Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Locus - navigácia pre Android

#21 12.01.2014 18:57:14

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: Locus - navigácia pre Android


V menu si daj viac a dolu Nástroje mapy je voľba Prekrývania mapy. Vyberieš druhú mapu a hotovo. Dosť je o Locuse popísané aj tu http://forum.mtbiker.sk/cyklotrasy-navi … 26887.html

 offline 

 

#22 05.10.2017 08:56:05

Re: Locus - navigácia pre Android


Chlapy ahojte!
Viem ze je to uz stara tema a zrejme sa odpovede ani nedockam, ale hovorim si coked!Neviete mi poradit, ako to spojazdnit nakolko sa mi to vobec nedari, resp. mam "vyixkovanu" mapu, ktoru som si zvolil, ostatne by som aj vedel dat do telefonu ale prave ta co ste pisali ako najvhodnejsiu na enduro mi neide sad

Vdaka!
Miso

 offline 

 

#23 05.10.2017 20:46:03

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Locus - navigácia pre Android


Zdar, Locus stále aktivne používam, takže snáď to vyriešime smile Skús lepšie popísať tvoj problem - kde máš vyixkovanu mapu? v Locuse? v MOBAC? Ono totiž MOBAC už nefunguje tak super ako kedysi, väčšina máp (žiaľ aj turistické mapy od Shocart) uz je spoplatnená a nedá sa voľne stiahnuť..


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#24 09.10.2017 09:12:22

Re: Locus - navigácia pre Android


kiwibibo napsal(a):

Zdar, Locus stále aktivne používam, takže snáď to vyriešime smile Skús lepšie popísať tvoj problem - kde máš vyixkovanu mapu? v Locuse? v MOBAC? Ono totiž MOBAC už nefunguje tak super ako kedysi, väčšina máp (žiaľ aj turistické mapy od Shocart) uz je spoplatnená a nedá sa voľne stiahnuť..

V prvom rade dakujem za ochotu pomoct mi! ano 
Neide mi natiahnut tu mapu co si pisal ze je na enduro najlepsia, mam ju vyixkovanu, asi preto ze je spoplatnena, ale s inou mapou som sa uz pohol a sa mi zda ze tiez su tam pekne nakreslene polne cesty a necesty smile, nejazdim sice enduro, ale jadim na stvorkolke a velakrat a aj naposledy sa mi stalo ze som sa musel vytrepat na cestu, ako nerobi mi to problem nakolko mam spz a vsetko v poriadku, ale radsej jazdim necestami, takze asi tak.Este k tej navi, je moznost, ze ta spominana mapa je spoplatnena?co taka sranda stoji?Locus-a som si kupil v google play, mapy asi na strankach vyrobcu?

Este raz vdaka za ochotu!
Miso

 offline 

 

#25 09.10.2017 19:38:24

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Locus - navigácia pre Android


Takže máš Locus Pro. Mapy sa dajú stiahnuť priamo cez aplikáciu Locus - dáš si voľbu Mapy, tam buď Online alebo Offline, nájdeš si mapu, ktorú chceš a pomocou Locoins (niečo ako kredit) si mapu kúpiš. Online mapa sa predpláca na časové obdobie - mesiac/rok. Offline mapu si kupuješ na furt.
Popis momentálne dostupných ofiko máp: http://www.locusmap.eu/maps/
Fórum kde nájdeš všetko smile : http://forum.locusmap.eu/index.php?board=28.0


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#26 11.10.2017 22:11:58

peetrs66
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 255
Založená vlákna
Místo: Jilemnice
Motorka: Beta rr390
Věk: 47 už ne
Tel: už ne
0 1

Re: Locus - navigácia pre Android


Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážnej lítá,
akorát teď byl o něco pomalejší

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů