Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dakar 2018

#301 17.01.2018 11:00:48

Re: Dakar 2018


Štefan Svitko končí na Rally Dakar 2018! Dôvodom sú neutíchajúce bolesti hornej časti tela po páde v 10. etape. Podľa lekárov mal slovenský jazdec Slovnaft Rally Teamu problémy najmä s kľúčnou kosťou. Štefan Svitko z pretekov odstupuje z ôsmeho miesta celkového poradia. Vicešampión z roku 2016 tak pri svojej deviatej účasti na najprestížnejších motoristických vytrvalostných pretekoch do cieľa nepríde po tretí raz (2011 a 2013 pozn. red.)
Števo, prajeme skoré uzdravenie...

 offline 

 

#302 17.01.2018 12:36:37

Re: Dakar 2018


Palo7 napsal(a):

Vrabčák taky nezvykle vzadu  a11  že by taky navigace, nebo ta technika (něco se už psalo)?
Gábina zatím neskutečně překvapila a čeští piloti mimo Engela a Brabce a taky snad Veselého, který jede bez asistence, ale má vlastně stejný výsledky jako když jezdil v týmu (což je taky k zvláštní  hmm ) by se měli zamyslet jestli to jejich mnohaleté šudlání někdy může mít posun. Vlček to má taky spíš dobrodružnou dovolenou na moto než závod s ambicemi a na to jede slušně, ale.....
Do českých týmů je potřeba dostat velmi kvalitní motokrosaře a natrénovat navigaci a potom po pár letech můžou jezdit stabilně první desítku jako Štefan a navíc občas zaútočit výše

Neblazni  wink , podivej na Ondru K.  Zadny excelentni motokrosar,  ani na cesky kraj by to asi nebylo a jak jezdi  ano  ano .
Na cca top 20 se k tomu proste musis narodit, mit to v dna,  mit prachy,  prachy,  prachy....... prachy a jezdit,  jezdit,  jezdit bez obav,  ze kdyz se polames a budes x mesicu mimo,  nic se nedeje. 
A mit kurwa stesti,  ze se to sejde potom vse dohromady. Fabricky jezdci najizdi i 50 000km rocne podle rb,  uci se navigovat. Jsou jak Bolt na stovce.  Kdyz kdokoliv zabehne stovku za 10:01, je to krasny cas,  ale v porovnani s top 10 bezci je to bezvyznamny lol .

A KTM?  Trochu mi to od nich pripada jak hra kocky s mysi.
Vse maji nekolikrat posichrovany...
Doufejme,  ze dnesek bude michat kartama jako vcerejsek

Editoval Janek (17.01.2018 22:56:05)

 offline 

 

#303 17.01.2018 12:55:00

Re: Dakar 2018


Janku myslím, že je to jak říkáš prachy čas, prachy, čas, ale jsem přesvědčenej, že když vezmeš opravdu rychlého a fyzicky vybaveného motocrosaře, řekněmě někoho TOP z republiky tak ve stejných podmínkách jako má Ondra věřím, že bude po pár sezonách lepší...

Nic proti Ondrovi - fandím mu a líbí se mi jeho přístup.

Tom

 offline 

 

#304 17.01.2018 13:10:54

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


Macíkova bedna/beduín v ohrožení.

BIG SHOCK Racing
7 hod ·
Úterý bylo pro naše borce těžkým dnem. Martin Macík Jr. se svou posádkou dojel na 14. místě, ale stále drží skvělou 6. pozici. Biker Jan Brabec dokončil 65. a celkově se usadil na 42. příčce. Měl potíže s nedostatkem paliva a dostal se do cíle jen díky pomoci Davida Pabišky. To je respekt v praxi, děkujeme! :-)
Snažíme se získat další informace, ale v bivaku není signál. Kluci jen v krátké SMS stihli vzkázat, že to byla zatím nejšílenější etapa. Dost nebezpečná. Sáhli si na dno svých sil. Ale podařilo se jim udržet výbornou pozici a bojují dál. Zjišťujeme další informace. Myslete na ně! :-) #bigshockracing #oneteam


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#305 17.01.2018 14:15:18

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


Tak Gábina Novotná končí.

Gabca si včera zlomila klíční kost 90km před cílem. Celou etapu i přes nepřízeň osudu úspěšně dojela. Momentálně řešíme transfer do čr, kde ji budou operovat. Více informací momentálně nemáme, kvůli špatnému signálu. Budeme Vas informovat. Držte palce.

Velká škoda,že DKR nedokončí.
Letošní Dakar se povedl a nic není jasné až do konce.

Editoval MotoDriver (17.01.2018 14:17:41)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#306 17.01.2018 14:26:09

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dakar 2018


MotoDriver napsal(a):

Tak Gábina Novotná končí.

Gabca si včera zlomila klíční kost 90km před cílem. Celou etapu i přes nepřízeň osudu úspěšně dojela. Momentálně řešíme transfer do čr, kde ji budou operovat. Více informací momentálně nemáme, kvůli špatnému signálu. Budeme Vas informovat. Držte palce.

Velká škoda,že DKR nedokončí.
Letošní Dakar se povedl a nic není jasné až do konce.

Kurva to je škoda, přál sem jí, aby to dojela  hmm 

 offline 

 

#307 17.01.2018 14:27:12

Re: Dakar 2018


Janek napsal(a):

Palo7 napsal(a):

Vrabčák taky nezvykle vzadu  a11  že by taky navigace, nebo ta technika (něco se už psalo)?
Gábina zatím neskutečně překvapila a čeští piloti mimo Engela a Brabce a taky snad Veselého, který jede bez asistence, ale má vlastně stejný výsledky jako když jezdil v týmu (což je taky k zvláštní  hmm ) by se měli zamyslet jestli to jejich mnohaleté šudlání někdy může mít posun. Vlček to má taky spíš dobrodružnou dovolenou na moto než závod s ambicemi a na to jede slušně, ale.....
Do českých týmů je potřeba dostat velmi kvalitní motokrosaře a natrénovat navigaci a potom po pár letech můžou jezdit stabilně první desítku jako Štefan a navíc občas zaútočit výše

Neblazni  wink , podivej na Ondru K.  Zadny excelentni motokrosar,  ani na cesky kraj by to asi nebylo a jak jezdi  ano  ano .
Na cca top 20 se k tomu proste musis narodit, mit to v dna,  mit prachy,  prachy,  prachy....... prachy a jezdit,  jezdit,  jezdit bez obav,  ze kdyz se polames a budes x mesicu mimo,  nic se nedeje. 
A mit kurwa stesti,  ze se to sejde potom vse dohromady. Fabricky jezdci najizdi i 50 000km rocne podle rb,  uci se navigovat. Jsou jak Bolt na stovce.  Kdyz kdokoliv zabehne stovku za 10:01, je to krasny cas,  ale v porovnani s top 10 bezci je to bezvyznamny lol .

A KTM?  Trochu mi to od nich pripada jak hra kocky s mysi.
Vse maji nekolikrat posichrovany...
Doufejme,  ze dnesek bude mychat kartama jako vcerejsek

https://sport.idnes.cz/databanka.aspx?i … dAkce=9826
5. Místo na MS v atletice 10:01.
Bezvýznamnej si ty.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#308 17.01.2018 14:29:23

Re: Dakar 2018


MotoDriver napsal(a):

Tak Gábina Novotná končí.

Gabca si včera zlomila klíční kost 90km před cílem. Celou etapu i přes nepřízeň osudu úspěšně dojela. Momentálně řešíme transfer do čr, kde ji budou operovat. Více informací momentálně nemáme, kvůli špatnému signálu. Budeme Vas informovat. Držte palce.

Velká škoda,že DKR nedokončí.
Letošní Dakar se povedl a nic není jasné až do konce.

Jo četl jsem, hrozná škoda. Včerejšek byl asi masakr. Moc jsem jí přál,  aby dojela.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#309 17.01.2018 14:33:53

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


Uvidíme co přinese dnešní maratónská etapa,asi se bude míchat pořadím.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#310 17.01.2018 14:51:01

Re: Dakar 2018


Chudák holka, ale dostala se daleko... tohle je fakt pekelný závod...
Zůstává Brabčáksmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#311 17.01.2018 14:56:22

Re: Dakar 2018


Je dobrá, škoda, že si nesplnila sen až do konce, ale je vidět, že má slušnej morál - 90km s kličkou to chce hodně sebezapření.

Tom

 offline 

 

#312 17.01.2018 15:13:25

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Dakar 2018


Škoda  ne  cílovou rampu by si sakra zasloužila  gp 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#313 17.01.2018 15:26:17

Re: Dakar 2018


To by si opravdu zasloužila dojet na tu rampu ano  Tohle bylo to největší riziko co za těch dalších 10 let splácení podstoupila a to je to, že to vůbec nemusela dojet ani takhle daleko. Nevim, jestli to za to stálo. Kdyby dojela, tak řeknu jo super, vyplatilo se jí to, ale tohle je smutné a strašit ju to bude ještě po čtyřicítce (ta hypotéka). S těma kličkama se to nějak rozjelo. Beveren, Svitko, Novotná.
Ta etapa byl pohřeb pro všechny čechy takřka. a22 

 offline 

 

#314 17.01.2018 15:28:31

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Dakar 2018


No, ukázala, že morál má  ano . S tou kličkou to musel být zážitek...škoda.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#315 17.01.2018 16:57:08

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


Janek:
ohledně Ondry to právě vidím tak že i když máš peníze, čas a talent, tak začít jezdit v třeba okolo 25 na enduru už je na špičku na Dakaru moc pozdě a nikdy to nedožene a pak extrémně riskuje a jede za hranou svého umění. Na dvacítku má, to jo, ale do desítky jedině za super příznivých okolností a .....

A KTM jak píšeš, ten počet špičkových jezdců je u nich tak širokej, že i když jim vypadne třeba deset favoritů a japoncům jen dva, tak stejně vyhraje KTM
 a8 

 offline 

 

#316 17.01.2018 17:01:40

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: Dakar 2018


tak Gábiny velká škoda  mad , u ní se dá brát že nejede na výsledek, ani o tom nemluvila a dokonce ani nebyl poslední. Velká škoda, kdyby dojela bylo by to velké zadostiučinění a dobrý pocit který ji mohl hřát při splácení.
Je pravda že když bude obchodně šikovná, tak snad ji nějaké rozhovory apod. snad pokryjí náklady a podle toho se asi uvidí co příští rok  wink 

 offline 

 

#317 17.01.2018 17:22:35

Re: Dakar 2018


Tak Španěl  Bareda taky prý  končí


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#318 17.01.2018 17:33:51

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


Bohužel to vypadá že končí Milan Engel ,to je v pejči.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#319 17.01.2018 17:50:06

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Dakar 2018


Nějaký zajímavosti o Dakarským bivaku.

https://auto.idnes.cz/bivak-dakar-peru- … otorky_taj


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#320 17.01.2018 17:57:44

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dakar 2018


Palo7 napsal(a):

Janek:
ohledně Ondry to právě vidím tak že i když máš peníze, čas a talent, tak začít jezdit v třeba okolo 25 na enduru už je na špičku na Dakaru moc pozdě a nikdy to nedožene a pak extrémně riskuje a jede za hranou svého umění. Na dvacítku má, to jo, ale do desítky jedině za super příznivých okolností a .....

A KTM jak píšeš, ten počet špičkových jezdců je u nich tak širokej, že i když jim vypadne třeba deset favoritů a japoncům jen dva, tak stejně vyhraje KTM
 a8 

Tak z japoncům má konkurenceschopnou motorku jen Honda. Ale není pro ní asi Dakar úplně priorita, aby nasypala 20 pilotum a dala jim motorky. KTM do toho rve neskutečný prachy a tahle obrovská reklama se jim vrací a já jim to přeju  smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů