Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR7

#61 28.05.2017 14:31:24

Re: AJP PR7


Jarynn napsal(a):

Miguel napsal(a):

jednoválec co jede 160 v pohodě a nevibruje, to je sen.
já jsem v týhle kategorii jezdil jenom na Tenére a 701, ale tohle neuměla ani jedna. příjemná cestovní rychlost tak 120. koneckonců,
na cestu je dvojvál ve všem lepší...

Furt jsem cekal jestli ro nekdo napise,pac kdybych to napsal ja tak jsem zaujaty jak vuci stroji tak Joprovi  a1 Ale treba to fakt moc nebusi, kdyz vezmu v potaz co udelal vyvazovak s dvoutaktnim motorem tak treba to nekdo bez vibraci udela. Jestli zrovna ajp tak by udelali díru do sveta. Dvouval je fajn, ale proste jednovalec ma sve kouzlo  ano 

Hoši, já ale vůbec nepíšu o vibracích motoru ( u jednoválce jsou snad jasné). Popisoval jsem chování motorky, na origo pneu, prostě jela a držela na silnici parádně (nevibruje, nevlní se), proti lehkým u kterých je za trest jet 100km/h, na drapákách je to samozřejmě horší. Pohodová cestovní rychlost je 120-130 na drapákách  100-120, ale jak jsem psal, tohle není motorka na 200-300km trip po silnici.
Ten kabel je od lambdy.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#62 28.05.2017 14:46:47

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR7


Já ti nevim  big_smile  S PR5 nemáme problém, ty jsi ji měl 20x roznýtovanou. S PR7 to koukám bude podobně  big_smile Haló... Tady Portugalsko.  a11 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#63 28.05.2017 17:15:15

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: AJP PR7


jopr:

To je tvoja??


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#65 28.05.2017 17:57:45

Palo7
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: KTM 690 Enduro
Věk: 41
4 1

Re: AJP PR7


jopr: doprčic, že ty jsi trefil na silnici nějaký český výmol  big_smile 
doufám že to není tvoje, nevypadá to na nějakou rychlou domácí opravu  hmm 

 offline 

 

#66 28.05.2017 18:49:45

Re: AJP PR7


Hoši, hoši jindy tady z obrázků rozeberete každý neduh a teď nepoznáte čtyřbarevný hliníkový části mé motorky. Byl jsem v sobotu s borcem v Krušných horách, no a takhle to dopadlo.
Volalo se do Portugalska a v září bych měl dostat super vyztuženou motorku speciálně navrženou pro mě AJP kokot 9 .


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#68 28.05.2017 20:25:29

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Hoši, hoši jindy tady z obrázků rozeberete každý neduh a teď nepoznáte čtyřbarevný hliníkový části mé motorky. Byl jsem v sobotu s borcem v Krušných horách, no a takhle to dopadlo.
Volalo se do Portugalska a v září bych měl dostat super vyztuženou motorku speciálně navrženou pro mě AJP kokot 9 .

Treba me zajimalo co se stalo,pac podle me to normalne udelat nejde,tvuj poblity ram a devitibarevnou motorku to znacne predci,navic ja na barvu nehraju zvlast kdyz to neplatim.Dozvedel jsem se jako tradicne hovno.Opet jsi se projevil po svem,toto vlakno je od ted pro me tabu i kdyby ta portugalska supermotorka s cinskym zpracovanim vyhrala dakar.Me je uz u riti.

 offline 

 

#69 29.05.2017 06:33:35

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: AJP PR7


jopr:

heh, mas z toho low ridera.. nez ti dorazi nahradni jizdy muzes jezdit s harleyarema  a1 

tos nekde udelal mega skok nebo nejakej sutr na prasaka?

 offline 

 

#70 29.05.2017 07:00:24

Re: AJP PR7


Jarynn:

To se nesmíš divit, když vy kluci z ostravska tu jen plivete. Ono, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Fňukáte tady, lidem jste k smíchu (všem, co jsem za poslední 3 měsíce poznal), ale hlavně je mi ukradený, co si tu o mě pár jedinců myslí. To vlákno jsem nezaložil já, tak tu můžu psát co chci, jako vy a pořád to bude víc k věci,  než od vás,  Co tu motorku neviděli, ale vše o ní víte  (neber osobně a doslova).
Jak psal AJPFANS,  nevím proč se to děje zrovna a jen mě, ale dám to sem, ono jak jsem se v poslední době dozvěděl,  tak ty vaše oranžový zázraky, taky nejsou tak zázračný.
Luke21: hele nevím, prostě jsem normálně jezdil, jak jsem psal hochum, ale Jarynn z toho chytnou depku.
Vadný materiál, nebo se v tom nasčítalo mé ježdění ( nevím o ničem,  Co by to zavinilo), nevím.
Na you tube je od soboty, kdy se to stálo video :enduro ride 14


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#71 29.05.2017 07:25:15

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Miguel napsal(a):

jednoválec co jede 160 v pohodě a nevibruje, to je sen.
já jsem v týhle kategorii jezdil jenom na Tenére a 701, ale tohle neuměla ani jedna. příjemná cestovní rychlost tak 120. koneckonců,
na cestu je dvojvál ve všem lepší...

Furt jsem cekal jestli ro nekdo napise,pac kdybych to napsal ja tak jsem zaujaty jak vuci stroji tak Joprovi  a1 Ale treba to fakt moc nebusi, kdyz vezmu v potaz co udelal vyvazovak s dvoutaktnim motorem tak treba to nekdo bez vibraci udela. Jestli zrovna ajp tak by udelali díru do sveta. Dvouval je fajn, ale proste jednovalec ma sve kouzlo  ano 

Hoši, já ale vůbec nepíšu o vibracích motoru ( u jednoválce jsou snad jasné). Popisoval jsem chování motorky, na origo pneu, prostě jela a držela na silnici parádně (nevibruje, nevlní se), proti lehkým u kterých je za trest jet 100km/h, na drapákách je to samozřejmě horší. Pohodová cestovní rychlost je 120-130 na drapákách  100-120, ale jak jsem psal, tohle není motorka na 200-300km trip po silnici.
Ten kabel je od lambdy.

no tak samozřejmě, že čím lehčí motorka tím obratnější v terénu a tím horší na silnici.
jinak čumím, že ten stroj chceš ještě zpátky, bych je s tím poslal do pr...
takhle se naposled lámaly X-challange od BMW...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#72 29.05.2017 08:19:49

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: AJP PR7


Ej a neskočil si predtým nejaký veľký JUMP?
Že by to prasklo a neskôr sa zlomilo

Editoval bobkuuu (29.05.2017 08:20:49)


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#73 29.05.2017 08:31:01

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: AJP PR7


jopr:
video vypada dobre, hezka oblast a pekny pojezdeni!!  ale ze by to jen tak prasklo se mi nechce verit, asi to nekde muselo dostat supku

 offline 

 

#74 29.05.2017 12:47:26

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR7


jopr napsal(a):

Jarynn:

To se nesmíš divit, když vy kluci z ostravska tu jen plivete. Ono, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Fňukáte tady, lidem jste k smíchu (všem, co jsem za poslední 3 měsíce poznal), ale hlavně je mi ukradený, co si tu o mě pár jedinců myslí. To vlákno jsem nezaložil já, tak tu můžu psát co chci, jako vy a pořád to bude víc k věci,  než od vás,  Co tu motorku neviděli, ale vše o ní víte  (neber osobně a doslova).
Jak psal AJPFANS,  nevím proč se to děje zrovna a jen mě, ale dám to sem, ono jak jsem se v poslední době dozvěděl,  tak ty vaše oranžový zázraky, taky nejsou tak zázračný.
Luke21: hele nevím, prostě jsem normálně jezdil, jak jsem psal hochum, ale Jarynn z toho chytnou depku.
Vadný materiál, nebo se v tom nasčítalo mé ježdění ( nevím o ničem,  Co by to zavinilo), nevím.
Na you tube je od soboty, kdy se to stálo video :enduro ride 14

tohle je přesně ten důvod, proč jsem tohle vlákno už v úvodu odsoudil, díky tvoji povaze a22 
když pominu tvou nevraživost vůči nám, tak je tady dalších pár, kteří chtěli od tebe info, výsledek je opět stejný... Ostraváci na hovno, offmoto na hovno smile 


 offline 

 

#75 29.05.2017 13:31:45

Re: AJP PR7


Strejda-GC:

Si pleteš hrušky s jablkama viď. Ostraváci mi vůbec nevadí a nepodsouvej, že jsem řekl,  že jsou na hovno, to samé o offmotu ( pleteš si názor lidí, s kterými jsem mluvil na vás a né na offmoto).Vlákno si odsoudil na základě úplně něčeho jiného a ne kvůli mé povaze(vůbec mě neznáš), tak si tady nehoň triko. Info dávám, v mém podání, jestli ti to nevyhovuje, za to já nemůžu,  to že tu Honza napsal barvu každého šroubku, já ne, tak promiň.  Na otázku co jsem dělal,  jsem odpověděl byl jsem jezdit a takhle to dopadlo, kdybych skočil z baráku atd. napsal bych to, bohužel se to stálo při normálním ježdění.
Hledáte sebemenší detail, po kterém se hned vysmíváte atd. a proto ty názory od lidí na vás.
Napíšu ti to ještě jednou, mě vůbec nikdo nevadí, zařídím se podle toho, jak se ke mě chovají ti druzí, proto teď jezdím s lidmi co taky neřeší,  Jak a na čem kdo jezdí a zaplaťpánbůh je jich hodně.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#76 29.05.2017 14:16:49

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR7


jopr:

já tohle vlákno odsoudil kvůli tobě ne kvůli AJP, dokonce to tady na začátku vlákna pořád je
na další raději no comment  big_smile 

 offline 

 

#77 29.05.2017 14:23:15

Re: AJP PR7


Strejda-GC napsal(a):

jopr:

já tohle vlákno odsoudil kvůli tobě ne kvůli AJP, dokonce to tady na začátku vlákna pořád je
na další raději no comment  big_smile 

 ano přesně,  bez komentáře.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#78 29.05.2017 14:51:15

Wenca24
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 468
Založená vlákna
Místo: Jeseník
Motorka: Transalp, Konopnice
0 0

Re: AJP PR7


Teď jsem viděl video a docela masakr teda... neutral 

 offline 

 

#79 29.05.2017 15:28:12

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: AJP PR7


Strejda-GC napsal(a):

jopr napsal(a):

Jarynn:

To se nesmíš divit, když vy kluci z ostravska tu jen plivete. Ono, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Fňukáte tady, lidem jste k smíchu (všem, co jsem za poslední 3 měsíce poznal), ale hlavně je mi ukradený, co si tu o mě pár jedinců myslí. To vlákno jsem nezaložil já, tak tu můžu psát co chci, jako vy a pořád to bude víc k věci,  než od vás,  Co tu motorku neviděli, ale vše o ní víte  (neber osobně a doslova).
Jak psal AJPFANS,  nevím proč se to děje zrovna a jen mě, ale dám to sem, ono jak jsem se v poslední době dozvěděl,  tak ty vaše oranžový zázraky, taky nejsou tak zázračný.
Luke21: hele nevím, prostě jsem normálně jezdil, jak jsem psal hochum, ale Jarynn z toho chytnou depku.
Vadný materiál, nebo se v tom nasčítalo mé ježdění ( nevím o ničem,  Co by to zavinilo), nevím.
Na you tube je od soboty, kdy se to stálo video :enduro ride 14

tohle je přesně ten důvod, proč jsem tohle vlákno už v úvodu odsoudil, díky tvoji povaze a22 
když pominu tvou nevraživost vůči nám, tak je tady dalších pár, kteří chtěli od tebe info, výsledek je opět stejný... Ostraváci na hovno, offmoto na hovno smile 


 usch  usch  usch super reklama!

 offline 

 

#80 29.05.2017 15:42:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: AJP PR7


Musím přiznat, že tohle mě docela nutí k zamyšlení.
Stát se to v jiný okamžik, výlohy na léčení, pokuta nebo nepříjemná potyčka k kdečím.... nepříjemné.
Tohle běžná záležitost u těchto strojů není.
Neviděl jsem na vlastní oči, nejel jsem na tom, ale už nyní je u mě zvýšená ostražitost a bdělost (před imperialisty  deb1 ).

jopr: Můžeš beze srandy napsat, jak se to bude řešit? Hodně mě to zajímá. Kdybys věděl i nějaké časové horizonty, sem s tím.  cool   ano   key 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů