Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Firmy a e-shopy s nevalnou reputací

#41 28.04.2014 18:53:51

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Taky na sebe něco prásknu z Kocábova  neutral 

V jednom výjezdu se mi ojela rozeta.. Kluci z Kocábova mi dali druhou, zaplatit ji nechtěli, že ji přivezu zpět. No trvá to už rok a stále mi překáží v garáži...
Tímto se veřejně kaji, slibuji brzkou nápravu a dodání půllitra gořalky za půjčovné...  yikes  a1 


Lišák napsal(a):

Tato osoba Jiří Mikeska s firmou ze Slušovic na opravu motorek mě dluží přes dva roky 200kč za uhrazení spojkové páčky, kterou zlomil na jeho KAWĚ 250 když jsem mu ji u nás na výjezdu v Kocábově poskytl.  Neměl u sebe peníze, tak slíbil, že jak pojede kolem, peníze doveze, vloni v létě jsem na něj od kluků tady s fora sehnal email a s pokorou jsem mu napsal. Odpověděl na druhý den a my se dohodli, že  peníze pošle na účet, do dnes ani koruna.  Přeju mu, aby se mu podnikání dařilo tak jak plní sliby a ať se u nás zase staví jak bude potřebovat pomoct!!!

Jiří Mikeska
Dostihová 671
76315 Slušovice
Tel.: 734105415
www.elitemoto.cz
Email. elitemoto@email.cz


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#42 28.04.2014 20:59:27

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Helmut:
Vůbec neřeš, stejně to byla ojetá rozeta a2 
Vlastně já to špatně pochopil, vždyť to píšeč do tématu firem se špatnou pověstí, my ti vlastně měli dát funglovku a ne nějakou jetou usch 

 offline 

 

#43 29.04.2014 23:22:47

Helmut
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Místo: Strážnice
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 88
Tel: chytřejší než já
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


 a1  a1   To byla drzost dat mi starou rezavou rozetu se zuby ják cirkularka.   a1 


viteka 32 napsal(a):

Helmut:
Vůbec neřeš, stejně to byla ojetá rozeta a2 
Vlastně já to špatně pochopil, vždyť to píšeč do tématu firem se špatnou pověstí, my ti vlastně měli dát funglovku a ne nějakou jetou usch 


Jedu. Doufám. Improvizuji. Padám.

 offline 

 

#44 30.04.2014 07:10:33

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Helmut:
Tak,tak usch 

 offline 

 

#45 01.05.2014 21:35:30

jiros
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Místo: Vysocina
Motorka: ktm exc 450
0 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


RadoTP:

Stejna skusenost ne 

 offline 

 

#46 02.05.2014 08:13:17

Hellborn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 558
Založená vlákna
Místo: Želechovice (MORAVA)
Motorka: WR450F, Suzuki TL 1000S
Věk: 30
Tel: Samsung
0 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Sohoo.cz
Eshop s náhradníma dílama a doplňkama na čínské pitbiky a čtyřkolky.

Objednával sem tam přítelkyni řetěz. Mají tam 3 velikosti s popsaným průměrem válečku.
Všechno sem asi 6x měřil a porovnával s udanými rozměry na webu. Za 3 dny dorazil balík, kde
nebyla ani faktura ani nějaký dodák, jen vizitka.
Tohle všechno je mi fuk, nejsem plátce a i částka nebyla nijak závratná, ale kdyby tam byl alespoň
řetěz, který sem si objednával  ne 
Takže maily, maily, maily....zabalit, poslat na vlastní náklady a za týden sem měl správný řetěz a opět bez jakyhokoliv papíru nebo případné záruky (tady se asi nemá stejně co zárukovat smile ). Ale ten přístup...

Škoda, že těch eshopů s dílama na ty číny moc není.
Já už bych tam nic nebral pokud bych nemusel a sehnal bych jinde.


Až se ti před očima promítne celej tvůj posr*nej život.....tak ať je na co koukat

 offline 

 

#47 27.08.2015 07:54:47

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Čau,

štve mě to, ale bohužel musím přidat na seznam tuhle firmu :

http://www.motops.cz/

Objednal jsem Dynojet pro jednu motorku s dobou dodání týden. Bylo mi tošku jasný, že když je tam týden, jde to někde ze zahraničí, ale tak budiž...Nespěchal jsem a záměrně jsem objednal asi 14dní dopředu.

Objednávka byla přijata a zpracována 1.8.

14.8. (to už jsem to měl mít týden doma) jsem mu psal, že zas tak nespěchám, ale jak to vypadá, že to do týdne už fakt potřebuju. Dnes je 27.8. a mám něco ? Od toho 14.8. žádné zprávy ani o přibližném termínu dodání.

Pán nereaguje na maily, 2x jsem mu volal, jednou napsal SMS a má prostě na háku, tak jsem mrknul sem a jak vidno, každý s ním má stejný problém...


Takže jednoznačně neobjednávát nic. Újma mi nevznikla, kromě nasrání žádná, mám to objednané jako balík na dobírku.

http://obchody.heureka.cz/motops-cz/recenze/

To je jednání tak zralé na to, nechat si prodloužit uložení balíku na max a pak to nevyzvednout.

 offline 

 

#48 28.04.2017 13:36:01

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Varuji pred 2hmoto.cz
Tuhle partu diletantů nedoporučuji. Poprvé jsem od nich dostal rezavy stojan, objednavam samozřejmě jako novy, s tim ze maji vlhko ve skladu. Ted poslali místo lanka plynu lanko spojky!!! Asi jim ve skladu dela slepec. Řešení? Kasleme na tebe, ze ho potřebuješ zitra nas nezajímá. Rozhodne u jich nedoporučuji nakupovat!!!!

 offline 

 

#49 28.04.2017 13:38:23

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


spatna zkušenost i zmoji strany a psal sem to nejakej rok zpet ...napsal bych to tak ze sou to zmr......přístup z jejich strany je jako pristup blbecku na zakladce

 offline 

 

#50 28.04.2017 14:38:39

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Asi tak, nechápu co někoho vede tam nakupovat. Ještě ty přepálený ceny a díly jdou dost dlouho  ne  ne 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#51 28.04.2017 15:09:05

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


peTTR napsal(a):

Asi tak, nechápu co někoho vede tam nakupovat. Ještě ty přepálený ceny a díly jdou dost dlouho  ne  ne 

Kdyz oni ho jinde neměli skladem, resp jedine oni slíbili doručit do pátku. No bylo to naposled co jsem jim dal šanci. A aby mi prodejce pokládal telefon s tim ze na me vlastne se.e jsem snad jeste nezažil.

 offline 

 

#52 28.04.2017 15:38:09

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


peTTR napsal(a):

Asi tak, nechápu co někoho vede tam nakupovat. Ještě ty přepálený ceny a díly jdou dost dlouho  ne  ne 

Já sem s nima nikdy neměl problem na rozdíl od jiných e-shopů, pokaždý mi došlo co mělo v den co byl uvedenej  smile 

 offline 

 

#53 28.04.2017 16:17:06

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


SethX napsal(a):

peTTR napsal(a):

Asi tak, nechápu co někoho vede tam nakupovat. Ještě ty přepálený ceny a díly jdou dost dlouho  ne  ne 

Já sem s nima nikdy neměl problem na rozdíl od jiných e-shopů, pokaždý mi došlo co mělo v den co byl uvedenej  smile 

Tak to si zjevně dítě štěstěny smile

 offline 

 

#54 28.04.2017 17:49:40

stan henkl
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: KTM LC4 ADV
Věk: 33
0 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Objednával jsem cca 4x a vždy v poho


Padám často, padám rád...

 offline 

 

#55 28.04.2017 22:48:47

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


S 2Hmoto jsem nikdy neměl problém - jsou v pohodě, vždy vyhověli a pomohli.
A to že nemají věci skladem je normální - všechno nemá skladem v republice vlastně nikdo.

 offline 

 

#56 29.04.2017 01:57:16

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Lustjape:

před tremi lety něco obejdnané co mely skladem.....asi po 6sti urgencích v řádu mesicu ....do ted nedorazilo....cca 3 roky....myslim že kdby to nebylo skladem v republice ale na mesici mozna by to u me uz bylo....

za me jsou to LAJDACI

 offline 

 

#57 08.09.2018 10:02:48

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Čau chlapi, nevíte někdo, proč nefunguje eshop- MX-24? Na email mi neoopovídaj a na telefonu je záznamník celý týden a říkaj, že maj školení, tak nevim😕

 offline 

 

#58 08.09.2018 21:30:53

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


DUTOHLAV: jestli jde o 24mx, odsud mi přišel ca 14dní zpět balík v pořádku, maily chodí také pořád

https://www.24mx.cz/?eclub=lrG0FkVyPEcx … l_V37_1+CZ

 offline 

 

#59 09.09.2018 08:03:42

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


jees:

To je on, tak třeba jen mam smůlu, budu zkoušet po neděli. Třeba mněli opravdu týden školení.

 offline 

 

#60 17.03.2022 12:19:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Mám tady perličku.

www.istuff.cz

Pokusím se stručně (popis zkušenosti).
Vánoce, dárky, chytré hodinky pro malé holky. Nákup, rozbalení a první pokus o spárování. Nešlo.
Po komunikaci s prodejcem přišla rada jak pro malé dítě - k ničemu. Následně se dcerce podařilo, ale rozum zůstával stát nad postupem - jiným slovem šrot zboží. Ale tak je to pro malý holky, tak jsem to nějak víc neřešil.
Po cca 3 týdnech jedny nešly nabít. Řádně vyzkoušeno s funkčím kabelem jiných stejných hodinek, celou noc apod.

Reklamace (poštovný hradím) a měsíc a půl nic. Urgence, nic.
Následně mail, že nás už kolega kontakoval mailem (lež, nic nepřišlo) a že reklamace zamítnuta, hodinky cajk, jestli mají poslat na naše náklady z5  ou2 
Následovala výměna mailů, kde si majitel e-shopu párkrát protiřečil, udelal ze sebe, myslím hodně, hlupáka a ještě většího lháře.

VÝSLEDEK: Hodinky u něj, zpět nepošle a dítě zklamaný už 2 měsíce. To fakt chceš  a31 

Pak přišla nabídka recenze, kterou manželka využila a recenzi na jeho stránky napsala. Okamžitě smazáno. Přece na sobě nenechá skvrnku.
Následně se pídila po recenzích jinde a našla očekávané. Spooooustu negativních hodnocení na seznamu (jen 35% spokojených zákazníků) :
https://www.zbozi.cz/obchod/149529/

Zde to pán ale už promazat nemůže  usch
A to si myslím, že ty kladný hodnocení si tam píšou hodně sami  usch 

Manželčina chyba, že nakupovala a více nehledala.

TOMUTO SHOPU SE VYHNEME OBLOUKEM!!!

Pokud můžete, varujte své známé, kamarády osobně, na FB, instáči apod. Pán mě o to totiž sám požádal.  a22 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů