Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zapsaná motárd kola v TP ?

#1 11.07.2008 18:47:55

chipp
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT600R SM
Věk: 22
0 0

zapsaná motárd kola v TP ?


čauky,
chtěl bych se zeptat jestli se ná legálně zapsat motárdové SM kola do techničáku...Jednalo by se o Yamahu TT 600 R . Dík za možné odpovědi..
čau chipp ou1

 offline 

 

#2 11.07.2008 19:32:02

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


nn, já sem ty liťáky ani nedokončil. Ale zapsat to jde a Chipp to vi. Je to jenom o známostech, nebo o tom kolik má kdo nervů na obíhání úřadů. Myslim že stači zajit s homologovanyma ráfkama na STK jestli mi to schválijou. Já to budu zjišťovat až budu mit penize na SM ráfky. Ale co sem se ptal známyho, tak mu mám řict rozměr ráfků a gum a že to pujde ano  cool  okok


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 11.07.2008 19:43:59

chipp
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT600R SM
Věk: 22
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


navrc nic neví ...  usch  .... až bude pan navrc online na ICQ tak ty ráfky vyřešíme 100% ... nebo to napisu sem co mam v planu...mozna to bude blbost....ale stejna kto napisu a za zkouski nic nedam.... kdyz  by mi nekdo poslal oskenovany velekj TP a ja ybch s tim zasel na technickou  ukazal jim ten TP a poptal se jestli je mozne na toto moto ( což v našem případě je TT-R) jdou postavit origo motard ráfky..a on by mi rekl treba ze potrebuje znat typ a rozmery rafku nebo ze podle technicaku to staci schválit atd.... ale za zkousku to stojí ne..?  cool

 offline 

 

#4 11.07.2008 19:56:30

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


Ty chceš jako abych ti poslal kopiu myho TP, jo?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 11.07.2008 20:15:18

chipp
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT600R SM
Věk: 22
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


yes boy  oko1

 offline 

 

#6 14.07.2008 14:09:41

chipp
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT600R SM
Věk: 22
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


tak dnes jsem byl na technické (s navrcem sme to řešili už po ICQ) řekli mi tam, že abych kola měl legálně v TP napsané tak musim do prahy napsat do Yamahy a tam mi potvrdej jestli ty SM kola (17´´ ) jsou schválené pro TT-R  a pak bych akorat s tim papírem od nich zašel na registr vozidel a tam by mi to napsali do TP a na STK by nemohli říct už nic pokud by bylai napsané v TP. A samozřejmě pro provoz by se mohli použít jak ty SM kola tak i enduro kola...  ano2  takže asi tak to je u nás v ČR

 offline 

 

#7 09.10.2017 20:24:28

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


spacy:

Záleží na tom kdo ti vydal velký TP. Jestli nějaký úřad tak by ti to mohli zapsat na úřadě podle ZTP čísla ve velkém TP. Jestliže ti vydal TP dovozce tak to musíš řešit sním aby ti poslal písemně, že tam můžou být jiná kola.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/538_scan0003.jpg


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#8 09.10.2017 23:15:23

driftak
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 501
Založená vlákna
Motorka: XR650R FE 501
3 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


spacy:

Honda je velice vstřícná. Zavolej sem http://www.honda.cz/motorcycles/useful- … ct-us.html dál tě navedou. Řeší to pán na technickym oddělení, zavoláš co potřebuješ, on ti řekne co po tobě bude chtít a zbytek se řeší po emailu bude chtít konkrétní VIN atd.. Výsledkem je potvrzení se kterým jen zajdeš na úřad. Většinou chtějí jen 1000 korun.

 offline 

 

#9 05.08.2020 21:36:41

ADTTR
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: Vysoké Mýto
Motorka: Yamaha TT600r
Věk: 38
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


Ahoj, povedlo se to někomu,  taky bych potřeboval  na TT600r zapsat 17" kola

 offline 

 

#10 06.08.2020 08:10:37

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


ADTTR:

Hoj, právě na tom taky pracuju. Potřebuješ prohlášení od zástupce výrobce (ideálně by to měl být zástupce ze seznamu ministerstva dopravy) a pak se to liší úřad od úřadu. Můžou chtít ověření motocyklu na TK s novýma kolama. A pak tuším za 50,- ti to zapíšou. Já jsem volil postup: obvolat úřady, zjistit nejrozumnější přístup a podle toho se zařídit. Jinak na FB jeden týpek ze skupiny Supermoto CZ/SK nabízí za prachy zapsání kol, prej mu stačí zaslat velký TP. Kdyžtak napiš sz a dám ti kontakt.

 offline 

 

#11 06.08.2020 12:06:02

ADTTR
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: Vysoké Mýto
Motorka: Yamaha TT600r
Věk: 38
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


zdenda.jircik:

Uz jsem nekde cetl, ze yamaha to potvrzeni nevydava  sad ,bylo by to pak moc jednoduchy.
Na jaky motorce to resis ty?
Na toho typka z fb kontakt mam ,ale chce 5tis za zapsani,tak pokud je levnejsi varianta sel bych tou  smile 

Jak jdes na to teda ty? kdyztak SZ

Dik

 offline 

 

#12 08.08.2020 11:13:09

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


ADTTR:

Já ten papír od KTM mám, tam se to dalo ještě sehnat. Nevim, jak to je s Yamahou. To bude ten stejnej týpek hele. Jiná cesta asi moc neni. Ještě jsou nějaký firmy, co se zabývaj zapsáním kol na auta, možná by to taky uměli. Tak se ceny pohybujou kolem 3000. Ale to vim jen z doslechu.

 offline 

 

#13 12.08.2020 22:15:57

ADTTR
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: Vysoké Mýto
Motorka: Yamaha TT600r
Věk: 38
0 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


zdenda.jircik:

3tis už je v pohodě, to bych dal hned,kdyby nekdo umel tak SZ , dík

 offline 

 

#14 13.08.2020 11:35:45

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: zapsaná motárd kola v TP ?


ADTTR:

řešil jsem se zástupcem Yamaha Německo alternativní rozměry pneu na XT a neuspěl jsem.. (viz níže), tak pochybuju, že půjde legálně zapsat jiná kola..

"Attached you get the data sheet for the XT600 type 2KF but we haven’t approved tires in metric dimensions"


na druhou stranu Y Deutschland za vystavení protokolu nechtěla nic, kdežto v CZ 2500kč/položka nebo 4000kč celý opis (DEKRA/Yamaha CZ) inu na službu zákazníkovi se nekoukají všude stejně  vyk! 


zeptej se Bidláku (BaB motocentrum ve VM) jak a jestli to jde (předpokládám, že z minulých dob kdy vozili motky budou mít informace)

Editoval Slow (13.08.2020 11:37:36)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů