Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017

#141 25.09.2017 20:31:06

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy:

ty jezdíš hobíky?

 offline 

 

#142 25.09.2017 20:35:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


chalka:


na jistotu  a1  gp 

 offline 

 

#143 25.09.2017 20:40:41

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


chalka:

Na CC nemám v licencich co dělat jezdím závody první sezónu a na motorce čtvrtou navíc licence jezdí málo lidí a ty mi stejně ujedou takže tam se moc závodit nenaučím  lol

Edit:teď už vlastně pátou

Editoval roxteedy (25.09.2017 20:59:50)

 offline 

 

#144 25.09.2017 20:42:31

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC napsal(a):

chalka:


na jistotu  a1  gp 

Aspoň mám koule na to si přiznat kam zatim patřím  wink 

 offline 

 

#145 25.09.2017 20:45:29

hansr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: východ
Motorka: 300
Věk: 10,7 let
Web
0 2

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Na co jezdit licenci.. Max až by byl třeba sponzor usch prachy za umístění jinak to nedává smysl..

 offline 

 

#146 25.09.2017 21:27:29

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

chalka:


na jistotu  a1  gp 

Aspoň mám koule na to si přiznat kam zatim patřím  wink 

na to musí být koule ? jestli chceš závodit, tak můžeš patřit kde chceš, jenom tě bude zajímat maximálně věk nebo kubatura, podle typu závodu

hansr:

já licenci beru na to, že i když vás je na startu 15, tak většinou jste všichni výkonnostně kolem sebe, takže šance si kvalitně zazávodit, než stát na startu s klukama, kteří si to jdou poprvé zkusit

 offline 

 

#147 25.09.2017 21:40:58

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC:

V licencich jelo 7 lidí v hobby 36 tohle bylo moje 4 CC v životě na prvním na jaře jsem dostal 2 kola a byl jsem 36 pak 17, 9 a teď 3 myslím že tohle je systém jak se něco naučit a někam se posunout v ringu taky nevlezes 4 zápas  ke Klickovi. Jestli myslíš že to tak není můžeš se předvést příští sezónu jak ti to v licencich půjde a jak se zlepšuješ máš stejný možnosti jako kdokoliv jinej  wink

Edit: a další věc je ze to v Cams pouštějí s veteranama a dvojicema a nikdo neví kdo je kdo takže všichni zavodej se vsema a to je podle mě lepší na naučení než dostat každý tři kola kolo od Balase a skončit 8 z 8mi v licencich   lol 

Editoval roxteedy (25.09.2017 21:51:40)

 offline 

 

#148 25.09.2017 21:53:15

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy:

licenci na moto mám a jezdím, licenci na box nemám, pošli odkaz a nechám udělat  a23 
už to téma dostáváme jinam...

 offline 

 

#149 25.09.2017 22:11:45

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC:

A jak jsi v těch licencich letos zajel? A z kolika lidí? Já jdu s kůží na trh od ty doby co se to tu zhadalo o závodění a já kvůli tomu začal závodit a podeprel svoje tvrzení činy  se kolem toho taky motas tak se pochlub docela by mě to zajímalo nikdy neopomenes si prisadit tak si prisaď i teď  wink 

 offline 

 

#150 25.09.2017 22:28:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy:

hele, opět nevidím nic hrdinského na tom jít s "kůži na trh" na mě to dojem fakt nedělá :/ nezávodím proto, abych okolí ukázal...
regulérně chceš měřit péra   :ou2:  

ve zkratce letos umístění:

2,2,5,5,2,2  tučně jsou licence závody


Edit: a další věc je ze to v Cams pouštějí s veteranama a dvojicema a nikdo neví kdo je kdo takže všichni zavodej se vsema a to je podle mě lepší na naučení než dostat každý tři kola kolo od Balase a skončit 8 z 8mi v licencich

teď jsem si všimnul co píšeš, tohle je vložený závod, který nespadá pod CAMS, jede se vždycky o pohár pořadelského města, kdo jede CAMS má číslo a barvu a víš hned jestli jede proti tobě nebo ne...a Baláš jede MČR

 offline 

 

#151 25.09.2017 22:48:18

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC:

Žádný pero si nemerim ale když jsme se tu hádali o závodění bylo to špatně že nemám nic psát když  nezavodime a nerozumíme tomu,  teď je špatně že zavodime koukám že jezdíš cams veterány účast +- 7 lidí v kategorii takže na jistotu  gp   v hobby fakt z cams nikdo nejede je to jak píšeš ty o pohár poradatelskeho města a startujou společně všichni hobby a nikdo neví kdo je kdo a maže se to mezi sebou dvojice s jednotlivcema a do toho veteráni pro mě to je v CC zatím kategorie kde si nejvíc zazavodim nehledě na výsledek

Edit: proč nejedeš MCR když si je v poháru takhle vodíš??

Editoval roxteedy (25.09.2017 23:05:25)

 offline 

 

#152 25.09.2017 23:11:00

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy:

nebuť domýšlivý a nauč se rozumně diskutovat, tvoje minulé hádky s klukama se mě, až tak netýkají, vůbec nepíšu o tom, jestli je něco špatně nebo ne
já jsem rozhodně rád, že se tady něco kolem závodění děje a že tady můžu číst i něco jiného než, že 754 je super
je tady plno kluků, co jezdí moc dobře a bohužel tady nic nepíšou...


to že závodím v počtu +-15 lidí v licenc. kategorii (7 jsem nikdy nezažil ou2 ) beru jako plus, koŕ když půlka jede rozdíly 10 sekund

(mimochodem, jezdím v lajně s klukama co ti na kolo v Úpici dávali 2 minuty gp wink  )

 a1 

https://media4.giphy.com/media/l378biaZNdcbpqmAg/giphy.gif

Editoval Strejda-GC (25.09.2017 23:22:35)

 offline 

 

#153 26.09.2017 08:22:49

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC

nebuť domýšlivý a nauč se rozumně diskutovat:

tak ty reješ a čekáš že já budu rozumně diskutovat?  lol 



já jsem rozhodně rád, že se tady něco kolem závodění děje a že tady můžu číst i něco jiného než, že 754 je super
je tady plno kluků, co jezdí moc dobře a bohužel tady nic nepíšou...

nic sem nepíšou protože jakmile sem něco napíšeš hned jsi mistr světa amoleta a snažej se tě tady ztrhat lidi který závodí hlavně na klávesnici, evidentně jezdíš po závodech tak piš co a jak myslím že dost lidí je za to rádo když vědí dopředu co kde čekat

to že závodím v počtu +-15 lidí v licenc. kategorii (7 jsem nikdy nezažil ou2 ) beru jako plus, koŕ když půlka jede rozdíly 10 sekund:

tady musím použít tvoje oblíbené sereš si do huby protože na tvojí domácí půdě vás jelo 8 což je podle mě blíž k +-7 než k +-15 dál se mi nic hledat nechce

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4496_cams_ostrava.jpg




mimochodem, jezdím v lajně s klukama co ti na kolo v Úpici dávali 2 minuty:

tohle taky není moc relevantní protože pohár se jel prakticky za sucha a my za deště a navíc nám zkrátili trať takže porovnáváš neporovnatelné ale jak už jsem psal v hobíkách si na CC zatím zazávodím dostatečně a do licencí nepatřím zato ty jezdíš pravidelně bednu není čas uvažovat o to posunout se dál?

Editoval roxteedy (26.09.2017 08:23:23)

 offline 

 

#154 26.09.2017 10:03:56

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy:

Když máš projevy samolibosti, tak se nediv, že na tebe lidi reagují...
Pro mě je to sport, já v tom nepotřebuji něco hledat nebo dokazovat, posouvat a podobné motivační blbosti  nee1 

 offline 

 

#155 26.09.2017 10:58:34

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC napsal(a):

roxteedy:

Když máš projevy samolibosti, tak se nediv, že na tebe lidi reagují...
Pro mě je to sport, já v tom nepotřebuji něco hledat nebo dokazovat, posouvat a podobné motivační blbosti  nee1 

to ale popírá samu podstatu sportu co jsi napsal podle mě je sport o tom soutěžení kdo výš, dál rychleji atd. nebo aspoň v tom překonávat sám sebe (v druhém případě můžeš ale mlčet a šoupat nohama když se baví někdo o závodění protože nemáš porovnání) pokud by to tak nebylo nevidím smysl toho něco dělat a k tomu myslím patří hecování a následné férové poměření sil i jinde než na fóru aby se ukázalo kdo plácá a kdo ne...

A ano píšu občas naschvál samolibě ale všimni si že většinou je to reakce na místní "když to dělá někdo jinak než já vysírky" stačí mít jinej názor a už to jede ale skutek v 90% případů utekl  wink 

Jak už jsem tady několikrát psal mysli si o mě co chceš já všechno co jsem tady o ježdění napsal jsem podepřel tím že jsem to i udělal narozdíl od mnohých a ano jsem na to pyšnej a dobře se mi spí  ano  smile 

 offline 

 

#156 26.09.2017 11:34:32

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


sirr:

Mirďo, ale já jsem kategorie Veteran, tohle jsou kluci pod 40 big_smile kdybych jel kategorii Hobby Veterán, tak si ještě o jedno místo polepším a budu druhý big_smile a za druhé, oba Hanáčkové co jeli závod "hobby" jsou MČR, díky za tvůj zájem  gp 

Editoval Strejda-GC (26.09.2017 12:02:07)

 offline 

 

#157 26.09.2017 12:47:00

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


sirr:

ano, tak to je, protože třeba sám Roxi píše, že být v licenci nemá zatím cenu... tongue 

namátkově se dívám třeba na ES v Pálkovocích - kdybych jel hobíky vet, tak jsem v sobotu v pohodě 1 se slušným náskokem, o neděli ani nemluvím big_smile
takhle jsem si fajn zazávodil v licenci oba dny s klukama podobné výkonnosti, kdy se jelo na těsno gp 


povykládej zkušenosti, jak to máte v MX vy ?

 offline 

 

#158 26.09.2017 13:44:59

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Strejda-GC:

hele v tom hobby startuje většinou kolem 60 lidí + dvojice a veteráni takže dohromady je na trati 100+ motorek a to mi fakt přijde nejlepší způsob jak začít závodit, naučit se jezdit mezi lidma, neposrat se v první zatáčce po startu atd. je tam podstatně větší šance že si najdeš soupeře na podobný úrovni a střelce si tam najdeš taky třeba v Liberci vyhrál Martin Malát... neber to osobně ale ten pohár je podle mě taková kategorie k ničemu jen zaplatíš za licenci a když objedeš všechny závody možná dáš i bednu celkově aniž by jsi nějak zářil... je mi  jedno jestli závodím o 30 místo nebo o první ale když dojedu před tím s kým jsem závodil tak jsem pro sebe vyhrál  ano 

 offline 

 

#159 26.09.2017 14:08:57

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


roxteedy napsal(a):

Strejda-GC:

hele v tom hobby startuje většinou kolem 60 lidí + dvojice a veteráni takže dohromady je na trati 100+ motorek a to mi fakt přijde nejlepší způsob jak začít závodit, naučit se jezdit mezi lidma, neposrat se v první zatáčce po startu atd. je tam podstatně větší šance že si najdeš soupeře na podobný úrovni a střelce si tam najdeš taky třeba v Liberci vyhrál Martin Malát... neber to osobně ale ten pohár je podle mě taková kategorie k ničemu jen zaplatíš za licenci a když objedeš všechny závody možná dáš i bednu celkově aniž by jsi nějak zářil... je mi  jedno jestli závodím o 30 místo nebo o první ale když dojedu před tím s kým jsem závodil tak jsem pro sebe vyhrál  ano 

Roxteedy jedeme s klukem taky CAMS licence, ale jen proto, že můžeme (když se nám chce) závodit dva dny. Vložený závod pro hobíky je většinou pouze v sobotu. Tady je mladej na fotce z neděle, nejeli poháristi jen za sucha wink
Ohledně konečných výsledků za celou sezonu si myslím to samé, co Ty.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/306_dsc_2421.jpg


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#160 26.09.2017 14:18:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017


Klasika:
jako hobby si můžeš na neděli koupit jednodenní licenci a jedeš taky ten systém je na hlavu postavenej  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů