Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM exc 300 STK

#1 21.09.2017 21:56:28

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

KTM exc 300 STK


Zdarec.
Nikde nemuzu dohledat, jak je to ma STK s blinkrama, atd..
Nasel jsem jen stare diskuze. V TP mam uvedeny smesny vykon necelych 7kw. Prej je na to vyjimka a staci jen predni, zadni svetlo a spz. Nemate nekdo info? Diky


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#2 21.09.2017 22:16:30

tadeo22
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 163
Založená vlákna
Motorka: Ktm xc 300
Věk: 20
0 1

Re: KTM exc 300 STK


Dost záleží na koho narazíš, idkyž v dnešní době i ten "hodnej" musí být zlej, protože se vše fotí. Blinkry potřebuješ všechny, zrcátka, světlo jak zadní tak i přední, vše by mělo mít homologaci a když chytneš zmrda tak tě bude jebat klidně i zato, že nemáš kryt řetězu, špatnej sklon a umístění spz (pokud jí máš na tom normálnim podblatníkem) zástěrky... je toho ranec. Pokud chytneš někoho kdo ti to nebude chtít dát, tak ti to nedá, dělat technickou na ostrý je smrt. Hodně zdaru  ano 

E. to že máš v tp 7kw nikoho na technický zajímat nebude. 7kw má zavřená, kvůli emisím a delší záruce, pokud se nepletu.

Editoval tadeo22 (21.09.2017 22:17:46)

 offline 

 

#3 22.09.2017 07:26:58

Bert
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 90
Založená vlákna
Místo: Královéhradecky
Motorka: exc 250
Věk: 19
0 0

Re: KTM exc 300 STK


Tak tak.. zmrdi ještě chtěj brzdový spinace na přední pačce i na zadní nožní. Houkačku, odrazku u zadního světla, obě zrcátka.. atd :-D mám to vše teďka zapsány ve vážných závadách takže radost to bude opravovat..

 offline 

 

#4 22.09.2017 07:29:47

Bert
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 90
Založená vlákna
Místo: Královéhradecky
Motorka: exc 250
Věk: 19
0 0

Re: KTM exc 300 STK


A kuličky na páčkách !

 offline 

 

#5 22.09.2017 07:37:48

Bert
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 90
Založená vlákna
Místo: Královéhradecky
Motorka: exc 250
Věk: 19
0 0

Re: KTM exc 300 STK


A hlavně bacha když je někde nějakej zádrhel technici pak začnou vymrzovat. Mě nešlo přečíst VIN a teďka na evidenčce začal kde to má zrcátka.. nakonec to pak rozluštil na fotkách jak to fotěj na mobily.

 offline 

 

#6 22.09.2017 07:45:07

MaxTTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 Racing
Věk: 35
2 1

Re: KTM exc 300 STK


homologace pneu  a2 

 offline 

 

#7 22.09.2017 09:14:51

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: KTM exc 300 STK


Zmrdi ?  ne  ne Co to tady plácáte kua. Udělěj to jak to má být a máš klid(pak si to zas sundej). Pokud budu muset něco vyfotit jako důkaz tak si nebudu komplikovat život a budu to vyžadovat . To že ti něco pustí je jen jeho dobrá vůle a zároveň riziko.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#8 22.09.2017 09:19:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM exc 300 STK


Fireman:

mrkni, kolik má roků - v 19 je pro kluky každý zmrd a nebo chcanka big_smile

 offline 

 

#9 22.09.2017 10:47:39

Bert
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 90
Založená vlákna
Místo: Královéhradecky
Motorka: exc 250
Věk: 19
0 0

Re: KTM exc 300 STK


big_smile hele můj technik byl zmrd..  ještě mi napsal že mám špatnej rozměr gum protože se nepodíval do dalších záznamu že tam mám povoleny ještě další rozmery.. já si toho všimnul až dýl.. jo a ještě jsem tam byl se značkou zpátky protože mi nevylepil nálepku na 30 dní

 offline 

 

#10 22.09.2017 10:49:24

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: KTM exc 300 STK


A SPZ musi byt osvetlena. Cili nejlepe koupit origo podblatnik s kompletnim prislusenstvim. Odrazka, osvetleni spz. Prosel jsem si tim pred mesicem, a na stk nemeli jedinny problem.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#11 22.09.2017 10:54:44

MildaXL
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: Honda XL500R, KTM EXC 250
Věk: 26
0 0

Re: KTM exc 300 STK


Já jsem byl se dvouma EXC, štítek na krku řízení, obě zrcátka, origo výfuk, světla, blinkry, brzdové světla přední i zadní, odrazka pod spz, klakson - to všechno muselo být. Pak se zeptal jestli to brzdí to je asi vše  smile . Na drapáky se ani nedívali..

 offline 

 

#12 23.09.2017 14:36:47

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: KTM exc 300 STK


Prave na STK uz v minulosti byla. Ve velkem TP je psano primo z Sette, ze je schvalena pro provoz na pozemnich komunikacich. Mam jen predni a zadni svetlo, noc vic. S takovou se na STK vyseru uplne ano 


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#13 23.09.2017 21:58:11

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: KTM exc 300 STK


stan henkl: Tak Tys me pobavil kamo  ano  ano  big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#14 25.09.2017 15:27:38

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: KTM exc 300 STK


technici jsou většinou v poho,..šmejdi jsou ti co tyhle nový zákony vymýšleli,...zase se banda hlupáků dozvěděla že něco "funguje" ve světě,..tak to obšlahli v nejpřísnější formě,.....je všeobecně známo že to funguje furt stejně, akorád napomohli opět úplatnému systému který funguje beze změny...používají se fotky z jiných aut/motorek, zákon opět nic nevyřešil akorád přidělává obyčejným lidem starosti,...byl jsem svědkem jak borce přede mnou v řadě na STK se starým Gasem fotí přední blikry které šikovně držel rukou vedle masky,..origo lauf byl vedle motorky, pač na moto bylo roura jako prase, no komedie největší,..a tebe pak jak malého kluka budou jebat za to že nemáš na zrcátku, odrazce éčko,..kolega co má velkou Yamahu venture mě povykládal zajímavý příběh,..ano přiznám je to trošku unikátní případ,... má všechno v pořádku ale moto je starších ročníků, díly má origo z Japonska ale nejsou tam jaksi éčka a nějaké samo domo vychytávky, které jsou údajně nebezpečné,...např přídavný držák brašen,... a "vychytávky" jako různé led podsvícení a kopa podobných kravin,....a dělali mu velké problémy,...bohužel je trošku rapl tak všechny poslal do prdele a pak už se sním vůbec nebavili :-) (tomu se říká morální výhra lol ), tak na kontrolní prohlídku už jel radši známý co položil něco na dřevo a už byl klid,.....já nedávno dělal na civilním WRku,..vše v pořádku,...teda až na chybějící osvětlení SPZ ale toho si nevšiml,..pak na mě vybalil že kde máte lékárničku a nějaké náhradní žárovky,... a13 jak se říká kdo chce psa bíti hůl si vždy najde,.. no musel jsem přispět klukům něco na  a32  beer jinak bych jel asik s 30denní technickou,... no sám sem zvědav jak dopadne moje další technická na EXC,..aktuální STK bylo vyřešeno před koupi,..ale k moto nebyl homo příbal tak uvidím co bude pak levnější cesta,...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů