Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm

#141 11.12.2017 08:04:40

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Marker1 napsal(a):

nevím proč :-D , ale včera na MS Superenduro jel Alfredo Gomez na TE300i s karburátorem, jak se ta začali motat novináři, tak to z obou stran zamaskovali :-D.

Moment, to jde udělat jak, aby to fungovalo?
Ten motor není upraven pro vstřik?

Když jde (obecně řečeno) na karbecovou moto dodělat vstřikování, šlo by určitě na moto se vstřikováním dát karbec.
Ale klidně to moto může mít poskládaný z čehokoliv z regálu

Stejný výkřiky jako má východočeský Jarvis, drtič kolen a střelec všech střelců, byly i o vstřikování u 4T, že je to nesmysl, nespolehlivý ... taky se to nepovedlo na první dobrou .... a dnes je to standard. Chce to nebejt zastydlej v karburaci a v řečech, že rok 04 jako top  lol 

KTM je asi jediný výrobce současných soutěžáků, který si tuhle cestu může dovolit vyšlapat .... tak je dobrý držet palce, ať se to povede ano 
Za mě měli udělat verzi bez autamat přimazávání jako má i Beta, tím by se to trochu zjednodušilo, zlehčilo ... a praktický efekt stejný.

Tak určitě až to bude mít vychytané mouchy bude to super.. Zatím je to jen předražený krám pro bohaté zblble z reklamy... Dokud na tom ale nepojedou jezdci fabriky nevěřím tomu

 offline 

 

#142 11.12.2017 08:42:37

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

gsxrm:

My včera jen light výlet. Na Freestyle video byla moc zima. Já se na to vysra..l úplně a kolega něco natočil.  https://www.youtube.com/watch?v=xUu63JA … pp=desktop

Máte sněhu jak jste vysoko?

Kolem 600 - 800 jsme se motali.

 offline 

 

#143 11.12.2017 09:04:19

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm napsal(a):

Janek napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):


Moment, to jde udělat jak, aby to fungovalo?
Ten motor není upraven pro vstřik?

Když jde (obecně řečeno) na karbecovou moto dodělat vstřikování, šlo by určitě na moto se vstřikováním dát karbec.
Ale klidně to moto může mít poskládaný z čehokoliv z regálu

Stejný výkřiky jako má východočeský Jarvis, drtič kolen a střelec všech střelců, byly i o vstřikování u 4T, že je to nesmysl, nespolehlivý ... taky se to nepovedlo na první dobrou .... a dnes je to standard. Chce to nebejt zastydlej v karburaci a v řečech, že rok 04 jako top  lol 

KTM je asi jediný výrobce současných soutěžáků, který si tuhle cestu může dovolit vyšlapat .... tak je dobrý držet palce, ať se to povede ano 
Za mě měli udělat verzi bez autamat přimazávání jako má i Beta, tím by se to trochu zjednodušilo, zlehčilo ... a praktický efekt stejný.

Tak určitě až to bude mít vychytané mouchy bude to super.. Zatím je to jen předražený krám pro bohaté zblble z reklamy... Dokud na tom ale nepojedou jezdci fabriky nevěřím tomu

Jezdci z fabriky nic nevědí ty nemají to správné info z první ruky jako Janek a Xfany ty mají totiž lidi všude...  usch  lol 

 offline 

 

#144 11.12.2017 09:33:54

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


 ano 

roxteedy napsal(a):

gsxrm napsal(a):

Janek napsal(a):


Když jde (obecně řečeno) na karbecovou moto dodělat vstřikování, šlo by určitě na moto se vstřikováním dát karbec.
Ale klidně to moto může mít poskládaný z čehokoliv z regálu

Stejný výkřiky jako má východočeský Jarvis, drtič kolen a střelec všech střelců, byly i o vstřikování u 4T, že je to nesmysl, nespolehlivý ... taky se to nepovedlo na první dobrou .... a dnes je to standard. Chce to nebejt zastydlej v karburaci a v řečech, že rok 04 jako top  lol 

KTM je asi jediný výrobce současných soutěžáků, který si tuhle cestu může dovolit vyšlapat .... tak je dobrý držet palce, ať se to povede ano 
Za mě měli udělat verzi bez autamat přimazávání jako má i Beta, tím by se to trochu zjednodušilo, zlehčilo ... a praktický efekt stejný.

Tak určitě až to bude mít vychytané mouchy bude to super.. Zatím je to jen předražený krám pro bohaté zblble z reklamy... Dokud na tom ale nepojedou jezdci fabriky nevěřím tomu

Jezdci z fabriky nic nevědí ty nemají to správné info z první ruky jako Janek a Xfany ty mají totiž lidi všude...  usch  lol 

 ano 

 offline 

 

#145 11.12.2017 09:53:09

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Janek: Jedná technická KTM si to TPI nevybrala že by chtěla ,ale musela, taky to dokládala dokud to šlo. Zase na druhou stranu než budou muset mít vstřik i ostatní tak už to třeba budou mít vychytané.


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#146 11.12.2017 10:30:17

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Marek Prokš: jakto že to musela mít? vždyť všechny ostatni splňujou euro i s karburatorem .

 offline 

 

#147 11.12.2017 10:35:13

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


FidoExc:
Přesně,KTM nic nemusela,chtěli být první,ale úplně jim to nevyšlo,první možná jsou,ale to je tak vše. Beta,GasGas,Sherco,TM mají E4 i s karbecem.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#148 11.12.2017 10:36:27

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


tak jak už tu někdo zmínil,..na motor se vstřikováním jde dát zpětně karbec, což je zřejmé...třeba Sherco má už motor (válec) připravený na vstřik ale asi to nemají ještě vychytané tak vyčkávaj,..
jinak taky věřím že to vychytaj do budoucna,..u 4T se vstřikem si možeš ležet s motorkou na zádech, a stejně vždycky chytne na drb,...tedka v tomto počasí mě vstřikování trošku chybí,..chvilku -5 pak zas +10, do karbecu nelezu pač mi to nastavení co tam mám celou sezonu vyhovuje a vzhledem k nezkušenosti do toho radši nerýpu,....stejně nemám k tomu sadu trysek, ale jak je pod nulou tak už se to za studena celkem dusí,...

 offline 

 

#149 11.12.2017 10:37:58

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


MotoDriver napsal(a):

FidoExc:
Přesně,KTM nic nemusela,chtěli být první,ale úplně jim to nevyšlo,první možná jsou,ale to je tak vše. Beta,GasGas,Sherco,TM mají E4 i s karbecem.

Asi tak. Ale marketingově to využili na jedničku.

 offline 

 

#150 11.12.2017 11:03:03

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Marker1 napsal(a):

MotoDriver napsal(a):

FidoExc:
Přesně,KTM nic nemusela,chtěli být první,ale úplně jim to nevyšlo,první možná jsou,ale to je tak vše. Beta,GasGas,Sherco,TM mají E4 i s karbecem.

Asi tak. Ale marketingově to využili na jedničku.

Tak co se marketingu týká strčí KTM všechny do kapsy neuvěřitelným způsobem už několik let a navíc když spoustu lidí jsou ovce a když už si koupí něco co je na hovno tak to aspoň chválí aby nebyli za idioty a další ovce (který pak dělaj jaký jsou odborníci s infem z první ruky na forech jako je tohle i když v reálu seděj na moto obráceně) to rozšiřujou dál jako zaručený info a další ovce který jim věřej si to koupěj to se to pak prodává samo  lol 

 offline 

 

#151 11.12.2017 12:19:06

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Marker1 napsal(a):

MotoDriver napsal(a):

FidoExc:
Přesně,KTM nic nemusela,chtěli být první,ale úplně jim to nevyšlo,první možná jsou,ale to je tak vše. Beta,GasGas,Sherco,TM mají E4 i s karbecem.

Asi tak. Ale marketingově to využili na jedničku.

Tak co se marketingu týká strčí KTM všechny do kapsy neuvěřitelným způsobem už několik let a navíc když spoustu lidí jsou ovce a když už si koupí něco co je na hovno tak to aspoň chválí aby nebyli za idioty a další ovce (který pak dělaj jaký jsou odborníci s infem z první ruky na forech jako je tohle i když v reálu seděj na moto obráceně) to rozšiřujou dál jako zaručený info a další ovce který jim věřej si to koupěj to se to pak prodává samo  :l ÚOol: 

No Tvle na tom něco bude  ano takže na tom sedím dobře  big_smile  a1 

 offline 

 

#152 11.12.2017 13:01:33

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Marker1 napsal(a):

Asi tak. Ale marketingově to využili na jedničku.

Tak co se marketingu týká strčí KTM všechny do kapsy neuvěřitelným způsobem už několik let a navíc když spoustu lidí jsou ovce a když už si koupí něco co je na hovno tak to aspoň chválí aby nebyli za idioty a další ovce (který pak dělaj jaký jsou odborníci s infem z první ruky na forech jako je tohle i když v reálu seděj na moto obráceně) to rozšiřujou dál jako zaručený info a další ovce který jim věřej si to koupěj to se to pak prodává samo  :l ÚOol: 

No Tvle na tom něco bude  ano takže na tom sedím dobře  big_smile  a1 

 lol  nemůžu soudit já tomu vůbec nerozumím ale že je třeba Janek na moto fakt tragikomickej (stejně jako tady) i v porovnání s jízdními dovednostmi místních pisálků to pozná i někdo kdo na motorce nikdy neseděl   ano 

Editoval roxteedy (11.12.2017 15:57:16)

 offline 

 

#153 11.12.2017 15:21:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Co nefunguje na Tpi a musi se vychytat. Krome praskajicich nadobek na youtube jsem nic nenasel.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#154 11.12.2017 15:56:48

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Tristan napsal(a):

Co nefunguje na Tpi a musi se vychytat. Krome praskajicich nadobek na youtube jsem nic nenasel.

proč nejede Jarvis, Walker a spol na TPI ale na karbcích když "jenom" praskají nádobky?

 offline 

 

#155 11.12.2017 16:06:14

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy napsal(a):

Tristan napsal(a):

Co nefunguje na Tpi a musi se vychytat. Krome praskajicich nadobek na youtube jsem nic nenasel.

proč nejede Jarvis, Walker a spol na TPI ale na karbcích když "jenom" praskají nádobky?

z testu jsem pochopil, že je to málo vzteklý pro střelce...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#156 11.12.2017 16:06:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


To vim ale nevim proc to nekoupit. Ale nejsem jarvis ani walker takze nejaky plynulejsi nastup vykonu co jim vadi mi muze pomoct protoze nikdy jako oni nepojedu a ani jako mladej cypros nepojedu.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#157 11.12.2017 16:08:52

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


roxteedy:

Treba proto ze je to taková změna ve výkonu a jeho průběhu a ovladatelnosti že se jim nevyplatí riskovat? Kdyz jde v závodě o každou vteřinu a spoustu peněz tak se jim moc nedivím. Taky sem zatim postrehnul jenom ty praskajici nadobky a to že je mozny nastartovat motor pozadu, ale tomu nevěřím že by se mohlo stat bez nějakých zásahu uživatele.

 offline 

 

#158 11.12.2017 16:12:16

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


FidoExc: Kvůli nějakým kvótám, které jsou závislé na velikosti produkce.


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#159 11.12.2017 16:53:11

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


třeba je to TPI vhodné hlavně pro slabší jezdce kterých je v průměru víc než střelců, a zaplatí jim ten vývoj,... hlavně do budoucna až ekosráči řeknou že 2T musí splňovat EURO5, budou ostatní mít trošku problém,...stejně je to vše jen obcházení zákonů,...chtěl bych vidět kdo jezdí ze sériovým kolenem které má katalizátor  big_smile  smile 
jinak ohledně toho TPI tak bych řek že hobíkovi je to jedno a závodník si tam naladí karbec,...já třeba mám na mé EXC250 2014 karbec Mikuni z 2017,..jednoduše proto že borec byl závodník a nechtěl se zbavovat Keihina na který je zvyklí a přesně ví co a jak,..

Editoval Rischwon (11.12.2017 16:54:54)

 offline 

 

#160 11.12.2017 17:28:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


To jsou ale všechno jen dohady a já třeba mám na 2t rád právě to jak je divoký proti endurovy 4t a nikde jsem nenašel  ofiko vyjádření že tpi nejedou protože je to "línejší" než karbec a koupit si moto za 250 která nedělá to co od ní pozadujes a je to dodelej si sám je podle mě postavený na hlavu

Editoval roxteedy (11.12.2017 17:33:07)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů