Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i

#121 06.02.2018 10:00:41

maravojtu
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
0 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Na netu se psalo a je to myslím i v tomto vláknu, že pro tento rok si můžou vybrat na čem pojedou jaký závod. Na ty méně extremní asi volí 250 4t a na pořadnej extrem mají 300 se vstrikem. A to jak wallker tak jarvis. Taddy jezdil i předtim než skončil a znovu se vratil 4t pokud se nemýlím.

 offline 

 

#122 06.02.2018 11:03:55

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


maravojtu:

Myslím že zrovna ty jezdci který jsi jmenoval měli na výběr i vloni na čem chtěj jet a třeba Jarvis na 4t nejel žádnej závod prostě tpi nefunguje tak jako karbec a posun není zatím k dobru
Edit: teda kromě Tristana a Janka ty už mají svoje tpi vychytaný od podzimu   lol  lol  lol 

Editoval roxteedy (06.02.2018 11:05:20)

 offline 

 

#123 06.02.2018 11:47:10

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy napsal(a):

maravojtu:

Myslím že zrovna ty jezdci který jsi jmenoval měli na výběr i vloni na čem chtěj jet a třeba Jarvis na 4t nejel žádnej závod prostě tpi nefunguje tak jako karbec a posun není zatím k dobru
Edit: teda kromě Tristana a Janka ty už mají svoje tpi vychytaný od podzimu   lol  lol  lol 

Kdybys ty mentalne fungoval aspon jako to tpi,  tak si oddychneme ano 

 offline 

 

#124 06.02.2018 12:16:23

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy napsal(a):

maravojtu:

Myslím že zrovna ty jezdci který jsi jmenoval měli na výběr i vloni na čem chtěj jet a třeba Jarvis na 4t nejel žádnej závod prostě tpi nefunguje tak jako karbec a posun není zatím k dobru
Edit: teda kromě Tristana a Janka ty už mají svoje tpi vychytaný od podzimu   lol  lol  lol 

To je fakt vychytane to ma , porad na tristana cekam a kdyz uz dojede tak couva....


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#125 06.02.2018 13:17:21

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

maravojtu:

Myslím že zrovna ty jezdci který jsi jmenoval měli na výběr i vloni na čem chtěj jet a třeba Jarvis na 4t nejel žádnej závod prostě tpi nefunguje tak jako karbec a posun není zatím k dobru
Edit: teda kromě Tristana a Janka ty už mají svoje tpi vychytaný od podzimu   lol  lol  lol 

Kdybys ty mentalne fungoval aspon jako to tpi,  tak si oddychneme ano 

Promiň ale nebudu přece uměle snižovat svoji inteligenci na tvoji úroveň jen proto aby jsi se necítil špatně  wink 

 offline 

 

#126 07.02.2018 21:16:11

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Tak nám Taddy-111 na 4klapu pozávodil všechny TPI i jinou 2T sebranku tongue 

https://www.youtube.com/watch?v=nMVnczLkSj8


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#127 08.02.2018 11:29:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


PETARDAK:

Ale je vidět že na tom hodně makaj,  hlavní inženýři Janko Husqvarnic a Tristanic Ktmkot nemaj čas ani sdělit jak pokročili ve vývoji modelů 2035  a2  lol 

 offline 

 

#128 08.02.2018 12:09:30

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


PETARDAK napsal(a):

Tak nám Taddy-111 na 4klapu pozávodil všechny TPI i jinou 2T sebranku tongue 

https://www.youtube.com/watch?v=nMVnczLkSj8

Takže když 111 pojede po pauze světovou špičku v superenduru .... který jedou všíchni na 4t, co to vypovídá o ostaních 4t?
Kolik se TPI běhenm závodu z tvýho odkazu vysralo, zadřelo, prasklo převodovek nebo dokonce do cíle docouvalo?

22 je psaný na 300, ale jel taky 4t, takže když ho pojel 111, co to vypovídá o 4t, kterou jel 22?

Na celým fóru tady byl jen jediný trouba, který hned první křičel, objednávám TPI, 300 6D - to jsem já, ten nejlepší. koukejte na mě všichni  ..... jeden jediný trouba ... každý jiný věděl, že to bude trvat, než se najde správná cesta .... a ten trouba tu teď nejvíc nadává na TPI  lol  lol  lol 

Editoval Janek (08.02.2018 12:11:33)

 offline 

 

#129 08.02.2018 12:23:31

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Janek:

Pritom Tpi pro idiota takoveho formatu co si nedokaze vyresit ani zaseknuty plovak v karburatoru behem zavodu tak ideal j reseni.
K cemu pak tupcovi ktery neumi klepnout na spravne misto vysvetlovat jak si poradit s rolloverem na Tpi.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#130 08.02.2018 16:42:36

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


 lol  lol  lol aaaaaaa rozezlenej vyvojovej team konečně dorazil...  Janku než se najde správná cesta? Já myslel že jsi tady několikrát psal jak je to top a funguje to  a1 Tristane a i tak mi to jde líp než tobě smutný co lol 

Přátelé na telefonu vidíte já to říkal pořád na drc...  lol 

 offline 

 

#131 08.02.2018 17:47:25

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy napsal(a):

 .......Já myslel .......

No prave....  myslel a houno vedel

 offline 

 

#132 08.02.2018 19:39:07

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

 .......Já myslel .......

No prave....  myslel a houno vedel

Opět jsi nepřekvapil  lol a když nemáte kečup můžete tam dát třeba hovno  lol důležité je tvářit se že to tak mělo být a pokusit se to otočit ve svůj prospěch lol kdysi vám to tady fungovalo ale to jsi byl moderátor a promazaval to jak se ti to hodilo do krámu teď to už nemá kulturu a je to nuda  wink dík za odpověďi oběma tu basu Plzně co jsem vyhrál vypijeme na Drapáku na vaše zdraví papa TPI owners and riders  lol  ano 

 offline 

 

#133 08.02.2018 20:23:46

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

 .......Já myslel .......

No prave....  myslel a houno vedel

Opět jsi nepřekvapil  lol a když nemáte kečup můžete tam dát třeba hovno  lol důležité je tvářit se že to tak mělo být a pokusit se to otočit ve svůj prospěch lol kdysi vám to tady fungovalo ale to jsi byl moderátor a promazaval to jak se ti to hodilo do krámu teď to už nemá kulturu a je to nuda  wink dík za odpověďi oběma tu basu Plzně co jsem vyhrál vypijeme na Drapáku na vaše zdraví papa TPI owners and riders  lol  ano 

 ano 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#134 08.02.2018 20:54:50

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy:

Ja ti.to.preju potrebujes to.vic jak.ja aby ti to.slo kdyz uz jsi za blbce tak.aspon neco.zajed to ti mozna pred holkama pod zakonem pomuze na 14 dni. basu si vypij s tvymi kamarady na telefonu kteri se tady k tobe nehlasi coz me neprekvapuje a jestli vrana k vrane seda tak pocitam ze dojedes drapak a zbyde na tebe prazdna basa a kamosi nikde tim je vsechny zdravim.
Ja si z Jankem rad  pivo dam i kdyz ho nepiju a jeste radsi si s nim zajezdim.
Skoda ze jsi nam tu o Tpi moc nerekl ani se nedivim vsem nam je jasne ze ti tu jde jen o to aby jsi vydojil kamarady.
Mozna se pletu tak me muzes presvedcit ze o tom fuckt neco vis.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#135 08.02.2018 22:26:46

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Tristan:

Vy dva jste toho tady naopak o TPI nazvraceli dost i když ho ani jeden z vás nemá a když si ho půjčíte poznáte kulový vzhledem k tomu jak jezdíte  wink tím že i jarvis jezdí na 4t se jasně ukázalo že to nefunguje tak dobře jako stará 300 pokud by to tak bylo nebude to střídat jenom se někdo neumí chytit za nos a říct nojo fakt bude asi něco špatně... Já jsem to moc chtěl a těšil se na to teď jsem rád že jsem otočil a mám 450 ale pokud se to někdy bude chovat jako opravdový 2t moc rád si to koupím

Ps: na pivo s Jankem si zajdi snad s vývojem pokrocite a 19 nebo 20 tpi už bude dobrá  ano 

 offline 

 

#136 09.02.2018 00:27:30

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

 .......Já myslel .......

No prave....  myslel a houno vedel

Opět jsi nepřekvapil  lol a když nemáte kečup můžete tam dát třeba hovno  lol důležité je tvářit se že to tak mělo být a pokusit se to otočit ve svůj prospěch lol kdysi vám to tady fungovalo ale to jsi byl moderátor a promazaval to jak se ti to hodilo do krámu teď to už nemá kulturu a je to nuda  wink dík za odpověďi oběma tu basu Plzně co jsem vyhrál vypijeme na Drapáku na vaše zdraví papa TPI owners and riders  lol  ano 

roxteedy napsal(a):

Janku než se najde správná cesta? Já myslel že jsi tady několikrát psal jak je to top a funguje to...

Když najdeš alespoň jednou, natož několikrát, něco o tom, že jsem psal, že je to top, tak máš u mě taky basu Plzně. Je vidět, že Plzeň ti v životě dělá velkou radost a nedivím se  ano Už tady je vidět, že v tvým kraji nemáte ani pivo, o který by ses vsázel. To je život na posrání lol 
Jestli to nenajdeš, jako že to nenajdeš, protože jsem to nikdy nepsal, tak tu zase plácáš houna jako vždycky ano .
Apropo, chtěl bych vidět, jak to pivo budeš a s kým na Drapáku pít. Ne jedno, ale tu basu zmáčknout třeba ve dvou v pátek večer a jet potom v sobotu .... to by byl průjmíček a bolehlav  lol  lol - v Plzni je to tak nějak norma ano 

Přijdeš mi jako primitiv třídy 1. stupně základní školy, který umí jen kiš kiš kiš, ono to nejede, kiš kiš kiš....jsem rád, že jsem si koupil 450 ... přitom jsi doma měl podle tvých slov "opravdový 2t v top stavu" .... který si vlastně rád chceš koupit ... no, je to trochu zamotaný, ale já v tom mám pořádek a neztrácím přehled tvých keců, který jsi tu promazal, aby se zapomnělo, vč. tvých ód na kámošovo berga 450 rok 04 něco.

Naneštěstí jsi jeden z těch, co má potřebu si omluvit, proč si něco nekoupil, než aby něco sděloval o radosti z vlastního ježdění na svým. Z toho je patrný, jak moc tě tvá volba trápí a nemáš z ní radost, protože je přirozený se dělit o radost a ne se dělit o jakési předestírané "neštěstí", že TPI nejede. To samý Petarda. Nic o vlastním ježdění a radosti ze svý moto - jen kiš kiš kiš, on je pojel 111 a21  a21 , ale odpovědět na otázku, co si myslet o jiných 4t, který 111 pojel vč. 22 a v čem je tedy poenta, neumí.

Pokud nejsi třídní primitiv, tak bys mohl být sedlák, co měl ve stáji koně a smál se sousedovi, který si koupil první traktor. A když se mu vysral, tak o kolo něj projel na koni .... kiš kiš kiš, jsem říkal, že koně jsou lepší a traktor je k ničemu ..... Jenže kdo dnes oře koňma? Dnes má top traktor takovou výbavu, že se o ní tvýmu ojetýmu BMW ani nezdá,   

Taky se můžeš zařadit mezi kiškišáky, který to nandávali prvním aviatikům. Hrdě se tam zařaď ano 

Vůbec nemáš ponětí o hodnotě lidský práce, snažení, objevování, trápení nad nezdarem .... jsi jen typický konzum dnešní doby, prznič 14letých holek na diskotékách ,...pro mě máš nižší cenu než poslední vořech v útulku pro psy.

Kdyby ti bylo 20, tak řeknu, má nárok být takový, jak se prezentuje, ale někde okolo 40? ....Už by to chtělo trochu zabrat ano 

 offline 

 

#137 09.02.2018 08:29:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

No prave....  myslel a houno vedel

Opět jsi nepřekvapil  lol a když nemáte kečup můžete tam dát třeba hovno  lol důležité je tvářit se že to tak mělo být a pokusit se to otočit ve svůj prospěch lol kdysi vám to tady fungovalo ale to jsi byl moderátor a promazaval to jak se ti to hodilo do krámu teď to už nemá kulturu a je to nuda  wink dík za odpověďi oběma tu basu Plzně co jsem vyhrál vypijeme na Drapáku na vaše zdraví papa TPI owners and riders  lol  ano 

roxteedy napsal(a):

Janku než se najde správná cesta? Já myslel že jsi tady několikrát psal jak je to top a funguje to...

Když najdeš alespoň jednou, natož několikrát, něco o tom, že jsem psal, že je to top, tak máš u mě taky basu Plzně. Je vidět, že Plzeň ti v životě dělá velkou radost a nedivím se  ano Už tady je vidět, že v tvým kraji nemáte ani pivo, o který by ses vsázel. To je život na posrání lol 
Jestli to nenajdeš, jako že to nenajdeš, protože jsem to nikdy nepsal, tak tu zase plácáš houna jako vždycky ano .
Apropo, chtěl bych vidět, jak to pivo budeš a s kým na Drapáku pít. Ne jedno, ale tu basu zmáčknout třeba ve dvou v pátek večer a jet potom v sobotu .... to by byl průjmíček a bolehlav  lol  lol - v Plzni je to tak nějak norma ano 

Přijdeš mi jako primitiv třídy 1. stupně základní školy, který umí jen kiš kiš kiš, ono to nejede, kiš kiš kiš....jsem rád, že jsem si koupil 450 ... přitom jsi doma měl podle tvých slov "opravdový 2t v top stavu" .... který si vlastně rád chceš koupit ... no, je to trochu zamotaný, ale já v tom mám pořádek a neztrácím přehled tvých keců, který jsi tu promazal, aby se zapomnělo, vč. tvých ód na kámošovo berga 450 rok 04 něco.

Naneštěstí jsi jeden z těch, co má potřebu si omluvit, proč si něco nekoupil, než aby něco sděloval o radosti z vlastního ježdění na svým. Z toho je patrný, jak moc tě tvá volba trápí a nemáš z ní radost, protože je přirozený se dělit o radost a ne se dělit o jakési předestírané "neštěstí", že TPI nejede. To samý Petarda. Nic o vlastním ježdění a radosti ze svý moto - jen kiš kiš kiš, on je pojel 111 a21  a21 , ale odpovědět na otázku, co si myslet o jiných 4t, který 111 pojel vč. 22 a v čem je tedy poenta, neumí.

Pokud nejsi třídní primitiv, tak bys mohl být sedlák, co měl ve stáji koně a smál se sousedovi, který si koupil první traktor. A když se mu vysral, tak o kolo něj projel na koni .... kiš kiš kiš, jsem říkal, že koně jsou lepší a traktor je k ničemu ..... Jenže kdo dnes oře koňma? Dnes má top traktor takovou výbavu, že se o ní tvýmu ojetýmu BMW ani nezdá,   

Taky se můžeš zařadit mezi kiškišáky, který to nandávali prvním aviatikům. Hrdě se tam zařaď ano 

Vůbec nemáš ponětí o hodnotě lidský práce, snažení, objevování, trápení nad nezdarem .... jsi jen typický konzum dnešní doby, prznič 14letých holek na diskotékách ,...pro mě máš nižší cenu než poslední vořech v útulku pro psy.

Kdyby ti bylo 20, tak řeknu, má nárok být takový, jak se prezentuje, ale někde okolo 40? ....Už by to chtělo trochu zabrat ano 

jo tak teď už vím proč máš v hlavě takový sračky ty už zase chlastáš ty svoje normy lol máš dost krátkou paměť jedinej kdo tu něco promazával jsi byl ty a to takovým způsobem že celý vlákna když už jsi se do toho zamotal tak jako se ti to začíná opět dařit tady  lol nic neomlouvám jen konstatuju že je TPI pořád ještě sračka i přes vaše obhajování opaku  lol a o jakým z mých BMW Janku teď píšeš nemám jen jedno takže nevím který máš na mysli  takže ti nemůžu relevantně odpovědět lol 

edit: kiš kiš dělám moc rád  lol  ale jenom tvojí omezenosti a neschopnosti přiznat něco co je evidentní a snaze se z toho vykroutit co nejdelší odpovědí ve který se nevyznáš ani ty sám  lol  lol  lol 

Editoval roxteedy (09.02.2018 08:40:48)

 offline 

 

#138 09.02.2018 08:35:08

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Janek:

jo a ještě k tomuhle: "Vůbec nemáš ponětí o hodnotě lidský práce, snažení, objevování, trápení nad nezdarem ...."

Na to jsi přišel jak? To jsi vyvodil z toho že jsem si nekoupil za 250k motorku která nefunguje? A proč si ji nekoupíš ty když máš o tom všem co píšeš ponětí a evidentně jako ocenění toho je nutnost si to koupit za každou cenu? Půjčku snad dají i tobě tak proč už neoceňuješ a koupil sis odjetou mrdku za cenu sady kol na jedno moje auto?

Editoval roxteedy (09.02.2018 09:08:25)

 offline 

 

#139 09.02.2018 09:14:41

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Petarďák do pondělí napíše slohovou práci na téma "Moje motorka a radost, kterou mi dává"smile
Roxteedy si začne vážit lidské práce a technologického pokroku a začne si hledat dívku s platným občanským průkazem:)
A já se budu snažit naučit mít radost z každé jízdy, ale zatím furt padám a dělám to jenom proto, že se doma nudímsmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#140 09.02.2018 09:29:20

Re: KTM EXC 250/300TPI, Husqvarna TE 250/300i


Uz jsi nasel,  kde jsem opakovane psal,  ze je to top kydaci hnoje?

A tvuj posledni prispevek je opet jen o tom,  ze nechapes

"Vůbec nemáš ponětí o hodnotě lidský práce, snažení, objevování, trápení nad nezdarem ...."
To nema s koupi TPI nic spolecnyho ....staci jen trochu myslet.

A jeste k tvy omezenosti.... treba ti Tristan napise,  jak dlouho ma doma svoje TPI.  Takze na rozdil od tebe na tom nejen jel,  ale rika mu pane - rika pane,  ne luzre jako tvy kamosi tobe.
A ja na tom uz ani nejezdim,  jak se rika,  nesedej na cizi motorku ..... Jen mam moznost videt cca 60 mth a dost casto ne jedno TPI na vyjizkach.  Nedavno tu byl jeden prazak a mel fungl novy TPI.  Nejvic me bavilo,  kdyz 1/3 vyjizdky nadaval vratte mi muj stary karbec (16tka), ten byl krasne gumovej,  ale tohle jede ostre jako svina,  jen zavadis o plyn a leti ....to jsem si vzpomnel na tebe a mesel se smat.  Jen to nebyl takovy nymand,  co neumi prezout gumu...  a pri pauze si pohral s priverou a najednou nebyl parez,  ktery by neskocil a zacal si s motorkou krasne hrat ... a uz nechtel stary karbec ano 
Jedina zavada,  kterou jsem na TPI za tu dobu videl,  byla, ze moto za jizdy obcas chciplo nebo neslo dlouho nastartovat... treba i nekolik minut.  Kdyz uz to zdechlo na vyjizdce uplne,  zjistilo se,  ze je vadny chipak na sdruzenym prepinaci. Nejspis uklepany plisek a dochazelo k nechtenymu kontaktu a vypinani motoru.  Zjisteno a odstraneno za par minut, s TPI to nemelo nic spolecnyho.
Ale tebe si umim predstavit jasne.... kis kis kis,  tpi nejede  lol  lol 
Taky je par zaderu.  Na vine napr.  pouziti motulu 800 do primazavani a kdyz profici v servisu meni "odborne" nadobku na olej,  ktera opravdu praskala.
Takze zadny couvani,  zadery do 5 mth,  .....
Ale chapu,  kdyz to nejede original Jarvis,  tak ani ten vychodocesky.

Jak pisu,  dat si tolik prace s obhajobou toho,  co a proc jsem si nekoupil, je jen o frustraci z vlastni volby. Znam to taky  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů