Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nabíječka baterií - Lidl

#181 14.09.2017 22:07:19

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Slow napsal(a):

Joraell napsal(a):

kick-start:

Ten razovej utahovak moc nedoporucuju je to slabcak. Mě se teda vůbec neosvedčil.

jj, chce to připlatit, já mám tenhle a taky by to chtělo silnější
https://www.nako.cz/4108-metabo-dssw-36 … 11850.html

u tohodle bych uvažoval jestli jo či ne

https://www.nako.cz/10537-extol-premium … 65014.html

jakou hadici (vnitrni prumer) pripojujes razovej utahovak?


suzuki Rm-Z 450

 offline 

 

#182 15.09.2017 06:48:03

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


cuir:

je to 12mm na 8čku to nemá skoro cenu připojovat při zachování předepsaného tlaku (tuším max 4,7 baru)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#183 15.09.2017 07:27:22

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Joraell napsal(a):

Ten razovej utahovak moc nedoporucuju je to slabcak. Mě se teda vůbec neosvedčil.

Cetlu jsi poradne co jsem minule napsal? Pisu pro servis motorky. Je neco co jsi s nim na motorce nepovolil?
Je to dobra vec kdyz chces treba kompletne rozebrat tlumice, jak zrovna tady resi Figus, povolit matku sekundarniho kolecka, spojkoveho kose atd...

Co ta piskovacka nikdo nema zadnou zkusenost?

 offline 

 

#184 15.09.2017 08:23:06

Kulda73
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 402
Založená vlákna
Motorka: KTM 125 LC2, HSQ WR 125, Honda XL600
Věk: 17
Tel: 605482397
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


kick-start:
tu pískovačku jsem včera vzal. Jsem zvědavej jaká bude, 300 Kč můžeš utratit i hůř. Je na ní na obrázku i pískování ráfku. Nevím jaká bude realita. Chvilku jsem přemýšlel i nad stříkací pistolí(kolikrát jsem slyšel že funguje celkem dobře), ale s těma levnejma jsem se poučil tak jsem ji tam nechal. U nás ty rázové utahováky braly dost, jeden týpek bral snad 4.  smile 


Kawa Power!

 offline 

 

#185 15.09.2017 10:57:49

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Joraell má pravdu, ten utahovák je tak slabý (všechny tyhle nejlevnější), že je nemá cenu kupovat. To, co zvládne tento utahovák se dá povolit 1/2 golou bez kompresoru, hadic, oleje na nářadí a zabraného místa. Možná tak nějaký ten o třídu výš od ca 650Nm

 offline 

 

#186 15.09.2017 11:03:23

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jees:

Nemyslím si, že máš úplně pravdu, protože právě zmíněný spojkový koš nebo ty vidle ráčnou málokdy povolíš, aniž by sis to 'podržel' na což pak potřebuješ přípravek(který zase každý nemá) utahovák to dokáže povolit(většinou) bez nutnosti držení....

Golou to pak dopadá tak, že bez přípravku jsou z koše ulámaný vodící trny pro lamely, následně zavařený apod prasečiny....

Myslím, že na uvedené důvody je za tyhle prachy ten utahovák dostačující.

Samozřejmě pokud se budeme bavit o použití na auta, profi  použití nebo na větší momenty tak je to k ničemu , škoda peněz.

Tom

 offline 

 

#187 15.09.2017 15:34:01

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Jo, jo, jak pise TomR1. Povolit spodni sroub u vidli jde budto tim ze si vyrobis specialni pripravek ktery musis zastrcit dovnitr, jinak se ti bude cely kus protacet na O-krouzku a muzes s tim tocit od leta do vanoc a nic nerozdelas. Nebo tim zatrese razovy utahovak a je to povolene raz dva.
Sekundarni kolecko se casem zatahne tak ze na jeho povoleni musis vzit 1m nastavec na trhak goly aby jsi tim pohnul a to az potom co matku radne poklepes pres pasovinu kladivem. Coz samozrejme nelibe nese lozisko i cely karter. Nebo na to vezmes tenhle utahovak, on si tim zatrese a je to raz dva. Samozrejme ze mam tyhle veci osobne vyzkousene, zadne jedna pani povidala.
Nikomu ten razak nenutim, jen pisu ze je to dobry pomocnik a na obcasny motorkarsky servis vykonem staci.

 offline 

 

#188 16.09.2017 11:52:00

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Spojku a motor jsem nedělal, to je fakt, ale pořád myslím, že 300 Nm je málo, reálně to bude mít míň, už jen kvůli správné dodávce vzduchu a obvyklému přehánění v prospektech a tak tam bude dost malá rezerva aby to ještě něco zvládlo

 offline 

 

#189 16.09.2017 16:26:41

Re: Nabíječka baterií - Lidl


V lidli býva aj elektrický rázový uťahovák na 220V. S tým som povolil zatiaľ všetko čo som potreboval a nemusel som sa trápiť s kompresorom.

 offline 

 

#190 16.09.2017 17:21:44

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Nabíječka baterií - Lidl


kick-start:

No promin ale teda spojkovej kos s tim nepovolíš je to proste slabota. O klice a podobne ani nemluvim.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#191 08.01.2018 19:54:15

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


LIDL nabíječka zase v prodeji

https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=7462


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#192 26.11.2018 22:27:26

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Čau jakou používáte nabíječku pro lithiove baterie ? Diky

 offline 

 

#193 27.11.2018 01:40:07

Re: Nabíječka baterií - Lidl


OndraMZ napsal(a):

Čau jakou používáte nabíječku pro lithiove baterie ? Diky

Zadnou,  jen altik, co je na motorce. 90% kapacity ma lithiovka za par minut  ano 
Jinak lidl aku v pohode,  ale po nabiti hned odpojit a nenechavat takovy to "udrzbovy" dobijeni.
Ale pokud ji nedobije motorka s dobrou elektroinstalaci,  s baterii je amen.
Pozor na "hluboky" vybijeni,  to nemaji rady.  Kdyz nejezdis pres zimu,  tak po dobiti odpojit

 offline 

 

#194 27.11.2018 07:09:25

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ja muzu doporucit modelarske nabijecky. Umi asi 5 tipu baterii a na bazosi stoji do 1000,- Ja mam treba starsi Ultramat 15 a pohoda. Umi nabijet az 8A takze i na auto v pohode.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#195 27.11.2018 08:58:29

Re: Nabíječka baterií - Lidl


OndraMZ napsal(a):

Čau jakou používáte nabíječku pro lithiove baterie ? Diky

Na to co vubec potrebujes?  Jaky konstantni nabijeci proud aku zvladne? Ty modelarsky,  jak psal waca,  budou asi  ano 
Kazdopadne si dej pozor na prebijeni a pokud budes pres zimu aku ukladat,  tak nejlip v chladu,  ale ne na mrazu a pred uskladnenim nenabijet do plny kapacity.  Zivotnost tyhle aku prodlouzi i malickosti.
Na guglu najdes dost info o peci o lithiovy aku a vyrobce dava taky navody. Jsou ruzny technologie.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů