Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zadní kolo na KTM

#1 12.09.2017 21:53:01

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

zadní kolo na KTM

zadní kolo na KTM

Akce: Výrobce:
Kraj: Středočeský Model: Nové:
Město: Mníšek pod Brdy Rok: Cena:
Web: E-mail: kataradek@email.cz Telefon: 775560513

Koupím zadní kolo na KTM-18" v pěkném stavu,aby pasoval na rok 2014.
Barva ráfku je mi jedno.

 offline 

 

#2 21.09.2017 06:34:30

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


Edit,stále schánim.

 offline 

 

#3 14.10.2017 06:38:55

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


Stále schánim.

 offline 

 

#4 29.10.2017 18:36:57

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


Tak už neschánim. Asi tři firmy jsem oslovil se zájmem nového zadního kola v ceně 8200-10000 kč a nikdo ho nemněl skladem a dodací lhůta 2-3 měsíce. Pak jsem náhodou našel firmu angels wheels, objednal jsem a za tři dni kolo doma a to jsem si mohl vybrat ze spoustu barev všeho. Za mně solidní firma. Cena kola i s dobírkou 9300 kč.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_1469.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3087_img_1470.jpg

 offline 

 

#5 29.10.2017 18:45:11

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: zadní kolo na KTM


DUTOHLAV: Tak hlavně pořádně zalep a permanentně kontroluj šrouby, zejména na přírubě pro rozetu... tyhle dělené náboje, nejsou zcela "genitální" vynález hmm a rázama+teplem z brzdy se to povoluje... ne 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#6 29.10.2017 19:17:52

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: zadní kolo na KTM


PETARDAK:

Měl bys tady hodit to foto toho kola cos měl na dílně pokud jsi to zdokumentoval.
jak by to mohlo dopadnou a2 

 offline 

 

#7 29.10.2017 19:30:41

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


PETARDAK:
Mohl jsem si vybrat ze dvou nábojů,jeden nedělený,druhý tenhle.Mně se právě líbilo,že to neni tak robustní.Jinak rozdíl tam byl asi 1000kč a tohle je excel střed,tamten byl kite(neznám),proto jsem vzal ten excel.

 offline 

 

#8 29.10.2017 19:33:14

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


fiss:Spousta věcí vznikne nesprávnou údržbou.Když někdo nebude utahovat dráty,taky to zkurví nábu.Někde se ale sami nepovolujou.Každopádně vše zalepim.

 offline 

 

#9 29.10.2017 19:40:19

Re: zadní kolo na KTM


DUTOHLAV napsal(a):

Tak už neschánim. Asi tři firmy jsem oslovil se zájmem nového zadního kola v ceně 8200-10000 kč a nikdo ho nemněl skladem a dodací lhůta 2-3 měsíce. Pak jsem náhodou našel firmu angels wheels, objednal jsem a za tři dni kolo doma a to jsem si mohl vybrat ze spoustu barev všeho. Za mně solidní firma. Cena kola i s dobírkou 9300 kč.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … g_1469.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … g_1470.jpg

Myslím, zes vybral dobře, než nějaký předražený bazarový střep ....
Mohl bys prosím tě změřit průměr drátů a hodit kolo na kuchyňskou váhu, kolik váží,
Je to komplet osazený ložiskama, rozpěrkama? Kolik ložisek střed má? Pasujou do toho origo rozpěrky?
Díky moc ano .

Editoval Janek (29.10.2017 19:42:12)

 offline 

 

#10 29.10.2017 20:20:24

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: zadní kolo na KTM


DUTOHLAV napsal(a):

PETARDAK:
Mohl jsem si vybrat ze dvou nábojů,jeden nedělený,druhý tenhle.Mně se právě líbilo,že to neni tak robustní.Jinak rozdíl tam byl asi 1000kč a tohle je excel střed,tamten byl kite(neznám),proto jsem vzal ten excel.

Zkouším ti radit z letité praxe (ne z dojmů a z mouder z netu) tyhle kola/náby EXCELL jsme na YA pro "Dakar" měly už v r.08 a pak roky na motárdech, a lepit to můžeš čim chceš a stejně to musíš hlídat... a doporučuju před zalepením vytočit pryč, vnitřní rantly přírub... zalepíš-hlídáš-dotahuješ a když to konečně sedne a kolo drží, tak musíš příruby sundat pro výměnu ložisek ne a začínáš znova...


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#11 29.10.2017 20:38:00

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


Janek:
Průměr drátů změřím zítra, jinak je to už osazeno ložiskama a rozpěrkama a myslím,že budou pasovat origo.Kuchyňskou váhu nemám,ale kolo je fakt lehké.Chtěl jsem koupit z bazaru nějaké,ale jsou buď všechno 19" a nebo deset let starý a chtěj za ně 6tis sad 

 offline 

 

#12 29.10.2017 20:42:32

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


PETARDAK:
Uvidim,snad to nebude tak hrozný.Když se něco bude srát,tak to sem napíšu,aby si ostatní daly pozor,ale letos toho už moc nenajedu a v zimě nejezdim,ale na jaře každopádně dostane záhul a1 

 offline 

 

#13 31.10.2017 06:34:06

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: zadní kolo na KTM


Tak tady jsem vznesl pár dotazů na to kolo přímo na firmu, tak čtěte koho to zajímá:
1) nemusíte se bát povolení šroubů na adapterech. Je to na Loctitu, a je to testovaný. Je pravda, že se nám stalo předloni že se adaptery různě lidem uvolnily až se třeba i nába zničila. Všem lidem, které nás kvůli tomu kontaktovali jsme náby v rámci reklamace vyměnili, jinými slovy nikdo by neměl tento problém už mít. Stalo se to kvůli prošlé expiraci amerického lepidla ThreeBond , na kterém byl napsán jen kod , ale ne datum. Proto jsme to nemohli tušit, ale až analýzou všeho proč se to děje jsme na to přišli. Od té doby používáme už jen Loctite a po stovkách prodaných kol můžeme prohlásit že tento problém byl vyřešen.  Pokud byste měl jakýkoli problém týkající se spoje nába-adaptery , prosím kontaktujte nás.
2) Tyto náby G2ProSeries  jsou generace 2, kde není potřeba adaptery sundavat když chcete nebo potřebujete ložiska vyměnit. Stačí sundat gufera, a pak ložiska přes středovou rozpěrku vyťukat. Na straně brzdy je vždy zajišťovací segrovka bránící pohybu ložiska, takže pozor, tu je potřeba nejdříve vyndat. Na přední nábě jsou ložiska 2, na zadní celkem 3, tj. na straně rozety 2 ložiska, na straně brzdy jedno. Ložiska jsou Taiwanské výroby  TPI   http://www.tpi.tw/   .   I když ložiska jsou poměrně kvalitní, takovou trochu slabostí náby G2ProSeries je to, že jak je universální s montovatelnýma adapterama, tak ložiska musí být umístěna blíže k sobě než u monolitických náb, což má za následek větší páku a tlak na ložiska. I na to ale máme v blízkém budoucnu řešení skrze kalená ložiska s dvojnásobnou životností. 
Největší výhodou našich kol G2ProSeries je to, že při změně značky motorky si kola můžete nechat a nemusíte je taky prodávat. Stačí si jen u nás za zvýhodněnou cenu koupit přední a zadní adapter set na jinou značku motorky.
Věřím, že vás moje odpověď uspokojila a hlavně že budete s kolem koupeným  od nás spokojen.
Díky,
S pozdravem
Tomáš

 offline 

 

#14 31.10.2017 07:39:16

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: zadní kolo na KTM


Bod 2, príma ta úprava přírub, že už se nemusí sundavat pro výměnu ložisek ano  o pár příspěvků zpět, jsem ti to radil smile 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů