Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#1541 15.07.2017 15:53:59

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:
V pripade tehle konkretni Bety to fuk asi je, i kdyz pro pripadneho zajemce o koupi i to zvaneni ktere se tam rozjelo mohlo mit nejaky prinos. Ale je to uz druhy pripad vymazu inzeratu (ktery jsem zaregistroval) ve kterem se rozjela diskuse nejen k samotnemu inzeratu ale zustalo tam i neco "navic".

Raduz TT600r:
V inzeratui kde se prodavala Yamaha 250f (nevim uz jestli WR nebo YZ) se rozvinula diskuse kde byly hodne uzitecne poznatky ohledne upravy hlavy kombinaci dilu WR - YZ. Tim ze se to prodiskutovalo v inzeratu ktery byl nasledne po prodeji smazan, se tyhle informace ztratily.

Takze ne vzdy je prospesne smazani inzeratu, protoze se stane ze se tam napisou informace ktere maji nejakou hodnotu a nekomu muzou v budoucnu pomoc.
Konkretne v pripade te Yamahy se po nich po case nekdo pidil. Utkvelo mi v pameti ze tu na foru nekde jsou. Byl jsem tenkrat hodne sprosty na Janka ze vlakno jako moderato smazal on a az potom co jsme si vymenily par radku jsme dosli k zaveru ze zmizeli tim ze byly smazany spolu s inzeratem.

Protoze se tahle situace opakuje, upozornuji na to. Moderatoru je tu dost a inzeratu se tu nesemele zase tolik aby je nemohli mazat oni na pozadani pote co je pripadne zazalohuji, nebo po zvazeni smazani zamitnou. Uzivatelum bych moznost smazani celeho vlakna odebral. Je to druhy pripad co jsem zachytil ja, mohlo jich byt daleko vice.

Editoval kick-start (15.07.2017 15:56:31)

 offline 

 

#1542 17.07.2017 10:48:22

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


když už je řeč o mizejících příspěvcích, apod., hodím do placu dotaz, jak se vám jeví kvalita obsahu fóra po všech těch komických, nebo spíš tragikomických konfliktech (pravda, někdy i dost zábavných  a1 )?

co tak pozoruju od r. 2009, v kterým jsem se registroval, tak po každý hádce, nebo pokusu o palácovej převrat většinou nastal výmaz profilů, příspěvků, nebo i celých vláken, dost často kvalitních informací... co si vybavuju, tak např. příspěvky Offmota o TTRku, cenný vlákno o Bergovi, příspěvky RSWR k Yamahám, nebo příspěvky Zabijáka o X-Trainerovi, apod...

co takhle omezit mazání na minimum? s tím rizikem, že když se uživatel vybleje, tak bude vyblitej  a31 , blitky pak může případně korigovat inteligentím příspěvkem...  wink 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#1543 17.07.2017 12:14:34

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mart:

No průser je v tom, že si každý může svoje příspěvky mazat...takže pokud chceš potichu zmizet z fóra, tak si smažeš svoje a nazdar, viz třeba ten Rosťa

Jinak, cokoliv změnit na tomhle fóru je boj  a7 

A souhlasím s tím, že informační hodnota fóra, je aktuálně na bodě 0 (buď se to zase na chvíli zlepší a nebo to tak zůstane)

 offline 

 

#1544 17.07.2017 14:03:43

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC:

otázka zní, jestli tu informační hodnotu chránit, nebo nechránit?

a aby bylo fórum alespoň trochu zajímavý, tak tvrdím, že nedemokraticky chránit  heh1  lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#1545 17.07.2017 19:53:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mart:

cokoliv, ale jak říkám, bez šance na změnu nee1 

 offline 

 

#1546 17.07.2017 22:55:45

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Osobně je mi třeba u psího zadku kdo se tady hádá nebo nehádá, nekdy to čtu a nekdy ne, podle nálady. Co sem chtěl zjistit sem tady vzdycky našel a nebo mne alespoň nekdo někam navedl, tohle forum mi toho dost dalo za tu dobu co sem chodím. Nejaky spory k tomu holt patří. Mam to tu rád  ano2 

 offline 

 

#1547 18.07.2017 06:52:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


koll:

Už dlouho jsem nečetl podobná slova tady  ano 

 offline 

 

#1548 18.07.2017 09:27:04

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


koll napsal(a):

Osobně je mi třeba u psího zadku kdo se tady hádá nebo nehádá, nekdy to čtu a nekdy ne, podle nálady. Co sem chtěl zjistit sem tady vzdycky našel a nebo mne alespoň nekdo někam navedl, tohle forum mi toho dost dalo za tu dobu co sem chodím. Nejaky spory k tomu holt patří. Mam to tu rád  ano2 

mám to  podobně jako ty  ano  koneckonců sem chodím už docela dlouho...

ale mohlo by to tu bejt o dost lepší, a k tomu by stačilo jen to, aby nemizely příspěvky, který dělají fórum fórem, spoluutvářejí hodnotu, pro kterou sem rádi chodíme...

jen pro ilustraci, o víkendu jsem hledal info o xtrainerovi s vědomím, že tu na stopro najdu zabijákovo příspěvky, no nestalo se, zabiják prostě zmizel a je zmizelej a je bohužel další v už docela dlouhý řadě - a to mě taky vyprovokovalo k včerejší reakci...

přitom by stačilo tak málo - nastavit web (s nadsázkou úprava na jedno kliknutí myší) - a to má v rukách majitel offmota...

kdyby byla větší "společenská" poptávka, třeba by se "to" nakonec pohnulo  ano  wink 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#1549 19.07.2017 11:17:12

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jak to bylo s moderatory a forem se uz asi zapomnelo ....
1. Kazdy se mohl prihlasit a ja se prihlasit chtel s nejakou predstavou. Na to, co me ceka me po tel. hovoru Raduz pripravoval a vedel to dost presne.
V podstate mi rekl to same, co tu roxana pise, jen si nevybavuju to hlasovani, protoze mi rekl, ze kdyz to nepujde, odstrihne me sam a smitec.
2. Chtel po me, abych mu poslal nejakou vizi, jak bych si forum predstavoval.
3. Kdyz jsem mel spor, pozadal jsem moderatora sedinami a zkusenostmi opredeneho a ten mi rekl, ze je "spici" moderator a krome kritizovani neudelal nic. Jsou situace, kdy reaguju prehnane, stejne jako kazdy jiny ... a od toho je tu sakra dost jinych moderatoru, ktery to muzou resit, ale neresi. Kdyz jsem pozadal o ban pro sebe, nedostal jsem ho - je to jediny rychly reseni, kdyz se clen "utrhne".
Tohle jsem poslal cca pred 1 a 1/2 rokem
4. Chtel jsem, aby bylo jedno neverejny tema pro moderatory, kde by se dalo "chatovat" o aktualitach dne a sjednotit postup ... neproslo to. Je to na jednotlivcich, kazdy jsme jiny .... delam chyby, jsou to ale chyby lidske, proto mi je odpustte  oko1 
5. Klidne podstoupim experiment - na 1/2 roku se vzdam jakekoliv aktivity na foru vyjma nahlizeni, nebudu si zakladat zadny jiny nick .... no a budu sledovat, jak se to tu pohne. Je mi to sumak, protoze vim, ze se to nikam nepohne, tak to je. Budete hledat dalsiho vinika, potom dalsiho, ....

Ahoj,
Vize … no …
1. Pokud to má mít nějakou perspektivu, myslím, že je nutné přejít na jinou strukturu webu

2. Umožnit tvorbu témat v tématu – příklad téma „pneu“ – rozklik – ke každé pneu možnost vytvořit vlastní téma na jednotlivou pneu = dá to smysl, bude to přehledné
Další téma např. „oleje“ – po rozkliknutí tématu se objeví seznam témat na oleje, uživatel bude mít možnost sdílet zkušenost, postřeh … ke konkrétnímu oleji + samo jedno všeobecné téma, jako je teď
Další téma „inzerce“ – po rozkliknutí tématu se objeví seznam témat s inzercí
Výhoda toho bude, že ti nebude strašit tolik témat v hlavní nabídce … upozornění na nový příspěvek by mělo signalizovat vždy, po vložení  příspěvku do jakéhokoliv podtématu.

3. Rušit profily neaktivních uživatelů – pokud nevloží během např. 3 měsíců příspěvek (příhlášení se nepočítá), tak zrušit profil – dát to do pravidel
Možná se uživatelé více zapojí do diskuzí a bude to prospěšné … hlavně budeš mít přehled o opravdu aktivních uživatelích.

4. Reklama viz Motoline je v pohodě a prospěšná, pokud to má i nějaký ekonomický přínos. Za mě v pohodě, pokud by se našlo víc opravdu prověřených a fungujících firem. Takový platící uživatel musí být nadstandardně hájený, nesmí docházet k urážkám – měl by mít možnost si moderovat své téma nebo si ho zamknout  … popř. je to práce pro moderátory a „vychovat“ uživatele k respektování.

5. Nedával bych možnost moderovat témata jeho zakladateli – od toho je možnost „nahlásit příspěvek“ a moderátor by měl zasáhnout v souladu s pravidly
Nepřijde mi správný, aby si zakladatel manipuloval s příspěvky k obrazu svému, s jistotou by to odrazovalo uživatele psát i konstruktivní kritický názor na příslušné téma v tématu

6. Cokoliv osobního, výlevy, urážky mazat jen v případě, že by to mělo vliv na fungování webu z hlediska zákonů … jinak nechávat – přesunout do tématu osobní spory nebo jiného, k tomu vytvořenému.
Ať si každý nese následky jednání a je vidět obrázek/vývoj každého uživatele – smazat svůj příspěvek má zatím každý možnost ve vlastním nastavení profilu, tak to smazat jde

7. Využít offmoto jako značku např. pro testování  - téma něco jako „testováno na offmotu“
Každý uživatel by v této sekci měl možnost založit své téma podle daných parametrů a vypsat se do aleluja.  Tam by měl možnost téma zamknout, aby bylo 100% respektováno právo na osobní názor. Nemyslím tím PR recenze, ale vlastní zkušenost – jsem ten a ten, jezdím tolik a tolik, zkoušel jsem tohle a tohle, bylo to takový a makový, … hotovo, tečka
Je vidět, jak je právo na osobní názor ve všeobecných tématech potlačovaný, byť je názor např. špatný. Tohle asi dost uživatelů odrazuje – něco napíšu a hned se dozvím, že jsem vlastně debil ….
Mělo by se to změnit, ale radši bych to oddělil od klasickýho fóra další podsekcí např. tou „testováno“, aby klasické offmoto nebylo tak sterilní. Různorodost ho oživuje, dává mu náboj

8. Zkusit si domluvit s někým natočit nějaký workshopy pod „značkou offmoto“ na základní operace jako výměna oleje, brzdové kapaliny, destiček, ložisek kol,  … je toho fůra na tubě, tak by možná stačilo na tom zapracovat a udělat téma, naflákat tam kvalitní odkazy. Pro nové uživatele a začátečníky by to byl možná přínos.

9. O zamykání témat nemá asi cenu psát, to by měl být standard, ale oprávnění založení takového tématu by mělo být na adminovi s následným moderováním tím, kdo si o téma zažádá.
Osobně zjišťuju, že uzavřený témata nejsou úplně v kurzu, možná je to taková chiméra, co brzy opadne, ale zkusit by se měla a třeba se to chytne … lidi se stejně budou raději sdružovat, protože je to přirozený … jako v hospodě jsou nejdřív 3 stoly, ale jak lidi postupně odpadaj, tak se nakonec držáci sesednou u jednoho.

10. Osobně se mi líbí enduroforum.cz. Kluci to udělali na just tobě, aby ukázali, že jde udělat funkční fórum za pár korun s použitelnou kostrou během jednoho dne, co má uživatelsky dobrý funkce, …. dá se z toho něco okoukat.

11. Zrušit červený/zelený palce … je to hovadina, co neumí a nemá potenciál sdružovat. Kdo sleduje fórum, sám brzy zjistí, čí názor je kvalitní a kdo plácá

12. Pokud by se našel sponzor, tak zavést nějaké soutěžní otázky, typovaly … třeba teď na vítěze Dakaru nebo najít nějaké jiné vhodné otázky … třeba jak řeší Harley Davidson hlučnost svých motorů u elektropohonu  …. Vstup do soutěže pro uživatele s +100 příspěvky nebo během posledních 6ti měsíců nákum u motoline, cokoliv jinýho, je to jen nástřel. Cena třeba mx brýle za pár korun, mazadlo na řetěz, … lidi jsou dnes víc a víc flustrovaní, tohle by pomohlo se trochu rozptýlit, zaujmout, zvednout si prestiž.

To je tak nějak v základu, co bych viděl jako vizi – nová platforma, možná grafika, dát lidem organizovaný přehledný fórum, reagovat pružně na podněty, dát lidem pocit respektu s tím, že se nebude utlačovat pravda na úkor poplatných směrů a bludů.

 offline 

 

#1550 19.07.2017 23:52:28

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 ou2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1551 21.07.2017 15:35:03

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Míň kecat, víc jezdit!  buee 

 offline 

 

#1552 04.09.2017 23:23:38

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


když dám do vyhledávání na fóru jakýkoliv výraz, vyskočí mi tohle

http://www.imgup.cz/images/2017/09/04/Beznazvu17a8d.png

 offline 

 

#1553 05.09.2017 07:51:21

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Zkusíme opravit...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1554 07.09.2017 18:01:08

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

tak jak, problém stále přetrvává  sad 

 offline 

 

#1555 11.09.2017 19:06:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:



tak jak, problém stále přetrvává  sad 

 offline 

 

#1556 12.09.2017 18:28:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

díky, už to jede  ano2 

 offline 

 

#1557 03.10.2017 11:48:12

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


1. změna:
Dnešním dnem byly moderátorské funkce odebrány. Znovuzavedení moderátorů zvažuju, až po úpravě jejich funkce, která vykazuje značné nedostatky.
Výjimky tvoří 2 moderátoři, kde by převedení na uživatele způsobilo nemalé škody. Vyřeším následně.
Děkuji všem moderátorům za jejich dosavadní práci, ať už byla větší či menší.
Předpokládám, že po opravě této funkce vás opět budu kontaktovat.

2. změna:
Navýšil jsem obsah schránky na SZ z původních 500 na aktuálních 700.

Děkuji za pozornost

Admin


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1558 03.10.2017 12:41:39

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

jsem rád, že se tady tomu věnuješ  cool  ano 

 offline 

 

#1559 05.10.2017 14:00:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vyřešeno provizorně slíbené.

Pro upřesnění, zmínění 2+1 moderátoři sice zůstali v kategorii moderátoři, ale odebral jsem všechna práva, jsou to tedy obyč uživatelé s tím, že mají téměř plnou schránku fotek.
V tuto chvíli tedy vyjma dvou adminů nikdo nic nesmaže ani nepřesune. Nenechte se tedy mýlit zeleným nadpisem..

Strejda-GC:
Rád bych i víc, ale v tuto chvíli na to nezbývá víc času.
Pozitivně vypadají vyhlídky, ale jen vypadají.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1560 05.10.2017 19:33:14

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

takže jestli tomu dobře rozumím, teď budou moderovat jen Vlk a ty ? budete stíhat ? aby se tady nestala třeba noční KANADA jako kdysi   heh1 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů