Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Trať pohoř

#1 01.01.2017 18:58:58

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Trať pohoř


Čau,chci se zeptat zda je někdo z téhle lokality tady,nebo ví o té trati v lese...jde mě oto že když tam jezdím aby mě někdo nezjebal apod...na na učení je to super tam,řekl bych o něco lehčí jak Lukavec...jinak kdyby někdo zde jezdil napište do sz ať tam nejsem furt sám 😂

 offline 

 

#2 01.01.2017 19:09:05

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Trať pohoř


Zdenda67 napsal(a):

Čau,chci se zeptat zda je někdo z téhle lokality tady,nebo ví o té trati v lese...jde mě oto že když tam jezdím aby mě někdo nezjebal apod...na na učení je to super tam,řekl bych o něco lehčí jak Lukavec...jinak kdyby někdo zde jezdil napište do sz ať tam nejsem furt sám 😂

Nebyl jsem tam,ale slyšel jsem o tom,kamarád tam občas zajede..ale neptal jsem se ho co a jak,říkal že oproti Lukavci nic moc,tak jsem se přestal zajímat..Lukavec už stejně nefunguje ne? V Lukavci jsem byl jen 2x na závodech a strašně mě ta trat' bavila,bomba svezení   ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#3 01.01.2017 19:21:38

Nightfuckers
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 492
Založená vlákna
Motorka: Exc300
Věk: 905 Před n.l.
0 0

Re: Trať pohoř


Ta trať tam byla už před 15 lety. Být tebou tak bych to tady moc nerozváděl


Buď jedeš, nebo se jebeš

 offline 

 

#4 01.01.2017 19:53:48

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Trať pohoř


Tak lukavec je odost vetsi vis co,,,tam je to takove menší,ale taky supr pojezd aspon pro me 😂mě jde jen oto aby me tam někdo nenahanel s brokem😂tak jsem se jen ptal no...jinak v lukavci se jezdi furt,byl jsem cca mesic zpět...

 offline 

 

#5 01.01.2017 20:05:34

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Trať pohoř


Zdenda67 napsal(a):

v lukavci se jezdi furt,byl jsem cca mesic zpět...

No to bude mit Bohdan radost  a11 

 offline 

 

#6 01.01.2017 20:12:43

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Trať pohoř


Jarynn:
Neco jsem otom slyšel no😂 ale řekl bych ze se tam oto nikdo uz nestará...co jsem mluvil s jednim co tam byl taky,tak rikal ze kdosik tam chce past ovce nebo co,ale nejak furt nic 😂 na me to je extrem ještě jsem máslo 😂 jinak v klidu tam...na jaro se chystam do budisova nad b.

 offline 

 

#7 01.01.2017 20:12:53

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Trať pohoř


Zdenda67 napsal(a):

Tak lukavec je odost vetsi vis co,,,tam je to takove menší,ale taky supr pojezd aspon pro me 😂mě jde jen oto aby me tam někdo nenahanel s brokem😂tak jsem se jen ptal no...jinak v lukavci se jezdi furt,byl jsem cca mesic zpět...

v Lukavci se jezdit nemá,takže je velmi pravděpodobné,že tě tam někdo nahánět bude.

E : nikdo se o to nestará,tak to bylo i loni,udělají se 2x závody a jinak zákaz ježdění,nechá se to zarůst a bude klid.

Editoval Filda (01.01.2017 20:14:42)


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#8 01.01.2017 20:15:09

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Trať pohoř


Filda:

Je to možné netuším,ale bylo nas tam asi pet v ten den i kluci z lukavce a ti nerikali nic tak nvm 😂ja tam byl jednou a stačilo mě 😂

 offline 

 

#9 01.01.2017 20:36:30

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: Trať pohoř


Lukavecke tratě je opravdu škoda. Tenkrát po dohodě s bohdanem jsme trať vysekali, upravili a dokonce tam po nás zbyla i lavička big_smile škoda jen že ji potkal stejny osud jako par dalších tratí. Možná kdyby se tam nejeli závody tak by se dalo v Lukavci jezdit bez problemu ještě dnes ale to jsou jen spekulace:)

 offline 

 

#10 03.07.2017 07:33:38

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Trať pohoř


Caute,mohl by mě někdo napsat do sz víc o Pohorske trati,byl jsem tam a je to ted upravené,vcelku pěkné svezení...vždy jak tam jedu,tak tam ale nikoho nepotkam koho bych se mohl poptat co a jak...Díky

 offline 

 

#11 03.07.2017 14:01:49

calleb
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: Fulnek
Motorka: ktm 300exc
Věk: 29
0 1

Re: Trať pohoř


náhodou podrobně okolo Pohoře to neznáš ? není tam nějaká drážka dolů k Emauzám,nebo po okolí ? co tam jedu občas na něco narazím ale jak to tam člověk nezná......

 offline 

 

#12 03.07.2017 21:31:41

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Trať pohoř


calleb napsal(a):

náhodou podrobně okolo Pohoře to neznáš ? není tam nějaká drážka dolů k Emauzám,nebo po okolí ? co tam jedu občas na něco narazím ale jak to tam člověk nezná......

Okolo pohore no jakz takz,vzdy kdyz jedu ten smer tak vetsinou na tu trať,,,o nejake drazce nvm taky na emauzy..spis to mam zmakle lip kolem tosovic...spis se ale jeste ucim takze vetsinou jezdim tam kde to znam...vic toho urco zna kamos z tosek pod nickem OndraMz

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů