Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dakar 2018

#341 17.01.2018 23:36:21

Re: Dakar 2018


Miguel:

Jak bude 450 RR 2020 vypadat nevim,  ale o odhadl bych podobne jako letos.
Ale na co bych vsadil, tak ze at bude vypadat,  jak bude vypadat,  tak ji jezdec doveze na 1. miste  lol 

Jaky mas vysvetleni,  za Laia Sanz je celkove 13. a Gabina nedojela?
Laia sice jede svuj 8. Dakar (3 nedokoncila), ale kdyz letos Laia dojede,  tak by si prece zaslouzila dojet i Gabina kdyz je taky holka.... Noneee?  lol 

Macik celkove 6.  gp 
Prokop 8.  gp 
Olga Rouckova jede  gp 

Editoval Janek (17.01.2018 23:37:26)

 offline 

 

#342 18.01.2018 05:22:42

Re: Dakar 2018


Ty jsi mdleho ducha... za svoji snahu a za to, ze se zadluzila a šla do toho po hlave, za to, ze si nestezovala a nefnukala, za to si “zaslouzila dojet”.
Proste jsem ji, stejně jako většina lidi tady, fandil. Lidi mají rádi takové příběhy a jsou rádi, když dobre skončí.
Jenom neprejici zamindrákovaný lidsky odpad řekne, tetelic se blahem “jsem rad, ze se ukázalo, ze rok přípravy nestačí”... ale jinak jsem ji to hrozně přál - myslím to upřímně!


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#343 18.01.2018 06:49:53

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Dakar 2018


Janek napsal(a):

mart napsal(a):

Škoda  ne  cílovou rampu by si sakra zasloužila  gp

Za co by si to jako zasloužila? Vyraž mezi lidi, co ji osobně znají, co s ní jezdili a zkus nějaký nezaujatý názor .....Realitu vidíš teď.
Bohužel na zásluhy se Dakar nejede. Ani na to, že si jako plníš sny a motivační řeči okolo. Jsem rád, že nějaký rok intenzivní přípravy pro letošní Dakar nestačil. Už proto měl ten závod pošramocenou pověst .... stačilo umět jezdit rychle a mít team a šlo to. Letos naštěstí zajetý koleje neplatí.
Škoda to je, už moc do konce nezbývá. Bohužel ty kličky jsou spíš únavový zlomeniny .... padáš a už nemáš ani sílu se "zabalit" ....
Zas je to šance pro další rok nebo i pro někoho jinýho, být první motorkářka z Čech, která Dakar dokončí ano 

Tenhle Dakar až na zrušenou etapu se mi zase líbí ano  ano  ano . Tak to má být.

Janku, tuším, že minimálně tušíš, co jsem myslel tím, že by si rampu zasloužila  ee1  wink 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#344 18.01.2018 07:02:15

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Dakar 2018


tak to vypadá na další zrušenou etapu ou2 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#345 18.01.2018 07:06:18

Re: Dakar 2018


mart napsal(a):

tak to vypadá na další zrušenou etapu ou2 

Jo, jo motorky a čtyřkolky dnes zrušeno


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#346 18.01.2018 07:21:24

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


za svoji snahu a za to, ze se zadluzila a šla do toho po hlave, za to, ze si nestezovala a nefnukala, za to si “zaslouzila dojet”.
Tak nějak to vidím, samozřejmě chlapům bych to netoleroval a je to málo  lol  ale na první českou holku co může natáhnout další (a už dobrý závodnice) je to fajn výsledek i tak  wink 

Jinak i ze záběrů z Dakaru jde vidět že jezdeckou techniku má takovou nějakou ............ ale koule na to peklo má dobrý  usch 

 offline 

 

#347 18.01.2018 07:58:45

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Dakar 2018


Miguel:

Hele nechci tady rozpoutat nějakej obří flame, ale není třeba všechno zlo světa vidět v Jankovi ne.
Já s ním souhlasím. Dakar se prezentuje jako nejtěžší závod světa, tak to prostě nemůže bejt lehký ne. A to že lidi jdou do něčeho po hlavě a zadluží se,  znamená že si něco zaslouží?   big_smile   ano
Sorry, jasně fandim jim a tak že jo, to asi nemá cenu psát ne. Bylo by hezký aby to dojela, ale že by si to zasloužila? Lidi co se zadluží při podnikání a snaží se,  si taky zaslouží uspět?


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#348 18.01.2018 08:11:55

Re: Dakar 2018


Carel napsal(a):

Miguel:

Hele nechci tady rozpoutat nějakej obří flame, ale není třeba všechno zlo světa vidět v Jankovi ne.
Já s ním souhlasím. Dakar se prezentuje jako nejtěžší závod světa, tak to prostě nemůže bejt lehký ne. A to že lidi jdou do něčeho po hlavě a zadluží se,  znamená že si něco zaslouží?   big_smile   ano
Sorry, jasně fandim jim a tak že jo, to asi nemá cenu psát ne. Bylo by hezký aby to dojela, ale že by si to zasloužila? Lidi co se zadluží při podnikání a snaží se,  si taky zaslouží uspět?

"zasloužila by si" v úvozovkách - to je ano, velmi podobné tomu, že ji prostě fandíme...
že tomu intelektuálovi s velmi vysokým morálním kreditem leží v žaludku je vidět od začátku, a že mu udělalo radost, že spadla, to snad taky vidíš sám...
ps do podnikání snad nejdeš s tím, že budeš v mínusu, což u ní bylo od začátku jasné a22 

Editoval Miguel (18.01.2018 08:12:46)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#349 18.01.2018 08:14:13

Re: Dakar 2018


končím v diskusi s vysvětlováním toho, proč je mi sympatická holka, co si zaplatí Dakar sama a ne veterán, co na sebe nechá skládat ostatní... a pak jede jak na vejlet...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#350 18.01.2018 08:27:34

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Dakar 2018


Za mě sympatická baba co se s tím poprala statečně a ukázala že na to má.  ano  Moc jsem jí fandil. Klasicky křivděj a hejtujou patlalové, co sami ničeho nikdy nedosáhli, ale to už je taková ta čecháčská povaha ne   a31 

Editoval Hoždy jitrnice :D (18.01.2018 08:28:22)

 offline 

 

#351 18.01.2018 08:32:48

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Dakar 2018


Miguel napsal(a):

končím v diskusi s vysvětlováním toho, proč je mi sympatická holka, co si zaplatí Dakar sama a ne veterán, co na sebe nechá skládat ostatní... a pak jede jak na vejlet...

že tě to překvapuje big_smile je podstatně jednodušší kritizovat od PC než se sám do něčeho pustit ale jsem zvědavej co předvede Janek letos na závodech evidentně má dost přehled, novou motorku a určitě si věří že není úplně  marnej když si dovolí takhle kritizovat ostatní tak se těším na jeho reporty z nějakého zajímavého podniku   ano  ano2 

 offline 

 

#352 18.01.2018 09:18:23

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2018


Miquel, roxteedy, Hoždy jitrnice
viděli jste někdy jet Gabču na motorce ?

 offline 

 

#353 18.01.2018 09:29:34

Re: Dakar 2018


Carlito:

Ahoj Já neviděl, ale zajímalo by mě to od někoho kdo ji viděl, včera jsem ji viděl v Dakarských ozvěnách a na prvních záběrech jsme si říkal, že už má určitě zlomenou tu kličku....

Jinak má můj respekt, vůbec to nic nemění-jen by mě to zajímalo.

Tom

 offline 

 

#354 18.01.2018 09:59:29

Re: Dakar 2018


Carlito napsal(a):

Miquel, roxteedy, Hoždy jitrnice
viděli jste někdy jet Gabču na motorce ?

Jela Dakar, dojela deset etap. Jestli jezdí mizerně, tak to klobouk dolů.
Jo, a neviděl, na televizi se chodím dívat k sousedům a teď nejsou měsíc doma smile 

Editoval Miguel (18.01.2018 10:00:05)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#355 18.01.2018 10:07:08

Re: Dakar 2018


Carel:
Zaslouží si náš obdiv a jak psal Miguel, pomyslně i dojet, proto, co tomu obětovala, ta holka dojela sakra daleko a scházelo tak málo. Chybělo štěstíčko, protože zlomit si něco při pádu nemá nic společného, jestli někdo trénuje rok, nebo celý život a mít z toho radost, může mít jen ubožák. Ta holka dokázala, že na to má a ikdyž nejela tu pomyslnou pilu, jako ti nejlepší, ale ona to jela porvé, neznalá terénu atd, tak je snad jasné, že nebude atakovat ty nejlepší. Laia je vyjímka (jednaz milión )hlavně mnohonásobně zkušenější, taky upadla, ale nezranila se a to je ten kousek štěstí, co tě dělí od úspěchu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#356 18.01.2018 10:20:21

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2018


TomR1
Klobouk dolů že dojela tak daleko, ale to je vše. Podle mě to Gabča má v hlavě dost přehozený, když se se svým uměním vydá na Dakar.
Miquel
Je vidět, že si Gabču neviděl jet na motorce, jinak by si ji nepochválil a nenapsal že jede mizerně, myslím, že tím urážíš lidi co jezdí mizerně, Gabča by byla ráda, kdyby jela mizerně. To se prostě nedá popsat, když jste na trati a dozvíte se, že přijede trénovat holčina, co pojede Dakar. Říkám super, konečně Gabču uvidím (září 2017). Vyndá svojí 350ku, trošku mě zarazilo jak měla dané blastry, nevím, k čemu tam jsou, když je měla skoro kolmo k zemi. Říkám ok, na blastry se nejezdí. Už při prvním rozjetí si říkám, že ta holka je totální blázen, když jede na Dakar. Ta holka prostě na motorce neumí. I R.Toman nevěřícně kroutil hlavou. Trénovali jsme i trošku extrém. Bohužel Gabča na začátku nepřejela ani kládu. Bylo nás tam 15 jezdců a Gabča byla ze všech nejhorší. To Zuza Nováčková je proti ní L.Sainz. To nemluvím o tom, že tam upadla a o kamen si poškodila chladič. Stála u auta, tak se jí slušně zeptám, máš to prasklý, Gabča já nevim, tak zkusíme dolít kapalinu, jakou tam máš barvu kapaliny, Gabča já nevím.
Nezlob se na mě, ale takový jezdec tam nemá co dělat. Bohužel organizátorům jde jenom o prachy, tam může jet skoro každý, kdo zaplatí startovné.
Dostala si opravdu daleko, fyzičku má asi neskutečnou. Tam kam se dostala je pro mě malý zázrak, ale holt, zázraky se někdy stávají, ale u mě je to blázen, když se pustí do Dakaru.
Osobně kdybych jel na Dakar, tak si ten závod chci užít, když už to stojí takový prachy. Ta holka si to nemohla užít, když furt někde zvedala motorku, a podle časů bylo vidět že jela hodně pomalu. Ale to je každého věc, jak přistupuje k závodům.

 offline 

 

#357 18.01.2018 10:39:47

Re: Dakar 2018


Když to vezmu objektivně, tak v tomhle videu od 18s jede v písku, ale....
http://www.ceskatelevize.cz/sport/moto/ … cni-kosti/

myslim si, že zkušený závodník by podřadil pokud měla kam a nebo by vzal za spojku a plyn vyletěl by z tama, ale ona asi únavou měla co dělat aby se nevyvrátila, mordovala tam spojku na 10m neskutečným způsobem, kolo se skoro netočilo jen se tak táhla přes spojku. Rozumim vysílení atd. atd. Ale právě tohle, že neví nebo neumí, tak jak by se to mělo jet ji vysiluje nejvíce.

Fandil jsem jí, ale jak jsem viděl tohle video, tak to na oko nebylo vůbec závodní tempo, ale to nemůže ani chcít, ale ani tempo nebo styl nebo jak to nazvat, hodné dakarského účastníka. To se na mě nezlobte a to jsem jí taky fandil a tipoval, že dojede, tak 3 etapy max.

 offline 

 

#358 18.01.2018 10:45:51

Re: Dakar 2018


No to je to video, kde jsem myslel, že už má zlomenou tu kličku a s tím bojuje.

Tom

 offline 

 

#359 18.01.2018 10:48:36

Wenca24
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 468
Založená vlákna
Místo: Jeseník
Motorka: Transalp, Konopnice
0 0

Re: Dakar 2018


Je to škoda...myslel jsem si že skončí v druhé etapě a každej den jsem byl překvapenej že je zase v cíli... Kór když všichni svorně říkali, že to je jeden z nejtěžších dakarů a Kalina litoval několikrát nováčky... Moc jsem ji fandil, aby to dotlačila, i tak ale klobouk dolů ano 
Nemyslím si, že to je takové dřevo, když jela stejně rychle jako Veselý nebo Lhotský smile 

 offline 

 

#360 18.01.2018 11:14:22

Re: Dakar 2018


Carlito napsal(a):

TomR1
Klobouk dolů že dojela tak daleko, ale to je vše. Podle mě to Gabča má v hlavě dost přehozený, když se se svým uměním vydá na Dakar.
Miquel
Je vidět, že si Gabču neviděl jet na motorce, jinak by si ji nepochválil a nenapsal že jede mizerně, myslím, že tím urážíš lidi co jezdí mizerně, Gabča by byla ráda, kdyby jela mizerně. To se prostě nedá popsat, když jste na trati a dozvíte se, že přijede trénovat holčina, co pojede Dakar. Říkám super, konečně Gabču uvidím (září 2017). Vyndá svojí 350ku, trošku mě zarazilo jak měla dané blastry, nevím, k čemu tam jsou, když je měla skoro kolmo k zemi. Říkám ok, na blastry se nejezdí. Už při prvním rozjetí si říkám, že ta holka je totální blázen, když jede na Dakar. Ta holka prostě na motorce neumí. I R.Toman nevěřícně kroutil hlavou. Trénovali jsme i trošku extrém. Bohužel Gabča na začátku nepřejela ani kládu. Bylo nás tam 15 jezdců a Gabča byla ze všech nejhorší. To Zuza Nováčková je proti ní L.Sainz. To nemluvím o tom, že tam upadla a o kamen si poškodila chladič. Stála u auta, tak se jí slušně zeptám, máš to prasklý, Gabča já nevim, tak zkusíme dolít kapalinu, jakou tam máš barvu kapaliny, Gabča já nevím.
Nezlob se na mě, ale takový jezdec tam nemá co dělat. Bohužel organizátorům jde jenom o prachy, tam může jet skoro každý, kdo zaplatí startovné.
Dostala si opravdu daleko, fyzičku má asi neskutečnou. Tam kam se dostala je pro mě malý zázrak, ale holt, zázraky se někdy stávají, ale u mě je to blázen, když se pustí do Dakaru.
Osobně kdybych jel na Dakar, tak si ten závod chci užít, když už to stojí takový prachy. Ta holka si to nemohla užít, když furt někde zvedala motorku, a podle časů bylo vidět že jela hodně pomalu. Ale to je každého věc, jak přistupuje k závodům.

Nechala za sebou nějaké chlapy. Nechci ji obhajovat, vztahem k technickým věcem je mi blízká a1  ale písek a rally je něco jiného než na trati...
A jestli ji Klymčiw nedá školu, když s ním jezdí? tomu moc nerozumím.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů