Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR7

#201 18.11.2017 13:35:14

Re: AJP PR7


Znas ho nebo ne? Nebo si tu nekoho sepsul ze ti lezi v zaludku lol 

 offline 

 

#202 18.11.2017 14:00:30

Re: AJP PR7


xfany:

Neznám ani se na něho nedivam. Ale kdyby psal do topicu o motorce, že je někdo debil a mlátí starou, ptal bych se ho, jak to s tím souvisí...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#203 18.11.2017 14:11:40

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

xfany:

Neznám ani se na něho nedivam. Ale kdyby psal do topicu o motorce, že je někdo debil a mlátí starou, ptal bych se ho, jak to s tím souvisí...

Chapu, tak to tu tim podporis tvym prispevkem mimo  lol 
Nehlede na to ze neznas toho ani toho druheho, bravo ano 

 offline 

 

#204 18.11.2017 14:18:58

Re: AJP PR7


Neztrapňuj se


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#205 18.11.2017 17:04:32

Re: AJP PR7


TomR1 napsal(a):

Nebudu tady pomlouvat, ale co napsal Janek vystihuje absolutně přesně, má dar a na motorce umí. Jak mu bylo dáno jezdecké umění, tak na charakteru mu o to víc bylo ubráno, ale to může samozřejmě říct jen ten kdo měl čest osobně... a kdo jí měl tak upřímnou soustrast.

Tom

Jenže oni se mění časem jak věci,  Tak i lidi  víš. Absolutně souhlasím s Miguelem.
Závist a pomlouvání je nejoblíbenější vlastnost malilinkatejch a hloupoučkejch čecháčků.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#206 18.11.2017 21:05:13

haus1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: kousek od MB
Motorka: 690EnduroR ; EXC 450 Six Days ; XRV 750 RD07 ; CRF 1000A
0 0

Re: AJP PR7


eliška napsal(a):

haus1:

Jestli se ti na ni dobře jezdi a udělá ti  pár let radost tak si ji kup.Držgrešle mužeš bejt na rodinu a ne při kupováni motorky  usch  usch 

Podobny penize bude zrejme stat nova 790, uvidim jak se povede ta  smile 

 offline 

 

#207 18.11.2017 21:57:52

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

.... jenže oni se mění časem jak věci,  Tak i lidi  víš. Absolutně souhlasím s Miguelem.
Závist a pomlouvání je nejoblíbenější vlastnost malilinkatejch a hloupoučkejch čecháčků.

Jaky zase pomlouvani? Proste tak to je a hotovo, Bohuzel mozkovy bunky nejde jen tak regenerovat. Krom toho, nikdy tam toho moc nemel, nekde panbuh dal, nekde vzal .... Staci se podivat na ty jeho ksichty, hlasky, .... porad dokola, casto placa totalni blbosti, ale je mozny, ze ma takovy scenar a hold to na vetsinu pitomcu zabira. Co chtit v narodu dementnich cechacku, kde nejctenejsi noviny jsou blesk lol .

Miguel, jopr, omlouvam se, ze jsem vam sahnul na ikonu lol  lol  gp , jsem rad, ze se vam jeho testy motorek libi a skatulka, kam se radite a kam i patrite, je vase volba ano  ano 

Za 280 i s race kitem, tak hrnte objednavky
http://www.ajpmoto.cz/novinky?lang=de

Ten test je fakt pecka ano , srovnání s BMW GS, V-Strom, a HQ 701 SM lol  lol ... to fakt stačí ano2  ano2 
Pokud vas nekaká prokousávat se reklamou  ee2 
http://play.iprima.cz/autosalon/autosalon-2017-46

Editoval Janek (18.11.2017 23:43:17)

 offline 

 

#208 19.11.2017 08:22:06

Re: AJP PR7


Janek:

Hloupost a závist jsou strašná nemoc. U některých lidí nevyléčitelná.
To, že si duševní mrzák  (promiň,  to není pomlouvání, prostě to tak je a hotovo) dokazujes i na jiných vláknech. Zasíráš každou debatu, ten čas co věnuješ hledáním špíny a vytrhávání věcí z kontextu,  zkus věnovat rodině.
Přečti si, co píše Miguel o Sršňovi a pak piš ty ikono.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#209 19.11.2017 08:23:40

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: AJP PR7


haus1:

Co servisni sit na ajp za 280 tisic. Vynech zapadni evtopu tam s tim asi nepojedes ale jak pises UK BiH  a tak. I kdyz 690 neni buh vi tak i reseni problemu je snazsi .


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#210 19.11.2017 09:10:52

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

TomR1 napsal(a):

Nebudu tady pomlouvat, ale co napsal Janek vystihuje absolutně přesně, má dar a na motorce umí. Jak mu bylo dáno jezdecké umění, tak na charakteru mu o to víc bylo ubráno, ale to může samozřejmě říct jen ten kdo měl čest osobně... a kdo jí měl tak upřímnou soustrast.

Tom

Jenže oni se mění časem jak věci,  Tak i lidi  víš. Absolutně souhlasím s Miguelem.
Závist a pomlouvání je nejoblíbenější vlastnost malilinkatejch a hloupoučkejch čecháčků.

Je pravda, ze lidi se dokážou změnit to nerozporuju, Já nepotrebuju někoho pomlouvat nebo se na nekom hojit.Reagoval jsme jen an příspěvek, se kterým souhlasím, nic víc. Říkám jen to co sam vím z osobní zkušenosti, ne podle toho kdo jaké děla ksichty nebo jak mluví..za mě jsem rad ze Pepa to dotahnul tam kam dotahnul, a to proto ze zviditelňuje a dostává motorky do TV což není vůbec jednoduché.

Ostatní co jsem řekl platí a za tím si stojím.

Tom

 offline 

 

#211 19.11.2017 09:32:31

Re: AJP PR7


TomR1 napsal(a):

jopr napsal(a):

TomR1 napsal(a):

Nebudu tady pomlouvat, ale co napsal Janek vystihuje absolutně přesně, má dar a na motorce umí. Jak mu bylo dáno jezdecké umění, tak na charakteru mu o to víc bylo ubráno, ale to může samozřejmě říct jen ten kdo měl čest osobně... a kdo jí měl tak upřímnou soustrast.

Tom

Jenže oni se mění časem jak věci,  Tak i lidi  víš. Absolutně souhlasím s Miguelem.
Závist a pomlouvání je nejoblíbenější vlastnost malilinkatejch a hloupoučkejch čecháčků.

Je pravda, ze lidi se dokážou změnit to nerozporuju, Já nepotrebuju někoho pomlouvat nebo se na nekom hojit.Reagoval jsme jen an příspěvek, se kterým souhlasím, nic víc. Říkám jen to co sam vím z osobní zkušenosti, ne podle toho kdo jaké děla ksichty nebo jak mluví..za mě jsem rad ze Pepa to dotahnul tam kam dotahnul, a to proto ze zviditelňuje a dostává motorky do TV což není vůbec jednoduché.

Ostatní co jsem řekl platí a za tím si stojím.

Tom

Jenže ještě asi nevíš, s kým si píšeš,...toho chce poznat osobně ano2  ano2  ano 
U tebe to není špína a závist, to je jenom ode mě ano 

 offline 

 

#212 19.11.2017 10:07:38

Re: AJP PR7


jopr: no hele, napsals tohle

jopr napsal(a):

........ a bla bla, kdo zná Sršňáka, tak ví, že je jeden z těch,  co si do toho nenechá kecat.........

A k tomu jsem napsal,  jak ho znam OSOBNE ja.  Nic vic a je to pravda.  Pokud je to spina,  neni to muj problem.  Nezavidim mu nic, ne ni totiz co.

A jak ho prosim znas ty,  kolikrat jsi ho videl osobne,  bavil ses s nim...  ? Ze tu tvrdis, ze si do toho nenecha kecat.

Nekoho,  kdo si do "toho" nenecha kecat, si predstavuju asi tak,  ze rekne: "Vy dementi z redakce,  tuhle moto prece nemuzete srovnavat s moto v kategorii SM,  zvlast,  kdyz se vyrabi 701 enduro a taky KTM 690, a vy dementi jeste uvadejte do zaporu u modelu motard,  ze nema rally vybavu lol  lol , kdyz tu vybavu pritom nema ani AJP nee1 .... Vy dementi z redakce,  proc mam o te moto rikat,  ze je to pro rally hobby jezdce, kdyz z rally to ma jen predni masku (kterou to konec koncu ani mit nemusi,  je to jen stitek) .  Kde to ma kit na pridavny nadrze, tripmastry, pripraveny rozvod napajeni,  prostor na zasobnik pitny vody .... videli jste napriklad,  jak je u rally moto vedena treba predni brzdova hadice a proc?....  "

A proc v testu expert Srsen rika,  ze teoreticky dojezd je pres 300 km,  kdyz nadrz je na 17 litru a na konci testu uvadi parametr spotreby 3.7 litru.  Neni to tedy jednoduchou pocetni ulohou teoreticky dojezd pres 400 km?  lol . On dela recenzi,  pasuje se do role odbornika a rika,  ze ani nezna znacku vyrobce tlumicu a pritom cumi na kyvku,  kde napis jako krava Sachs
Letim polnacku po roletach,  panenko skakava  lol 
Jiny hrdlo u vstrikovacu - kolik je tam tech vstrikovacu?  mad 

At si celkovy projev pripravenosti experta, jeho komentare, ....prebere kazdy sam. Za me to je jeste i nad jeho projev,  jak jsem ho osobne poznal z neformalniho setkavani ...

 offline 

 

#213 19.11.2017 10:21:49

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: AJP PR7


Janek:

Jo ty porovnani s jinyma motorkama by si mohl pohlidat. Ty jsou v kazdym testu uplne mimo.
Jak my byt u rally moto vedena predni brzdova hadice?

 offline 

 

#214 19.11.2017 10:23:47

Re: AJP PR7


Alexanderovic napsal(a):

Janek:

Jo ty porovnani s jinyma motorkama by si mohl pohlidat. Ty jsou v kazdym testu uplne mimo.
Jak my byt u rally moto vedena predni brzdova hadice?

Ptej se jopra miguealita a jeste asi 3 expertu na vse. Janek jen vytrhava veci s kontextu, tak co se chces od nej neco dovedet?  oko1  a1 

 offline 

 

#215 19.11.2017 10:50:06

Re: AJP PR7


Kdo očekává od Autosalonu na Primě nějakou fundovanost, evidentně nepochopil formát toho pořadu. Na to čumí maminy od plotny. To je jako jít k McDonaldovi a očekávat michellinské hvězdy...
Janku, ty dokážeš na každýho akorát nakydat. Jdi do sebe a napiš podobný elaborát o sobě samém. Ale u tebe je všechno ve zlatě, tipuju:)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#216 19.11.2017 11:28:36

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

Kdo očekává od Autosalonu na Primě nějakou fundovanost, evidentně nepochopil formát toho pořadu. Na to čumí maminy od plotny. To je jako jít k McDonaldovi a očekávat michellinské hvězdy...
Janku, ty dokážeš na každýho akorát nakydat. Jdi do sebe a napiš podobný elaborát o sobě samém. Ale u tebe je všechno ve zlatě, tipuju:)

Piš to joprovi, on tu píše, jak si do toho nenechá sršeň kecat lol  lol 

Fundovanost nečekám, ale základní fakta dohledatelný jednoduše ve specifikacích ano a taky umět vypočítat jednoduchou početní úlohu žáka 5. třídy zš ano . A že na to koukaj maminy od plotny je taky kravina. Já na to koukám, jen když je tu zmínka o nějakým testu moto, abych se pobavil nad blbostí redakce a projevy experta.

Zas bych čekal částečnou fundovanost tady a třeba od ikonického a věhlasného propagátora značky AJP, který poznává motorku podle písmenek na gatích jezdce a nevšimne si, že moto má oranžový rám a je to KTM místo AJP, natoz poznat rozdíl ve zvuku 2T vs 4T  lol  lol  ano 
Expert Pepa na primě, jako expert Pepa na offmoto ano ... neikdo z nich si do toho nenechá kecat a2 
Ale to už je zas hledání a kydání špíny  a2  a2 - uvědomuju si to a proto se večer zmrskám březovými větvičkami dead 

Na elaboráty o mě jsi tu ty, jopr a pár dalších ano 

Alexandrovic: aby se memohla v kokpitu šoupat při propružení a prevence poškození kabeláže kvůli tomu. takže od pumpy k spodním brýlím napevno a od brýlí ke třmenu volně s větším obloukem, který na rally nevadí. Dělají si tu úpravu i některý hobby jezdci na seriových moto. Ono totiž rally kokpit vypadá trochu jinak, než na AJP PR7.

Editoval Janek (19.11.2017 11:39:24)

 offline 

 

#217 19.11.2017 11:42:54

Re: AJP PR7


To tě asi zklamu Janku. Ty mně moc nezajímáš, nepátrám po tvých slabostech a zálibách, nehodnotím tvoje schopnosti. Jen tu zálibu v tom shazovat jiné nemůžu neregistrovat.
A to je ode mně asi tak všechno.


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#218 19.11.2017 12:18:51

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

To tě asi zklamu Janku. Ty mně moc nezajímáš, nepátrám po tvých slabostech a zálibách, nehodnotím tvoje schopnosti. Jen tu zálibu v tom shazovat jiné nemůžu neregistrovat.
A to je ode mně asi tak všechno.

Pamatuješ si ještě, cos o mě psal včera? A taky dřív?.
Nezajímáš, nepátrám, nehodnotím, registruju ano Tvůj Miguel  a2 

 offline 

 

#219 19.11.2017 12:50:04

Re: AJP PR7


Jene, v bibli je mnoho moudrého. Obrať se na Pána ve svých modlitbách a zajisté ti odpustí. I já ti odpouštím. Jdi a více neškoď lol 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#220 19.11.2017 12:58:39

Re: AJP PR7


Miguel napsal(a):

Jene, v bibli je mnoho moudrého. Obrať se na Pána ve svých modlitbách a zajisté ti odpustí. I já ti odpouštím. Jdi a více neškoď lol 

Docela dobre tu knizku znam. Buh rika,  ze on odpousti jen tomu,  komu chce odpustit,  takze tvoji garanci, ze mi zajiste odpusti,  nemuzu prijmout a je opet jen o tve neznalosti ....v tomto ohledu na nas klade vetsi povinost,  protoze my mame odpoustet kazdemu.  Takze kdyz mi neodpustis,  lezi na tobe vetsi hrich nez na mne,  ktery ti ublizil  lol . Tak se nedivim,  ze mi odpoustis,  ty to totiz musis.
Treba Matous 7:3 pro tebe ano 
Ja jsem ztraceny

Editoval Janek (19.11.2017 13:10:39)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů