Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#581 22.04.2018 18:29:41

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janek:

No jo já zapomněl ty jsi vlastně vloni jel A i B  lol mluvil jsem s 5ti lidma co jeli vloni A a letos jedou taky A a všichni se shodli že letos je to těžší a že kdyby zachcalo přes noc jako vloni bude to pravděpodobně konečná ale v klidu  my víme že ty víš nejlíp wink 

Tak jestli to bylo o 30% tezsi nez loni,  o to vic me to tesi  ano  ano 

 offline 

 

#582 22.04.2018 18:36:26

Re: DRAPÁK RODEO


chalka:
Je mozny,  ze ti to posrali na cp3, protoze jim nefungovali nuzky, nechavali nas projizdet a jen zapisovali startovni cisla na papir.
Klec je bombova  ano  ano 
Koleno by bylo po vikendu na kasi.
Jeste bych potreboval klec na ksicht.  Dnes jsem dostal ko vetvi,  az jsem musel do stanu zdravotniku.  big_smile 

Editoval Janek (22.04.2018 19:15:11)

 offline 

 

#583 22.04.2018 20:40:46

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: DRAPÁK RODEO


Chalka, krásne drážky  ano 
Martin993:
Ten štart, to je tam večný problém  a33  


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#584 22.04.2018 20:43:46

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


kiwibibo:

Ten start je problém skoro všude na panorame to bylo ok třeba na megawatu na to s*ali úplně prolog měl být podle čísel a cca 10 jel borec s číslem 890 prostě kdo zaváhá... lol 

 offline 

 

#585 22.04.2018 20:57:45

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: DRAPÁK RODEO


A čo krádeže motoriek tento ročník? Podarilo sa uchrániť stroje? Fungoval parc-fermé? smile


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#586 22.04.2018 21:41:35

Re: DRAPÁK RODEO


kiwibibo:

V sobotu byl start v pohode,  stacilo jen poslouchat svy cislo,  treba megafon by pomohl dost a nic by to nestalo...
Dnes start zkurveny hlavne diky dementum,  co dobre vi,  ze maj startovat treba 59 a neserou o 20 mist dopredu pred ostatni a kdyz je startmarsal vyhani,  tak na drzo projedou,  aby usetrili cas na 2 a 3 cp,  kde se delaly fronty..... Hlavne kdyz se tim zahoji jejich ego  ano 

Editoval Janek (22.04.2018 21:43:18)

 offline 

 

#587 22.04.2018 22:57:38

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Na 2 cp to posrali sami, vlajka o 10 metru níž než den předtim a za stromem - kdo si ji nevšiml jel dál bez zápisu a ještě z toho maj marshalove nebo co to bylo za hovada prdel. Ja byl jen jako divák a na fera sem jim rekl dejte si tu vlajku dopici aspon pred ten strom at to aspon nekdo vidí. Dalsi věc udelat cp přímo v drážce kde jsou vsichni rádi za to ze stojí na nohou - nesmysl. V sobotu byl aspon trochu na “rovině” kde byl plac , a stejně vznikla hrozná fronta v tom kritickým místě. Tak jim rikam dejte to zpatky aspon jako vcera, nebude to tady potom tak zasekany - odpověď byla že odtud aspoň vidí nějakou akci. Absolutně neprofesionální, ostatně jako celá organizace závodu. Hlavně ten start  a8 až na cyproše kterej měl celou trasu snad několikrát najetou asi každej zaváhal. Zamakat na tich startech a dat si do cajku hlídače na cp a bude to top zavod. Příští rok bych chtěl jet  a1 

 offline 

 

#588 23.04.2018 07:45:51

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: DRAPÁK RODEO


koll:

V nedeli to ten dedula poustel snad podle ksichtu nebo podle ceho?

 offline 

 

#589 23.04.2018 08:27:49

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: DRAPÁK RODEO


chalka:

V nedeli uz se s tim nikdo nesral, kdyz si zjistil v sobotu že si podle prologu na 40 místě na start, pred tebou tam vjel nekdo ze 140 mista a za tebou stojí nekdo kdo je treba 30. Pak to podle toho vypadalo - stojis pul hodiny pod cp protoze hovnari co meli startovat daleko za tebou a pleskat se mezi svejma jsou nekde nahoře zasekany. To je fakt skoda  hmm 

 offline 

 

#590 23.04.2018 08:44:11

Martin993
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 763
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 24
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


chalka:

podle motorek big_smile a1  a1  sileny

 offline 

 

#591 23.04.2018 08:47:27

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: DRAPÁK RODEO


Koll: zas tak špatný to nebylo v tu neděli, já teda start prosvih a startoval cca předposlední ae fronta byla jen na cp2 a to odost menší než v sobotu(10min oproti 40min ze so)zřejmě díky tahacum  a1  jinak to byly skvělý závody, pěkná trasa, obtížnost v expertu byla jetitelna až na cp3 kde to bylo ale zajištěny dobrou práci tahacu smile kdyby zapršelo byla by to jiná liga.. takže za rok navidenou ano 

 offline 

 

#592 23.04.2018 08:51:31

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: DRAPÁK RODEO


hansr:

Jo neříkám že to bylo špatný, jen tich zmatku je skoda bez toho by to bylo asi uplne top. Je mi jasny ze dat neco takovýho dohromady neni vubec prdel

 offline 

 

#593 23.04.2018 08:58:34

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Neděle mi přišla dost nervózní  ze strany závodníků. I vzadu se tlačili víc než obvykle nebo v sobotu, taky se jich pár zranilo..., ale užil jsem si to. Modřiny zmizí únava přejde a silný zážitek zůstane.

Editoval Kouba (23.04.2018 09:00:36)

 offline 

 

#594 23.04.2018 09:33:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

tak teď by mě zajímala tvoje reakce na tvůj příspěvek z loňska  lol vloni jsi nás tady osočoval z podvodu protože jsme se zlepšili o 27/32 minut sobota/neděle a letos se sám zlepšíš sobota/neděle o 50 minut podváděl jsi někde jsi něco objížděl že proběhlo tak rapidní zlepšení??? Nebo jsi jen konečně zjistil jak to vypadá na závodech když jedeš závodit?  lol jo a abych tě tady jen nemlátil tvojí vlastní loňskou nevědomostí: je vidět že jsi se zlepšil (teda jezdecky v hlavě máš furt stejnej gulash) a že 200 ti svědčí ještě pár let a možná z tebe něco bude  ano 

cituji:

"roxteedy:
Těším se na tvůj report hlavně z neděle, protože si zajel jen o necelý 2 minuty horší čas, jak v sobotu Štěpán Houba, co jel 16. v Elite a je to palič fakt dobrej a jen v prologu byl o 3 min rychlejší jak ty.
Radima Krchovskýho jsi dal dokonce o 10 minut a kdo ho zná, jen nevěřícně kroutí hlavou, protože on se nikde nazaprcal a jeho časy sobota neděle jsou vcelku vyrovnaný.
Roberta Meyera jsi dal dokonce o 20 minut a to je taky dobrej jezdec, který má za sebou x let závodění a desítky beden. Ráno jsem s ním mluvil a taky nevěřícně kroutil hlavou.
Malýho Plechýna jsi dal v neděli o 8 minut a přitom víme jak jezdí. Prolog o cca 2.5 min rychlejší.

Prostě ze soboty na neděli jsi ty - zlepšení o + 27 minut a Miki - zlepšení o + 32 minut udělali progres ano  ano  ano
Ale byl tam třeba Ján Chobot, co se zlepšil o +37 minut, takže asi nic neobvyklýho. Jen že v prologu byl o 3 vtařiny rychlejší než ty .... a kupodivu i v sobotu byl jen 2 místa před tebou s časem 2:17 ... a ejhle neděle 1:40  vyk! "

 offline 

 

#595 23.04.2018 09:40:40

Re: DRAPÁK RODEO


koll napsal(a):

chalka:

V nedeli uz se s tim nikdo nesral, kdyz si zjistil v sobotu že si podle prologu na 40 místě na start, pred tebou tam vjel nekdo ze 140 mista a za tebou stojí nekdo kdo je treba 30. Pak to podle toho vypadalo - stojis pul hodiny pod cp protoze hovnari co meli startovat daleko za tebou a pleskat se mezi svejma jsou nekde nahoře zasekany. To je fakt skoda  hmm 

Proste kdyz je nekdo krivej tak i tak jedna pri zavode kdyz ma tu moznost. Co je fajn tak je to, ze  ojebavci i tak dostali nadelino  ano 

 offline 

 

#596 23.04.2018 10:10:41

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janek:

tak teď by mě zajímala tvoje reakce na tvůj příspěvek z loňska  lol vloni jsi nás tady osočoval z podvodu protože jsme se zlepšili o 27/32 minut sobota/neděle a letos se sám zlepšíš sobota/neděle o 50 minut podváděl jsi někde jsi něco objížděl že proběhlo tak rapidní zlepšení??? Nebo jsi jen konečně zjistil jak to vypadá na závodech když jedeš závodit?  lol jo a abych tě tady jen nemlátil tvojí vlastní loňskou nevědomostí: je vidět že jsi se zlepšil (teda jezdecky v hlavě máš furt stejnej gulash) a že 200 ti svědčí ještě pár let a možná z tebe něco bude  ano 

cituji:

"roxteedy:
Těším se na tvůj report hlavně z neděle, protože si zajel jen o necelý 2 minuty horší čas, jak v sobotu Štěpán Houba, co jel 16. v Elite a je to palič fakt dobrej a jen v prologu byl o 3 min rychlejší jak ty.
Radima Krchovskýho jsi dal dokonce o 10 minut a kdo ho zná, jen nevěřícně kroutí hlavou, protože on se nikde nazaprcal a jeho časy sobota neděle jsou vcelku vyrovnaný.
Roberta Meyera jsi dal dokonce o 20 minut a to je taky dobrej jezdec, který má za sebou x let závodění a desítky beden. Ráno jsem s ním mluvil a taky nevěřícně kroutil hlavou.
Malýho Plechýna jsi dal v neděli o 8 minut a přitom víme jak jezdí. Prolog o cca 2.5 min rychlejší.

Prostě ze soboty na neděli jsi ty - zlepšení o + 27 minut a Miki - zlepšení o + 32 minut udělali progres ano  ano  ano
Ale byl tam třeba Ján Chobot, co se zlepšil o +37 minut, takže asi nic neobvyklýho. Jen že v prologu byl o 3 vtařiny rychlejší než ty .... a kupodivu i v sobotu byl jen 2 místa před tebou s časem 2:17 ... a ejhle neděle 1:40  vyk! "

Kluci rikalin ze trat v nedeli byla.zkracena oproti sobote mozna proto ty casy co?
E:aspon by ti to kamosi mohli rict nebo se.doptat nez se tu zase verejne potvrdis co o tobe vsichni vedi. Treba sebou janek nepleskl pod cp 2 ba klade jak pytel hoven a nesbirali ho tam marsalove a navic to nakouril traverzem na  heart  a to neni jak prijet do fronty a predbehnout ji ale ty jsem chytrej dost tak si urcote vse zjistis nez tu z tebe vypadaji hovna.

Editoval Tristan (23.04.2018 10:14:16)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#597 23.04.2018 10:51:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Tristan napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek:

tak teď by mě zajímala tvoje reakce na tvůj příspěvek z loňska  lol vloni jsi nás tady osočoval z podvodu protože jsme se zlepšili o 27/32 minut sobota/neděle a letos se sám zlepšíš sobota/neděle o 50 minut podváděl jsi někde jsi něco objížděl že proběhlo tak rapidní zlepšení??? Nebo jsi jen konečně zjistil jak to vypadá na závodech když jedeš závodit?  lol jo a abych tě tady jen nemlátil tvojí vlastní loňskou nevědomostí: je vidět že jsi se zlepšil (teda jezdecky v hlavě máš furt stejnej gulash) a že 200 ti svědčí ještě pár let a možná z tebe něco bude  ano 

cituji:

"roxteedy:
Těším se na tvůj report hlavně z neděle, protože si zajel jen o necelý 2 minuty horší čas, jak v sobotu Štěpán Houba, co jel 16. v Elite a je to palič fakt dobrej a jen v prologu byl o 3 min rychlejší jak ty.
Radima Krchovskýho jsi dal dokonce o 10 minut a kdo ho zná, jen nevěřícně kroutí hlavou, protože on se nikde nazaprcal a jeho časy sobota neděle jsou vcelku vyrovnaný.
Roberta Meyera jsi dal dokonce o 20 minut a to je taky dobrej jezdec, který má za sebou x let závodění a desítky beden. Ráno jsem s ním mluvil a taky nevěřícně kroutil hlavou.
Malýho Plechýna jsi dal v neděli o 8 minut a přitom víme jak jezdí. Prolog o cca 2.5 min rychlejší.

Prostě ze soboty na neděli jsi ty - zlepšení o + 27 minut a Miki - zlepšení o + 32 minut udělali progres ano  ano  ano
Ale byl tam třeba Ján Chobot, co se zlepšil o +37 minut, takže asi nic neobvyklýho. Jen že v prologu byl o 3 vtařiny rychlejší než ty .... a kupodivu i v sobotu byl jen 2 místa před tebou s časem 2:17 ... a ejhle neděle 1:40  vyk! "

Kluci rikalin ze trat v nedeli byla.zkracena oproti sobote mozna proto ty casy co?
E:aspon by ti to kamosi mohli rict nebo se.doptat nez se tu zase verejne potvrdis co o tobe vsichni vedi. Treba sebou janek nepleskl pod cp 2 ba klade jak pytel hoven a nesbirali ho tam marsalove a navic to nakouril traverzem na  heart  a to neni jak prijet do fronty a predbehnout ji ale ty jsem chytrej dost tak si urcote vse zjistis nez tu z tebe vypadaji hovna.

přesně o tom píšu ty malinkatej všeználku a psal jsem to i vloni právě že vím že letos byla trať v neděli oproti sobotě taky zkrácená jenom Janek to nebyl schopnej akceptovat big_smile a ty jsi opět potvrdil jako vždy že nevíš ale musíš svoje h*vna prezentovat za každou cenu i když jsi úplně mimo mísu big_smile big_smile big_smile

edit: a když už chceš za každou cenu něco komentovat tak to buď napiš česky nebo k tomu dej legendu dík  ano 

Editoval roxteedy (23.04.2018 10:53:39)

 offline 

 

#598 23.04.2018 10:59:58

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: DRAPÁK RODEO


 big_smile  big_smile  big_smile 
V loni jsem vas vydel a letiss uz mY ani nestojis za slusny pravopis tak se mej cau.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#599 23.04.2018 11:04:20

Re: DRAPÁK RODEO


Tristan napsal(a):

 big_smile  big_smile  big_smile 
V loni jsem vas vydel a letiss uz mY ani nestojis za slusny pravopis tak se mej cau.

Co jako od toho cekas lol  Jako ze se priznaj ? Jo hale omrdavame to jak to jde proto zavodime  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 
Rok co rok se to ukazuje vic a vic a je to vic a vic videt a to je dobre, jen nechapu ze se do toho necha zatahnout i ten zbytek co jim zustal na krku   a11 

 offline 

 

#600 23.04.2018 11:04:31

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: DRAPÁK RODEO


Zase chcete rozjíždět řešení hoven ? Zase? Vážně?


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů