Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapák Rodeo 2017

#41 11.04.2017 08:24:04

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


xfany napsal(a):

WoxmenRX napsal(a):

kick-start: Na minulý Drapák jsem taky sehnal místo po klukovi co nakonec nejel. Zavolal jsem Vendovi, že pojedu místo toho a toho kluka a jestli to je možný, poslali jsme mu screeny údajů on to přehodil na startovce, já jsem zaplatil klukovi za startovný a bylo. Co je v tom za problém?

To nemuze vedet, protoze se pohybuje ve svete internetu. Kdyby vyndal hlavu z prdele a jel trochu do sveta tak by vedel co a jak, ale tohle na google nenajdes tak je tak trochu v prdeli.
A vedel by i jak a co je osefovany co je jinak udelany oproti minulim rocnikum a z jakych chyb se poradatel poucil a co chysta aby se to a nebo tamto neopakovalo.

Tvle ty jsi toho Janka přesně trefil  lol  lol  lol 

 offline 

 

#42 11.04.2017 09:32:34

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

Pokud je pravda co jsi napsal tak   a31  a31  a31 Predevcirem mi tu kazes o moralce v reakci na muj prispevek o kolektivnim vyhazovu psonku a sam se nestydis verejne prihlasit k tomuhle. 
A to nam tu tohle individum dela moderatorora vyk! 

Kdyby Hansr nevěděl, kam s tím, ať se ozve, mám kontakty na další zájemce.

Je z toho zrejme dobry kseft preprodavat startovni mista a pritom je to tak jednoduche, napsat do podminek, ze startovni pozice je vazana na zaregistrovane jmeno. Pokud se pri prejimce objevi nesrovnalosti zaregistrovany vs. aktualni drzitel nebude do zavodu vpusten a startovne propada.
Nechapu ze si tohle poradatel nepohlidal. Mate na ne nekdo kontakt, dejte jim echo, v polsku tenhle business bude jiste frcet ve velkem.

Ja za to nemuzu, ze v cechach neni zajem a v polsku je  lol  lol 
Kdybych to nenapsal, stejne by se na prislo diky verejny startovni listine a to bylo zase o tom, jaky jsem lhar ....takze at udelam co udelam, bude to vzdycky spatne  lol  lol 
To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny? A ze nabidl sam 2x tolik nez je startovny byla jeho volba. Nebudu rikat ne ne, ja to nechci. Na druhou stranu to ma i se zajistrnym ubytovanim s moznosti parkovat moto v garazi vse par km od petrikovic.
Loni se na start dostalo mozna o + 100 lidi nez byla oznamena kapacita. Letos uz to tak nepujde, proto to chtel. Jinak je to asi jeden kluk z enduro krzeszowice, tak bude asi na co koukat ano 


Co se na tohle uz vykaslat?
Co treba nejakou radu jaky gumy jsou dobry na mistni teren, kam zaparkovat bivak pro ty bez ubytovani ..... to jsem myslel, ze bylo podstatou dotazu v 1. prispevku. Ne ze se bude hodnotit, kdo z prihlasenych ma jet a kdo ne......

 offline 

 

#43 11.04.2017 09:58:32

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek:

Takže jestli si neděláš prdel,  Tak můžeš být rád,  že Hoždy nejede. Jestli si dobře pamatuju, tak pravidla tvé sázky na neúčast v drapáku vylučovala i zranění, což jsem si říkal,  co je to za blbost, když to nemůžeš ovlivnit. Brzké uzdravení ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#44 11.04.2017 10:29:39

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny?

Prijit o tolik penez je samozrejme blbost, ale na druhou stranu, nepamatuji se, ze bys treba tady na offmotu napsal. Z duvodu zraneni prenecham startovni pozici na drapaku. Myslim ze by se nekdo nasel, nebo na motorkarich. Ty jsi to ale nechal psontkovi.

A jen technicky dotaz. Poradatel nedava moznost odhlasit se ze zavodu, treba tyden predem s tim ze ti vrati penize za startovne??

 offline 

 

#45 11.04.2017 10:30:20

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Drapák Rodeo 2017


jopr napsal(a):

Janek:

Takže jestli si neděláš prdel,  Tak můžeš být rád,  že Hoždy nejede. Jestli si dobře pamatuju, tak pravidla tvé sázky na neúčast v drapáku vylučovala i zranění, což jsem si říkal,  co je to za blbost, když to nemůžeš ovlivnit. Brzké uzdravení ano 

Taky docela čumim, že se Hoždy neozývá. Být to naopak, tak mu to dá Janek pěkně sežrat  tongue 

 offline 

 

#46 11.04.2017 10:32:34

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

Janek napsal(a):

To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny?

Prijit o tolik penez je samozrejme blbost, ale na druhou stranu, nepamatuji se, ze bys treba tady na offmotu napsal. Z duvodu zraneni prenecham startovni pozici na drapaku. Myslim ze by se nekdo nasel, nebo na motorkarich. Ty jsi to ale nechal psontkovi.

A jen technicky dotaz. Poradatel nedava moznost odhlasit se ze zavodu, treba tyden predem s tim ze ti vrati penize za startovne??

hele a co se podívat přímo na stránky pořadatele?   lol 

ps: beztak to je s tím zraněním zase habaďůra  a1  a1  a1 

 offline 

 

#47 11.04.2017 10:40:59

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

WoxmenRX:
tahle varianta je o OK, ale Janek tu nadhodil ze z toho udelall "docela dobry kseft".

sfany:
 lol 

Se tlem jak chces, ale pokud jsi takovej radikal muzes delat mrshala a třeba i v tom elitnim komandu urcenem jen na polske ridery a něco proto osobne udelat nez jen krafat.

 offline 

 

#48 11.04.2017 10:42:43

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

Janek napsal(a):

To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny?

Prijit o tolik penez je samozrejme blbost, ale na druhou stranu, nepamatuji se, ze bys treba tady na offmotu napsal. Z duvodu zraneni prenecham startovni pozici na drapaku. Myslim ze by se nekdo nasel, nebo na motorkarich. Ty jsi to ale nechal psontkovi.

A jen technicky dotaz. Poradatel nedava moznost odhlasit se ze zavodu, treba tyden predem s tim ze ti vrati penize za startovne??

Ja to psal jak rikaš, a potvrzuje to jen to ze nejni zajem, roxtedy tu nabizel taky start číslo.

 offline 

 

#49 11.04.2017 10:45:05

Re: Drapák Rodeo 2017


Alexanderovic napsal(a):

jopr napsal(a):

Janek:

Takže jestli si neděláš prdel,  Tak můžeš být rád,  že Hoždy nejede. Jestli si dobře pamatuju, tak pravidla tvé sázky na neúčast v drapáku vylučovala i zranění, což jsem si říkal,  co je to za blbost, když to nemůžeš ovlivnit. Brzké uzdravení ano 

Taky docela čumim, že se Hoždy neozývá. Být to naopak, tak mu to dá Janek pěkně sežrat  tongue 

Hoždy dostal radu od pritele na telefonu, at se taky odmlči, ze to funguje, tak uz ho tu nikdy neuvidis, jen si prijde precist hovna, co tu plodime...

 offline 

 

#50 11.04.2017 11:11:38

Re: Drapák Rodeo 2017


Alexanderovic:

Jak píše Roman, Hoždy to tu zabalil, ale já to nepsal,  aby se to tu zhádalo, jen už tenkrát mě překvapilo, jak Honza napsal, že se na to nevztahuje zranění. Do takové sázky bych taky nešel.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#51 11.04.2017 13:20:41

Re: Drapák Rodeo 2017


jopr napsal(a):

Janek:

Takže jestli si neděláš prdel,  Tak můžeš být rád,  že Hoždy nejede. Jestli si dobře pamatuju, tak pravidla tvé sázky na neúčast v drapáku vylučovala i zranění, což jsem si říkal,  co je to za blbost, když to nemůžeš ovlivnit. Brzké uzdravení ano 

Máš 100% pravdu, kdybych nejel byl bych propadající. Bylo to navrhnutý pravidlo pro oba stejný

Alexanderovic napsal(a):

jopr napsal(a):

Janek:

Takže jestli si neděláš prdel,  Tak můžeš být rád,  že Hoždy nejede. Jestli si dobře pamatuju, tak pravidla tvé sázky na neúčast v drapáku vylučovala i zranění, což jsem si říkal,  co je to za blbost, když to nemůžeš ovlivnit. Brzké uzdravení ano

Taky docela čumim, že se Hoždy neozývá. Být to naopak, tak mu to dá Janek pěkně sežrat  tongue

Jak bych mu to dal sežrat? A hlavně proč? Vždyť bych z toho měl peníze  lol  lol 

 offline 

 

#52 11.04.2017 13:45:21

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

Janek napsal(a):

To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny?

Prijit o tolik penez je samozrejme blbost, ale na druhou stranu, nepamatuji se, ze bys treba tady na offmotu napsal. Z duvodu zraneni prenecham startovni pozici na drapaku. Myslim ze by se nekdo nasel, nebo na motorkarich. Ty jsi to ale nechal psontkovi.

A jen technicky dotaz. Poradatel nedava moznost odhlasit se ze zavodu, treba tyden predem s tim ze ti vrati penize za startovne??

že ti to tak vadí? Dal jsem info mezi lidi, co jezdí a ne mezi ty, co sedí u pc jako já nebo ty.

V jiným tématu se jeden zdejší člen, který dělá prodejce polských dílů, chlubí, jak prodal nefunkční čínskej tlumič řízení za dvojnásobek ceny někomu - tím může způsobit dost fatální držku - a to tě nechává chladným  lol  lol 

 offline 

 

#53 11.04.2017 14:37:25

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

kick-start napsal(a):

Janek napsal(a):

To mam jako prijit o 3 litry, kdyz se zranim a nemuzu jet, a to jen proto, aby nejel polak v ramci kolektivni viny?

Prijit o tolik penez je samozrejme blbost, ale na druhou stranu, nepamatuji se, ze bys treba tady na offmotu napsal. Z duvodu zraneni prenecham startovni pozici na drapaku. Myslim ze by se nekdo nasel, nebo na motorkarich. Ty jsi to ale nechal psontkovi.

A jen technicky dotaz. Poradatel nedava moznost odhlasit se ze zavodu, treba tyden predem s tim ze ti vrati penize za startovne??

že ti to tak vadí? Dal jsem info mezi lidi, co jezdí a ne mezi ty, co sedí u pc jako já nebo ty.

V jiným tématu se jeden zdejší člen, který dělá prodejce polských dílů, chlubí, jak prodal nefunkční čínskej tlumič řízení za dvojnásobek ceny někomu - tím může způsobit dost fatální držku - a to tě nechává chladným  lol  lol 

Edit moderátor:
Tentokrát to muselo jít pryč vše

Editoval roxteedy (11.04.2017 14:38:14)

 offline 

 

#54 11.04.2017 14:42:01

Weeman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 102
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Beta 250RR 2016
1 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Jak už tu Janek jednou psal. Tak se zeptám i já. Drapák jedu letos prvně. Zajímala by mě zkušenost od lidí co už párkrát drapák jeli, zda by neporadili vhodnou pneu na zdejší podmínky. Zda mě bude stačit C18, s kterou jsem spokojen a jezdím jí převážně celou sezonu nebo je lepší EF07? Případně jiná endurová guma ... smile 

Editoval Weeman (11.04.2017 14:42:41)

 offline 

 

#55 11.04.2017 15:13:42

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Drapák Rodeo 2017


Weeman:

doufam se nekecam, ale Korber pred 2/3ma rokama povidal ze mel naky enduro kompetysny a ostatnim zavidel 754

 offline 

 

#56 11.04.2017 17:09:04

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Weeman: Dle propozic musí být zadní guma FIM.


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#57 11.04.2017 17:09:41

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Alexanderovic: No ja nevím neřekl bych že 754 by na drapák byla výhoda smile


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#58 11.04.2017 17:22:04

Weeman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 102
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Beta 250RR 2016
1 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Marek Prokš napsal(a):

Weeman: Dle propozic musí být zadní guma FIM.

Asi sem jelito, ale v propozicích nikde nevidím, že by byla povinná FIM guma. Jen, že nejsou povoleny gumy s hřeby.

 offline 

 

#59 11.04.2017 17:24:23

Re: Drapák Rodeo 2017


Marek Prokš napsal(a):

Weeman: Dle propozic musí být zadní guma FIM.

Jediná podmínka v propozicích k pneu je, že nesmí mít hroty.  
http://venda.drapaci.cz/__-drapak-rodeo-__
vyk! ŽÁDNÁ FIM NEBO HOMOLOGACE SE NEŘEŠÍ vyk! 
XT 754 jede hodně lidí a na místní podmínky je výborná ano . Když bude sucho, tolik na tom nezáleží, co obuješ, spíš. co dáš pod pneu.

 offline 

 

#60 11.04.2017 17:28:12

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Weeman: Nejsi , to já jsem, fakt to tam není big_smile kurňa kde jsem to četl... ee4 


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů