Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

BETA RR 450 sada přepákování

#21 26.01.2017 14:00:00

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Tak jsem zavolal k palicum a pan michalik mi rekl, ze komplet opravna sada se neprodava, lze jen po dilech coz je konec koncu putna. Komplet tesneni, rozperky a loziska vyjdou pry do 2 tisic. Ceny jednotlivych polozek mi nerekl i kdyz jsem chtel. Vse je skladem.
Ptal jsem se na model 450rr rok 10
Telefon zvedl hned, prijemne jednani az na ty jednotlivy ceny - slysel jsem, jak na nej nekdo mluvi a neco chce tak asi proto

 offline 

 

#22 26.01.2017 15:25:10

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Robinsson napsal(a):

Rachott:

Takže ložisko je našrot, ale čep je v perfektním pořádku. No tak bohužel moje motorka to má trochu jinak.... kouknu se po betě. Co budeš přerábět nebo kovat na čepu do přepákování? Sice se tady na foru přerábí i písty, ale osobně bych ho nechal stočit, nacementovat a zbrousit. Jenže takový čep asi vyjde na slušnou raketu pokud to zadám jako kusovku nějaké firmě. Kvalita by v porovnání s čínou co dává Prox atp. mohla být někde jinde, ale jde o to zda ty čínský čepy vyměnit dřív nebo nechat za x-násobek vyrábět s tím, že mi to možná vydrží déle.

Jde to koupit jako pistni cep , nebude tam to odlehceni vestredu ale je to to same.... Jedine co je problem je delka musi se zkratit, jde to, ale blbe se to soustruzi ,upichuje ale jde to .
Vse ,loziska cepy ruzne prumery a delky gufera loziska , vše koupis zde.  http://www.jinpo-ov.cz/
staci zavolat a  objedna ti vse co chces....
delal jsem tak prepacko na husce  ...


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#23 26.01.2017 15:37:10

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Janek napsal(a):

Tak jsem zavolal k palicum a pan michalik mi rekl, ze komplet opravna sada se neprodava, lze jen po dilech coz je konec koncu putna. Komplet tesneni, rozperky a loziska vyjdou pry do 2 tisic. Ceny jednotlivych polozek mi nerekl i kdyz jsem chtel. Vse je skladem.
Ptal jsem se na model 450rr rok 10
Telefon zvedl hned, prijemne jednani az na ty jednotlivy ceny - slysel jsem, jak na nej nekdo mluvi a neco chce tak asi proto

No a kdyz u nej budes nakupoat jako stalej zakaznik ....nema cenu resit nejake  bastle  ano 

 offline 

 

#24 07.12.2017 15:28:08

Sendy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: Běta 450 RR, Vmax, BMW GS1150
0 0

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Sendy napsal(a):

jose26:

Před časem jsem za ni platil u Beta servisu Moto Suchý 4.502,-Kč. A ten ji nejspíš objednával u Paliče.

Edit: Uvedená cena je včetně čepů.

Dnes jsem narazil v RP Motomax na opravnou sadu přepákování pro Betu za 3.300,-Kč. Sada obsahuje komplet všechna ložiska, gufera, čepy.
Tak jestli někdo budete řešit repas přepákování, dá se už sehnat za rozumnější cenu.

 offline 

 

#25 07.12.2017 19:37:57

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Sendy:

I tak je to docela raketa oproti sadám na jiné stroje...

 offline 

 

#26 07.12.2017 19:41:03

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Co třeba více pohledat? Na MTZ mají sadu za 2500,-  tull 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#27 08.12.2017 22:58:27

Re: BETA RR 450 sada přepákování


Před posledníma závodama to sháněl kamarád a v originále byla vysoká cena kolem 5tisíc, pak to sehnal od Proxu za rozumnější cenu - http://www.prox.cz/technika-offroad/26-110185.html

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů