Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#601 23.04.2018 11:32:30

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Kdyby stáli maršálové podél celé trati, tak by ty výsledky vypadali úplně jinak a to už od předních příček  lol  V cíli skoro všichni čisté motorky a přitom omlíkované bažiny kde jsi se zamrdal až po nádrž protože to jinak projet nešlo. Ono když je vedle ní suchej mírnej kopec tak proč si to o půl hoďky nezkrátit  ne Těch místeček kde to šlo oje.at tam byla hromada a klidně jsi tam mohl hodinu nahnat - za předpokladu že jsi bezcharakterní sračka  lol Vše jde krásně vidět na prologu  wink  Já to jel abych se projel a zkusil si co Venda na nás připravil a byla to paráda :ano V kategorii Hobby taky slušný maso. Tam si kluci sáhli hodně na dno  ano  wink  gp Report ještě napíšu ;-)

 offline 

 

#602 23.04.2018 11:34:54

Re: DRAPÁK RODEO


k cemu ti marsal s kradenou vestou nebo z nezajmem nejhure jako mistr polep jako guide vesta neofiko  lol 

 offline 

 

#603 23.04.2018 11:39:12

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: DRAPÁK RODEO


MichalEXC:
Hele ja tam byl a jel jsem experty takze jsem byl ve stredu dění a videl jsem jak kdo jel,podvadel,vojebaval,startoval driv nez by mel (sproste vyuzil zmatku na startu) a proste to hodne nasere kdyz "jezdci" kazi druhejm daleko lepsim jezdcum vysledek zavodu kterej stoji mraky prachu a jeste se budou chvastat i kdyz vysledkova listina mluvi jasne.
Za me velmi hezkej zavod (krom CP 2 a 3) a vim ze uz ho nikdy nepojedu prave kuli polakum a jezdcum co to vojebavaj a nemaji tolik slusnosti aby aspon drzeli tu svoji nevymachanou drzku a svoje pokriveny charaktery na urde.
Tim jsem s nima a Drapakem (jamo ucastnik zavodu)zkoncil.
Muj prizpevek at si parta Bergaru vysvetli jak chce je mi to jedno-vim co jsem videl.

 offline 

 

#604 23.04.2018 11:53:13

Re: DRAPÁK RODEO


chalka napsal(a):

koll:

V nedeli to ten dedula poustel snad podle ksichtu nebo podle ceho?

On se snazil,  vsem tem dementim predbihacum ukazoval,  at vypadnou,  ale oni by ho radsi prejeli,  tak zahodil lejstra a kazdy jel,  jak chtel. Ignorace pokynu org  ne .
Ja si na prvnich 30 lidi v A pockal v 1. korytu a kdyz jsem videl ty,  co by tam nemeli byt,  jel jsem na start a celkem poctive odpocital svy cislo a pockal,  az mi ukazal,  at najedu.  To fakt nebylo tezky. Start po 15 s odsejpal rychle.

 offline 

 

#605 23.04.2018 12:01:50

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: A jak jsi to měl se startem do prologu? Jen že jsem tě tam neviděl.  lol 

 offline 

 

#606 23.04.2018 12:14:59

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


xfany napsal(a):

Tristan napsal(a):

 big_smile  big_smile  big_smile 
V loni jsem vas vydel a letiss uz mY ani nestojis za slusny pravopis tak se mej cau.

Co jako od toho cekas lol  Jako ze se priznaj ? Jo hale omrdavame to jak to jde proto zavodime  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 
Rok co rok se to ukazuje vic a vic a je to vic a vic videt a to je dobre, jen nechapu ze se do toho necha zatahnout i ten zbytek co jim zustal na krku   a11 

máš pravdu rok od roku se víc a víc ukazuje jak ta tvoje bublina "jezdce a odborníka" splaskává  a že všechny ty tvoje řeči byli jen plácání do vody tady na fóru ale skutek utekl lol to že ti to ještě někdo žere taky nechápu ale aspoň to lhaní ti jde dobře  když už neumíš ani závodit ani jezdit ano  lol 

 offline 

 

#607 23.04.2018 12:17:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Tristan napsal(a):

 big_smile  big_smile  big_smile 
V loni jsem vas vydel a letiss uz mY ani nestojis za slusny pravopis tak se mej cau.

no jo tak vidíš ty jsi nakonec ještě větší guma než ten Janek ten se alespoň poučil a z posledního místa v B se letos posunul doprostřed A ale ty pořád jenom brečíš tady  lol 

 offline 

 

#608 23.04.2018 12:38:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: DRAPÁK RODEO


ještě někdo nějaký pomeranče nebo banány?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#609 23.04.2018 12:43:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: DRAPÁK RODEO


Neklouzejte k vulgaritám a urážkám. Kdo něco spatří, hlásit!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#610 23.04.2018 13:58:34

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


https://m.youtube.com/watch?v=dnEarIgzlq8


5:00 Hozdy
5:20 já

Pěkný misto ano 

 offline 

 

#611 23.04.2018 15:01:42

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Report: Čtvrtek podvečer příjezd do Petříkova. Kdo čekal jako já velký plac kde bezstarostně postaví paddock a udělá základnu bude nemile překvapen. Přímo u sjezdovky je pouze malý plácek pro pořadatele a pár vyvolených. Jelikož je celá dědina v rokli, musel jsem tedy hledat něco kolem cesty. Místa tam moc není a kde je - je vše rezervováno, nebo už zabráno závodníky. (vyprodané ubytování v okruhu 20km)!  Za nedlouho jsem toto místo našel a vše nachystal ano

V pátek ráno proběhla příprava techniky a posléze se jelo na rozpravu. Bylo nám řečeno jak a podle čeho budeme nastupovat do prologu 1. Hobby Open/Vet, 2. Expert Open/Vet, 3. Elite. Samozřejmě mnozí se snažili předbíhat, aby nejeli na rozbitém povrchu a dělali tím pořadatelům bordel v organizaci. Já nastupoval někdy ke konci skupiny A.

Prolog měřil asi 12km a projel jsem to za 23:57 což je fakt bída. Bylo to klasický trochu náročnější CC s pár endurovými prvky. (stejný pro všechny skupiny).

Sobota o půl 11 rozprava a start zahajovala skupina Elite někdy kolem půl 12. Startovali po sobě co 30sekund a když vyjel poslední následovala 30min pauza. Pak šla na řadu skupina Expert open/vet a já šel na řadu někdy kolem 13:00hod. Po nás Hobby.

V 1CP hned zašpuntované korýtko závodníky co si foukly do kol dvojku  lol a kde prakticky nic moc náročného nebylo. Po té se jelo CC k CP2.

Před CP 2 se tvořil obrovskej špunt u klády. Tlačilo se tam cca 40 motorek do místa pro jednoho a neustále přijížděli další. Organizátoři to tam ale hlídali a pouštěli  ano (30min stání komplet nabalenej na slunku v +25°C něž jsem dostal vůbec na řadu  a31 ). Dalo se to celkem pěkně a bez problému vyjet až nahoru (NO HELP). Pak se jel kousek po hřebenu a hned se sjíždělo dolů k CP3.

Ještě před CP3 byla celkem úmorná kamenitá pasáž kterou dost lidí objíždělo a ušetřily tak cenné minuty a hlavně síly na CP3.

Výjezd na CP3 kameno-kořenový výjezd - podklad skála a jelo se to traverzem z levé strany. Kdo měl velké štěstí napálil to na přímo a dostal se za jednu nepříjemnou pasáž . Tady už bylo za potřebí pomoci čumilů a organizátorů převést moto cca 20m po traverzu. Bohužel jsem nechtěl čekat a mordoval se s tím sám. Nakonec mi pomohl jeden týpek co se na to už nemohl koukat  lol  ano  Na vrcholu jsem byl totálně vycuclej  ano a vychlastal jsem si půlku vody poc Pak následovala pěkná pasáž po hřebenu skal.

Dál už jen zkráceně až po CP7 jsem se trápil protože jsem rozdýchával CP3 navíc hodně náročný potoky tomu moc nepomáhaly.

Od CP7 jsem si to začal zase parádně užívat až do doby kdy jsem z jednoho nechutnýho srázu šel přes rejdy. Spadl jsem na hlavu a natáhl krční svaly (ještě že jen tak  a22 ) v zápětí jsem dostal druhou bombu od kyvky, která mi rozbila kameru na 3 kusy (naštěstí jen obal). Chvilku jsem se z toho otřepával a dál už jsem jel opatrně. Kromě bahnitých kaluží kde jsi se zahrabal až po nádrž (skoro všichni objížděli ne ) a pár špeků (kořeny, výjezdy z potoků ....) to už celkem šlo.

Cílem jsem projel i když s mizerným časem (4:24:33) jako vítěz   lol  gp  Totálně vyčerpanej jsem se zmohl jen na to skočit do potoka i s hadrama abych sundal ze sebe ty kila bahna  a1 

Na motorce urvaná Cycra já dobitej jak kráva a chuť nastoupit do neděle na nule oko1 

Ovšem na večer se vše změnilo. Ugrilovali jsme nějakou Vačici, vypili pár piv a šli jsme na párty. Musím uznat že to tam jelo na plný koule. Kapela hrála super, Renda objednal panáky snad pro celej kraj a pivko do nás teklo do 2hodin ranních  a32  a32  a32 .

Neděle......... ráno jsem se motal po paddocku jak bludnej holanďan  usch  Spravil jsem blaster a zjistil že všechno urychlili a že jsem propásnul rozpravu . a1  Organizátoři to chtěli urychlit a vyrušily z trasy ty úmorný kaliště.

Start zase jako v sobotu, ale vše o hodinu dříve.

O proti sobotě se mi už jelo skvěle, nikde jsem se nezap.cával - CP2 téměř bez fronty (NO HELP)  cool , jen na CP3 mě potáhl Allan s Krtkem (díky kluci)  wink  ano . Poláci byli v poho ... možná proto že jim někdo zapomněl říct že se jezdí mezi mlíkama a né až za něma, tak jsem jich moc na trase nepotkal  lol Jinak kluci co jistili chvost na A super. Pouštěli, pomáhali si, žádná agrese a hádky ano  ano  ano 

Cílem jsem prolítnul spokojenej jak želva s výrazně lepším časem než jsem měl v SO. (3:04:49) gp 

V celkovém výsledku jsem skončil na 68 pozici s časem 7:29:22, ale vše poctivě projeto + nějaké B navíc k tomu a málem jsem spadnul ze skály (trasa pro Elite v lomu)  lol 

Organizačně to byla velice dobře zmáknutá práce, pár much tam bylo, ale mohli za to spíše opozdilí a nedočkavý závodnicí.

Za mě fakt všechno ABSOLUTNÍ PECKA!!! a závod hooodně krásnej a těžkej  ano Celýmu týmu děkuju za tento zážitek  ano  ano  ano  wink 

 offline 

 

#612 23.04.2018 15:15:44

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: DRAPÁK RODEO


Hoždy jitrnice big_smile:

Tys taky omylem najel do toho padáku pro elite v lomu?

 offline 

 

#613 23.04.2018 15:28:44

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


koll napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile:

Tys taky omylem najel do toho padáku pro elite v lomu?

Jojo prdel mi stříhala pětku drát  lol 

Editoval Hoždy jitrnice :D (23.04.2018 15:44:41)

 offline 

 

#614 23.04.2018 15:41:55

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


sirr: To je tam bohužel normální že čeká tahač na svého kámoše a když ho uvidí hned pro něho běží a už ho rve do kopce a ostatním nadává a postrkuje protože jim překážej

 offline 

 

#615 23.04.2018 16:08:59

Re: DRAPÁK RODEO


Thomaster napsal(a):

sirr: To je tam bohužel normální že čeká tahač na svého kámoše a když ho uvidí hned pro něho běží a už ho rve do kopce a ostatním nadává a postrkuje protože jim překážej

Myslíš jako alan na mikiberga? Jooo to jsoú kámoši až za hrob :-D

Vono asi nepůjde tahat každého dle pořadí a chutí.....tahat tam každého celej den je slušná brigáda. Nebrat tahačů tak z 500 lidí dojede 89

 offline 

 

#616 23.04.2018 16:16:49

Re: DRAPÁK RODEO


xfany:

Možná by to takhle bylo lepší? zábavnější? Buď ať si pomůžou jezdci mezi sebou a nebo ať vyhnijou dokud nevyjedou a nebo ať vynechají za penalizaci a jedou dále. Takhle by se opravdu ukázalo správné pořadí. Jelikož takhle někdo přijede k Cp a u každého ho čeká kámoš, tak je jasné, že vomáčka bude lepší než zkušený jezdec, který umí, ale čeká na každém CP ve vláčku, když kámoš pomůže jezdci přetáhnout se přes 10 jezdců na každém CP, tak je to jasný. Jde to vidět i na výsledcích.

Co ty krádeže? Zamezilo se tomu?

Hoždy:

parádní report, chtělo by to takový report od více lidí ano 

 offline 

 

#617 23.04.2018 16:35:00

Re: DRAPÁK RODEO


sirr napsal(a):

moc tomu nerozumím, ale tady někdo na skále v 2:42 zakřičí Janek, nebo tak něco ... a běží jedinýmu jezdcoj pomáhat a tlačením předbíhat vrchem frontu...? to je fair play asi jako na Erzbergu..?
www.youtube.com/watch?v=dnEarIgzlq8

Hele,  kdyz se zarve janek,  tak je to jako kdyz jede celebrita offmota  lol  lol  lol a kazdy bezi tlacit.
Ono by to chtelo neco vic vedet pane ukrivdenej.
Tady mas video cp2, ktery tocil asi nekdo od chalky - modry komplet a modra yamaha na videu. Prakticky na vterinu predchazi videu od tebe.
https://m.facebook.com/karel.chalupnik.9?fref=nf

Potom,  co dal chalka kladu,  ktera byla docela blba,  taky zkousel vyjet vlevo nahoru,  ale nepovedlo se mu to.  Z videa je to vystrizeny a strih je jasne videt.  Kdyz jsem videl kolejku plnou lidi,  co se trapi na korenech,  tak jsem se rozhodl to vytopit vic naprimo V RAMCI VYZNACENY TRATE!!  Nikde zadny ojebavani, k nikomu jsem se nepriblizil na metr,  nikoho neomezil ani neohrozil.  Jen jsem jel jinak a myslim ze upe regulerne predjel x jezdcu.  Nebyt v hornim traverzu klada,  tak to topim az tam a ziskal bych treba dalsich 10 mist.  Jenze na moto sedim porad obracene a tak jsem to zaklap do vrstevnice,  abych si nadjel misto,  kde se to stosovalo.  Ze mi sel kuba potahnout nebylo nutny,  ale bylo to hezky  ano  ano .
Kazdy jezdec si mohl zaridit podporu a pomoc treba na kazdy cp....
Stejne tak sel jiny ke korenum dolu pomoct chalkovi,  kdyby potreboval.... Stejne tak na cp 3 tahali v sobotu Mikiberga a stovku dalsich.
V sobotu jsem se v tom samym 2. cp na videu domluvil s klukem za mnou,  ze si pred pletivem pomuzeme.  On pomohl mne,  ja vyjel,  oprel moto a vratil se pomoct jemu a jelo se dal s min ztratou casu a sil....
Na videu prede mnou jede i nekdo dalsi na 4 t .... Bylo to bezny,  kdo to vyjel,  vyjel,  kdo to zkusil a nevyjel,  tak nevyjel, ale aspon to zkusil,  kdo stal jak ovecka, tak stal jak ovecka..... Ja jel za sebe a kdyz uz me nemohli zaradit do B,  ktery jsem chtel jet a musel jsem jet A,  tak jsem si rekl,  ze proste pojedu jako jezdec A.

Tak tu neplacej kraviny  ne na erzbergu jsi stejne nikdy nejel a mas to zase jedna pani povidala....
To samy jsem delal na cp 3 - co nejvic naprimo a kluci me pomohli.  ano  ano Ale to bylo tim,  ze nemam kamarady a nikdo se mnou nejezdi.
Tahalo se dost a bez tahani by to bylo prujezdny jen v pripade,  ze by byla volne drazka a nikdo ti do ni neskakal ze vsech svetovych stran.
Byli jezdci s podporou s lany a tahali to naprimo,  pomahali si jezdci... Zakazany to nebylo.  Lepsi nez podvadet a zkracovat si trasu.  ne 

 offline 

 

#618 23.04.2018 16:51:55

Re: DRAPÁK RODEO


Thomaster napsal(a):

sirr: To je tam bohužel normální že čeká tahač na svého kámoše a když ho uvidí hned pro něho běží a už ho rve do kopce a ostatním nadává a postrkuje protože jim překážej

Od tebe to sedi,  jeden z dementu,  co se naprosto cilene narve na marsala a vynuti si start o x mist driv a jede v teamu ..... Ale to je cajk.  Tim jste, usetrili vic,  nez ja tahanim a jeste si stezuj  big_smile 
Vubec jsem nevedel,  ze me na cp2 bude nekdo tahat.  Jediny misto,  kde bylo potreba cuknout,  bylo 2-3.metry,pred pletivem. Pred kladou jsem se domluvil s klukem st.  c.  250, ze si pripadne pomuzeme.  kdyby tam kluci nebyli,  netratil bych jedinou pozici,  protoze by sel pomoct kdokoliv jiny,  jenak by bylo misto neprujezdny....

 offline 

 

#619 23.04.2018 17:02:20

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Thomaster napsal(a):

sirr: To je tam bohužel normální že čeká tahač na svého kámoše a když ho uvidí hned pro něho běží a už ho rve do kopce a ostatním nadává a postrkuje protože jim překážej

Od tebe to sedi,  jeden z dementu,  co se naprosto cilene narve na marsala a vynuti si start o x mist driv a jede v teamu ..... Ale to je cajk.  Tim jste, usetrili vic,  nez ja tahanim a jeste si stezuj  big_smile 
Vubec jsem nevedel,  ze me na cp2 bude nekdo tahat.  Jediny misto,  kde bylo potreba cuknout,  bylo 2-3.metry,pred pletivem. Pred kladou jsem se domluvil s klukem st.  c.  250, ze si pripadne pomuzeme.  kdyby tam kluci nebyli,  netratil bych jedinou pozici,  protoze by sel pomoct kdokoliv jiny,  jenak by bylo misto neprujezdny....

V jakém teamu jsem jel ? s kým v teamu ?  lol  když jsem se přibližoval k maršálovi ptal jsem se závodníku kolem sebe kolikátí startujou ten kdo měl být předemnou toho jsem nechal jít před sebe a když na mě maršál ukázal že mám jet ke startu byl jsem od něho cca dva metry ... nemužu za ten zkurvenej startovací systém a že na mě ukázal dříve než na někoho jiného  wink 

 offline 

 

#620 23.04.2018 17:48:05

Re: DRAPÁK RODEO


hosi hosi jako detska se hadate ..vypada to jako kdyz nekdo prisel o prvni misto...kdo v tom zkurvenym pocasi  dokoncil expert nebo elite bez nejakeho objizdeni tak za me  ano ... ano ...na tom videu teda nejakou extra pomoc pro janka nevidim

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů