Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zranění z endura vaše zkušenosti.

#41 25.03.2017 13:09:29

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


Fireman napsal(a):

Svarog napsal(a):

Fireman napsal(a):


 a1 
hned jak mě nakládali do auta , tak jsem řekl , že chci do budějic . tak jsem tu.

Neznám žádného člověka,co by šel dobrovolně do Krumlova  a1 Semnou na pokoji také ležel kluk,krerý prý z posledních sil,prosil ať ho vezmou do Budějic  wink 

Jojo pověst nemá moc dobrou. jinak jsem se chtěl i proletět, měl jsem strach co je schované v té botě. ale vrtuli  mi zamítli, asi toho bylo ještě málo  big_smile 

Tomu rozumím,jednou mi sundali botu a fusekli a prý zkuste hnout s prsty lol Když mi z palce vystříkla krev,tak doktor povídá Vlez si do sanitky vezmem tě do špitálu,myslel jsem,že si dělá prdel,ale nedělal do sanitky jsem se zlomenou haksnou belhal sám  heh2     Takže ten vrtulník si šetři na jindy,lepší kdybys ho nikdy nepotřeboval ano 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#42 25.03.2017 21:59:38

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


Svarog napsal(a):

Fireman napsal(a):

SethX napsal(a):


Stejně ti to nedá a za chvíli si ty nejhorší dny nebudeš pamatovat a už budeš pošilhávat po motorce  smile Kde tě dávali dohromady? V Krumlově?

 a1 
hned jak mě nakládali do auta , tak jsem řekl , že chci do budějic . tak jsem tu.

Neznám žádného člověka,co by šel dobrovolně do Krumlova  a1 Semnou na pokoji také ležel kluk,krerý prý z posledních sil,prosil ať ho vezmou do Budějic  wink 

Já tam šel dobrovolně s ramenem když měl šichtu Musil  lol 

 offline 

 

#43 21.07.2017 13:43:18

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


stalo se na začátku května...

www.youtube.com/watch?v=WdTPBj70NdY

11 dní po tomhle si brácha znova vyhodil rameno a daleko hůř (blbě si dal ruce, když si šel lehnout). Od té doby baštil Alavis na obnovení chrupavky, posiloval svaly v okolí ramen a dnes je prakticky ok. Na motorku radši stále ale s ortézou + velký strach z pádů. Prvotní prognózy byly daleko horší a ve vzduchu byla i operace. Takže závěrem - Alavis je zázrak a má-li někdo problém s chrupavkami, rozhodně doporučím  ano 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#44 21.07.2017 16:56:25

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


Tak i ji mám za sebou svůj první uraz na motorce. Jedeme těsně podél stráně, ze které lehce vybočuje starý kořen. Špičku nohy jsem měl lehce vytočenou ven, v tom mě to čaplo nohu a jen jsem jí viděl jak se vytáčí ven a děsná bolest. Zastavím a bolest jako když máte výron na kotníku. Ale začlo mi byt špatně tak si řikám že tam je něco špatně. Nohu jsem nevyndával z boty, po půl hodině se belhám k motprce, kluci mi pomáhají se otočit a jedu cca 40 do kempu. Tam mě kamoš zbalí a vyrážim domu (250km) Cesga docela v pohodě, jen jedu bez zadní brzdy. Najednou jsem si vzpomněl že musím natankovat a dpfpukat gumy z terenu. Člověk sotva jde ale vubec nikdo nepomůže ani se nezeptá jestli jste OK. Doma vyndávám nohu asi tak 10minut a místo kotníku dva tenisáky nateklý až pod koleno a hrálo to už všema barvama. Výsledek zlomená lýtková kost, dlaha na 2týdny a pak sádra na 3týdny.
A to jsem měl nový boty Crossfire2


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#45 21.07.2017 17:26:49

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


wáca:

Proti takejto rotačnej sile pôsobiacej na lýtkovú kosť by ti asi nepomohli ani Crosfajry 8 smile


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#46 21.07.2017 17:33:24

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Zranění z endura vaše zkušenosti.


wáca:

Niečo podobné sa stalo mne na preteku a odniesli to prsty lavej nohy inak prešiel som už veľa doplnov výživy a zatial co sa mi najviac osvedčilo na je animal flex a nutrend klby u mna dostavaju riadne zabrať keďže mam 120kg a s touto klbovkou super chodim aj behať a pohoda


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3562_dsc_0759.jpg


BORSUK enduro team

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů