Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dakar 2018

#321 17.01.2018 18:48:56

Re: Dakar 2018


jopr napsal(a):

Janek napsal(a):

Neblazni  wink , podivej na Ondru K.  Zadny excelentni motokrosar,  ani na cesky kraj by to asi nebylo a jak jezdi  ano  ano .
Na cca top 20 se k tomu proste musis narodit, mit to v dna,  mit prachy,  prachy,  prachy....... prachy a jezdit,  jezdit,  jezdit bez obav,  ze kdyz se polames a budes x mesicu mimo,  nic se nedeje. 
A mit kurwa stesti,  ze se to sejde potom vse dohromady. Fabricky jezdci najizdi i 50 000km rocne podle rb,  uci se navigovat. Jsou jak Bolt na stovce.  Kdyz kdokoliv zabehne stovku za 10:01, je to krasny cas,  ale v porovnani s top 10 bezci je to bezvyznamny lol .

A KTM?  Trochu mi to od nich pripada jak hra kocky s mysi.
Vse maji nekolikrat posichrovany...
Doufejme,  ze dnesek bude mychat kartama jako vcerejsek

https://sport.idnes.cz/databanka.aspx?i … dAkce=9826
5. Místo na MS v atletice 10:01.
Bezvýznamnej si ty.

Kdo tu zná nějakýho Sinmbineho s časem 10:01??? Kromě samozřejmě tebe lol .
Víš, jaký je 31. čas historických tabulek? Je to 9.90 ... nějaký Nickel Ashmeade ... a ani po něm pes neštěkne.

Jen jsem chtěl říct, že mezi top jezdci KTM a zbytkem dalších továrních jezdců, je jen malý rozdíl .... pomyslný setiny .... ale to dělá ten propastný rozdíl.


mart napsal(a):

Škoda  ne  cílovou rampu by si sakra zasloužila  gp

Za co by si to jako zasloužila? Vyraž mezi lidi, co ji osobně znají, co s ní jezdili a zkus nějaký nezaujatý názor .....Realitu vidíš teď.
Bohužel na zásluhy se Dakar nejede. Ani na to, že si jako plníš sny a motivační řeči okolo. Jsem rád, že nějaký rok intenzivní přípravy pro letošní Dakar nestačil. Už proto měl ten závod pošramocenou pověst .... stačilo umět jezdit rychle a mít team a šlo to. Letos naštěstí zajetý koleje neplatí.
Škoda to je, už moc do konce nezbývá. Bohužel ty kličky jsou spíš únavový zlomeniny .... padáš a už nemáš ani sílu se "zabalit" ....
Zas je to šance pro další rok nebo i pro někoho jinýho, být první motorkářka z Čech, která Dakar dokončí ano 

Tenhle Dakar až na zrušenou etapu se mi zase líbí ano  ano  ano . Tak to má být.

SethX napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Janek:
ohledně Ondry to právě vidím tak že i když máš peníze, čas a talent, tak začít jezdit v třeba okolo 25 na enduru už je na špičku na Dakaru moc pozdě a nikdy to nedožene a pak extrémně riskuje a jede za hranou svého umění. Na dvacítku má, to jo, ale do desítky jedině za super příznivých okolností a .....

A KTM jak píšeš, ten počet špičkových jezdců je u nich tak širokej, že i když jim vypadne třeba deset favoritů a japoncům jen dva, tak stejně vyhraje KTM
  a8

Tak z japoncům má konkurenceschopnou motorku jen Honda. Ale není pro ní asi Dakar úplně priorita, aby nasypala 20 pilotum a dala jim motorky. KTM do toho rve neskutečný prachy a tahle obrovská reklama se jim vrací a já jim to přeju  smile

Honda do toho sype taky hrozně moc, jedou roky seriál rally, makaj na plný obrátky a peněz jako fabrika mají určitě víc než KTM a o vítězství jim jde víc. KTM když prohraje, tak stačí říct, každá série jednou končí .... a nijak je to myslím nepoškodí. Možná proto jedou i víc v pohodě a netlačí tolik na pilu ... jen čekaj a makaj ... takový to německý strojový ... big_smile 

 offline 

 

#322 17.01.2018 18:54:50

Re: Dakar 2018


 a31  a31  a31  a31  a31  a31  a31  a31 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#323 17.01.2018 19:28:12

Re: Dakar 2018


uprděnej, závistivej čecháček Jeníček, když nemůžu jinak, tak přidám plivaneček jedovatej, pomluvičku, všichni vod hov.. jenom já celej v bílém
vzor ctnosti a morálky, kdo se mu může rovnat? má tři děti a proto jeho obdiv mají jenom lidi, co si pořídili tři děti usch 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#324 17.01.2018 19:29:26

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


jsem teda (asi neprávem) zaujatej proti KTM  hmm  U mně nejvíc proto že se z toho všichni můžou posrat jak je to skvělý a vidíš to všude. Ze stejného důvodu nechci nikdy BMW GS, ale nikdy neříkej .......  no a taky jim moc nevěřím ve spolehlivosti, stejně jako GSu  big_smile 
No ale z toho co se chystá, tak je asi jediný co mně jako další moto láká KTM 790, ale mnohem raději bych byl kdyby byla aspoň stejně dobrá nová Yamaha Tenere  wink 

 offline 

 

#325 17.01.2018 19:29:58

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Dakar 2018


Dnešek to je horor, škoda odstoupivších  hmm 
K tý KTM, letos je kluci na Hondách a Yamahách pěkně proháněli. Vloni nebýt penalizace za tankování to Honda vyhrála.
Akorát neprodali tolik speciálů, to tý KTM jde o dost líp...

Editoval Stanďour (17.01.2018 19:30:33)


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#326 17.01.2018 19:36:53

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


Obavy panují o osud jindy nejrychlejších českých jezdců. Milan Engel (Moto Racing Group) na live timingu nefiguruje a ocitnul se na seznamu jezdců webu dakar.com, kteří z Dakaru odstoupili.  Jan Brabec (Big SHOCK Racing) se ocitl až na konci výsledkové listiny  mad 

Dnes zatím z našich dojel jen Pabiška (prozatím asi 37místo)

 offline 

 

#327 17.01.2018 19:39:26

Re: Dakar 2018


Miguel:
Neřeš ho, zamindrákovanýho kreténa.

 offline 

 

#328 17.01.2018 19:44:39

Re: Dakar 2018


Nakonec na té jízdě toho Pabišky něco bude, že? Historie se nebude ptát kolikátý byl Klymčiw než odstoupil nebo Engel atd. Ale bude se ptát kdo na jakém místě dojel. A Pabiška v tomhle jasně vede. Dojel každý dakar a umístil se párkrát i dost slušně. Takže nakonec bude z čechů nejlepší tento rok...

 offline 

 

#329 17.01.2018 20:01:52

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


M,Engel asi něco se zádama. G.Novotná by chtěla jet i příští DKR


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#330 17.01.2018 20:05:38

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


Small:
jenže je smutný že jede na dojetí a ne na výsledek  sad  Místo něho by možná mohl jet v týmu někdo kdo dojede sice jeden Dakar ze tří, ale na třetím místě a to je pro nás fandy víc  wink 
Každopádně dojetí ve zdraví přeji všem, ale letos to moc nedopadá  a11 

 offline 

 

#331 17.01.2018 20:26:06

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Dakar 2018


Janek napsal(a):

[Neblazni  wink , podivej na Ondru K.  Zadny excelentni motokrosar,  ani na cesky kraj by to asi nebylo a jak jezdi

No? Ondra si vzal konečně k srdci moje rady!  ano 
Říkám: Ondro, musíš jet za tím nejlepším a těsně před cílem ho předjet a vyhraješ!  gp 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/982_ja_a_ondra.jpg

 lol 

Editoval Storeman (17.01.2018 20:28:29)


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#332 17.01.2018 21:01:04

Re: Dakar 2018


Janek:

Jenže ty časy v těch historických tabulkách jsou osobáky, který ti kluci neběhaj každý den. Čas 10:01 je sakra dobrej a to, že ty někoho neznáš, neznamená, že ho nezná nikdo. Já mám třeba kamarády,  kteří neznaj Jarvise (chápeš, jak to myslím ).

K Dakaru
M.Engel špatný,  je transportovany vrtulníkem


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#333 17.01.2018 21:14:50

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2018


Janek
Za co by si to jako zasloužila? Vyraž mezi lidi, co ji osobně znají, co s ní jezdili a zkus nějaký nezaujatý názor .....Realitu vidíš teď.
Bohužel na zásluhy se Dakar nejede. Ani na to, že si jako plníš sny a motivační řeči okolo. Jsem rád, že nějaký rok intenzivní přípravy pro letošní Dakar nestačil. Už proto měl ten závod pošramocenou pověst .... stačilo umět jezdit rychle a mít team a šlo to. Letos naštěstí zajetý koleje neplatí.
Škoda to je, už moc do konce nezbývá. Bohužel ty kličky jsou spíš únavový zlomeniny .... padáš a už nemáš ani sílu se "zabalit" ....
Zas je to šance pro další rok nebo i pro někoho jinýho, být první motorkářka z Čech, která Dakar dokončí

S tím s tebou souhlasím, samozřejmě jsem jí nepřál pád a zranění. Ale jak píše Janek, jsem rád, že se ukázalo, že rok intenzivní přípravy na Dakar nestačí, zvlášť u žen. Mě jenom dokázala že opravdu fyzičku měla dobrou, když to dotáhla tak daleko. Opravdu by mě zajímalo, kolik lidí ji zde na foru vidělo jezdit na motorce, možná by potom mluvili jinak.
U Pabišky je smutný že na plnění snu škemrá o peníze a jede na dojetí

Editoval Carlito (17.01.2018 21:15:50)

 offline 

 

#334 17.01.2018 21:15:11

jirkaktm
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 EXC
0 0

Re: Dakar 2018


Miguel napsal(a):

uprděnej, závistivej čecháček Jeníček, když nemůžu jinak, tak přidám plivaneček jedovatej, pomluvičku, všichni vod hov.. jenom já celej v bílém
vzor ctnosti a morálky, kdo se mu může rovnat? má tři děti a proto jeho obdiv mají jenom lidi, co si pořídili tři děti usch 

 ano  a1 

 offline 

 

#335 17.01.2018 21:44:25

Re: Dakar 2018


Carlito napsal(a):

Janek
Za co by si to jako zasloužila? Vyraž mezi lidi, co ji osobně znají, co s ní jezdili a zkus nějaký nezaujatý názor .....Realitu vidíš teď.
Bohužel na zásluhy se Dakar nejede. Ani na to, že si jako plníš sny a motivační řeči okolo. Jsem rád, že nějaký rok intenzivní přípravy pro letošní Dakar nestačil. Už proto měl ten závod pošramocenou pověst .... stačilo umět jezdit rychle a mít team a šlo to. Letos naštěstí zajetý koleje neplatí.
Škoda to je, už moc do konce nezbývá. Bohužel ty kličky jsou spíš únavový zlomeniny .... padáš a už nemáš ani sílu se "zabalit" ....
Zas je to šance pro další rok nebo i pro někoho jinýho, být první motorkářka z Čech, která Dakar dokončí

S tím s tebou souhlasím, samozřejmě jsem jí nepřál pád a zranění. Ale jak píše Janek, jsem rád, že se ukázalo, že rok intenzivní přípravy na Dakar nestačí, zvlášť u žen. Mě jenom dokázala že opravdu fyzičku měla dobrou, když to dotáhla tak daleko. Opravdu by mě zajímalo, kolik lidí ji zde na foru vidělo jezdit na motorce, možná by potom mluvili jinak.
U Pabišky je smutný že na plnění snu škemrá o peníze a jede na dojetí

Takže když Klymčiw spadl v třetí etapě a Svitko stejně jako Novotná dneska, tak je to důkaz čeho? a22 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#336 17.01.2018 22:09:42

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Dakar 2018


jirkaktm napsal(a):

Miguel napsal(a):

uprděnej, závistivej čecháček Jeníček, když nemůžu jinak, tak přidám plivaneček jedovatej, pomluvičku, všichni vod hov.. jenom já celej v bílém
vzor ctnosti a morálky, kdo se mu může rovnat? má tři děti a proto jeho obdiv mají jenom lidi, co si pořídili tři děti usch 

 ano  a1 

Nemám teď moc času sem chodit ale koukám že captain zero aka vseznalek si pořád drží svůj standart a všichni dělaj pořád všechno špatně protože on by to dělal jinak kdyby...    lol  za mě kazdej kdo umí sehnat peníze na Dakar a postaví se na start je borec/borka a je jedno jestli jede na bednu nebo na dojetí aspoň to zkusí a nebreci doma ze to nejde a nepomlouva ty co to zkusili tak jako místní chytraci co všechno  kritizujou ale sami nemají koule vůbec na nic aby se neukazalo jak to vlastně opravdu je....

Edit: letošní Dakar je opravdový peklo kde se dělí zrno od plev a mě se to moc líbí  ano 

Editoval roxteedy (17.01.2018 22:11:28)

 offline 

 

#337 17.01.2018 22:26:33

Re: Dakar 2018


Miguel napsal(a):

.......
Takže když Klymčiw spadl v třetí etapě a Svitko stejně jako Novotná dneska, tak je to důkaz čeho? a22 

Je to dukaz,  ze jsi blb. 
Zkus to bez emoci  ano 
Obrazne - nekdo nedoje z 25 mista,  protoze jede na krev a chce vys,  nekdo nedojede ze 7. mista,  protoze uz na zavod odjel s nedolecenym zranenim a jede na krev,  protoze chce,  nekdo nedojede z 1. mista,  protoze jede na krev.
Nekdo nedojede z xtyho mista,  protoze jede na krev, telo drzi, ale kixne mu stroj...
A nekdo nedojede z xxtyho mista,  protoze na to nema a je to na nej tezky zavod.
A tak dale a tak dale....
Neni to vubec o sypmatiich/antipatiich ....je to jen realita bez emoci.

Kolik let zpatky byly ke cteni narky,  ze Dakar je lehkej,  ze je to system rychlych RZ..... ze to dojede kdo chce ....prijel novacek se zkusenosti z mx a hned svuj 1. rocnik udajne nejtezsiho zavodu na svete vyhral nebo byl na bedne .....jediny tezky bylo vydrzet pocasi a smirit se s nespravedlivym hodnocenim....
A i na tehle lehcich rocnicich se jezdi rozbijeli,  lamaly se kosti....
A letos je to konecne jinak.... Vystrili se dost zkusenych, ale hlavne i nezkusenych a podle me je to spravne.   ano 

Ale i tohle je zase spatne.  Dobre by to bylo jen v pripade,  ze by se vystrileli vsichni krome nasich dam a panu, ze? 
Tady mi to prijde jak v matersky skolce
Uz chybi jen vyzva k pokriku "Kdo neskace, neni Cech"  lol  lol  lol 
Edit y

Editoval Janek (17.01.2018 22:51:48)

 offline 

 

#338 17.01.2018 22:27:03

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Dakar 2018


Miquel
teď tě trochu nechápu, srovnáváš závodníky s holkou co neumí na motorce a má akorát dobrou fyzičku, tak fakt na tuhle otázku nebudu odpovídat, protože to ani nejde, viděl si někdy jet Gabču na motorce???

 offline 

 

#339 17.01.2018 22:28:51

Re: Dakar 2018


roxteedy napsal(a):

Edit: letošní Dakar je opravdový peklo kde se dělí zrno od plev a mě se to moc líbí  ano 

Vsak nepisu nic jinyho a jsem rad,  ze se konecne na necem shodnem.

Edit.
Ono to bude nejen pro Gabinu i tak nezapomenutelny zazitek.  Byla na jednom z nejtezsich rocniku a jeste jubilejnim.... byla tam a to moc lidi rict nemuze. 
Myslim,  ze predvedla vyrazne vic,  nez mohl kdo ocekavat .... ano  ano 

Editoval Janek (17.01.2018 22:40:38)

 offline 

 

#340 17.01.2018 22:37:11

Re: Dakar 2018


lámali se kosti a mýchaly se karty na rychlích erzetách , Janku a1  a1  a1 
já se vůbec divím, že jsi ještě nepřišel s odhalením toho, jak je to všechno doopravdy, protože jezdíš s ředitelem vývoje KTM po lese a už víš jak bude vypadat 450 Rally Replica 2020 a1 

Editoval Miguel (17.01.2018 22:38:31)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů