Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

"Ostré" endurko pro velké postavy

#61 07.03.2018 19:21:30

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel: napsal jsem pouze to zkopírované dole, to není 3x o zveřejnění adresy. Jinak Janek je dost zvláštní typ osobnosti, ale v jasných chvilkách také poradí a často dobře. Kromě toho, vršit sprostoty a osobní podpásovky nezačíná, když ho ostatní zrovna nenosí na ramenou, jenom Janek.
A jeho stylu se nediv, když tu nejeden člověk psal, jak je super že se tu něco děje a je zábava.

Miguel napsal(a):

jees napsal(a):

Nechápu to posmívání se přes barák, takovýchto domů a řadovek jsou plné satelity a nejen ty, to by aspoň 1/2 majitelů nemovitostí byli nuzáci. Pořád lepší tohle než barokní betonové zábradlí a věže na střeše. Když už se chci někomu smát že nemá úroveň, tak bych jí měl sám mít

Má smysl ti něco psát? Krypl tady rozebírá moje rodinné poměry, uráží mě, hodnotí, ale jediné co tebe zajímá - pravděpodobně proto, že v něčem podobném bydlíš a dotklo se tě to - je jeho barák...

Hele hochu, v ničem podobném nebydlím, ale to není tvoje starost. Janek tady pozurážel kde koho, ve spolupráci s Xfanym a pod. to bylo ještě horší a já osobně to neberu jako zpestření fóra, ale jako jednu z cest k jeho zániku. Ale nepamatuju, že by tady zveřejňovali nějaké soukromé informace. Ty ses svým jednáním téhle skupině ale už zdatně přiblížil a částečně už jí i předčíš

 offline 

 

#62 08.03.2018 08:33:22

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


WoxmenRX napsal(a):

Miguel: Tu hůl jsi sem vyvěsil ty v podobě odkazu. Já jinak na vaše přestřelky nereaguju ale tohle mě sere. Stejně tak jako mě odjakživa sere zajíždějí do rodiny, rodinných poměrů atd. Díky že jsi to smazal.

poté, co mě pan psychicky narušený poněkolikáte tituloval, jsem si zjistil jeho adresu a napsal tady ulici, aby mi dal pokoj. on nelenil a vyšpicloval moje jméno a začal ho tady dávat veřejně a další věci, které se objeví v google po jeho zadání. včetně nesmyslů o tom, jak tady machruju barákem a dalším majetkem. a mojí údajnou homosexualitou /což vydedukoval z inzerátu na úklid domu, kde jsem požadoval výhradně muže, kvůli žárlivé partnerce/. na každý můj příspěvek tady reaguje nějakou urážkou, jsem pózér, homosexuál, neumím jezdit, a další a další.
pochybuju, že by někdo řešil jeho rodinné poměry a podobné nesmysly jako první. naopak, on je mistr ve vytahování špíny a zveřejňování jí na ostatní. navíc, prý dřív jako moderátor dokonce upravoval příspěvky ostatních, aby je ponížil. dělá tohle psychicky vyrovnaný člověk???
najdi mi jeden můj příspěvek, kdy se tady do někoho navážím, kdy vyvolávám konflikt. já si jenom nenechám líbit, aby mě titulovala umaštěná nula, jehož největší zásluhou je, že splodil tři děti, jak tady píše. potom cigoši jsou desetkrát platnějšími členy společnosti než von:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#63 08.03.2018 08:36:41

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


jees napsal(a):

Miguel: napsal jsem pouze to zkopírované dole, to není 3x o zveřejnění adresy. Jinak Janek je dost zvláštní typ osobnosti, ale v jasných chvilkách také poradí a často dobře. Kromě toho, vršit sprostoty a osobní podpásovky nezačíná, když ho ostatní zrovna nenosí na ramenou, jenom Janek.
A jeho stylu se nediv, když tu nejeden člověk psal, jak je super že se tu něco děje a je zábava.

Ano, je jich tady víc a asi není nic zvláštního, že spolu právě tito jedinci dobře vychází. Vrána k vráně...
Ano, souhlasím, zvláštní typ osobnosti. Trochu špicl, trochu udavač, nejspokojenější, když může mít s někým konflikt... aktivně je vyhledávající.

Editoval Miguel (08.03.2018 09:06:40)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#64 08.03.2018 08:44:10

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel: A proč jsi sem psal jako první adresu a ulici? To snad dělá psychycky vyrovnaný člověk?  big_smile Mohl jsi jen napsal něco jako "Hele, vím kde bydlíš, dej mi pokoj." Já se nebudu přehrabovat v X měsíců starých kydancích jen abych něco pro tebe našel. Na to fakt nemám čas, promiň  big_smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#65 08.03.2018 08:48:18

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Napsal jsem "Janku z Cedrové uice" to je adresa jako prase, pošlu tam pohled, schválně jestli dojde...
nic na mě hledat nemusíš, já se do nikoho neseru...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#66 08.03.2018 09:11:45

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

Napsal jsem "Janku z Cedrové uice" to je adresa jako prase, pošlu tam pohled, schválně jestli dojde...
nic na mě hledat nemusíš, já se do nikoho neseru...

Nech bejt tuhle selebritu znají snad všichni  lol  usch 

 offline 

 

#67 08.03.2018 09:34:56

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

Napsal jsem "Janku z Cedrové uice" to je adresa jako prase, pošlu tam pohled, schválně jestli dojde...
nic na mě hledat nemusíš, já se do nikoho neseru...

Už jsem myslel, že máš konečně koule přijet osobně a ty za sebe pošleš pohled a19  a19 . no jo, chlap jak poleno ... to je tak, když si někdo myslí, že chlapa z něj udělá schopnost pohlavního styku se ženou lol 

Miguel a jeho parta ano  a1 

 offline 

 

#68 08.03.2018 13:08:40

BOLDA
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 205
Založená vlákna
Místo: Bučovice
Motorka: KTM EXC 250
2 0

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


To není normální. Borec se zeptá jakou moto pro pořádnýho chlapa a hned jsou tady zase 3 strany hoven. Myslím, že většina lidí tady na fóru už ty témata ani nečte, protože když nějaké rozklikne vidí přestřelky samých hoven a těch stejných jmen. To opravdu nemáte nic lepšího na práci než každé téma zlikvidovat nesmysly. Pokud máte spolu problém a víte své adresy tak se sejděte a normálně si to vyříkejte. 90% uživatelů tady vaše komplexy absolutně nezajímají.  a30 

 offline 

 

#69 08.03.2018 13:18:04

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


BOLDA:

Asi tak... A těch lidí co už kvůli tomu odeslo z fóra. Lidi co něco věděli....
Ale asi je lepší, když se tu budou řešit sračky. Pořád se stejnejma lidma  smile 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#70 08.03.2018 18:23:12

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


BOLDA napsal(a):

To není normální. Borec se zeptá jakou moto pro pořádnýho chlapa a hned jsou tady zase 3 strany hoven. Myslím, že většina lidí tady na fóru už ty témata ani nečte, protože když nějaké rozklikne vidí přestřelky samých hoven a těch stejných jmen. To opravdu nemáte nic lepšího na práci než každé téma zlikvidovat nesmysly. Pokud máte spolu problém a víte své adresy tak se sejděte a normálně si to vyříkejte. 90% uživatelů tady vaše komplexy absolutně nezajímají.  a30 

už valím. pojedu 300 km tam a 300 km zpátky kvůli mentálně narušenému jedinci, který pokaždé když vidí můj příspěvek začne s urážkama, protože je to jeho oblíbená zábava, jak se pochlubil.
tohle fórum prostě nikdo nemoderuje a to je celý problém.
a už jsem psal Raduzovi, ať můj účet smaže a všechny příspěvky s ním, jednoznačně to tady všechno ustane, protože já jsem toho původcem. ne?


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#71 08.03.2018 19:25:56

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


532 příspěvků si smazat jedním kliknutím nemůžu, to umí jen moderátor.
Nejde o žádné gesto vzdoru, urážení se, jen se prostě nechám vyprovokovat a pokud se ovládnu jednou, dvakrát, nebo třikrát, tak to potom vybouchne ještě víc...
a je mi to samotnému trapné a stydím se za to později, že se nechám do takové špíny zatáhnout a bude jednodušší, když sem prostě nepolezu.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#72 08.03.2018 20:23:14

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel:

Jak píše Sirr,  ignoruj to. Ten člověk nemá žádnou sebereflexi a tudíž si vůbec neuvědomuje, že Offmoto  zkurvil on, ikdyž píše Raduzovi, jak je zatvrzelej bejček a chce to tu zachránit, ale kamkoli přijedu na jakoukoli akcí a je zmínka o offmotu, tak to ma jednoho společného jmenovatele, proč už sem lidí nechodí. Hele a teď mě tu může třeba pochcat celou rodinu a možná se k němu přidá cca 5 lidí, ale to je tak všechno a já to co? Ignoruju, tak to vydrž, akorát mu nahráváš.

A pro zakladatele vlákna: hele chce to se projet na více motorkách, jedině tak zjistíš co ti vyhovuje. Každý má jinak dlouhé ruce i nohy a co vyhovuje jinému, nemusí vyhovovat tobě,  ikdyž máte stejnou výšku atd. Já mám 185cm, 90 kg a řešil jsem to zvednutím řídítek, teď nevím jestli o 2, nebo 3 cm a posunem do předu, ale jak píšu, chce si to sednout, jezdit a posouvat různý věci, protože jeden ti řekne vole jedině 300 2t,  druhý piči 450 4t a pak přijde pan nej, ty co nemá rád ve svém příspěvku s radou mezi řádky urazí  (tohle prostě normální člověk nedělá), no a pak jsou z toho 3 stránky sraček, když to ti jedinci neignoruji.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#73 08.03.2018 22:04:12

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Přesně tak, ignorovat, dnes prezident slíbil věrnost republice, tak Janek stejně nebude, bohužel, ještě pár let ten největší nasírák

 offline 

 

#74 09.03.2018 00:33:14

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Miguel napsal(a):

WoxmenRX napsal(a):

Miguel: Tu hůl jsi sem vyvěsil ty v podobě odkazu. Já jinak na vaše přestřelky nereaguju ale tohle mě sere. Stejně tak jako mě odjakživa sere zajíždějí do rodiny, rodinných poměrů atd. Díky že jsi to smazal.

poté, co mě pan psychicky narušený poněkolikáte tituloval, jsem si zjistil jeho adresu a napsal tady ulici, aby mi dal pokoj. on nelenil a vyšpicloval moje jméno a začal ho tady dávat veřejně a další věci, které se objeví v google po jeho zadání. včetně nesmyslů o tom, jak tady machruju barákem a dalším majetkem. a mojí údajnou homosexualitou /což vydedukoval z inzerátu na úklid domu, kde jsem požadoval výhradně muže, kvůli žárlivé partnerce/. na každý můj příspěvek tady reaguje nějakou urážkou, jsem pózér, homosexuál, neumím jezdit, a další a další.
pochybuju, že by někdo řešil jeho rodinné poměry a podobné nesmysly jako první. naopak, on je mistr ve vytahování špíny a zveřejňování jí na ostatní. navíc, prý dřív jako moderátor dokonce upravoval příspěvky ostatních, aby je ponížil. dělá tohle psychicky vyrovnaný člověk???
najdi mi jeden můj příspěvek, kdy se tady do někoho navážím, kdy vyvolávám konflikt. já si jenom nenechám líbit, aby mě titulovala umaštěná nula, jehož největší zásluhou je, že splodil tři děti, jak tady píše. potom cigoši jsou desetkrát platnějšími členy společnosti než von:)

Je to top ano psychotesty C,  D,  drazni vozidlo, 7 let x tisic prepravenych lidi v mestskym provozu bez jediny zavineny nehody ....  a jsem psychopat.
Magor,  kterymu cakaj nervy z bezvyznamny nuly z psaneho slova od klavesnice, absolutne se neovlada - takovy bude i v realnym zivote,  do prdele posila kazdyho,  kdo ho neplaca po ramenou.... a je v poradku  lol  lol 

Jsi neuveritelny lhar a manipulator. 
Kdo tu prvni siril opakovane lzi,  ze mlatim manzelku a deti?
Kdo tu namyslena kreaturo psal prvni,  ze videl videa a ze neumim jezdit? A kdyz jsem ti napsal,  at prijedes,  ze zdokumentujem,  jak tedy v realu kdo z nas jezdi,  tak jsi zase po svym buzerantskym zpusobu zbabele,  sracsky vycouval.
Zasadni rozdil mezi nama je ten,  ze ja kdybych tu verejne napsal,  ze ti prijedu rozbit hubu,  tak proste prijedu. Je to vec principu, ne vzdalenosti.

Ty umis jen machrovat,  ale jinak zoufalec,  nestastnik a hledac uklizecu  lol  lol . Ze se obklopujes takovyma nulama,  co musej uklizet, aby se uzivili? Ale pro tebe,  podle info,  co jsem si zjistil,  lepsi hosanek nez traba starsi pani na uklid,  kterych je dost.
Jinak slusny lempl,  kdyz si ani chliv po sobe neumi uklidit. To se nedivim,  ze je pro tebe strasna prace smazat pitomych 500 nicneresicich prispevku. 
Pa,  drahousku a pokud si me nebudes vsimat,  ja si te vsimat budu...svet je nastesti hrozne malej.

A jestli jsem mistr v hledani spiny na ostatni,  tak to beru jako pochvalu, a o to vic si vazim lidi,  na ktere spinu nenajdu. Ono totiz,  kdo nespini,  na toho spina najit nejde.... ale ty jsi mistr ve spineni  ano .

 offline 

 

#75 09.03.2018 07:38:03

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Janek napsal(a):

Pa,  drahousku a pokud si me nebudes vsimat,  ja si te vsimat budu...svet je nastesti hrozne malej.

 ano 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#76 09.03.2018 08:36:33

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Tvl Janku uz tu prestan psat takovy elaboraty. Proste uz nepis nic, kdyz to nebude vecny nebo k nejakymu tematu. To ze mas psychotesty na MHD z tebe nedela zdravyho cloveka. Uz jen, ze se ohanis psychotestama z MHD a na zaklade toho ospravedlnujes svuj psychicky stav, ukazuje, ze asi nejsi v poradku. Vsichni polcajti maji taky psychotesty a i tak narazis na pekny idioty. Obavam se, ze je to i tvuj pripad. Doufam, ze tohle bude posledni prispevek a nedockam se reakce. Venku je hezky, jdete ven.  gp 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#77 09.03.2018 09:06:28

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Každej kdo přechází z těžké na lehkou to na klemech zvedne co nejvýš a ti větší odborníci si ještě snížej stupačky, aby stály "pohodlně" jak tyčky. To je samozřejmě úplně špatně. Plno endurových pasáží se jede lépe v sedě a chtěl bych vidět jak se s takovejma 7cm + podložkama v sedě jede  lol  lol  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … hopper.png

Každý s normál výškou do 180cm kto chce podkladať rajdy nech si najskôr naštuduje správny postoj na moto, naučí sa jazdiť a potom zabudne že chcel noečo pridvíhať  usch dlháni musia to je fakt...


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#78 09.03.2018 09:13:23

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


AJP FANS CZ napsal(a):

Tvl Janku uz tu prestan psat takovy elaboraty. Proste uz nepis nic, kdyz to nebude vecny nebo k nejakymu tematu. To ze mas psychotesty na MHD z tebe nedela zdravyho cloveka. Uz jen, ze se ohanis psychotestama z MHD a na zaklade toho ospravedlnujes svuj psychicky stav, ukazuje, ze asi nejsi v poradku. Vsichni polcajti maji taky psychotesty a i tak narazis na pekny idioty. Obavam se, ze je to i tvuj pripad. Doufam, ze tohle bude posledni prispevek a nedockam se reakce. Venku je hezky, jdete ven.  gp 

Kazda akce ma reakci,  to te na skole nenaucili? Nebo to nevis,  kdyz ses tak chytrej?
Doufat v to,  ze se ji nedockas, je naivni a detinske... vlastne odpovidajici tvemu stavu.

Editoval Janek (09.03.2018 09:14:13)

 offline 

 

#79 09.03.2018 09:19:21

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


Awia má dobrý článok
http://m.motoride.sk/c/8086/enduro-tren … -2017.html
Najbežnejšie chyby rajdy hore a páčky sklopené dole vidieť na každom preteku  a8 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#80 09.03.2018 09:33:06

Re: "Ostré" endurko pro velké postavy


bobkuuu:

Pěkný článek smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů