Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Intercom

#41 09.08.2016 08:01:05

Re: Intercom


 ano Klasika:
O téhle jednotce jsem jen slyšel ale neznám ji smile
Každopádně v Rumunsku jsem měl možnost si vyzkoušet dosah v otevřeném prostoru. Byla to vzdálenost z jednoho kopce na druhý a okem jsem viděl jen Pidi človíčka smile
V lese je to samozřejmě v řádu stovek metrů ale bohatě to stačí .

 offline 

 

#42 09.08.2016 13:22:00

Re: Intercom


jenda62:

Jestli te netizi dat castku okolo 5tis., tak bych neuvažoval o nicem jinem, nez original interphone f5 jakakoli rada nebo ted vyšly nove s jeste vetsim dosahem a vydrží baterie....kvalita zvuku je jinde, snadne ovladani...podle okolniho ruchu se ti sam ztlumuje, zesiluje hlasitost, takze mas stale idealni poslech...v cross prilbe o nem nevíš...uz jsem vyzkousek cinske a mel v ruce vic typu a za me nejlepsi výše zmíněný...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5173_dsc_0373.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5173_dsc_0372.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5173_dsc_0371.jpg

 offline 

 

#43 09.08.2016 18:25:10

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Intercom


enduroracer:

v silnicni helme mam Interphone F5MC a  ano . 

Na enduro ale chci koupit 2ks i pro kamose a 10+tis je proste moc za investici do neceho, o cem nevim jestli vubec vyuziju, jestli obratem neorvu pri padu nebo neodvarim mikrofon tim, ze se mi helmy leje pot proudem.

Zjusim ty levny cinsky za cca dvojku set viz http://www.aliexpress.com/item/1200m-BT … 79717.html a dam vedet.

Jeste jsem se chtel zeptat, jak v enduro helme resis umisteni mikrofonu?


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#44 09.08.2016 19:24:15

Re: Intercom


danka:
Zkus osobne mikiho, ty cinsky zkousel letos zima/jaro, kupoval asi taky na ali. Mam za to, ze psal nejaky negativa, ale nechci kecat a papouskovat

 offline 

 

#45 09.08.2016 20:56:26

Re: Intercom


danka napsal(a):

enduroracer:

v silnicni helme mam Interphone F5MC a  ano . 

Na enduro ale chci koupit 2ks i pro kamose a 10+tis je proste moc za investici do neceho, o cem nevim jestli vubec vyuziju, jestli obratem neorvu pri padu nebo neodvarim mikrofon tim, ze se mi helmy leje pot proudem.

Zjusim ty levny cinsky za cca dvojku set viz http://www.aliexpress.com/item/1200m-BT … 79717.html a dam vedet.

Jeste jsem se chtel zeptat, jak v enduro helme resis umisteni mikrofonu?

mikrofon je na prostřední fotce, normálně nalepenej uvnitř na suchej zip....že jí vytopíš potem, bych se nebál, já se s tim neseru, normálně wapkuju helmu zevnitř bez polstru a montáž interphonu vubec nesundavam a delal jsem to i u čínských ....

Editoval enduroracer (09.08.2016 21:47:04)

 offline 

 

#46 09.08.2016 22:49:56

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Intercom


Janek:

Jj s Mikim jsem v kontaktu. doporucuje cinskou kopii Interphone, ma to sice musky ale cena vyznamne priznivejsi nez original. Ale dikes za pripomenuti smile


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#47 09.08.2016 22:53:35

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Intercom


enduroracer napsal(a):

mikrofon je na prostřední fotce, normálně nalepenej uvnitř na suchej zip....že jí vytopíš potem, bych se nebál, já se s tim neseru, normálně wapkuju helmu zevnitř bez polstru a montáž interphonu vubec nesundavam a delal jsem to i u čínských ....

Cajk, taky se s tim nebudu srat. Vzal jsem nakonec Lexin R6 na aliexpresu za 78 dolcku za par  ano , takze to klidne taky budu brat wapkou wink


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#48 10.08.2016 08:44:48

Re: Intercom


danka napsal(a):

enduroracer napsal(a):

mikrofon je na prostřední fotce, normálně nalepenej uvnitř na suchej zip....že jí vytopíš potem, bych se nebál, já se s tim neseru, normálně wapkuju helmu zevnitř bez polstru a montáž interphonu vubec nesundavam a delal jsem to i u čínských ....

Cajk, taky se s tim nebudu srat. Vzal jsem nakonec Lexin R6 na aliexpresu za 78 dolcku za par  ano , takze to klidne taky budu brat wapkou wink

Ten jsem měl taky, nevýhoda, že neumožňuje konferenční hovor mezi více lidma, nemá pamět, takže po každém vypnutí musíš opět přístroje párovat, v chladnějšíém počasí se často přístorje nepodaří ani spárovat, protože nereagujou tlačítka, musíš nahřívat zapalovačem apod smile....hned si přilep anténu, jinak si bez ní.....ale na začátek a vyzkoušení dobrý, jezdili jsme s tím celá parta několik let a jak jsme si pískali ano 

 offline 

 

#49 08.09.2016 22:35:21

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Intercom


enduroracer napsal(a):

danka napsal(a):

enduroracer napsal(a):

mikrofon je na prostřední fotce, normálně nalepenej uvnitř na suchej zip....že jí vytopíš potem, bych se nebál, já se s tim neseru, normálně wapkuju helmu zevnitř bez polstru a montáž interphonu vubec nesundavam a delal jsem to i u čínských ....

Cajk, taky se s tim nebudu srat. Vzal jsem nakonec Lexin R6 na aliexpresu za 78 dolcku za par  ano , takze to klidne taky budu brat wapkou wink

Ten jsem měl taky, nevýhoda, že neumožňuje konferenční hovor mezi více lidma, nemá pamět, takže po každém vypnutí musíš opět přístroje párovat, v chladnějšíém počasí se často přístorje nepodaří ani spárovat, protože nereagujou tlačítka, musíš nahřívat zapalovačem apod smile....hned si přilep anténu, jinak si bez ní.....ale na začátek a vyzkoušení dobrý, jezdili jsme s tím celá parta několik let a jak jsme si pískali ano 

Tak nakonec jsem koupil tyhle http://www.aliexpress.com/item/surprise … 05436.html dorazily celkem rychle - za necely 3 tydny, balicek prosel bez povsimnuti celniku, takze bez dane. Celkem cca 1900 kc za par interkomu.

Po strance funkcnosti zatim OK, sice maji debilne vyresene parovani, ale kdyz uz jsou headsety sparovane, tak funguji v pohode. Mile mne prekvapila cistota hlasu jak z telefonu, tak z headsetu, i v otevrene enduro helme v pohode. Slusnej je i dosah, pri prime viditelnost urcite 600-800 m - proste pres cele velke pole, v lese zalezi na clenitosti terenu ale urcite 100+m i v pripade neprime viditelnosti a terennich nerovnosti, coz taky kvituju.

Ovladani trochu na picu, drobna tlacitka, ale stejne staci mackat jen 2, takze cajk. V helme o interkomu vubec nevim, nikde nic neprekazi ani netlaci.

Tzn za ty prachy prijemne prekvapeni a kdyz se to vysere, tak me to diky ty cene nebude vadit. Koupim jeste jednu sadu na vyjizdky s klukama.

E: doplneno foto a zase smazano, pridalo mi to opet jinou fotku sad

Editoval danka (08.09.2016 22:37:17)


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#50 09.09.2016 08:56:18

Re: Intercom


danka napsal(a):

enduroracer napsal(a):

danka napsal(a):


Cajk, taky se s tim nebudu srat. Vzal jsem nakonec Lexin R6 na aliexpresu za 78 dolcku za par  ano , takze to klidne taky budu brat wapkou wink

Ten jsem měl taky, nevýhoda, že neumožňuje konferenční hovor mezi více lidma, nemá pamět, takže po každém vypnutí musíš opět přístroje párovat, v chladnějšíém počasí se často přístorje nepodaří ani spárovat, protože nereagujou tlačítka, musíš nahřívat zapalovačem apod smile....hned si přilep anténu, jinak si bez ní.....ale na začátek a vyzkoušení dobrý, jezdili jsme s tím celá parta několik let a jak jsme si pískali ano 

Tak nakonec jsem koupil tyhle http://www.aliexpress.com/item/surprise … 05436.html dorazily celkem rychle - za necely 3 tydny, balicek prosel bez povsimnuti celniku, takze bez dane. Celkem cca 1900 kc za par interkomu.

Po strance funkcnosti zatim OK, sice maji debilne vyresene parovani, ale kdyz uz jsou headsety sparovane, tak funguji v pohode. Mile mne prekvapila cistota hlasu jak z telefonu, tak z headsetu, i v otevrene enduro helme v pohode. Slusnej je i dosah, pri prime viditelnost urcite 600-800 m - proste pres cele velke pole, v lese zalezi na clenitosti terenu ale urcite 100+m i v pripade neprime viditelnosti a terennich nerovnosti, coz taky kvituju.

Ovladani trochu na picu, drobna tlacitka, ale stejne staci mackat jen 2, takze cajk. V helme o interkomu vubec nevim, nikde nic neprekazi ani netlaci.

Tzn za ty prachy prijemne prekvapeni a kdyz se to vysere, tak me to diky ty cene nebude vadit. Koupim jeste jednu sadu na vyjizdky s klukama.

E: doplneno foto a zase smazano, pridalo mi to opet jinou fotku sad

Jen si přilep anténu, jinak ji hned ztratíš, je tam jen nasazená...

 offline 

 

#51 09.09.2016 10:11:38

Re: Intercom


danka napsal(a):

....E: doplneno foto a zase smazano, pridalo mi to opet jinou fotku sad

Změň název fotky a zkus to znovu ano 

 offline 

 

#52 11.08.2017 12:28:54

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Intercom


Zdur chlapi.

Pokukuju po nejakejch interkomech, ale snazim se najit takove, kde muze mluvit vice lidi najednou. V popisech zarizeni je to casto neuvedeno presne. Jsou takove, kde se jeden interkom sparuje s ostatnimy, ale ty muzou komunikovat pouze s tim hlavnim a mezi sebou ne. Potrebuju najit takove, kde se vsichni slysi navzajem. Ma tu nekdo nejake vyzkousene, ktere opravdu funguji a maji slusnou vydrz baterii?


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#53 11.08.2017 20:53:41

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Intercom


My používáme tohle a je to super ve 4 no problém signál, dobrej rádio z toho moc poslouchat nejde ale mp3 z tel super a vydrží to fakt dlouho... 3x celý odpoledne a baterie hlásí médium https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?O … npEALw_wcB

Editoval roxteedy (11.08.2017 20:54:32)

 offline 

 

#54 12.08.2017 12:19:51

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Intercom


Ty vado, to je hrozna cenovka, prece nebudem cinanum kazit tu jejich expanzi  big_smile  nakonec tedy budu vybirat z techto dvou.


https://www.aliexpress.com/item/1x-Blue … st=ae803_2


https://www.aliexpress.com/item/1-Pc-Bl … st=ae803_2


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#55 23.08.2017 20:28:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Intercom


sice starší model a na krátkou vzdálenost, ale vypadá že funguje big_smile

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953610_1466833016728753_5265207247650726507_n.jpg?oh=0f149a0b0182bc4d129d98cea6c010bb&oe=5A2D5C4C

 offline 

 

#56 23.08.2017 21:00:31

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Intercom


To už dnes nestačej standartní vysílačky a krkafon ? smile


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#57 23.08.2017 21:04:01

Re: Intercom


Joraell napsal(a):

To už dnes nestačej standartní vysílačky a krkafon ? smile

Určitě jo ale to pohodlí je k nezaplacení... jedes a kvakas a nemusíš sundavat helmu..


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#58 23.08.2017 22:12:11

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Intercom


Miguel:

Tak to nemusíš ani tak ne ?


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#59 27.11.2020 10:53:47

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Intercom


Zkusím oživit.
Chtěl bych interkom, který by šel párovat s Interphone Avant a nejlépe se všemi možnými :-)
Účel:
- komunikace se spolujezdcem
- komunikace s dalšími jezdci (do 4 jezců)
- handsfree k telefonu, kde poběží i navigace.
- ovládání na řidítkách. V tom vidím velké plus.

uměl by někdo doporučit? Nemám problém s Čínou, pokud je v rámci možností funkčí. Vzhledem k dosahu by mne zajímalo, jestli se samo spáruje s dalším jezdcem, když se rozpojí.

Díky za tipy a zkušenosti :-)

 offline 

 

#60 27.11.2020 12:29:08

Re: Intercom


badyšot napsal(a):

Zkusím oživit.
Chtěl bych interkom, který by šel párovat s Interphone Avant a nejlépe se všemi možnými :-)
Účel:
- komunikace se spolujezdcem
- komunikace s dalšími jezdci (do 4 jezců)
- handsfree k telefonu, kde poběží i navigace.
- ovládání na řidítkách. V tom vidím velké plus.

uměl by někdo doporučit? Nemám problém s Čínou, pokud je v rámci možností funkčí. Vzhledem k dosahu by mne zajímalo, jestli se samo spáruje s dalším jezdcem, když se rozpojí.

Díky za tipy a zkušenosti :-)

už jsem tu asi psal, ale nepamatuju si, ktery interkom jsem tenkrát měl. Začali jsme s cinama, na zacatku wauu, ale temer kazdy rok se musely menit, do dnes mam doma hrbitov nahradnich....pak jsme přešli na interphone f4, f5 a nyni asi tuším tretim rokem používame interphone tour, ktery je zase jinde než ty předchozí zmiňované. Čína asi dobra mezi spolujezdci, ale jinak otrava, po každém rozparovani rucne párovat, zvuk nic moc, výdrž baterie špatná, v zime nereagujici tlačítka atd...Tour je o něčem jinem, jednou sparujes, pamatuje si zařízení, takze uz vzdy jen pustis, zmacknes a cely den ae nestaras, výdrž baterie v pohodě 3 dny od rana do vecera, sam si přidává a ubírá hlasitost, podle okolniho šumu, krásně cisty hlas, kdy defakto neslyšíš kamosovu motorku, jen to, co říká, když mluví, tlacitka krásně rozmístěny a velikostně rozdělený, kdy neni problem nahmatat a poznat v rukavicich které tlačítko potřebuješ, umi telefon, navi, atd...jinak jestli chces jen mezi spolujezdci, sahnul bych s klidem po jejich levnější verzi, jestli mezi 4 jezdci, vzal bych tour

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů