Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR7

#101 30.05.2017 21:25:18

Re: AJP PR7


Miguel:
Že je lepší řekli jiní,  hodně zkušení borci, snad si nečekal,  že jeliman co jezdí rok a půl tady (m.cz) bude něco hodnotit (říká se tomu interpretace)Prodalo se jich už dost, bohužel, sere se jen mě, ale pár jedinců z toho má ohromnou radost a jsem rád,  že můžu rozdávat radost. Nic méně se z toho nehroutím (díky Raduz),  prostě je to stroj a stalo se, ikdyž ano, stávat by se to nemělo, ale děje se to všude. Prodejce  (i Portugalsko, které vidělo i to video) se omluvil, nabídl kompenzaci a uvidíme dál co bude a těším se až o víkend budu zase jezdit, protože mě to baví.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#102 31.05.2017 07:23:30

Re: AJP PR7


Hele no když tys to pojal tak konfrontačně na motorkari.cz
Nemusel bys jezdit ani den, abys byl schopen porovnat tvrdá čísla, cenu, výkon, komponenty. Skládačku z výběhových dílů vs. vlastní vývoj a vlastní motory.
To je jako bys začal vyrábět mobily, co by stály tolik co Iphone, byly trochu ošklivé, měly pomalejší processor, horší ovládání, a ty bys napsal, že teď budou muset
fanoušci Apple spolknout hořkou pilulku. No to se nediv, že mi cukalo v koutku.

Editoval Miguel (31.05.2017 07:32:50)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#103 31.05.2017 07:54:19

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR7


Miguel: Zrovna u Applu vývoj a nějaký výkony a vlastní invence jsou fakt mimo  lol  Paměť Samsung, procesor Samsung a nějaká společnost TSMC (nikdy nevíš, v kterým IPhonu 6s dostaneš jakej). Displej LG, foťák Sony. Splácali dohromady, vyrobeno v Číně  ano Design stejnej - ohýbající se konstrukce, vyčnělá čočka foťáku, mega rámečky kolem displeje (do velkého těla, malý displej). Výdrž baterie mizérie. A do toho cena 18K+ za hardwarově zastaralý mobil. (procesory se nedají srovnat s těmi v nových Androidech...)  ano Systém běží stabilně - jediný plus, ale to androidy posledních 3 let taky. Ale lidi stále trpí představou, že Apple je nej, protože kdysi měli starej Android, kterej byl na prd, tak bude vždy na prd  wink A nebo srovnávají Apple s Androidem za 5000 Kč.

K motorce: na různých kanálech (instagram atd) sleduju věci okolo PR7 a to že to má pár lidí, je fakt omyl. Jezdí se s tím aktivně závody, dálkové cesty po nejrůznějších zemích, Rumunsko atd. Kdyby to s tím přepáčkem bylo běžný (prasknulo víc, než jedno - Joprovo), myslím, že výrobce by rychle udělal svolávačku a nebo by se někde něco objevilo.
Jsem zvědav, jak na ní pojede Lukáš Kvapil, kterej na ní bude závodit na Rally závodech.

Editoval AJP FANS CZ (31.05.2017 07:56:03)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#104 31.05.2017 08:13:05

Re: AJP PR7


OT: nejsem expert na IT, ale fakt, že na MACu nemusím řešit žádné antiviry, když ho zapnu po měsíci nebude tam 12469 aktualizací, které mně do počítače nepustí dříve než za dva dny a do Iphonu se mi nedostane ani FBI nebo CIA (pokud nejde o verzi 5S a nižší) plus velmi intiuitivní ovládání mi vyváží všechny tebou zmiňované nedostatky:)
a uznávám, že to srovnání je asi mimo, nejspíš by bylo na místě srovnávat nějaký nový sporťák neznámé značky s BMW M3, např.

Editoval Miguel (31.05.2017 08:21:56)


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#105 31.05.2017 08:28:14

Re: AJP PR7


AJP FANS CZ:

Jopr rikal, ze se jich v cely evrope prodalo 80
Kdyz vezmu, ze dost si jich na sebe vezmou dealerstvi, neco budou zkresleny udaje ....prodalo se jich opravdu par kusu.
K tomu si clovek musi pricist, ze prvni nakupy udelali lidi, co se na motorku tesili - neco, jako kdyz vyjde novy model zkurvenyho jablka a lidi stoji ve fronte.
Ted uz budou kupci vic vahat a premyslet.
Ze joprovi prochy rika, ze je jediny, kdo ma problemy se spojkou, prepackem a prijdou dalsi trable ....to jen firemni politika a lez ....pravda to rozhodne nebude vyk! , protoze to by melo AJP zmetkovost / reklamovatelnost na urovni zazraku   lol 
Uz to zase zacina .... hmm 

 offline 

 

#106 31.05.2017 08:45:28

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR7


Janek: Uvidí se časem. Podobná slova jsem slyšel před 2 lety v ve vláknu o PR5, jak je to Čína, čínskej motor, kdesi cosi a výsledek, že motorka je ok a nic s ní není (snad jsem teď nezakřiknul) a po 6000 km jsem párkrát vyměnil olej a vypral filr. Máme doma 2 motorky a co se rozbilo a poničilo bylo našim leplovstvím v servisu (nenamazené přepáčky, povolená řadička, zničená páčka, roztržený sedlo) a nebo neumem při jízdě. A Jopr měl pořád něco. Proto bych na základě jedný motorky, kterou vlastní neurvalý poděs, (nic ve zlým Pepo, obdivuju tě za svatou trpělivost  ano  ano  lol ) nevymýšlel politiku celý firmy, jak všichni lžou, dealeři lžou odírají zákazníky wink 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#107 31.05.2017 09:19:47

Re: AJP PR7


Janek:

Přesně,  jak píše AJPFANS.
Říkal jsem ti , že se jich prodalo 94, když jsem u tebe byl, je to tu i napsaný a ty to moc dobře víš a ty stejně napíšeš 80, proč ? Všichni lžou,  Jen vy (místní odborníci) máte pravdu, tvl a začíná to znovu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#108 31.05.2017 10:55:06

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Janek:

Přesně,  jak píše AJPFANS.
Říkal jsem ti , že se jich prodalo 94, když jsem u tebe byl, je to tu i napsaný a ty to moc dobře víš a ty stejně napíšeš 80, proč ? Všichni lžou,  Jen vy (místní odborníci) máte pravdu, tvl a začíná to znovu.

Omlouvam se, mel jsem v hlave 80. Sekl jsem se o 14 na celou evropu? To je fakt hrozny lol 
Kdyby tu v ceskym krcalku dostal k dispozici jeden dealer 14 hq 350, za tyden je proda za plnou cenu a lidi budou jeste dekovat.
93 kusu by mel po uvedeni do prodeje prodat 1 portugalsky dealer, ale za 1/2 roku cela evropa?
Pokud si s ajpfans nedokazete sundat ruzovy bryle ...nema to cenu

 offline 

 

#109 31.05.2017 11:20:29

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR7


Janek: Srovnáváš HQ, kde je obrovská reklama, přední jezdci na prestižních soutěžích, je pod koncernem KTM, offmoto reklama, youtube milion videí (querly, Graham...), tisíce vyrobených modelů vs. menší samostatná firma v Portugalsku, která se snaží uplatnit, jak jen to jde, bez větších finančních prostředků... A tomu taky odpovídají prodeje, proč se jich za první půlrok nevyrobylo x tisíc (a tudíž i neprodalo). Kdyby se válely motorky na skladech a nikdo je nechtěl, to by byl problém, to se ale neděje. A třeba v USA se myslím ještě neprodávají (zdroj od lidí z komentářů).
Jak psal Miguel, to je jako když srovnáš zaběhnutou BMW M3, kterou zná každej proti nějakýmu méně známýmu konkurentovi. Ikdyž třeba ten méně známý má taky, co nabídnout, lidi půjdou do ověřenýho... A to samozřejmě chápu a je to rozumný a to je i tomto případě. Ale nebýt dobrodruhů, jako je Jopr a všichni šli jen se stádem, tak by to taky tak vypadalo a dost větších firem, co jsou dnes, by ani nebyly.
Takže bych uklidnil emoce, a nedělal předčasný závěry a zaručené pravdy, jak je tu dobrým zvykem a počkal, jak a co se vše bude dít. PR7 je venku půl roku a zdaleka ne všude se prodává. Uvidíme, jak se ke všemu Portugalsko postaví, popř recenze uživatelů ze zahraničí, protože na offmoto nechce každý přispívat  wink 

E: PR7 je k dostání zatím jen v Plzni, proto taky možná se "neprodává" protože se ani tolik nevyrábí...

Editoval AJP FANS CZ (31.05.2017 11:30:42)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#110 31.05.2017 12:47:03

Re: AJP PR7


AJP FANS CZ:

Když jsem byl naposled u kluků, tak byly připravené dvě k dealerovi na Moravu ( myslím ).


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#111 03.06.2017 19:13:42

Re: AJP PR7


www.youtube.com/watch?v=-o2PDi45j4k

Dnešní pojezd Doupov, Krušnohorsko, 100 km kamenitých cest prověřil motorku a přežila



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20170603_101246.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20170603_111302.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5311_20170603_125948.jpg

Editoval jopr (03.06.2017 19:16:25)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#112 03.06.2017 19:34:17

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: AJP PR7


jopr:
to ma aji televizu?  tull  tull 

 offline 

 

#113 03.06.2017 22:44:45

Re: AJP PR7


Jopr ty komentáře ohledně lehkého endura.....  a11 
Jinak mi tu jezdíš za barákem, takže se dřív nebo později potkáme a pak mi ukážeš jak to jezdi v terénu  usch 

 offline 

 

#114 03.06.2017 23:31:53

Re: AJP PR7


Obsahem moc pěkný video ano  ano , ale hudba tragická

 offline 

 

#115 04.06.2017 00:12:27

Re: AJP PR7


Míra 89 napsal(a):

Jopr ty komentáře ohledně lehkého endura.....  a11 
Jinak mi tu jezdíš za barákem, takže se dřív nebo později potkáme a pak mi ukážeš jak to jezdi v terénu  usch 

Co myslíš za komentáře,, jedem lehký endurka "? Byli tak dva kluci na lehkých a vyjel jsem výš než oni, tak jsem měl radost, ten kopec jsem jel dvakrát.
Hele v terénu čoveče nevím,  jak je vidět z videa, zatím jsem si troufnul jen na silnici, ale klidně ti to půjčím  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#116 05.06.2017 13:24:02

Re: AJP PR7


Další Pr7 u dealera v Liberci (Rockway)
K mému přepakování: po okouknutí bylo vidět,  že to nějaké rány dostalo ( omlácená hlava i matka šroubu a rýhy na trianglu),nicméně bylo vyměněno v rámci záruky a vadný kus půjde na prozkoumání do Portugalska.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#117 07.06.2017 12:24:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: AJP PR7


jopr:  ano jinak ten komentář, já vám dám že to na to není stavěný  a1  a1 super, tak jen dávej dávej

motka se mi líbí čím dál víc, p.s. ten tablet si sundej, nebo padne  a23 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#118 07.06.2017 19:32:31

Re: AJP PR7


offroaderTE:

Hele taky jsem si říkal, že ten tablet tam moc dlouho nevydrží, ale ten kokpit je docela dost pevný a tablet dobře kryje.
Jinak už je Pr7  i u dealera v Třebíči (3× v ČR).
V sobotu absolvují závod v Polsku (mastodont cup), měli by na startu být dvě Pr7


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#119 07.06.2017 19:36:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: AJP PR7


jopr:

Co ten displej všechno umí ukázat?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#120 07.06.2017 20:37:24

Re: AJP PR7


Raduz TT600r:

Je to klasický tablet, co si tam nainstaluješ, to tam  budeš mít.  Já se v tom moc nepatlám lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů