Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

RM Design - nikdy víc

#41 24.12.2017 14:57:35

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


Dělám v reklamce a po večerech jsem už pár moto polepů pro kamarády nakreslil a vyrobil. Pokud by někdo chtěl, rád mu polepy udělám. Jen prosím vemte na vědomí, že se tím neživím a dělám to jen ve volným čase, takže nemůžu vyhovět všem.     ano 

Editoval lados350 (24.12.2017 16:46:07)

 offline 

 

#42 24.12.2017 15:01:51

Re: RM Design - nikdy víc


hansr napsal(a):

Přesně tak.. pokud te nekdo zasobuje tisíce nemoznyma mejlama, jednal bych úplně stejne jako výrobce polepu

Jo? tisíce mejlama? Kdyby měl tolik práce, nedělá návrhy polepů do druhýho dne lol 
A teď si vem, že máš stovky/tisíce různých eshopů, obchodů ... tisíce lidí vyřizují často debilní dotazy mnoha a mnoha zákazníků, .... ale takhle se nechovají. Tohle je profesní selhání a evidentně opakovaný. Udělat to jako zaměstnanec v nějaký firmě, tak letí na hodinu ... ať to zavře, když ho to otravuje ano .

Naprosto chápu, že používat loga značek je možná i trestný a ne jeden za to dostal mastnou pokutu a že to nechce dělat. Dokonce bych řekl, že je to tak i správný ano .
Tak ať si vytvoří unifikovanou slušnou odpověď a dá si třeba hned na úvod stránek, že tohle nedělá a může to být slušně, bez zdržování ...
Že se lidi ptaj ... není žádná omluva pro to, jak se chová a že nemá jednoduchý systém jak reagovat.

Tys nikdy nemusel plnit debilní rozkazy až ti z toho skřípaly zuby? A hold si zaskřípeš, ale uděláš bez výlevů... kdo byl na vojně, tak zná.

Myslíš, že třeba Moline nikdo neotravuje sháněním dílů třeba na starý klumpry ... a z mé zkušenosti vždy ochota vysvětlit, že třeba tohle už nejde a tohle by šlo tady .... prostě slušnost a snaha  ano  i když je to otrava třeba se starýma kotoučema na moto z roku raz dva ....

Editoval Janek (24.12.2017 15:08:57)

 offline 

 

#43 24.12.2017 15:10:12

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: RM Design - nikdy víc


Janek:

Presne. Jako ja to beru vzdycky s rezervou pac jsem u toho nebyl ale tady si stezuje vic lidi. Je na to jednoduche reseni-pokud by na slusny dotaz se mnou nekdo takto vybehnul tak si u nej nenecham nic vyrobit ani nekoupim ani kdyby to bylo zadara.A je mi uplne u riti ze mu prede mnou volalo milion lidi se stejnym a mozna debilnejsim dotazem nez mam ja   a1 

 offline 

 

#44 24.12.2017 17:10:31

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: RM Design - nikdy víc


Janek napsal(a):

hansr napsal(a):

Přesně tak.. pokud te nekdo zasobuje tisíce nemoznyma mejlama, jednal bych úplně stejne jako výrobce polepu

Jo? tisíce mejlama? Kdyby měl tolik práce, nedělá návrhy polepů do druhýho dne lol 
A teď si vem, že máš stovky/tisíce různých eshopů, obchodů ... tisíce lidí vyřizují často debilní dotazy mnoha a mnoha zákazníků, .... ale takhle se nechovají. Tohle je profesní selhání a evidentně opakovaný. Udělat to jako zaměstnanec v nějaký firmě, tak letí na hodinu ... ať to zavře, když ho to otravuje ano .

Naprosto chápu, že používat loga značek je možná i trestný a ne jeden za to dostal mastnou pokutu a že to nechce dělat. Dokonce bych řekl, že je to tak i správný ano .
Tak ať si vytvoří unifikovanou slušnou odpověď a dá si třeba hned na úvod stránek, že tohle nedělá a může to být slušně, bez zdržování ...
Že se lidi ptaj ... není žádná omluva pro to, jak se chová a že nemá jednoduchý systém jak reagovat.

Tys nikdy nemusel plnit debilní rozkazy až ti z toho skřípaly zuby? A hold si zaskřípeš, ale uděláš bez výlevů... kdo byl na vojně, tak zná.

Myslíš, že třeba Moline nikdo neotravuje sháněním dílů třeba na starý klumpry ... a z mé zkušenosti vždy ochota vysvětlit, že třeba tohle už nejde a tohle by šlo tady .... prostě slušnost a snaha  ano  i když je to otrava třeba se starýma kotoučema na moto z roku raz dva ....

Je dobrý že jako úspěšný podnikatel víš přesně co a jak...  lol  ano 

 offline 

 

#45 24.12.2017 21:33:59

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


Viděl jsem polepy od RM po jednom závodě v blátě na začátku sézóny. Na prsou prodřené až na plast cca 20cm lívance. Asi špatně zvolená tloušťka folie.  tongue Pán pěkně startuje... ještě, že mě nikdy nic nelákalo si od něj nechat něco vyrobit  lol 
Za nás mohu doporučit MGsport. Super jednání, návrhy, kvalita tisku dresů, barvy a rozlišení polepů... Mám od nich dva dresy a super  ano 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#46 25.12.2017 11:32:38

Re: RM Design - nikdy víc


roxteedy:

Sorry tak to nemá dělat když to psychicky nedává- souhlasím je to těžké- sam mám
práci kde nedělám nic jiného než řeším zákazníky a jejich problémy, ale jsem
schopen se chovat slušně.

S tím ostatním o tomhle fóru mas pravdu- jde to tady do úplně pr..le.

Tom

 offline 

 

#47 25.12.2017 17:40:26

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: RM Design - nikdy víc


WoxmenRX:

Hele já s kvalitou problém nemám za 50 mth jsou pořád stejný nebyli ty prodreny náhodou na moto Honzy Balaze?


TomR1: dělá to už fakt dlouho ale už se pomalu uklidňuje jak stárne   lol  jako kamarád je to super kluk rád s ním jezdím vždycky je hrozná prdel a na mx má pořád co poradit  ano 

Editoval roxteedy (25.12.2017 17:44:51)

 offline 

 

#48 26.12.2017 08:28:35

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


roxteedy: Nene, Honzu ani skoro neznám. Jak jsem psal. Asi špatně zvolená tloušťka folie.   smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#49 26.12.2017 09:27:10

Re: RM Design - nikdy víc


Martin993 napsal(a):

Dobrý zkušenosti byly s Martin Caňkařem - samolepy (http://www.samolepy.com), měl tady i topic na fórku, ale posledních pár let se na to asi vyprdl z nedostatku času nebo nevím.. dlouhá čekací doba apod.. Na rychlo po zkušenosti s pánem z Náchoda a jeho skillu jsem vyzkoušel http://www.nina-x.com/ a byl jsem spokojen..

Stejná zkušenost s Nina-X , velká spokojenost.

 offline 

 

#50 27.12.2017 13:51:15

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: RM Design - nikdy víc


Zakladatel vlákna:
Dobrý den, prosím o smazání tohoto tématu... založil jsem ho já a s pánem jsem si vše vyříkal a chci to odsud odstranit.
Děkuji, s pozdravem....


Díky mimochodem za report - došlo k narovnání situace a to je super závěr  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#51 27.12.2017 14:20:53

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: RM Design - nikdy víc


Já bych téma nemazal, dozvěděl jsem se tady o dodavatelích polepů, které jsem neznal. Myslím si, že jsou tady užitečné informace a je škoda téma odstranit, i když se situace napravila. Co tak upravit název?

 offline 

 

#52 27.12.2017 14:51:10

Re: RM Design - nikdy víc


green.bear napsal(a):

Já bych téma nemazal, dozvěděl jsem se tady o dodavatelích polepů, které jsem neznal. Myslím si, že jsou tady užitečné informace a je škoda téma odstranit, i když se situace napravila. Co tak upravit název?

Asi tak ano 

Jenže ono tu nešlo o princip - už nikdy víc, jak stojí v tématu -  ale byl to pokus, jak z toho něco vytřískat - soukromý problém vyčůraně zveřejnit a když to klaplo, tak smazat, jako že se nic nestalo.  ne 

 offline 

 

#53 27.12.2017 15:19:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: RM Design - nikdy víc


zkusím to.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#54 27.12.2017 16:09:03

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: RM Design - nikdy víc


Janek:

Pochybuju ze tímhle chtěl zakladatel neco vytřískat, to bych bral jako bonus. Ale v rámci gentlemanství bych to buď nechtěl ani zadarmo, nebo bych to normálně zaplatil  cool 

 offline 

 

#55 27.12.2017 16:35:08

Re: RM Design - nikdy víc


Raduz TT600r napsal(a):

zkusím to.

klidně to smaž, udělám nový téma a výcuc + tomu dám fazónu

Smaž i tohle, zbytečně to nabízí fulltext a je to o ničem
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=305719#p305719

 offline 

 

#56 27.12.2017 17:13:40

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: RM Design - nikdy víc


green.bear napsal(a):

Já bych téma nemazal, dozvěděl jsem se tady o dodavatelích polepů, které jsem neznal. Myslím si, že jsou tady užitečné informace a je škoda téma odstranit, i když se situace napravila. Co tak upravit název?

 ano  smile  Taky bych to tu nechal


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#57 27.12.2017 17:32:36

Re: RM Design - nikdy víc


Výcuc snad přehlednější je zde, takže klidně smazat ano 
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=15251

 offline 

 

#58 27.12.2017 21:37:00

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: RM Design - nikdy víc


Ján měl od něj tuším asi 3 moto a celkem OK (oříznout, atd.) pak poslední endurko se nějak nepovedlo, neseděly části polepů a nesedí dodnes. Reakce od výrobce také taková všelijaká, něco ve stylu co tu již proběhlo. Tak nevím co bude příště, resp. od koho .......   a6 


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#59 27.12.2017 22:50:53

pajaskopek
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC-F
Věk: 21
0 0

Re: RM Design - nikdy víc


Janek:

vytřískat jsem z toho nic nechtěl. To mi ani nenapadlo, ale když se pán omluvil, tak se po něm nebudu dál vozit, to nemam zapotřebí. Každopádně myslete si co chcete, hádat se nebudu.

 offline 

 

#60 28.12.2017 10:38:07

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: RM Design - nikdy víc


téma určitě nechat, to že se pod tlakem omluvil přece vůbec neznamená že neplatí původní název. Tam se dá maximálně asi smazat to NIKDY VÍCE, zbytek přece sedí

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů