Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapák Rodeo 2017

#81 18.04.2017 12:29:06

Re: Drapák Rodeo 2017


Tristan napsal(a):

Janek:

tím že je to organizovaný závod tak by to nemělo byt problem aby ti to pojištovna zaplatila vím že jim dřiv stačilo když se ti to stalo na trati v době treninkových dnu.

Úrazovku mám, beru to tak, že kdyby něco, tak to pomůže, ale riziko zranění o tom víkendu bude velký, hodně lidí, .... tak jsem myslel, jen krátkodobý připojištění, něco, jako když jedeš do zahraničí ....

Jopr, nemyslím to tak, že už se mi něco stalo ne  .... řeším klasika - kdyby se něco stalo.
Jen jsem se tu zeptal, jestli to třeba někdo konkrétně neřešil, urychlilo by se to, protože jsem si na to vzpomněl až dnes
Téma o pojištění mám přečtený

 offline 

 

#82 19.04.2017 13:33:30

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


tak to vypadá že letos to nebude o tom kdo kolikátej dojede do cíle ale kdo dojede jak daleko  lol perfektní podmínky na gentlemans racing style  lol  lol  lol 

 offline 

 

#83 19.04.2017 14:07:06

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


sirr:

myslím že na úrovni offmoto střelců je to jedno  lol já jedu Drapák zkusit jestli to vůbec dojedu hlavně kvůli sobě, takže jestli někdo potřebuje tým tahačů aby se pak mohl chlubit jak je dobrej je to jeho věc chápu že ty co se jedou poprat o bednu to štve ale tam vzadu co budu já je to putna  lol 

 offline 

 

#84 19.04.2017 15:27:44

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy:

Sorry jako, ale jednicka teamu Ostry lokty Racing, co nejezdi s komparzem, neustale zveda level, "laciny" drazky jsou jen ztrata casu, protoze vi, co a s kym chce jezdit, ma gumy s dobrym bocnim vedenim, zna mistni tereny ....
Pokud s Mikim nebudete v elite, je to pro mnohe zklamani a doufam, ze i pro vas a co pises je jen omacka. Na chvostu si muzu dovolit jet ja nebo plzenaci, co trenujou na asfaltu.
Kazdopadne vam budu drzet palce a uhnu z trati, at vam to na elite dopadne  ano  ano  a doufam, ze potvrdite.

 offline 

 

#85 19.04.2017 16:10:44

Re: Drapák Rodeo 2017


sirr napsal(a):

Mě tyhle"extrémní" soutěže (Erzberk atd...soudím pouze z článků a videjí) příjdou tak trochu NEFÉR!
- vyhrává ten kdo má své tahací teamy lidí na obtížných sekcích ...., pilot může být sebe lepším ale jak zůstane zašpuntovanej bez pomoci tahače ... tak je v kosočtverci  ne 
Už z tohohle principu bych takovou soutěž nikdy nejel...
Nebo to tak na Drapáku není?

Je to asi o lidech, pokud je pravidlo no help a pilot se necha bezostisne tahat, je to spatny. Org by za vybrany startovny mel udelat takovy opatreni, aby se na vetsinu hajzlovin prislo .....
Asi mas pravdu, ale treba v prvni zatacce na mx kvuli jednomu nemehlu padnou top jezci a je to konec sanci. Asi bych v tomhle svete spravedlnost nehledal

 offline 

 

#86 19.04.2017 16:51:00

red_giant
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 73
Založená vlákna
Místo: VM
Věk: 27
1 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

sirr napsal(a):

Mě tyhle"extrémní" soutěže (Erzberk atd...soudím pouze z článků a videjí) příjdou tak trochu NEFÉR!
- vyhrává ten kdo má své tahací teamy lidí na obtížných sekcích ...., pilot může být sebe lepším ale jak zůstane zašpuntovanej bez pomoci tahače ... tak je v kosočtverci  ne 
Už z tohohle principu bych takovou soutěž nikdy nejel...
Nebo to tak na Drapáku není?

Je to asi o lidech, pokud je pravidlo no help a pilot se necha bezostisne tahat, je to spatny. Org by za vybrany startovny mel udelat takovy opatreni, aby se na vetsinu hajzlovin prislo .....
Asi mas pravdu, ale treba v prvni zatacce na mx kvuli jednomu nemehlu padnou top jezci a je to konec sanci. Asi bych v tomhle svete spravedlnost nehledal

Od nás jeden kolega vloni vyhrál prolog, startoval ze začátku, žádný tahací team nepotřeboval a vyhrál. Takže jde asi i o šikovnost a štěstí daného pilota. Letos jde do elite tak uvidime jak se stím popere.  gp 

 offline 

 

#87 19.04.2017 16:51:11

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:

Nakonec teda jedes? Co zraneni?

 offline 

 

#88 19.04.2017 17:08:10

Re: Drapák Rodeo 2017


Alexanderovic napsal(a):

Janek:

Nakonec teda jedes? Co zraneni?

Janek spis premejsli jestli ject na stare moto nebo na 17 ale na te ma najeto jen 9mth tak nemůže soudit.

Editoval xfany (19.04.2017 17:09:07)

 offline 

 

#89 19.04.2017 17:23:16

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:

Pojedu jak jsem říkal a jak umím o nějaký elite jsem neřekl ani slovo tak to nepřekrucuj, pokud vím tak jedinej jsi se tady chtěl vsazet ty s Hoždym takze je na tobě ukázat co umíš já jsem nepsal že někoho pojedu ale že pojedu a pojedu to jako závod  wink 

 offline 

 

#90 19.04.2017 17:30:57

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


xfany napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Janek:

Nakonec teda jedes? Co zraneni?

Janek spis premejsli jestli ject na stare moto nebo na 17 ale na te ma najeto jen 9mth tak nemůže soudit.

No jo výběr motorky to je peklo znám jednoho co chtěl jet na 350 ale má problémy s nadváhou takže ho to neuveze proto jede radši bomby u klávesnice.

 offline 

 

#91 19.04.2017 18:41:05

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy:

Pekny alibi si delas.
U me slo jen o to, dat hozdymu prilezitost, aby potvrdil, co tu opakovane psal - ze me kdykoliv pojede. Nic vic nic min

 offline 

 

#92 19.04.2017 19:19:14

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:

Žádný alibi si nedělám celou dobu tvrdím  to samý klidně si to najdi,  že z toho někdo dělá něco jinyho není můj problém  wink 

 offline 

 

#93 19.04.2017 21:49:28

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy napsal(a):

Janek:

Žádný alibi si nedělám celou dobu tvrdím  to samý klidně si to najdi,  že z toho někdo dělá něco jinyho není můj problém  wink 

My ti verime, ze to na elite da nebo nejhur bedna v A  ano .
Dres s mma borci, mas zmaknutou stravu, doplnky ... vis co a jak a s kym, nula komparz ... to das  ano 
A hlavne vis, kdo ma jet a kdo ne a jestli si veris na zadni pozice, divim se, ze to radsi neprenechas nekomu, na koho bude radost pohledet .....proste z toho, cos tu napsal, soudim, ze je to jen klamani telem a rozbalis to na vsechny ve velkym stylu  ano 
Ja jedu na rumpalu pomalu 20 let stary koncepce, sam vis, ze je to porod nastartovat a to mi zas umrela po roce mikiaku a budu slapat jak vocas ....natoz na tom protet zatacku.... Byl bych rad, kdyz to Ostry loket racing da ano 
Gentlemans racing nech na nas neumetelich  ano 

 offline 

 

#94 19.04.2017 22:10:53

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek:

Žádný alibi si nedělám celou dobu tvrdím  to samý klidně si to najdi,  že z toho někdo dělá něco jinyho není můj problém  wink 

My ti verime, ze to na elite da nebo nejhur bedna v A  ano .
Dres s mma borci, mas zmaknutou stravu, doplnky ... vis co a jak a s kym, nula komparz ... to das  ano 
A hlavne vis, kdo ma jet a kdo ne a jestli si veris na zadni pozice, divim se, ze to radsi neprenechas nekomu, na koho bude radost pohledet .....proste z toho, cos tu napsal, soudim, ze je to jen klamani telem a rozbalis to na vsechny ve velkym stylu  ano 
Ja jedu na rumpalu pomalu 20 let stary koncepce, sam vis, ze je to porod nastartovat a to mi zas umrela po roce mikiaku a budu slapat jak vocas ....natoz na tom protet zatacku.... Byl bych rad, kdyz to Ostry loket racing da ano 
Gentlemans racing nech na nas neumetelich  ano 

Janku tvoje sny,  přání a touhy jsou úplně mimo realitu to víme všichni a že jezdíš na 20 let starým kopaci je jen tvůj problém  wink 

 offline 

 

#95 19.04.2017 23:05:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Jinak aktuální info z Petrikovic - 4,5  lol 

 offline 

 

#96 19.04.2017 23:43:18

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy napsal(a):

Jinak aktuální info z Petrikovic - 4,5  lol 

U nas je to samy, proste duben, aprilovy pocasi, cemu se divis?
Do minus deseti jezdite v dresech ano  ano , ja pod + 10 bunda, odpor vzduchu ... samy negativa
Jedes kousek za mnou, tak si hlavne zatrub, kdybych brzdil, at nejsou potom nejaky skazky, ze jako naschvaly .... ano 

 offline 

 

#97 20.04.2017 06:58:07

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Jinak aktuální info z Petrikovic - 4,5  lol 

U nas je to samy, proste duben, aprilovy pocasi, cemu se divis?
Do minus deseti jezdite v dresech ano  ano , ja pod + 10 bunda, odpor vzduchu ... samy negativa
Jedes kousek za mnou, tak si hlavne zatrub, kdybych brzdil, at nejsou potom nejaky skazky, ze jako naschvaly .... ano 

Fakt?  A já myslel že nejedu jak jsi tady psal že kvůli pomalýmu polskýmu internetu jsem to asi nestihl přihlásit   lol pouštět mě nemusíš ať se nezpomalujes když tě dojedu vezmu tě někde na Poláka  wink 
Edit: v dresu nejezdím žádnej nemám to si mě s někým pleteš...  Už zase  lol 

Editoval roxteedy (20.04.2017 06:59:52)

 offline 

 

#98 20.04.2017 07:27:28

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


To si zas bude měsíc po Drapáku o čem povídat  lol Btw. kdo bere kameru at se pak můžeme podívat jak to vypadalo i z pohledu našich Offmoto jezdců?  smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#99 20.04.2017 08:05:57

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy napsal(a):

..... pouštět mě nemusíš ať se nezpomalujes když tě dojedu vezmu tě někde na Poláka  wink ....

To bylo jasný, že gentlemans racing je jen zástěrka a mlžení, tak to má být a čekáme to od tebe - na poláka ano  ano 

WoxmenRX, beru, ale Drift je k ničemu a budu mít jen statický obrázky z 1. CP big_smile 

 offline 

 

#100 20.04.2017 08:11:55

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek: Super, když nebudu v křeči tak budu mávat  lol  smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů