Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Mousse s vloženou duší

#21 10.09.2017 19:34:34

Re: Mousse s vloženou duší


Tristan napsal(a):

novej napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Rajko:

Tubliss je super  ano, jen me stve ze nejde jet gumy se zelenym pruhem. Proto jsem vzal to mefo.

ale jde, nejdřív jsem teda dal 4 knoty a pak když začal utíkat vzduch od potrhanejch špuntů tak jsem nalil antipich a od tý doby bez problému

A tohle znamena jako ze to jde a funguje? To ses po te hodinove operaci co jsi zdrzoval celou partu jako zacal vznaset a uz jsi to neriznul a jezdis tuhle kombinaci do dnes?

I tebe musím zklamat, ne tu sracku do lesa nevozim takže jsem jen dal knot. Takže 5.minut?

 offline 

 

#22 10.09.2017 19:52:43

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: Mousse s vloženou duší


novej napsal(a):

Tristan napsal(a):

novej napsal(a):

ale jde, nejdřív jsem teda dal 4 knoty a pak když začal utíkat vzduch od potrhanejch špuntů tak jsem nalil antipich a od tý doby bez problému

A tohle znamena jako ze to jde a funguje? To ses po te hodinove operaci co jsi zdrzoval celou partu jako zacal vznaset a uz jsi to neriznul a jezdis tuhle kombinaci do dnes?

I tebe musím zklamat, ne tu sracku do lesa nevozim takže jsem jen dal knot. Takže 5.minut?

Ty jsi taky sajba a11 
jezdim tubliss 4 roky a co se ti kolegove snazi rict, je ze pokud riznes gumu z boku nebo jak ja minule na hrane spalku, nejde to zaknotovat. Ale snad se casem dopracujes ke stejne zkusenosti. Ja ji mam, ale zatim tubliss jezdim stale....

Editoval motohellrider (10.09.2017 19:53:37)

 offline 

 

#23 10.09.2017 20:07:02

Re: Mousse s vloženou duší


motohellrider napsal(a):

novej napsal(a):

Tristan napsal(a):


A tohle znamena jako ze to jde a funguje? To ses po te hodinove operaci co jsi zdrzoval celou partu jako zacal vznaset a uz jsi to neriznul a jezdis tuhle kombinaci do dnes?

I tebe musím zklamat, ne tu sracku do lesa nevozim takže jsem jen dal knot. Takže 5.minut?

Ty jsi taky sajba a11 
jezdim tubliss 4 roky a co se ti kolegove snazi rict, je ze pokud riznes gumu z boku nebo jak ja minule na hrane spalku, nejde to zaknotovat. Ale snad se casem dopracujes ke stejne zkusenosti. Ja ji mam, ale zatim tubliss jezdim stale....

Já  se jen původně podělil se svou zkušenosti. Jenže tady se ti vždy otočí proti tobě

 offline 

 

#24 10.09.2017 20:41:06

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Mousse s vloženou duší


novej napsal(a):

Jarynn napsal(a):

novej:

Hodne stesti. Jedem nebo jeli jsme tubliss na 2 moto cca 200 mth na kazde. Vim naprosto presne co od toho muzu zadat a zelena guma to neni. To co pises je fajn,ale rika.to jen to ze jsi na tom moc nenajel a ze te jeste.nejake prihody cekaji  a1 

To se mi ty profesore stalo při první gume. Od ty doby leju tu sracku vždy při obutí nový (už šestá zelená 754) a od ty doby bez defektu. Ale Ano určitě jsi největší střelec a já jezdím jen do hospody. Tak asi proto mi to drží že?

Hele zbytecme ti praska zilka,klidne si to vylij betonem.Byl jsem taky takovy chytry jak ty kdyz tu kluci psali ze problém tublissu maji v proriznuti gumy u patky.  Taky jsem tvrdil ze u me no problemo.  A pak sup a 2gumy za den,pak dalsi... Vermi nezalepis to a antipich ti neni k nicemu. Třeba to nekomu pomuze usetrit penizky za znicene gumy,ja jsem si tim prosela.ne.uplne lacino.  O tom co kdo jezdi tady nebyla vubec rec,ja osobne se povazuju za slabsi kus ale ty budes patrne strelec  ano uz jen tva volba zelene 754 mi lecos napovida,na tebe nemam,musis byt hrozny davac  ano 
E: to ze jsem si myslel drive to samo co ty se ru da dohledat,tak se muzes.mrknout.

Editoval Jarynn (10.09.2017 20:42:29)

 offline 

 

#25 05.10.2017 21:46:20

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Mousse s vloženou duší


mkrata:

Ja mam najeto necelych 30mth a zatim bez poskozeni,nejak extra to nemekne  ano 

 offline 

 

#26 05.10.2017 22:16:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Mousse s vloženou duší


Jaký máte obuty gumy? Červený 754? Zajímalo by mě to na zelený a dá se to ufouknout aby to bylo podobný tlaku 0,4 a rozplacne se to jako tublis na tomhle tlaku? Tubliss už mi pije krev 3x jsem se vracel po prázdný teď mám na druhým kole golden tyre g-mousse ten mi přijde podobnej požadovanýmu tlaku i na červený jen se tolik nerozplacne ale dost pochybuju o trvanlivosti uvidíme až sjedu gumu jak na tom bude  hmm 

 offline 

 

#27 27.10.2020 12:52:01

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Mousse s vloženou duší


Trošku to tady rozehřeju.
Po nějakym pátku ježdění už mám mousse na sračku. Jak je to měkký, už to roztrhalo gumu po boku, takže bude čas ho vyměnit. Jsem ale držgrešle a nechce se mi ho jen tak vyhodit.Vypadá pořád hezky,jen je to už měkota...
Dá se do klasickýho mousse říznout drážka a nacpat tam duši, nebo ho ještě nějak "zachránit"?

Jinak už přemejšlim taky o tublissu , ale pořád mi tam nevychází ta výhoda že dojedu vždycky i s gumou na sračku. Netaham pumpičku, knoty, atd. Rád jezdim ten největší bordel, šutry, klacky, křoví,tak se mi nechce pořád lepit a foukat.


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#28 28.10.2020 11:24:15

Rajko
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 117
Založená vlákna
Motorka: XR 400R
Věk: dostatečný
Tel: mám
0 0

Re: Mousse s vloženou duší


Carel:
Jestli zvažuješ Tubliss, tak se budeš muset naučit vozit určitě tu pumpičku (stačí bohatě na kolo) a knoty, jinak je to jen třetinový přínos.
Dojíždět na prázdném plášti se samozřejmě dá, ale hlavně zadní plášť, tak dodrbeš (uvnitř), že ho potom budeš muset vyměnit. A pokud jako můj otec nebudeš mít v plášti nějaké mazadlo, tak to může prošoupat i ten červenej "plášť" Tublissu.
Jo a ještě jeden neduh jsem za ty leta vypozoroval, když nutně musím po silnici, tak strašně hází přední kolo, nevím jestli by pomohlo vyvážení, protože zatím jsem byl vždycky línej to řešit.
Ale i tak nedám na Tubliss dopustit, protože na to moje toulání s minimem nářadí a jen nejnutnějšími krámy, je to zatím asi nejschůdnější řešení.

 offline 

 

#29 28.10.2020 15:45:19

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Mousse s vloženou duší


Carel napsal(a):

Trošku to tady rozehřeju.
Po nějakym pátku ježdění už mám mousse na sračku. Jak je to měkký, už to roztrhalo gumu po boku, takže bude čas ho vyměnit. Jsem ale držgrešle a nechce se mi ho jen tak vyhodit.Vypadá pořád hezky,jen je to už měkota...
Dá se do klasickýho mousse říznout drážka a nacpat tam duši, nebo ho ještě nějak "zachránit"?

Jinak už přemejšlim taky o tublissu , ale pořád mi tam nevychází ta výhoda že dojedu vždycky i s gumou na sračku. Netaham pumpičku, knoty, atd. Rád jezdim ten největší bordel, šutry, klacky, křoví,tak se mi nechce pořád lepit a foukat.

Já jsem měl u vymačkanýho mousse spíš problém, že nedržela patka na ráfku. Ale s tou vloženou duší by to člověče nebyl špatný nápad, dát tam nějakou cyklo 18. Za pokus by to stálo.

 offline 

 

#30 28.10.2020 16:03:01

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Mousse s vloženou duší


chalka:

Já už to mám právě tak rozválený že mi ráfek asi jezdí nad patkou, po boku a rozřezalo to tu gumu z boku. Možná i občas seskočila, ale nějak jsem si toho nevšiml.
Premejšlim spíš čím do toho říznout. Jestli to půjde planžeťákem, nebo nějakou pájkou. Aby ta duše z mousse nevylejzala. Až mi sundaj dlahu tak to zuju a zkusim. Už na něm stejně nic moc nezkurvim.
Ale mam dilema co místo něj  hmm 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#31 28.10.2020 19:42:39

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Mousse s vloženou duší


Carel:

Vem tublis a do něho si dej ten rozřízlej mouse. Pak dojedeš vždy smile Tublis je pro mě plus, místo pák na sundávání pneu vozím knoty. Pumpičku sem vozil vždycky. Oprava pokud není mega velká díra je otázka pár minut.


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#32 29.10.2020 08:23:05

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Mousse s vloženou duší


Carel: Hale, jasný, že nejsou prachy na vyhazování... Ale má cenu dělat takového kočkopsa? Tolik času a práce pro nejistý výsledek? Není lepší koupit buď nový mousse nebo ten tubliss?
Mimochodem, dostal jsem tip na tubliss, namazat střed pneu vazelínou na mousse nebo nalít Slime (který zacelí automaticky menší díry). Pak se při dojezdu nezničí ta vnitřní duše.

 offline 

 

#33 29.10.2020 09:54:10

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Mousse s vloženou duší


JirkaR:

Tak určitě je to jednodušší, koupit novou věc a tu starou zahodit  wink
Ono to tak i nejspíš dopadne. Jen mě prostě zajímá, jestli se s tím nedá ještě něco vymyslet, pohrát si s tím ve volný chvíly. Stejně už je brzo tma  a1


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#34 29.10.2020 10:12:56

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Mousse s vloženou duší


Tubliss zde jezdíme tři a po více než roce nikdo žádný defekt.  Dobré porovnání vlastností napsal Janek ve vlákně o tublissu.. má to své výhody i nevýhody.. Pro naše použití super.
Jak už je pneu dýl nazuté tak začne tubliss ucházet.. pomuže pneu srazit, nastříkat vodou a znovu natlačit na patky a zas drží. Ale i tak doporučuju s nákupen tublissu pořídit kompresor, před jízdou "jednou týdně"  dofokuju téměř vždy.

 offline 

 

#35 29.10.2020 10:44:43

Re: Mousse s vloženou duší


Toman napsal(a):

Tubliss zde jezdíme tři a po více než roce nikdo žádný defekt.  Dobré porovnání vlastností napsal Janek ve vlákně o tublissu.. má to své výhody i nevýhody.. Pro naše použití super.
Jak už je pneu dýl nazuté tak začne tubliss ucházet.. pomuže pneu srazit, nastříkat vodou a znovu natlačit na patky a zas drží. Ale i tak doporučuju s nákupen tublissu pořídit kompresor, před jízdou "jednou týdně"  dofokuju téměř vždy.

Přesně takhle mě fungoval Tubliss taky a proto jsme přešel na mousse..

Tom

 offline 

 

#36 29.10.2020 11:53:57

Re: Mousse s vloženou duší


Carel: Co zkusit upravit např. pilový plátek nabroušením ostří a ohnutím do požadovanýho "U" nebo "O" tvaru, dát ho do rukojeti, nahřát PB hořákem a zkusit vyříznout vnitřek "jednou velkou šponou". Takový nástroj by šel udělat i s "dorazem, aby byla vyřízlá část rovnoměrná ...
Myslím, že základ pro úspěch je žhavý nástroj.
???

Editoval Janek (29.10.2020 11:55:09)

 offline 

 

#37 29.10.2020 12:25:42

JirkaR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 353
Založená vlákna
Tel: mobilní
2 0

Re: Mousse s vloženou duší


TomR1: tak jsem zvědavý, mám to obuté cca 2 týdny a tlak neutekl ani o kousek.

 offline 

 

#38 29.10.2020 12:42:32

Re: Mousse s vloženou duší


Minimalne to stoji za odzkouseni a jestli se mu do toho chce tak ho neodrazujte. Lepsi nez sedet v hospode a klopit jedno  beer  za druhyn. Bude delat co ho bavi a pokud bude vysledek pouzitelny tak se toho chytne i nekdo dalsi, vychyta zase nejaky mouchy, protoze vic hlav vic vi. Nebo to skonci jako blbost, ale to se nedozvime dokud to nekdo nezkusi.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů