Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm

#241 12.12.2017 15:50:32

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Tvl to sou hrozný hovna lol

Má někdo z vás TPi? Myslím doma, skutečnou, né na obrázku.  Pak můžeme pokračovat v debatě...

 offline 

 

#242 12.12.2017 15:57:06

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Nechcete už s tím rýpáním jeden do druhého jít do prdele? Jste nemocný? Co to sem furt serete? Nemá to tu co dělat. Chcete debatovat o daném tématu? Ok. Ale s tímhle už jděte fakt do hajzlu. Serete se s tím do všech vláken. Jděte si ty svoje píčoviny a narážky psát do příslušných témat. Jste s tim otravný, a už je to trapný. Jestli jste dost inteligentní, tak se na to už vyserete. Nebo máte od admina nějaké zvláštní nařízení sem tyhle svoje zasraný osobní spory psát, a zvyšovat tím počet příspěvků v tématech i přesto, že tam nemaj co dělat? Blil bych z Vás.   a31  ne  Sorry jako, držel jsem se dost dlouho, nechtěl jsem to psát, ale ....


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#243 12.12.2017 16:09:11

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


MichalEXC napsal(a):

Nechcete už s tím rýpáním jeden do druhého jít do prdele? Jste nemocný? Co to sem furt serete? Nemá to tu co dělat. Chcete debatovat o daném tématu? Ok. Ale s tímhle už jděte fakt do hajzlu. Serete se s tím do všech vláken. Jděte si ty svoje píčoviny a narážky psát do příslušných témat. Jste s tim otravný, a už je to trapný. Jestli jste dost inteligentní, tak se na to už vyserete. Nebo máte od admina nějaké zvláštní nařízení sem tyhle svoje zasraný osobní spory psát, a zvyšovat tím počet příspěvků v tématech i přesto, že tam nemaj co dělat? Blil bych z Vás.   a31  ne  Sorry jako, držel jsem se dost dlouho, nechtěl jsem to psát, ale ....

Pod to se můžu podepsat ano  ano  ano 

 offline 

 

#244 12.12.2017 16:37:13

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


xfany napsal(a):

Scorpion27 napsal(a):

Je to o názoru člověka na to TPI za mě bych si to ted nekoupil ... Pokusného kralika dělat nemusim, počkam až to lepe vychytaji..Kluci kolem mě co jezdi zavody zhaněli 17 ale 18 nikdo nechtel , taky zajimavé.  Ja jsem si kupoval motorku právě pro tu okamžitou reakci na plyn  a divokost toho dvoutaktu.. Z toho co jsem četl ted o těch 18 tak mě to neoslovilo vubec..Že to hobikovi bude vyhovovat a podobne blaboly. Že to je hodne gumove, proboha ja nechci nic hodneho gumoveho to at si strčí do prdele něco gumového za ty peníze.. a1 Myslim si že 17 jsou dost vychytane a na 18 se bude muset počkat. ou1 

Nazor je nazor, vcetne toho nazoru ze na tom nekdo jel, nebo to dokonce vlastni a jezdis s nima pozorujes koukas to je nazor. Ne ze si to koupi jen pitomej zbohatlik co je zblblej reklamou a oveckama kolem...to je je "nazor"  lol 
Na prd nazor jen domenka a nejake to v sobe chlacholeni ze jako ne....a vlastne proc ne nejede to tak jako karbec chapu pro me to tedy nejni prekvapko ze to nejni stejny lol  Ale roxtedy na tom nejel a ani to nevida ve svem okoli to sem si jistej.
Jel jsi na tom aspon ty nebo to az tak prehnane gumove vis ze sve zkusenosti ze jsi tam nasral plyn a rekl jsi si tvl to je jak 4t china to je guma ze tohle ja nechci protoze potrebuju kroutak na vyskok 2m skaly bam a hop....z mista upati kopec jak krava a nasrat tam plyn a nic.....tvl zlatej karbec z roku 12 ano 
Taky kdyz mas les daleko a jezdis po louce 40km tam a zpet tak tam to taky nebude vono....kazdej jezdi jinak neco pro sebe nekdo pro ostatni...nekdo tvrdi jak trenuje ale vis ze ne ze je mrtvej stejne jako plno kluku a streli si tam tu nedeli ano 
Jede to jinak je to TPI to se nepru, jen se tu smeju buranovy co siri bludy o zadreni a jinych poruchah na ktere nedokaze odpovedet a dat neco do placu krom toho ze on je strelec a on  dokaze posoudit moto na ktere nejel!

Tlustej buran se 7 tridama jsi tady jedině ty ukaž mi kde jsem psal o zadreni po 5 mth? proč to nejedeš když je to tak boží a proč nedokážeš pochopit že to není ono? Ty kterej jezdíš na 4t a navíc úplný hovno budeš posuzovat názor někoho kdo jezdil do teď na 2t na to jak se mu na tom jede? Vždyť ty neumíš pořádně vzít za plyn ani na ty louce tak co tady vyvracis to jak se mi na tím jede? Kup si to, něco na tom zajed a pak se tady kasej přesně takovýhle sračky to tady byli vloni když jsem napsal že vás všechny vykropim na drapaku a ty jsi se posral dopředu i takovej trotl jako Janek to aspoň zkusil u tebe je to pořád jenom vidím u kluků slyším od kluků kluci říkali...

 offline 

 

#245 12.12.2017 16:45:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek napsal(a):

Scorpion27 napsal(a):

Je to o názoru člověka na to TPI za mě bych si to ted nekoupil ... Pokusného kralika dělat nemusim, počkam až to lepe vychytaji..Kluci kolem mě co jezdi zavody zhaněli 17 ale 18 nikdo nechtel , taky zajimavé.  Ja jsem si kupoval motorku právě pro tu okamžitou reakci na plyn  a divokost toho dvoutaktu.. Z toho co jsem četl ted o těch 18 tak mě to neoslovilo vubec..Že to hobikovi bude vyhovovat a podobne blaboly. Že to je hodne gumove, proboha ja nechci nic hodneho gumoveho to at si strčí do prdele něco gumového za ty peníze.. a1 Myslim si že 17 jsou dost vychytane a na 18 se bude muset počkat. ou1 

 ano To se da pochopit,  ale chce se to svezt.  Ja treba vidim kluka,  co taky jezdil 2t - starsi,  potom nova 13 berg a 16 hq 300 - tvrdil to samy,  ze si pocka, az se to vychyta... Nakonec koupil hq 250i a kdyz ho na tom vidis,  tak neprehlidnes tu novou radost z jezdeni,  kterou ma a hlavne jak to i s jeho cca 100-110 kg bez vystroje leti do vyjezdu, o kterych se da fakt rict,  ze je to vyjezd  ano . Kdyz uz jsme si 3 lidi okolo rikali,  ze tohle fakt dneska neklapne,  tak jsme meli nakonec jen otevrenou hubu a nevericne koukali a ze uz clovek v lese videl lecos.
Jede to jako svine v origo nastaveni motoru a kdo tvrdi,  ze ne,  tak proste lze. Natoz 300, ta musi jet jeste lip hlavne od spodu pod max otackama.

A taky se drzis toho,  co si myslis a nemas x mesicu kecy jako mistr "kluci rikalu"
Nejdriv schani tpi 300, mele o kamosich a krasnych nabidkach,  potom o 30% marzich a nakonec se proflakne,  ze by ho tpi stalo 250  lol  lol .

roxteedy napsal(a):

Nejsem tovární jezdec jen se mi na karburátoru jede líp než na tpi který podle mě ještě není vychytaný a nechci proto dát 250 za moto která mě bude sratve stylu dodo...

Jenze on to zas nejak okeca,  treba jako ukaz mi,  kde jsem to psal a kdyz mu to ukazes,  tak ti vysvetli,  ze tomu nerozumis a jeho prispevky tajne editujes  lol 

Janku s tou 250 tpi myslíš quixe kterej vloni taky byl drsnej jak se závodí a pak se na Drapaku nedostal ani do A a v B byl na horším místě než já v A s nakonec uznal že zajel hovno bez keců jako chlap narozdil od tebe? Vážně tohle je pro tebe berna mince?   lol  tak to už chápu proč nechápeš že mám problém s tím jak to jede  ano 

 offline 

 

#246 12.12.2017 16:52:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy alias zoufalec alias v každém postu musím všem říct, jak jsem všechny pojezdil na Drapáku:

Koukám, že nebýt loňského Drapáku, tak tvůj život by neměl absolutně smysl  roll 

 offline 

 

#247 12.12.2017 17:14:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy alias zoufalec alias v každém postu musím všem říct, jak jsem všechny pojezdil na Drapáku:

Koukám, že nebýt loňského Drapáku, tak tvůj život by neměl absolutně smysl  roll 

No kdyby to bylo obráceně tak si to vyzeru ještě o dost víc  wink  hele co ty už jsi se zpravil s penezma po tom co ti ukradli motorku že by jsi hodil ty prachy co jsi tady dostal při sbírce na uplakanka na novou moto na něco užitečného pro fórum třeba na prispevek pro moderátory aby tu byl klid?

 offline 

 

#248 12.12.2017 17:15:40

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Takže jakej bude závěr  lol  ?
GASGAS je nejlepší motorka, KTM (HUSQVARNA) největší srajda  lol 

 offline 

 

#249 12.12.2017 17:37:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

roxteedy alias zoufalec alias v každém postu musím všem říct, jak jsem všechny pojezdil na Drapáku:

Koukám, že nebýt loňského Drapáku, tak tvůj život by neměl absolutně smysl  roll 

No kdyby to bylo obráceně tak si to vyzeru ještě o dost víc  wink  hele co ty už jsi se zpravil s penezma po tom co ti ukradli motorku že by jsi hodil ty prachy co jsi tady dostal při sbírce na uplakanka na novou moto na něco užitečného pro fórum třeba na prispevek pro moderátory aby tu byl klid?

užitečné pro forum by bylo, kdyby si tady nechodil, to by bylo za všechny prachy ano 
jestli chceš, založím ti nové forum - DRAPAK FORUM - jak jsem to jednou zajel a mám z toho flek v kalhotech každé ráno  gp 

a když jsi taková KUNDA, co tady píše o mé ukradené motorce, kolik jsi přispěl ? rád ti ty špinavé peníze vrátím ... vlastně hovno, ty jsi v té době tahal max kačera po dvoře, takže nic  a2 

 offline 

 

#250 12.12.2017 18:17:48

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


hajkiss napsal(a):

Tvl to sou hrozný hovna lol

Má někdo z vás TPi? Myslím doma, skutečnou, né na obrázku.  Pak můžeme pokračovat v debatě...

tahle je na obrázku. ale doma je skutečnásmile
a jak jezdí budu vědět až zejtra:)
zatím mám jen jediný poznatek. do těch stojánku na čtyřtakt to nevejde, ty můžu klidně prodat a motorku budu muset kurtovat...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5684_img_0134.jpg

Editoval Miguel (12.12.2017 18:20:33)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#251 12.12.2017 18:41:35

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

roxteedy alias zoufalec alias v každém postu musím všem říct, jak jsem všechny pojezdil na Drapáku:

Koukám, že nebýt loňského Drapáku, tak tvůj život by neměl absolutně smysl  roll 

No kdyby to bylo obráceně tak si to vyzeru ještě o dost víc  wink  hele co ty už jsi se zpravil s penezma po tom co ti ukradli motorku že by jsi hodil ty prachy co jsi tady dostal při sbírce na uplakanka na novou moto na něco užitečného pro fórum třeba na prispevek pro moderátory aby tu byl klid?

užitečné pro forum by bylo, kdyby si tady nechodil, to by bylo za všechny prachy ano 
jestli chceš, založím ti nové forum - DRAPAK FORUM - jak jsem to jednou zajel a mám z toho flek v kalhotech každé ráno  gp 

a když jsi taková KUNDA, co tady píše o mé ukradené motorce, kolik jsi přispěl ? rád ti ty špinavé peníze vrátím ... vlastně hovno, ty jsi v té době tahal max kačera po dvoře, takže nic  a2 

No nikde jinde jsem střelce co podle nich soudí Janek a xfany kvality tpi nepotkal tak nemám jine porovnání a ty přestaň bejt mrdka a ty peníze co jsi dostal venuj na dobrou věc a pak se sbal a vypadni když se ti tu nelíbí  lol  já se hádám s xfanyho smirakama ale xfanyho smiraci prakticky s každým tady takže se chytnete za ruce a táhněte do řiti a bude tu klid máte přece svoje super enduroforum....

 offline 

 

#252 12.12.2017 18:55:04

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy alias zoufalec:


teď vidím pořádně to tvoje zoufalství, prázdná slova, jen hloupý a zoufalý napoleonek a11 


https://m.popkey.co/461450/zJr9E_f-maxage-0_f-thumbnail-100-0_s-600x0.jpg

Editoval Strejda-GC (12.12.2017 18:56:23)

 offline 

 

#253 12.12.2017 19:04:35

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy alias zoufalec:


teď vidím pořádně to tvoje zoufalství, prázdná slova, jen hloupý a zoufalý napoleonek a11 


https://m.popkey.co/461450/zJr9E_f-maxa … -600x0.jpg

To je možný že ti to přijde jako prázdný slova ale lepší než mít prázdnou hlavu a nulovou hrdost jako máš ty  ano 

 offline 

 

#254 12.12.2017 19:16:53

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Nejel tpi  vime to a ted uz vsichni lol 

Dam ji zase v nedeli, sice obyc ktm ale zase postelovana  gp  tak snad s toho pujde strach, a na louce pri treningu 140kmH lol 

 offline 

 

#255 12.12.2017 19:18:57

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

roxteedy alias zoufalec alias v každém postu musím všem říct, jak jsem všechny pojezdil na Drapáku:

Koukám, že nebýt loňského Drapáku, tak tvůj život by neměl absolutně smysl  roll 

No kdyby to bylo obráceně tak si to vyzeru ještě o dost víc  wink  hele co ty už jsi se zpravil s penezma po tom co ti ukradli motorku že by jsi hodil ty prachy co jsi tady dostal při sbírce na uplakanka na novou moto na něco užitečného pro fórum třeba na prispevek pro moderátory aby tu byl klid?

užitečné pro forum by bylo, kdyby si tady nechodil, to by bylo za všechny prachy ano 
jestli chceš, založím ti nové forum - DRAPAK FORUM - jak jsem to jednou zajel a mám z toho flek v kalhotech každé ráno  gp 

a když jsi taková KUNDA, co tady píše o mé ukradené motorce, kolik jsi přispěl ? rád ti ty špinavé peníze vrátím ... vlastně hovno, ty jsi v té době tahal max kačera po dvoře, takže nic  a2 

Nevracej nic, pekne sis to odmakal ano  A jak uteklo tech par let  gp Aspon tady sem se v cloveku nespletl  lol 

 offline 

 

#256 12.12.2017 19:23:04

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Pěkně se tu štengrujete. Pokládám si otázku proč jsou češi takové hovada? Prostě dneska si každý hledí svého/sebe a nic pro druhé a22 . Když sousedovi zdrhne slípka knám, tak mu ji vezmu přeci mu ji nebudu házet zpátky přes plot, aspoň budu mít každý den o vajíčko navíc a22  ne . Proč oba dva, tři nebo kolik vás do sebe ryje neuznáte aspoň jednu věc toho druhého, že má pravdu? Např. Roxteedy máš pravdu, že jsi zajel dost dobře drapák a podělal jsi Janka, jak nic a Quixe jsi taky dostal, Xfany se ani nezůčastnil. A dále např. Janku seš dobrej, protože máš hodně znalostí ohledně moto atd. a ledacos dokážeš zjistit. Xfany je dobrej zase v dohazování dost dobrých inzerátů atd. Něco takového. Vše jsem uvedl jako příklady vyk!  Tím chci jen říct, že místo toho házet špínu, co kdyby jste zkusili házet pochvaly? Ono to jde jen jde o to překousnout to své ego a tomu druhému dát za pravdu.

Mimochodem Roxteedy já teda taky moc nechápu, jak můžeš tvrdit, že je 300 líná. Je to pro mě  lol  Když to napíše takový hobík. Beru, že v písku na Megawatu to chce fakt topit aby jsi vyjel, ale.... 95% z nás není schopno ten výkon ukočírovat ve vysokých otáčkách. Drtivá většina z nás využívá právě ten gumový spodek což TPI má výborný a pro hobíka je to luxus. Trošku chápu, že to řešíš pokud jezdíš CC alá loukokros, ale tam taky nejsi schopný tahat pořád, tak aby se ti nezavřela přívěra  heh2  možná jedno kolo a i to jsem přehnal, takže je to dost scestné mi přijde co píšeš. Ano nesedí ti dobrá, ale že nejede ve vršku? To je blbost ne? A pokud jsem to nějak překroutil nebo něco přehlíd a napsal špatně, tak na mě ani nereaguj a umluvu se.

Strejdo:
Ale ono o to šlo pokud já vím. Šlo o to se porovnat se, aby se pořád nehádali kdo je jakej střelmistr. A ono Roxteedy zajel fakt pěkné místo. Taky máš problém to uznat, protože ho nesnášíš? Ono je dnes komické, jak dokáže člověk posoudit druhého jen podle internetových bomb. To je fakt mazec. Připletl ses do hejna, které útočí na jednoho...

 offline 

 

#257 12.12.2017 19:26:08

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Otázka pro adminy, proč už do psí prdele nedostali BAN?


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#258 12.12.2017 19:27:19

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

konopnik36 napsal(a):

No dobře teď už víme ze xfany umí hovno a že je kokot. A te tu o tom co je na TPi špatně a nejde prenastavit??????????????????????????

To ti rekne vratnej z ktm,  ale tady nezjistis nic.  Treba x mesicu od prodeje ani nikdo nevede, ze se nechaj menit pruzinky na privere jako na starym modelu...

Ono si staci vzpomenout na tuny stranek o ledeni exc 300, aby bylo jasno,  jak ty karbce fungovaly v zakladu po koupi, aby to jelo tak,  jak majitel chtel,  aby to nezralo jak tank, woe byl jsem Rumunsku a ono to v 2000m/nm nejede, proc kazdej majitel exc 300 slinta po ladenym kolenu a koncovce a nejlip v inzerci do trojky max...a tech kecu v roce 12 o tom,  jak jsou ty motory osizeny a ze posledni poctivy prevodovky byly v 2001, .... Furt kecy dokola.

Pokud si to dobře pamatuju tak je to poprvé co nikdo ze špičky nejede novej model tak mi vysvětli proč když to jde všechno tak perfektně nastavit, naladit a je to tak dokonalý?

takže jedina závada je že to nejede špicka?
třeba to jen nestihly mit v takovém stavu doladěný , protože ten vývoj asi nebyla prdel .ale taky mohl marketingový řiditel ktm řict na 18-ky serte pár jich prodáme reklamace neuznáme a 19-ku uděláme pořádně , to je asi blbost , ale možná ne , když to řešily 14let
nebudem se bavit že mouchy má naprosto každá motorka i ta co je v generaci uz třeti i naní by se dalo něco vylepšit.
 
no myslí si že moto můžou ukradnout komukoli, ale mazat to strejdovy kolem huby to je asi znouze cnost ne a asi to sem nepatří.

 offline 

 

#259 12.12.2017 19:27:57

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Jsi tu chvilku, o nic nejde. Ale pokud neznas souvislosti nemuzes to rozklicovat do detailu, jen maximalne poznas kdo je jakej kreten, ja tenkrat strejdovi prispel, jsem za to rad. jezdi dodnes a stara se o jezdeni u nich jezdi zavody a umistuje se a nikomu to nevnucuje, hlavne ne to ze tpi je takova nebo makova a ani ji nevidet v akci lol 

 offline 

 

#260 12.12.2017 19:30:16

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Marek Prokš napsal(a):

Otázka pro adminy, proč už do psí prdele nedostali BAN?

kdo a za co? Napis adminovi v kazdem prispevku tlacitkem nahlasit treba u kazdeho os.napadni ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů