Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm

#41 05.12.2017 10:27:56

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


TomR1: Protože lidi startér chtějí. Třeba na Betě 2t jsou startéry přímo na kliku bez žádných serepetiček co měla KTM apod. funguje to a startuje na brnk. S těmi náhradními díly už to není tak horký dost se toho dá sehnat v druhovýrobě.  wink 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#42 05.12.2017 10:33:34

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Ja starter moc nepouzivam studeny to startuju pakou kdyz to odhodim nebo si to zaslapnu motorka mi malokdy zdechne-rekluse smile 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#43 05.12.2017 11:16:15

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Test se jim povedl vyk! 
Podle mě top je KTM a HSQ. Nic lepšího není a co si budeme povídat, každý chce mít doma KTM a oranžové blbosti v kredenci a na autě + nějaký hadřík na sebe.
Je vtipné, že tady někdo srovnává motorky z roku 00prd. Hoši svezte se na motorkách od roku 2015 a vejš. Dnes ty motorky od jakékoliv značky jsou vychytané.
Za mě osobně Beta. Lidi to začínají kupovat a už se jich dost prodává na inzerci. Mám v okolí člověka který jezdí Betu 2T 2016 a je spokojen. Cena za novou Betu je dobrá a hlavně pro hobíka ta motorka funguje. Někdo může namítnout, že Beta ztratí svou hodnotu při prodeji víc než KTM, ale Beta se dá koupit za 190000kč a KTM za 260000kč  wink 

 offline 

 

#44 05.12.2017 12:17:28

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


jo Beta měla dobré prodejní ceny a jakákoli značka ztratí při prodeji více než KTM, ale beru to tak, že novou si kupuji na delší dobu (více, jak 5 let). Takže ztrátu při prodeji moc neřešim oproti tomu co mi to udělá za službu za ty roky. Ale řešim, schánět druhovýrobu na jakoukoli značku je vopruz. Bude to sedět, nebude, měřit hledat rozměry apod. věci je otrava. To radši GG se svýma cenama ND. Oproti Betě, když zlomim zadní blatník 2x za víkend, tak u Bety jsem v tom za 2600,- bez dopravy a u gg za 500,-  lol navíc ta Beta má křehké plasty. Nebo aspoň do roku 12 nebo jak to bylo. NEvim, jak je to dneska.

 offline 

 

#45 05.12.2017 12:22:02

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


metro:

Jezdil jsem na loňském shercu 300 (z 6 vyjížděk kámoše 5x dotáhli na laně všechny případy seklej startér / reklamace) projev motoru proti ktm podle mě bída a na 16 betě na ta má super spodek ale jinak mi to nesedí vůbec... Kazdej má jiný nároky a potřeby a cenikovka bety není 190  wink myslím že to bude ještě chvíli trvat než se ktm/hq někdo vyrovná ve všem co potřebuješ aby jsi mohl jezdit já bych si klidně koupil i AJP kdyby to splnovalo zatím však bohužel je ktm napřed i když se ostatní snaží ji dohnat...

 offline 

 

#46 05.12.2017 12:51:54

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Small:

Na betu uz se delaj plasty v druhovyrobe, takze jeden problem z krku.  Kdyz jsem si volal k palicovi o ceny zakl dilu,  tak zadna tragedie...
GG se mi libi  ano , ale nedavno palili vlajky ktm a dnes jedou jejich ram, kyvku a mozna i vic,  kolik vystridali dodavatelu perovani za poslednich par let? A nejaka pridana hodnota v tom,  ze uz gg bude stabilni je miziva. Kdo kupuje moto na sezonu,  tak to resit nebude,  kdo na 5 let,  tak uz bude premyslet
Sherco jede wp, takze opet v tom maj prsty oranzovi a kdo vi v cem jeste... A tm si koupi ten,  kdo vi proc. ...

 offline 

 

#47 05.12.2017 12:59:40

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


K tomu GG musím říct, že jsem viděl modely 2015 a 2016 a na té motorce je vidět nízká kvalita zpracování - je to můj názor, ale prostě z nějakého důvodu Já tam prostě vidím tu B značku a to jsem do té doby o něm uvažoval....

Sherco jsem si prohlížel na výstavě a naopak mi připomínalo Yamahu tím zpracováním...

Tom

 offline 

 

#48 05.12.2017 13:10:20

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Me ten nonopol KTM sere . modely 17-18 komponenty ojebane zaruka zadna a je to predrazene. Jo jsou asi trochu dopredu ale jen tim tpi. Je to vsechno jen o penezich ,kdyby se ojety gasik dal slusne prodat tak ho ma kde kdo ale protoze to je motorka naporad 😀 , tak si ji znaly situace nekoupi. Ale kdo rika ze ktm je top tak si blahoreci. Je to jedine co se ti vyplati koupit .Ja KTM taky mam a dalsi bude taky KTM i kdyby skoncila v testu posledni .Nebudu ale tvrdit ze je top . Muj nazor. Ted do me ...


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#49 05.12.2017 14:18:42

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


TomR1:
Zkus mi charakterizovat co je špatné zpracování?

curcab:
Přesně ano  Koupím si KTM, protože nejsem Babiš abych si mohl dovolit kupovat GG každý rok a projet na něm 100 tis. Jsem normální člověk z podprůměrným platem a rodinou a proto si koupim KTM ať na ni při prodeji tolik netratím a můžu si zase pořídit KTM... heh2 

PS: proč se roztrhl pytel z prodejem nových HSQ? CO je tam jako lepšího, když je cenovka stejná s KTM? Nechápu to? Vysvětlí někdo? dik  wink 

 offline 

 

#50 05.12.2017 14:25:50

maravojtu
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Small: co jsem zatím vypozorovat tak hsq 300 2018 má oproti ktm 300 tip v základní verzi to co nabízí sixdays  od ktm  s tím rozdílem, že na ni nejsou barevné doplňky (myšleno lepší tlumiče,když pod motor atd).

 offline 

 

#51 05.12.2017 14:29:52

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Small:

Ahoj,

jak říkám byly to starší už modely, ale motorky neměli moc najeto takže si nemyslím, že by to bylo zacházením majitelů a bylo vidět jak nelícují plasty, hrany ne hrajou jak by měli a už i od pohledu na tu motorku to na těch materiálech pouhým okem je vidět, není to tak promakaný - umístění šroubů, připevnění jednotlivých dílů, kabeláž..... prostě jako když koukneš na nízko rozpočtový auto a normální auto. Tím jsem si přesně připomněl okamžik nákupu nového auta, chtěli jsme Dustera a když jsem to viděl na živo tak jsme koupili Hyundai. Přesto, že je to low cost auto- už na pohled byl vidět rozdíl a auto působilo bytelněji...asi tak.


Jak říkám je to jen můj názor nikomu nic nenutím.


Slyšel jsem, že HSQ odpovídá rovnou KTM sixdays...., ale určitě někdo bude vědět víc.

Tom

 offline 

 

#52 05.12.2017 14:44:35

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Nevíte někdo víc informací o té trati, kde probíhalo testování? Hlavně kdy, jestli a za kolik tam může normální amatér jezdit.

 offline 

 

#53 05.12.2017 15:35:58

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


TomR1:

Máš pravdu, a stím gasgasem taktéž. Jednoho sem měl úplně novou 2014, uz nikdy více.

 offline 

 

#54 05.12.2017 17:19:42

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


TomR1 napsal(a):

Co vím, každý kdo měl TM tak říkal, že jede neuvěřitelně oproti konkurenci, ale spolehlivost byla mizerná, ale dneska už to může být jinak - je pravda, že na CC je to asi ideální, startér nepotřebuješ a výkon se bude hodit.

Sherco je cena sice fajnová(i když už tolik taky ne), ale podívej se do inzerce kolik je následná ztráta až ji budeš prodávat - prodávat ji budeš rok a provaříš hroznej balík ....A to se mi Sherco fakt vyloženě líbí - nejvíc ze všech ostatních motorek.

Tom

Cena Sherca je za základ, ale v testu byla factory edice, taková malá levá...

 offline 

 

#55 05.12.2017 19:36:36

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


mel jsem noveho gase 2015 a musim rist ze jsem byl spokojeny 160hodin bez sahnuti ted to ma kamarad a spokojenost.koupil jsem ted noveho a je to velky kurva velky rozdil hlavne se zjednodusilo montovani plastu na te motorce u stareho to byl opruz...a tlumice oproti predchozimu bomba to jako jo...jinak motor je super tak jako na predchozim...rozmyslel jsem jestli nezkusim neco jineho a ted musim rict ze za me spkojenost! nd jak pisete za pul darma a v praze vse skladem

 offline 

 

#56 05.12.2017 20:39:05

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm:

2014 stejné jako 2016 (na 2015 jinej starter na 2014 fungoval asi hodinu ) motorka úplně nová , neustale sem se vtom hrabal.  Věčně upadle stupacky, nakopavacka vymackla , hridel na nakopavani několikrát zlomená , k tomu mizerné zpracování s mrdkou motorem.  Pokud stím budu jezdit na houby... možná bude držet.  usch 

 offline 

 

#57 05.12.2017 20:41:26

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Hlavně tu lidem nepište hovna, protože ty ceny sou ofiko cenikove. A co se týče zpracování tak KTM ( HUSQVARNA) NEJLEPŠÍ co se dá  pořídit.  Jinak ceny origo dilu sou za hubičku.

 offline 

 

#58 05.12.2017 20:52:32

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89:

No, ale to je poradna hubicka...

 offline 

 

#59 05.12.2017 21:43:00

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


Míra 89 napsal(a):

Hlavně tu lidem nepište hovna, protože ty ceny sou ofiko cenikove. A co se týče zpracování tak KTM ( HUSQVARNA) NEJLEPŠÍ co se dá  pořídit.  Jinak ceny origo dilu sou za hubičku.

Asi tak když jsi neviděl ostatní tak se kritizuje hezky. Kdyby aspon kluci stravily 3 vecery nad kazdou moto u googlu a you tube až to by je pomohl nasmerovat ale takhle se prostě musí smířit s tím že silnější pes mrda


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#60 06.12.2017 07:40:12

Re: Velký test šesti dvoutaktních endur 300 ccm


gsxrm napsal(a):

mel jsem noveho gase 2015 a musim rist ze jsem byl spokojeny 160hodin bez sahnuti ted to ma kamarad a spokojenost.koupil jsem ted noveho a je to velky kurva velky rozdil hlavne se zjednodusilo montovani plastu na te motorce u stareho to byl opruz...a tlumice oproti predchozimu bomba to jako jo...jinak motor je super tak jako na predchozim...rozmyslel jsem jestli nezkusim neco jineho a ted musim rict ze za me spkojenost! nd jak pisete za pul darma a v praze vse skladem

A máš porovnání s jinou značkou..?

Tom

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů