Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (113)
Srazy (68)
Výlety (107)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pro ty co jezdí do pískovny u Bratčic a Unkovic

#81 04.07.2017 12:43:38

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Syrovice
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Pro ty co jezdí do pískovny u Bratčic a Unkovic

chalka:

jojo videl jsem jak pres neho plachtis  lol 

ja uz ten muj davam v pohode, stal me jen jeden blastr a packu od brzdy  lol 

ted bych chtel ty gumy z traktora, ale dovezt je tam je to nejtezsi  roll  at neznicime kamosovi vozik

Editoval seznam (04.07.2017 12:47:36)

jez do polosyta, pij do vybuleňa..

#82 15.09.2017 08:07:50

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
1 0

Dneska se asi stavime do bratcic. Neplanuje tam nekdo taky jet?

#83 15.09.2017 13:10:28

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
0 0

Marýlek:

no tady už nikdo nepíše kdy tam pojede a kdy ne  a11 

tak aspoň že tak, ale to už stejne nestihnu.. příště dej vědět dřív  ano 

#84 15.09.2017 15:33:49

měl jsem v plánu ale je Znojemské vinobraní a jediný slušný počasí bude dneska...

#85 12.01.2018 16:04:10

nevíte zda se v Bratčicích dá jezdit?? Uvažuji o sobotě. Byl jsem tam před 2 roky. Není zavřená?? Dá se jezdit?

#86 12.01.2018 16:13:52

Palo7
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: XT660R
Věk: 39
3 1

IvoTregr:
Funguje to

#87 12.01.2018 17:37:53

teď jsem se vrátil. příště pojedu do Unkovic radši, tam se tak šíleně nezamrdám odpusť mi to panebože, že tak hřešímsmile
nebo radši do Bzence do pískovny. buď se rozhodneš zapadnout dodávkou na příjezdové cestě, nebo to odstavíš na začátku a potom pojedeš tunama
bahna na místo tam to ještě šlo, pozpátku jsem se už jenom odrážel, motorka zalepená až za ušima...

#88 12.01.2018 17:58:53

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
0 0

Dá se tam přijet i z jiné strany, po sterkove cestě  wink 

#89 12.01.2018 18:00:26

No počkej. Zepředu z hlavní je šterkové cesty jen kousek. Zezadu od Medlova je taky bláto. Ledaže odbočit doleva? tam kde štěrk končí a pokračovat dolů?

#90 12.01.2018 18:53:48

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
0 0

Zaparkujes u vjezdu do piskovny na druhé straně dálnice a tam pak jedeš dolů na moto ale po super ceste

#91 13.01.2018 09:50:09

Palo7
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
3 1

seznam:
jen když bude jezdit moc lidí okolo závory, a pak dole přes plac co je pod kamerama, tak aby si to někdo nevyčíhl  hmm 
Já bych tam auto nenechával. Ale asi není problém nechat auto o pár km dál někde ve vesnici a dojet kousek po ose ........

#92 13.01.2018 10:00:20

Palo7 napsal(a):

seznam:
jen když bude jezdit moc lidí okolo závory, a pak dole přes plac co je pod kamerama, tak aby si to někdo nevyčíhl  hmm 
Já bych tam auto nenechával. Ale asi není problém nechat auto o pár km dál někde ve vesnici a dojet kousek po ose ........

No a to je oč tu kráčí. Než dojedeš na místo, budeš zamrdaný od hlavy až k patě. Někdo říká, že jsi slečinka, ale mně osobně dávat dolů deset kilo bahna z motorky moc nebaví, proto jezdím do té pískovny.
Obě ty příjezdové cesty, od Medlova i od Bratčic jsou šílený. Od dálnice je to trochu lepší, ale tam auto asi nenechámsmile proto se mi trochu líp jeví ty "saharské" Unkovice. Ale je to tam zase malý...

#93 13.01.2018 11:06:46

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
0 0

Miguel:

Malý???  ou2  Pokud to stačí na trénink našemu nejlepšímu dakaristovi, stačí to i mě na sobotu odpoledne  wink 

#94 13.01.2018 11:58:11

seznam napsal(a):

Miguel:

Malý???  ou2  Pokud to stačí na trénink našemu nejlepšímu dakaristovi, stačí to i mě na sobotu odpoledne  wink 

Unkovice jsou specificky povrch. Jemný pisek, jezdím tak taky a rad ale je to trochu jednotvarny, jezdit tam pořád zavání drilem. Ale zase věřím tomu, ze kdyby borci odjinud viděli co všechno je do dvaceti minut kolem Brna, celkem by zavideli...

#95 13.01.2018 12:31:46

Palo7
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
3 1

Miguel:
Jezdíme tam po ose a máme to asi 30km. I přejezd mezi obou piskovnama je celkem fajn (jen asi 3km polnacky s blátem), ale i ta se dá projet a pak asi 3km asfaltka a okolo závory a pak šotolinka  ano 
Nech auto na konci Hrušovan u satelitu, je tam dost volnych míst) a pak asi 3km po asfaltu a okolo závory a pak pod dálničním mostem až na místo

#96 13.01.2018 13:13:29

Palo7 napsal(a):

Miguel:
Jezdíme tam po ose a máme to asi 30km. I přejezd mezi obou piskovnama je celkem fajn (jen asi 3km polnacky s blátem), ale i ta se dá projet a pak asi 3km asfaltka a okolo závory a pak šotolinka  ano 
Nech auto na konci Hrušovan u satelitu, je tam dost volnych míst) a pak asi 3km po asfaltu a okolo závory a pak pod dálničním mostem až na místo

nemám SPZku...

#97 13.01.2018 15:06:09

Palo7
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
3 1

Miguel: kdo chce .......  ještě nějaký problém mimo bláta a kousku přejezdu po silnici, nebo už je to vše co ti brání v ježdění?

#98 13.01.2018 15:35:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Palo7 napsal(a):

Miguel: kdo chce .......  ještě nějaký problém mimo bláta a kousku přejezdu po silnici, nebo už je to vše co ti brání v ježdění?

ano  ano  ano  lol  lol  lol  ano  ano  ano 

#99 13.01.2018 21:21:24

v Bratčicích jsem byl 1x před 2 roky. Nejsem jezdec enduro ale jezdím MX vlastně začínám.  Neznám to tam a tak jsem napsal Lence Krejčí - Klasika.  (letos nějak mlčí) Doporučila mě příjezd na ten malý plácek u nějakého areálu. Jezdím sám a mám osobák + skříňový vlek. Hodně mě polekala kaluž jako na tankodromu. Naštěstí s rozjezden jsem kalužinu tak tak  projel. Když jsem otevřel vlek... hrůza. Jak jsem projížděl tou kalužinou, vlna špinavé vody  s blátem mě proběhla vlekem. Na podlaze mám koberec a vybavením. V Bratčicích jsem byl hoodně rád, že jsem nezapadl, protože sám s osobákem a vlekem nevím co bych dělal. Doma jsem musel koberec vyhodit a vše důkladně vyčistit. To k cestě....  Od plácku do pískovny jsem jel po rozblácené polní cestě. Nic moc co by mě bavilo.  Protože, se považuji za slušného člověka, řekl jsem si, že nepojedu po zasetém poli kde to bylo bez kaluží a v pohodě.  Ježdění v pískovně bylo fajn.
Mám to do Bratčic nějakých 130km a proto nechci riskovat, že to bude stát za prd, nebo, že se tam již nejezdí. Nechce se mě jet celkem 260km zbytečně. Proto jsem psal tento dotaz.     Letos jsem přemlouval svého kamaráda, aby jel se mnou. Nevypadá to dobře, protože je nachlazený.  Pokud bych jel sám, bojím se, abych někde nezapadl na polní cestě. V autě nemám navigaci, v mobilu nemám internet, ale již má barevný displey   a1  Naštěstí jsem ještě mladý kluk (letos mě bude teprve 63 roků). Takže buď se uzdraví kamarád ( je ve věku mého syna 42 roků aby mě případně zatlačil) nebo seženu správné informace jak se do Bratčic dostat bez rizika, že někde zapadnu, zabloudím, bude ze mě ponorka, nebo mě někdo bude honit s klackem.   Já si ježdění jen užívám. Takže asi tak.

#100 13.01.2018 21:36:49

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
0 0

IvoTregr: