jsou .....
Se svým neuměním nemůžu žádný závody jet nikdy o nic víc, než je moje čest ... o to víc mrzí, když jiný neumí jet ani na vítězství, natož umět prohrát ne .
Jestli už nemáš odpor k ježdění po lese, rád tě uvidí na moto ano 

 offline 

 

#684 27.04.2018 23:39:45

Re: DRAPÁK RODEO


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

sirr: trať ojebávali 4z5... podle toho jak jsem se bavil s klukama asi tak k výsledovce.  organizátor to měl dobře zajištěný ale jsme stát vychcanejch mr..ek a vždycky si najdem cestičku  lol  ne 

Víš na co vsadím,...... že s kým ses bavil, tak ti řekl, že naojebával a jel jako ty poctivě lol  lol  lol  ano  Zloděj křičí, chyťte ho  lol  lol 
Tvoje / vaše nesoudnost a omlouvání vlastní neschopnosti je už směšná.
Místo abys sklopil uši, omluvil se a zaplatil desítku na můj účet .... tak za tvůj nevýsledek můžou jiní. ano 
Urážíš spoustu lidí, co jeli poctivě, ....
Na Drapákách jsem nejel nic těžšího, než běžně v ježdění. To jsem vic chcípal 25 km od Plzně.
Kde jsi za mnou jel, to by mě fakt zajímalo .... ono to nebylo ani technicky možný, ulhánku lol  lol  Dostals od sračky hodinu dvacet  lol  lol a to bez penalizace za nedojetí v limitu  lol  lol  lol , fakt bavíš ano 

Editoval Janek (28.04.2018 00:25:50)

 offline 

 

#685 27.04.2018 23:54:26

hwenca
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 113
Založená vlákna
Místo: Náchod
Motorka: Beta 450 RR
Věk: 33
2 0

Re: DRAPÁK RODEO


Nevíte kuli čemu nedojel Jan Balaš ?

 offline 

 

#686 28.04.2018 00:23:19

Re: DRAPÁK RODEO


hwenca:
Zranění ... škoda neutral 

 offline 

 

#687 28.04.2018 08:25:31

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

A já myslel, že jste si s Hoždym padli kolem krku.
Trochu se Sirrem souhlasím, ikdyž řekneš, že to mu hovno rozumím. Mě by taky odradilo to čekání u cp atd. šméčka, která dost ovlivní výsledek vás hobbíků. Moc ti nevěřím,  že závodění je to poslední, proč si tam jel a je pro tebe víc s kým atd., to by si tu jako jediný nepsal hovna na někoho, koho si pojel (prostě to v tobě,  nás  je, ta soutěživost). Jinak závod super a gratuluji všem,  kdo dojeli a zvlášť těm poctivým  ano 
Psalo se tu, kdo, kolik natrénoval přes zimu. Za sebe můžu říct,  že jsme s klukama jezdili celou zimu, skoro každý víkend ve sněhu, dešti atd. Já na velký i malý a připravený bych byl, jako nikdy  lol , ale raději pojedu nějaký závod,  kde se nedá ojebávat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#688 28.04.2018 10:51:32

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


jopr: můžeš jet i drapáky s tím že nebudeš ojebávat  smile 
Hlavní je že se tam hezky svezeš protože trasa je fakt hezká a jaký budeš mít pocit sám ze sebe jak si zajel i bez ojebávání  ano 

 offline 

 

#689 28.04.2018 11:37:56

Re: DRAPÁK RODEO


Thomaster:

Tak to je jasný,  ale vadí mi a co tu čtu, tak většině, že to ojebávání prostě ovlivní výsledky a nevěřím nikomu, co jedou poctivě, že si tam jedou jen zajezdit, kvůli partě, dobrým drážkám a pocitu. Prostě to znehodnocuje super závod, ať si říká, kdo chce, co chce.

Editoval jopr (28.04.2018 11:38:50)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#690 28.04.2018 12:57:46

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: DRAPÁK RODEO


Chciju tohle mluvi za vse 😂😂😂😂

Dostals od sračky hodinu dvacet a to bez penalizace za nedojetí v limitu fakt bavíš  

Editoval twinkam (28.04.2018 12:58:40)

 offline 

 

#691 28.04.2018 13:45:31

Re: DRAPÁK RODEO


jopr napsal(a):

Janek:

A já myslel, že jste si s Hoždym padli kolem krku.
Trochu se Sirrem souhlasím, ikdyž řekneš, že to mu hovno rozumím. Mě by taky odradilo to čekání u cp atd. šméčka, která dost ovlivní výsledek vás hobbíků. Moc ti nevěřím,  že závodění je to poslední, proč si tam jel a je pro tebe víc s kým atd., to by si tu jako jediný nepsal hovna na někoho, koho si pojel (prostě to v tobě,  nás  je, ta soutěživost). Jinak závod super a gratuluji všem,  kdo dojeli a zvlášť těm poctivým  ano 
Psalo se tu, kdo, kolik natrénoval přes zimu. Za sebe můžu říct,  že jsme s klukama jezdili celou zimu, skoro každý víkend ve sněhu, dešti atd. Já na velký i malý a připravený bych byl, jako nikdy  lol , ale raději pojedu nějaký závod,  kde se nedá ojebávat.

A jaký závod tedy pojedeš? Už se těším a budu to sledovat.

Jediná holka, se kterou si padnu kolem krku je žena a dcera ano 

Se Sirem taky v něčem souhlasím. Ale má to dost vytržený z kontextu a byl v tom podtext ....

Nauč se jezdit v top 20-30 a čekání u cp tě trápit nemusí. jezdit jako dřevák mezi dřevákama je prostě cesta ke špuntům .... ale je pitomost obviňovat pořadatele z neschopnosti udělat závod tak, aby byl pro všechny průjezdný a neojebávalo se a k tomu aby měl ještě maga úroveň - to je čirá teorie, nesmyslná, stupidní
Je to závod ojedinělý u nás, těžší enduro závod tu nenajdeš, úrověň evropský špičky, zázrak, že se tu vůbec může jet ano . Je fakt skvělý, že slušně může zajet i ten, co nezávodí, ale jezdí si svůj terén, který zvládne .... může jet kroska, jakýkoliv pneu bez hrotů, nepořebuješ světla, klakson, ... licence, zdravotní prohlídky ... jen kuráž a dobrá je soudnost ano 
třeba na zacpaným cp 2 přijel v expertech borec, který, když to viděl, tak se zeptal org., jestli může jet výjezdem pro elite, který byl na dohled vedle a cp se štípal na stejný kontrole jako výjezd pro experty. Org řekl, že klidně, ale že to nedá. Jenže je to slušný jezdec a dal si to výjezdem elite a tím ušetřil možná 20 minut
Nikdo nikomu nebránil jet, když chctěl a měl na to. Nejlepší je tam nebýt a kecat, jak by to mělo být  lol  lol 
Jenže je paradox, že tomuto jezdci loni mikiberg dal v neděli nářez, ale letos od něj dostal celkově hodinu ve stejný kategorii veterán expert ano .... když porovnáváš a víš, jak jednotlivý jezdci jezdí, dojdeš k jednoznačným závěrům ano  a na náhody nevěřím.

Píšu na někoho hovna? Jo, to je mi překvapení. Když mě někdo obviňuje z podvádění a neumí si spočítat 2 a 2, sám se plácá tak, že chybělo málo, aby skončil v lomu, protože motor furt v omezovači a nic ... protože 754 v tom prostě a zcela logicky nemůže fungovat ... a přitom prý byla na drapáky top ...
Loni jsem tu obvinil roxanu a mikiberga ze zkracování tratě v neděli a byla to pravda. Letos se to jasně ukázalo, ale to je na to, projít si časy, něco o tom vědět ....
Bylo to evidentní a porovnání i letošních časů to jen potvrdilo.
Ojebávačem se narodíš a jsi. to se ukázalo i na startu v neděli. zas ojeb od toho samýho. Věřím, že letos jel trasu celou, ale podstata se ukázala i bez toho. Zas to může někdo brát jako hovna, ale je to jen realita.

Hoždy mě tu nepřímo obvinil z ojebávání, zas jen proto, že nekousnul porážku na hlavu. To nejsou podle tebe hovna, protože on může a já ne.
Ale ono se stačí podívat na výsledky casomira.eu a kouknout na časy. Tady máš list s časy, který jsem jel a lidi okolo mě. Zlepšení o 50 minut až hodinu bylo úplně běžný. Ale vidíš třeba zlepšení na pozici 51 o 2:08 hodin a taky vidíš penalizaci 0:30 za zkracování. Tady je zcela evidentní, že to byl ojebávač a zkrátil víc než jednou - měla být okamžitá diskvalifikace.
Naštěstí takových nebylo moc ... určitě ne 4 z 5 ... to je jen omlouvání vlastní neschopnosti.

A tvrdit to na off fóru, kde se třeba lidi rozhodují, jestli příště jet .... je čirý zlo, který škodí a poškozuje tím renomé závodu.
A jak se dopočítat, kolik lidí opravdu ojebávalo záměrně? Je to jednoduchý, je to jako ve všem jiným běžně ve společnosti.
jeden z deseti je špička, další je kousek za ním a to samé od zadu.  - jeden z desti zmrd na entou, druhý z deseti je kousek za ním a těch 6 z deseti je nějaký průměr relativně rozumných lidí. Takže se dá s velkou přesností říct, že 20% je záměrných ojebávačů - ano, je to dost, ale pořád je to jeden z pěti .... dalších 20% radši zdechnou, než aby něco objeli a v těch 60% se najde taky někdo, kdo po nějaké úvaze objede něco, jako je třeba už rozjebaná bažina se zapadanýma motorkama ....

V sobotu až na nějaký to objetí bažin v rádu desítek metrů, který někteří praktikovali a podle mě je to omluvitelný a jedna z mála chyb org. těmito místy táhnout závod, to bylo v pohodě.
Závod se jel totiž protisměrně než obvykle, trať byla místy nová .... šlo těžko předpokládat, kde je další cp .... krom toho hodně lidí na kukačku kolem tratě ... pokud někdo někde objel, tak spíš díky vlastní chybě. Taky jsem přejel jeden vjezd z louky do lesa, projel celou louku .... a potom se vracel.
V neděli jsem přijel k jednomu kamenitýmu korytu --- takový nájezd z bahnitý koleje a ostře vlevo ... byl tak traťák a řekl jednomu přede mnou a dalším za mnou, ať to vezmeme břehem, pokud to půjde, protože na kamenech bych jeden jezdec rozvěšený a měl buď ko motorku a nebo byl ko sám .... to bylo jediný místo v neděli, kde jsem jel asi 10 metrů odkloněný z koryta, ale byl to pokyn org. jinak vše poctivě s pomocí na 4 cp a v jednom korytu ze 30 cp za oba dny. 
Stydět se za to nebudu, na trati jsem měl jen 2 soupeře, jeden jsem já a druhý ten, který tu tvrdil, že mě pojede kdykoliv a kdekoliv ... víc soupeřů sedělo za displejem mobilu nebo kompu a sledovalo a nepřálo a skřípalo zubama lol  lol 

Hoždy nerozumí tomu, jak jsem ho mohl předjet, když mi dal v prologu 1 minutu. K tomu jen to, že kdo nerozumí, porozumění nikdy nedojde.
Třeba Kouba mi dal 2 minuty v prologu, Fíla jun. mi dal 4 min .... ale časy v main race máme podobný a to je to, z čeho se dá vycházet.
stačí jen vidět a chtít vidět.
S tím jsem do prologu šel a klukům jsem říkal, že vím, jak Hoždy jede, když je to na rychlost. Upřímně jsem čekal daleko větší nálož od něj, ale na race jsem se těšil a věděl jsem to, co vím už dlouho.
Taky mě těší, jak se potvrdili roxaniny, miguelovo .... kecy o mém ježdění, to je další bonus ano .
Takže s hoždym jsem závodil jen do 2 cp v sobotu a jak píše, že jel za mnou, je zajímavý info. Naštěstí mu pouzdro na kameru prasklo až daleko za tímto úsekem, jak psal v jednom z předchozích příspěvků  a těším se na video, kde uvidím, jak se toho držím jako prase kost a Hoždy jede za mnou ...a jak se mu nadobro ztrácím kdesi v dálce lol 

A pro všechny ostatní, kašlete na kecy o ojebávání a nefér závodech ... jediný, koho skutečně můžete porazit, jste vy sami ano 

Ale těch 10 000,- od hoždyho bodne, snad se zachová jako chlap, když to o sobě tvrdí ano 

Editoval Janek (28.04.2018 14:53:06)

 offline 

 

#692 28.04.2018 14:08:11

Re: DRAPÁK RODEO


jopr napsal(a):

Thomaster:

Tak to je jasný,  ale vadí mi a co tu čtu, tak většině, že to ojebávání prostě ovlivní výsledky a nevěřím nikomu, co jedou poctivě, že si tam jedou jen zajezdit, kvůli partě, dobrým drážkám a pocitu. Prostě to znehodnocuje super závod, ať si říká, kdo chce, co chce.

Koho jsi tam konkrétně ty viděl ojebávat? Kolik lidí jsi viděl?

Klidně tam pojedu příští rok jako traťák, když bude dobrá parta a po závodu se při zavírání tratě svezu po drážce jen proto, abych se projel.
A jestli je něco, co mě u endura drží, je to právě ten POCIT relatvní svobody.
Když to tu čtu, tak se mi vybavila věta, "i tento sport má své špatné fanoušky", ale jinak podstatu vystihl v té době 17ti letý kluk, který měl v hlavě víc, než x lidí tady dohromady ....

 offline 

 

#693 28.04.2018 14:28:10

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


Ach jo... Jen dodám že Mikiberg jel závod pod antibiotiky.. Ve stavu že většina z nás by byla ráda že leží...takže za me ano  příští rok pudou husabergy dopredu cool  gp 

 offline 

 

#694 28.04.2018 14:46:30

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

1. Nikde neobviňuji pořadatele, jen prostě lidi,  Co podváděj. Přečti si odkaz od Twina 606 a to hovoří za vše a to je pan jezdec
2. To co je mezi tebou ,Hoždym a dalšíma mě nezajímá, tobě jsem pogratuloval, ale já bych takový závod asi nejel z výše uvedených důvodů.
3. To musím jet nějaký závod,  abych mohl vyslovit svůj názor (ikdyž podle tebe stupidní ). Jel jsem Ice Mana, chtěl jsem jet závody offroadmaratónu (skoro všichni z party je jeli), ale u prvního mě odradilo zkrácení na 1,5 hodiny a v den odjezdu jsem se rozhodl raději jet na 6 hodin s kamarádem pojezdit do lesa, u druhého brzký start a znovu jsem šel na celý den jezdit do lesa, chtěl jsem jet do Maďarska do Piliscsevu, ale zrušilo se to.
4. Hovna myslím tím,  že prostě normální člověk nemá zapotřebí psát věci,  které neustále píšeš.
5. S tvou ženou a krkem ti to přeju,  ale nepiš o ní a dětech ty sračky, co si tu psal, aby si to za hodinu musel mazat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#695 28.04.2018 15:07:51

Re: DRAPÁK RODEO


jopr napsal(a):

Janek:

1. Nikde neobviňuji pořadatele, jen prostě lidi,  Co podváděj. Přečti si odkaz od Twina 606 a to hovoří za vše a to je pan jezdec
2. To co je mezi tebou ,Hoždym a dalšíma mě nezajímá, tobě jsem pogratuloval, ale já bych takový závod asi nejel z výše uvedených důvodů.
3. To musím jet nějaký závod,  abych mohl vyslovit svůj názor (ikdyž podle tebe stupidní ). Jel jsem Ice Mana, chtěl jsem jet závody offroadmaratónu (skoro všichni z party je jeli), ale u prvního mě odradilo zkrácení na 1,5 hodiny a v den odjezdu jsem se rozhodl raději jet na 6 hodin s kamarádem pojezdit do lesa, u druhého brzký start a znovu jsem šel na celý den jezdit do lesa, chtěl jsem jet do Maďarska do Piliscsevu, ale zrušilo se to.
4. Hovna myslím tím,  že prostě normální člověk nemá zapotřebí psát věci,  které neustále píšeš.
5. S tvou ženou a krkem ti to přeju,  ale nepiš o ní a dětech ty sračky, co si tu psal, aby si to za hodinu musel mazat.

Jaký odkaz od twina 606? Pošli mi to + startovní číslo. Díky
Máš pravdu, nemusíš jezdit nic, a vyslovovat názor na základě názoru jiných je rozumný ano ... ale jsem zvyklý, že od jistých lidí vždy najdu deset důvodů, proč ne ... než jeden způsob, jak jo
Jen jsem zeptal, jaký závod pojedeš ..

jopr napsal(a):

... raději pojedu nějaký závod,  kde se nedá ojebávat.

A jinak o rodině to byla jen tvrdá ironie, kdyžs to nepochopil .... já to nemazal, smazal to mkrata v té době tzv. spící moderátor ano  lol Bylo to 2. 10. 2017 v cca 20:30 .... takže opět tvůj omyl.

 offline 

 

#696 28.04.2018 15:42:36

Re: DRAPÁK RODEO


hansr napsal(a):

Ach jo... Jen dodám že Mikiberg jel závod pod antibiotiky.. Ve stavu že většina z nás by byla ráda že leží...takže za me ano  příští rok pudou husabergy dopredu cool  gp 

No, kdybys Berga vyměnil za něco, co opravdu funguje, tak se jen párkrát svezeš, můžeš chlastat jak chceš lol  a za rok budeš o level jinde .. jen se na tom trap dál ano , jen si říkám, kde bych byl, kdybych z toho kultu ... vypadl už před 2 lety, když mi okolo lidi říkali.
Viděls jet někdy mikiberga jinak, než zraněnýho, bez prášků, bez toho, aby si na něco nestrěžoval .... prostě zdravýho?
Já ne, je to pořád něco ... takže antibiotika jsou takový folklór 
On má na to jet elit, je to pan jezdec,má cit pro drážku, vynikající čtení terénu, nikoho s větším citem osobně neznám a terén drapáků má zažitý a sedí mu to tam, ...bohužel to ostatní mu to kazí.
Kdyby sednul třeba na rakušandu 350, byl by úplně jinde ano 
Co jsem slyšel, hodně lidí jezdí pod aulinem a dalšími silnými léky na tlumení bolesti ....další jede po prodělaný borelioze ...

Třeba B jel chlapík 58 let, na enduru začal jako samouk v cca 50ti .... má za sebou těžký úrazy, naposled loni v květnu, rozlámaná lebeční kost, stehenní kost zlomená, potrhaný svaly, na stehenní kost mu dávali štěp z pánve, protože mu to v místě zlomeniny odumíralo .... na nohu došlápne jen s bolestí a na moto je to velký limit ..., když jsem si na ní před 3 týdny sahal, abych cítil ty boule po zlomenine, má tam opravdu jen kost, žádný svaly ... vše ochablý ... opravdu tělesně hendikepovaný + k tomu cukrovka ... a v neděli čas 1:37  ano  ano  ano 

Editoval Janek (28.04.2018 16:00:58)

 offline 

 

#697 28.04.2018 16:34:41

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: DRAPÁK RODEO


jopr:
Aby bylo jasno ja rozhodne nejsem pan jezdec-Janek mi dal peknych par desitek minut  vyk! (pominu to ze mam top stroj s top podvozkem tudiz veklou vyhodu) a ten kdo si nevidi do huby a pochybuje o jeho vykonu nevi co mluvi a nebo je spis ulhanek jak pise Janek.  vyk! 

Editoval twinkam (28.04.2018 16:43:19)

 offline 

 

#698 28.04.2018 16:43:02

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


Na starym bergu toje vyzva tongue a nehraje pro mě moc roli jestli budu 30 nebo 70tej, ve vysledku zato stejne nic nedostanu a1 nový moto jsou sice rychlejší ale za to oto víc trestaj chyby hlavně v rychlosti..

 offline 

 

#699 28.04.2018 16:54:31

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:
Jopr zrejme nemyslel odkaz 606 jak pise ale muj prispevek z tohoto vlakna s cislem 606 ze str. 31
Tady muj prizpevek:

MichalEXC:
Hele ja tam byl a jel jsem experty takze jsem byl ve stredu dění a videl jsem jak kdo jel,podvadel,vojebaval,startoval driv nez by mel (sproste vyuzil zmatku na startu) a proste to hodne nasere kdyz "jezdci" kazi druhejm daleko lepsim jezdcum vysledek zavodu kterej stoji mraky prachu a jeste se budou chvastat i kdyz vysledkova listina mluvi jasne.
Za me velmi hezkej zavod (krom CP 2 a 3) a vim ze uz ho nikdy nepojedu prave kuli polakum a jezdcum co to vojebavaj a nemaji tolik slusnosti aby aspon drzeli tu svoji nevymachanou drzku a svoje pokriveny charaktery na urde.
Tim jsem s nima a Drapakem (jamo ucastnik zavodu)zkoncil.
Muj prizpevek at si parta Bergaru vysvetli jak chce je mi to jedno-vim co jsem videl.

 offline 

 

#700 28.04.2018 17:35:08

Re: DRAPÁK RODEO


mkrata napsal(a):

Janek:
A jinak o rodině to byla jen tvrdá ironie, kdyžs to nepochopil .... já to nemazal, smazal to mkrata v té době tzv. spící moderátor ano  lol Bylo to 2. 10. 2017 v cca 20:30 .... takže opět tvůj omyl

Smazal jsem jenom neskutečný sračky, který se tam díky tvému výraznému přičinění hromadily. a31 

Hromadily se diky tomu,  ze ses jako moderator flakal a nejen ty a nechal to vyhrocovat .... a31 
Aspon jopr vi,  zes to mazal ty a ne ja  ...

Editoval Janek (28.04.2018 17:37:10)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů