Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vyber endura

#21 11.05.2016 04:32:17

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Vyber endura


jopr:

Jojo to neni.Je to základ prodeje hlavně u endura.Jeho boj ,naštěsti hromada nd.pasuje z jinejch moto ale třeba takovej zadni blatnik jsem musel koupit origo a je pěkně mastnej.

 

#22 11.05.2016 06:08:55

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Vyber endura


Incom3r:

pečení holubi?

co já se toho království nahledal  lol  lol  lol


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#23 11.05.2016 10:10:35

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Vyber endura


Alexanderovic:
WR je urco lepsi :-)
https://www.youtube.com/watch?v=sshjqUYIOpY

 offline 

 

#24 11.05.2016 10:23:27

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Vyber endura


luke21 napsal(a):

Alexanderovic:
WR je urco lepsi :-)
https://www.youtube.com/watch?v=sshjqUYIOpY

Tvl, jakmile nekde neco o wr250r, hned se musis ozvat :-D
Psal jsem ze mu bude na tupy 250 chybet kroutak, coz ti potvrdej i v tom videu. Ani neceknu, kdyby predtim nejezdil na 400.

 offline 

 

#25 11.05.2016 11:00:05

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Vyber endura


Dle mého názoru je WR250R o třídu víš co se týče zpracování narozdíl od DRZ.  Můžu sice srovna jen motard verze od obou ale WR pocitově mnohem lehčí,..mnohem víc obratnější,..,..DRZ má sice lepší spodek a jde znát vyšší obsah,.. ale nikdy se nestalo že bych na WR DRZku nestačil nebo mi dokonce ujelo,..a většinou jsem stejně vedl já a kámoš říkal že jel taky plný a nijak jsem ho nebrzdil,...prostě vyrovnaná partie,..

Ono hodně záleží co budeš opravdu jezdit,..já WR kupoval hlavně skrz univerzálnost,..pro účel výletů,..tipu silnice, polňačka a sem tam nějaký les,...pro tento účel je to nejlepší co můžeš v téhle třídě vybrat,...i nějakou trať zvládne,..ale ne samozřejmě dlouhodobě,..na to jsou určené jiné stroje,...ale s tím AJP by tě výlety po silnici nudili,..je to zpřevodované do terénu,..s WRkem může bezbolestně valit 120-130,... je to motorka která ti ukáže směr,...jestli budeš furt výletník tak si ji necháš,..jestli tě začne víc táhnout těžší terén budeš muset vyměnit za stroj čistě terénní,..
já třeba tedka zjistil že výlety tipu polňačka silnice už mi nic neříkají,...čím dál víc jezdím na nějaké výjezdy a na ruzné enduro a mx tratě a začínám citít že je potřeba stroj během roku dvou vyměnit,..ne že by nestačila,..vyjede vše,..výkonově nestrádám,..na trati se taky neztratí,..prostě s ní sbírám zkušenosti ale v těžším terénu se začne projevovat větší váha a hlavně je mi líto huntovat tak pěknou a hodnotnou motorku,...protože je běžné že ji sem tam odložím,..

Editoval Rischwon (11.05.2016 11:01:47)

 offline 

 

#26 11.05.2016 11:06:10

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Vyber endura


Alexanderovic:
stačí hodit větší rozetu a vědět kdy řadit a krouták mu chybět nebude,...tazatel nechce dělat po každém výletu olej a servis,..chce jezdit i silnice tím pádem se všechny ostré endura škrtají,..

 offline 

 

#27 11.05.2016 11:21:17

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Vyber endura


Rischwon:
napsal jsi to perfektne, 100% souhlas
WRR je dle myho nejlepsi dualsport kterej je na trhu, jen skoda ze neni i v 450 se stejnou vahou.. to by bylo mega!

ale treba se neco takoveho blizi.. :-)


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3931_tdr350.jpg

 offline 

 

#28 11.05.2016 14:08:54

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Vyber endura


sirr:

nahodou, namalovany je to hezky  a1 

 offline 

 

#29 11.05.2016 15:06:03

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Vyber endura


jopr napsal(a):

honzaWR450F napsal(a):

Jen se mi vtírá do mysli...že je to další v řadě....Už ani nemám chut  tomu věnovat energii a možná že tohle právě je člověk,který by si zasloužil,podělit se o jakési zkušenosti.Jenže ......není to zase provokace ze strany Ajp lobby....?

Ty si taky dobrej lobby, nemachruj, zdejší hard borci co tu plivat na Ajp umí aspoň jezdit. Raději věnuj energií a chuť na tvý dětský videa a zase sem něco dej.

Ahoj Josefe.
Nevybíjej si na mě svou frustraci z koupě docela zajímavého endurka Ajp,které se mi líbí ale je za neobhajitelnou cenu ...pro mě.Že jsi investoval ty peníze ty,je zcela tvoje věc,nikdy bych to tady nenapsal,nevyjádřil se k tomuto.
Pokud umíš číst,napsal jsem to jako otázku...není to zase provokace ze strany Ajp lobby....? A ty jako potrefená husa ses s křikem přihnal a útočíš na mě.Tebe jsem vůbec nemyslel,nikoho jsem nemyslel,měl jsem párkrát pocit,že jde o provokaci,při psaní takových nových dotazů,nic víc....napsal jsem že se mi to v náznacích tak zdá.Já čtu vše o Ajp a byl se na ni podívat,nebot mě ta motorka prostě zajímá.
Má dětská videa tě nenutím sledovat a koukal jsem i na tvé ..
http://www.youtube.com/watch?v=pJYXujBNQZc
...a nesoudím.Dávám je správně do Sranda video a Enduro jen tak pro radost a tohle je prostě mé ježdění,takový jsem výletář.Přijedu domů jednou v týdnu s úsměvem a čistou hlavou a o tom to u mě je....Nemám fyzičku,nemám zdraví a hlavně se mě nechce padat.Mám nezletilé děti a starám se o staré rodiče a zranit se,zkomplikuji život mnoha lidem......Takhle podobně jsem to četl i kdysi u tebe a přišlo mě to sympatický,stejně jako ty.
Takže se uklidni a neber mě jako protivníka,nejsem.Tohle je opravdu zbytečný...
Honza


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#30 11.05.2016 19:57:11

Re: Vyber endura


babaexc napsal(a):

jopr:

Jojo to neni.Je to základ prodeje hlavně u endura.Jeho boj ,naštěsti hromada nd.pasuje z jinejch moto ale třeba takovej zadni blatnik jsem musel koupit origo a je pěkně mastnej.

Tak já to myslel ironicky, zad. blatník už mám dvakrát nejtovaný, vydržel toho zatím strašně moc a mám od koupě komplet náhradní plasty, mimo př. blatníku, ale ty si šetřím. Proti WR jsou ty plasty ohebnější, na tý se to láme ,jako nic. V tom je Ajp lepší.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#31 11.05.2016 20:12:18

Re: Vyber endura


honzaWR450F napsal(a):

jopr napsal(a):

honzaWR450F napsal(a):

Jen se mi vtírá do mysli...že je to další v řadě....Už ani nemám chut  tomu věnovat energii a možná že tohle právě je člověk,který by si zasloužil,podělit se o jakési zkušenosti.Jenže ......není to zase provokace ze strany Ajp lobby....?

Ty si taky dobrej lobby, nemachruj, zdejší hard borci co tu plivat na Ajp umí aspoň jezdit. Raději věnuj energií a chuť na tvý dětský videa a zase sem něco dej.

Ahoj Josefe.
Nevybíjej si na mě svou frustraci z koupě docela zajímavého endurka Ajp,které se mi líbí ale je za neobhajitelnou cenu ...pro mě.Že jsi investoval ty peníze ty,je zcela tvoje věc,nikdy bych to tady nenapsal,nevyjádřil se k tomuto.
Pokud umíš číst,napsal jsem to jako otázku...není to zase provokace ze strany Ajp lobby....? A ty jako potrefená husa ses s křikem přihnal a útočíš na mě.Tebe jsem vůbec nemyslel,nikoho jsem nemyslel,měl jsem párkrát pocit,že jde o provokaci,při psaní takových nových dotazů,nic víc....napsal jsem že se mi to v náznacích tak zdá.Já čtu vše o Ajp a byl se na ni podívat,nebot mě ta motorka prostě zajímá.
Má dětská videa tě nenutím sledovat a koukal jsem i na tvé ..
http://www.youtube.com/watch?v=pJYXujBNQZc
...a nesoudím.Dávám je správně do Sranda video a Enduro jen tak pro radost a tohle je prostě mé ježdění,takový jsem výletář.Přijedu domů jednou v týdnu s úsměvem a čistou hlavou a o tom to u mě je....Nemám fyzičku,nemám zdraví a hlavně se mě nechce padat.Mám nezletilé děti a starám se o staré rodiče a zranit se,zkomplikuji život mnoha lidem......Takhle podobně jsem to četl i kdysi u tebe a přišlo mě to sympatický,stejně jako ty.
Takže se uklidni a neber mě jako protivníka,nejsem.Tohle je opravdu zbytečný...
Honza

Já žádnou frustraci nemám, koupil jsem za 135 klacků moto, co měla najeto 618 km (takže jako nová) a dostal jsem k tomu spoustu dalších vecí + mi bylo vyměněno spoustu věcí při hledání závady. Takže když  to shrnu, ušetřil jsem 45 co stojí nový extreme. Jako protivníka tě neberu, jen mě nadzvedl  další koment o tom lobby. V klidu jezdi bez pádů, asi máme hodně společného, co se týče ježdění a rodiny. Proti tomu mému videu jsem hodně pokročil, ale pořád to nestačí na tento server, proto sem nic nedávám. ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#32 12.05.2016 12:41:28

Incom3r
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 99
Založená vlákna
Místo: Jihomoravsky BV
Motorka: Jawa 21, ČZ 175, Babetta 210, GSR600, DR-Z 400 S, DR-Z 400 SM, BETA 300 xtrainer
Věk: 31
0 0

Re: Vyber endura


Ostrou zatím nechci, spis převládá režim průzkumu ( celodenní výlet) sem tam nějaky přejezd po ceste, výjezdy, to co slo s drz by mělo jit i s wrr jelikož je mi zatím nejsympatictejsi. Ale jsem hlava otevřena a rad vyzkoušet i neco jiného a samozřejmě jde i o to aby se to dalo časem prodat az to přestane vyhovovat.

 offline 

 

#33 08.06.2017 21:48:51

Incom3r
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 99
Založená vlákna
Místo: Jihomoravsky BV
Motorka: Jawa 21, ČZ 175, Babetta 210, GSR600, DR-Z 400 S, DR-Z 400 SM, BETA 300 xtrainer
Věk: 31
0 0

Re: Vyber endura


tak po par svezeni a zkouseni jsem nabyl dojmu ze jsou pro me relativne idealni 2 stroje a to je ktm 300exc a nebo houska TE 300, rok 2015 a nahoru co by jste radsi vzali pripadaji mi skoro stejen az na par detailu..

 offline 

 

#34 09.06.2017 09:35:25

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Vyber endura


Incom3r:

tak vidím že už si taky dospěl k názoru pořídit si 2T enduro,...já po různých zkoušení jsem pořídil EXC250,...zatím jen 7MTH na ni, ale musím říct že je to super stroj,...tříkilo jsem taky zvažoval, ale ta 250 nejde tak okamžitě do otáček a vím mi sedla,...jinak srovnání EXC a TE bych bral spíš na úrovni sympatií,...jsou tam nějaké rozdíly ale spíš designové,..nejzásadnější rozdíl je asi zadní PDS vs přepákování,..

 offline 

 

#35 09.06.2017 15:20:26

Incom3r
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 99
Založená vlákna
Místo: Jihomoravsky BV
Motorka: Jawa 21, ČZ 175, Babetta 210, GSR600, DR-Z 400 S, DR-Z 400 SM, BETA 300 xtrainer
Věk: 31
0 0

Re: Vyber endura


Rischwon:

Ano 4t je fajn ale na co tahat sebou do terénu další váhu a věci v motoru které se můžou pokazit. A 300 myslim bude dobra volba, přepacko ani tak nevadí možná bude příjemnější jízda s nim, akorát spis přemýšlím nad dostupnosti ND a pro oba modely a kazivost.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů