Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Enduropůjčovna

#1 07.03.2018 20:34:56

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Enduropůjčovna


Zdarec, kámoš rozjíždí půjčovnu ostrých endur http://extremendurocross.cz/enduropujcovna
Motorky je možné půjčit ve Valašských Kloboukách.
A jako bonus lze sjednat věrnostní cena na celou sezonu.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4268_pujcovna_2a.jpg

Editoval Syphoon (08.03.2018 13:12:31)

 offline 

 

#2 08.03.2018 09:43:37

Re: Enduropůjčovna


To kdybych měl u baráku tak prodám moto a jdu do toho. I když za ten 1 den dám 3mth tak jsem pod 500Kč/mth. S vlastní moto je taková suma jen zbožný přání. A toho ušetřenýho času rozebírání, servisování a mazáním všeho možnýho.

 offline 

 

#3 08.03.2018 09:49:13

Re: Enduropůjčovna


Robinsson:

nějak tak. Celé mrazy co byli mi motorka stála a nic. Kdybych žádnou neměl nic by se nestalo. V roce mi vychází, že vyjedu 2x za měsíc, takže si po celou sezónu půjčovat motorky a střídat je což je velké + a neservisovat atd. je  celkem výhoda.

Další velké + třeba pro mě je to, že bych si chtěl vyzkoušet závody, ale nechci honit po trati svoji moto, respektive na závody typu extreme valašské klobouky je 2T nevhodný už jen kvůli kolínku, které tam skoro na 100% mrdneš, proto by bylo pro mě dobrý si pučit 4T a ten závod si vyzkoušet. Už teď o tom uvažuji... ano 

 offline 

 

#4 08.03.2018 12:15:33

Re: Enduropůjčovna


Chlapi a jak to funguje, když to vrátíte rozsekaný,  třeba bouchle koleno, zlomený plast atd. To ta kauce přece nepokryje a víme,  jak se lidi chovaj k věcem, co nejsou jejich. To to má pronajímatel pojištěný, nebo se dohaduje s tím,  co to měl půjčené. Díky


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#5 08.03.2018 12:22:25

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Enduropůjčovna


jopr:

všechno je napsáno v odkaze, co s*urvíš, to si zaplatíš dle ceníku Beta a KTM

 offline 

 

#6 08.03.2018 12:25:33

MaxTTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 Racing
Věk: 35
2 1

Re: Enduropůjčovna


jopr napsal(a):

Chlapi a jak to funguje, když to vrátíte rozsekaný,  třeba bouchle koleno, zlomený plast atd. To ta kauce přece nepokryje a víme,  jak se lidi chovaj k věcem, co nejsou jejich. To to má pronajímatel pojištěný, nebo se dohaduje s tím,  co to měl půjčené. Díky

Nevim jak to bude u tohoto pana, mam pouze zkusenosti z Vlasimi.
Pri predani se moto nafoti a co dobijes, zaplatis.
Co se tyce skrabancu/bouchancu co nemaji vliv na funkcnost to se neresi. Pouze pokud neco praskne, rozbije, roztrha, shori atd.
Vzdy je lepsi mit pojistku "na blbost".

 offline 

 

#7 08.03.2018 12:27:15

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Enduropůjčovna


Já v tom vidím největší přínos v tom, když si budu chtít koupit novou motorku, tak si ji nejdříve půjčím na celý den jestli mi mi fakt sedí at nekoupím něco co vypadá super na papíře ale nesedí mi.

Editoval seznam (08.03.2018 12:27:50)


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#8 08.03.2018 12:32:51

Re: Enduropůjčovna


přesně tak

seznam napsal(a):

Já v tom vidím největší přínos v tom, když si budu chtít koupit novou motorku, tak si ji nejdříve půjčím na celý den jestli mi mi fakt sedí at nekoupím něco co vypadá super na papíře ale nesedí mi.

 offline 

 

#9 08.03.2018 12:58:09

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Enduropůjčovna


tohle se mi taky dost líbí,..pro lidi co se jim nevyplatí držet motorku a servisovat ji celou sezonu určitě pecka,...pár známých jezdí makat do světa a samy ví že jestli by vyjeli za sezonu 4-6 na půldenní vyjíždku tak to bude jejich maximum,..motorku prodali a s tím že pak něco koupí ale tedka už se jim moc nechce dávat 100tis a víc při reálném nájezdu 10-15mth za rok,..

Small:

to máš sice pravdu ale to bys tu motorku pomalu nemohl nikde odložit,...radši platit nový komponent na svou mašinu,...u té půjčené se ti může ten jednodenní výlet pekelně prodražit,..když třeba člověk zlomí koncovku či chladič nebo cokoliv jiného mimo plasty,... nevím jestli bych si to lajzl jet s cizí motorkou na nějaký hard výjezd,...kde vím že motorku budu xkrát z někama zvedat :-)

 offline 

 

#10 08.03.2018 13:17:40

Re: Enduropůjčovna


Dík za odpovědi  ano 
Syphoon jo to mě nenapadlo rozkliknout.
Tak to má koukám své plus i mínus.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#11 08.03.2018 14:10:47

Koštěbuch
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 334
Založená vlákna
Místo: přerov
Motorka: Gas Gas 515 FSE
Věk: 28
0 3

Re: Enduropůjčovna


To vypadá na výlet do klobouk a ani nemusím shánět podval... za mě proč né  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů