Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Drapák Rodeo 2017

#21 08.04.2017 09:55:15

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start:

No ja znam teda vic dementu nasincu, vyrazne to prevazi pocet juzku  a1, ale maji proste trochu jinou naturu.Trochu dost  a1 To ale neznamena jim zablokovat moznost dojet. Takove reseni jako na festaku je fajn,nenasilne. Ale ban na ip?Neni to ryze cesky podnik,jsou to otevrene zavody.

 offline 

 

#22 08.04.2017 10:12:14

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Drapák Rodeo 2017


No do Polandu to mám 15 Km a vyjadřovat se k jejich stylu "zábavy" a celkově uvažování je asi zbytečný.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#23 08.04.2017 10:37:38

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

kick-start:
Jedna otazka - kdyby nejeli polaci, ty bys jel?? Leda pusou, ze?

Ja na zavody nejezdim, takze nejel ani kdyby byl "polandfrei"

Je zajimavy, proc v polsku popularita roste a u nas ne, proc s nima jezdi divaci, tymy tahacu, proc si dokazou vzajemne pomahat ...  lol 

Protoze doma je berou u huby, zadne zavody tam nemaji, jedine na co se vzmuzou je jezdit prudit za hranice.  Nikdy nemeli zadne vysledky v motocyklovem sportu, nemaji zadnou historickou osobnost z tohoto sportovniho odvetvi, nemaji zadnou technickou historii z oblasti motocyklu. Ten jejich smesny Junak co by dopravni prostredek to nevytrhne. Ted maji Blazusiaka, provni motorkar ktery to nekam dotahl a jsou z neho hotovy.

Ja z historickyho pohledu polaky obdivuju a chapu, proc nama vesmes pohrdaji.

Z historickeho hlediska jsou uplne v prdeli a maji z toho velky mindrak. Jako stat prestali existovat kdyz si je prubehu 20-ti let (1772-1795) Prusko, Carske Rusko a Rakousko rozdelily na 150let mezi sebe. Po rozpadu Rakouska-Uherska a nasledne Versailske smlouve na 20 roku obnovili svoji existenci. V roce 1920 yychcane napadli Rusko kdyz videli ze je tam v plnem proudu obcanska valka, zabrali jim kus Ukrajiny, Beloruska a LItvy. Vsak jim to taky Stalin vratil, kdyz v srpnu 1944 zastavil na dva mesice frontu par kilometru pred Varsavou a pockal az to tam Nemci docisti za nej smile
Z tohohle vseho jsou frustrovani doted, Ve skole je uci ze Janosik byl Polak lol a Tatry jsou polske, slovaci maji jen par "jejich kopcu" Osobne mi to rekli nazavisle nasobe 4 polaci.

V dnesni dobe chteji mit na svem uzemi co nejvice aliancnich - Americkych vojaku, protoze se doted boji ze Rusove jednou obnovi zapadni hranici tak jak byla pred prvni sv. valkou. Vic asi nema cenu psat o tomhle smesnem narodu ...................

A omlouvam se vsem co docetli az sem tohle kratke shrnuti nedavne historie jednoho trapneho naroda.

 offline 

 

#24 08.04.2017 10:42:27

Re: Drapák Rodeo 2017


Jarynn napsal(a):

kick-start:
.... ban na ip?Neni to ryze cesky podnik,jsou to otevrene zavody.

to bylo jen jako priklad z mnoha moznych preventivnich opatreni.

 offline 

 

#25 08.04.2017 10:50:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Drapák Rodeo 2017


ty vole, "PC závodník" tady zase promlouvá k lidu lol 


závody v Polsku rozhodně jsou, počínaje REDBULL MEGAWATT a pokračováním přes lokální akce a seriály viz. https://enduroblog.pl/zawody/

 offline 

 

#26 08.04.2017 12:16:43

Re: Drapák Rodeo 2017


Strejda-GC napsal(a):

ty vole, "PC závodník" tady zase promlouvá k lidu lol 


závody v Polsku rozhodně jsou, počínaje REDBULL MEGAWATT a pokračováním přes lokální akce a seriály viz. https://enduroblog.pl/zawody/

Presne ... a plocha draha neni motosport, kde jsou polaci svetova extratrida  lol  lol  lol 
Svetova trofej junioru 6D 1991 polaci 3. misto 1995 a 2004 2. misto 6 viteztvi mezinarodni/svetove trofeje ma Werner Salevsky - urcite nemec jak poleno  lol ...
Souhlasim, ze hodne je v rukou organizatora, tak si je snad umravni.

Doufam, ze neskoncime u Jagelloncu  lol  lol  lol 

 offline 

 

#27 10.04.2017 08:24:44

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start napsal(a):

Loni se to tu resilo a letos to bude jeste horsi, popularita zavodu (v polsku) stoupa.
S polskou verbezi jsou problemy vzdy a vsude. Ruku v ruce s tim jdou i dalsi problemy, kradeze vseho (nejen motorek), bordel v depu i v okoli zavodu. Ozerou se jako hovada (ti co nezavodi, doprovod a fanousci) a cim vetsi tlupa jich je tim vetsi problemy vyvolavaji.
Dokud nedate poradatelum najevo ze s polaky jezdit nechcete nic s tim delat nebudou. Nejde resit jednotlivce, a az potom co problem udelaji, jak to poradatele avizuji. Musi se tu uplatnit kolektivni vina - mas polsky pas mas automaticky  stop2
Proste se tohohle zavodu nezucasnujte. Az poradatel zjisti ze startovni listina je slozena ze 3/4 z polaku treba s tim neco udela. Nebude problem obsadit cele zavodni pole cesko-slovenskymi jezdci plus par jednotlivcu z okolnich prihranicnich statu. Jen musite chtit s tim neco udelat a dat to poradatelum najevo.

PS: doufam ze to "Cenzor-Janek" nesmazne vyk! 

uplatnění kolektivní viny?  lol  tvle v tom případě by kvůli tobě sem měli zakázat vstup všem co koukaj na fotbal jsi z toho úplně zblblej  lol 

nechápu proč ti vadí Poláci na drapáku když stejně nezávodíš přesně takhle o Čechách a další východní verbeži mluví kamarád mého švagra nejsi ty náhodou taky západní němec?  lol  lol  lol Všichni ve větší skupině v cizí zemi dělaj bordel včetně čechů, jen na drapáku je prostě hafo poláků takže jsou vidět a slyšet ale myslím že jejich národní hrdost a sounáležitost jim můžeme tak akorát  závidět  smile 

 offline 

 

#28 10.04.2017 09:55:56

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#29 10.04.2017 12:45:37

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


 offroaderTE: 
 lol  lol  lol 

 offline 

 

#30 10.04.2017 13:26:27

lečo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 215
Založená vlákna
Místo: Zlín
Motorka: yamaha xt 125 r, WR 250 F
Věk: 22
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Pokud chcete pomoci Vendovi při organizaci závodu například jako traťáci, tak se prosím ozvěte na venda.drapaci@seznam.cz

 offline 

 

#31 10.04.2017 13:39:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Drapák Rodeo 2017


lečo:

Proč to není napsáno polsky?

 offline 

 

#32 10.04.2017 14:11:41

Re: Drapák Rodeo 2017


Strejda-GC napsal(a):

lečo:

Proč to není napsáno polsky?

Netuším, ale možná protože jsou tam ve většině leváci a když už letos nemužou preprodavat barevne drcpasky za projeti CP tak jako trataci by byli určitě dokonalí  lol 

 offline 

 

#33 10.04.2017 14:58:26

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Drapák Rodeo 2017


Je nekde uz aktualni seznam startujicich? Docela cumim, ze i takovej Korber je mezi nahradniky  a11 
Zajimave, kolik Rafalu v Polsku maj...

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/3626_kunda.jpg

Editoval Alexanderovic (10.04.2017 16:15:21)

 offline 

 

#34 10.04.2017 15:50:40

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Drapák Rodeo 2017


Alexanderovic:

jestli chcete ještě někdo jet kámošovi kleknul motor na Husabergu a je v závodě přihlášenej tak to přenechá  smile 

 offline 

 

#35 10.04.2017 16:41:53

Re: Drapák Rodeo 2017


roxteedy napsal(a):

Alexanderovic:

jestli chcete ještě někdo jet kámošovi kleknul motor na Husabergu a je v závodě přihlášenej tak to přenechá  smile 

Udělal jsem si před 14 dny kotník a přenechal jsem to jednomu polákovi. Docela dobrý kšeft  ano 
Kdyby Hansr nevěděl, kam s tím, ať se ozve, mám kontakty na další zájemce.

 offline 

 

#36 10.04.2017 21:21:54

Re: Drapák Rodeo 2017


Pokud nekdo chce vim o jednom miste na startu.

 offline 

 

#37 11.04.2017 07:28:18

Re: Drapák Rodeo 2017


Janek napsal(a):

Udělal jsem si před 14 dny kotník a přenechal jsem to jednomu polákovi. Docela dobrý kšeft  ano 

Pokud je pravda co jsi napsal tak   a31  a31  a31 Predevcirem mi tu kazes o moralce v reakci na muj prispevek o kolektivnim vyhazovu psonku a sam se nestydis verejne prihlasit k tomuhle. 
A to nam tu tohle individum dela moderatorora vyk! 

Kdyby Hansr nevěděl, kam s tím, ať se ozve, mám kontakty na další zájemce.

Je z toho zrejme dobry kseft preprodavat startovni mista a pritom je to tak jednoduche, napsat do podminek, ze startovni pozice je vazana na zaregistrovane jmeno. Pokud se pri prejimce objevi nesrovnalosti zaregistrovany vs. aktualni drzitel nebude do zavodu vpusten a startovne propada.
Nechapu ze si tohle poradatel nepohlidal. Mate na ne nekdo kontakt, dejte jim echo, v polsku tenhle business bude jiste frcet ve velkem.

Editoval kick-start (11.04.2017 07:36:28)

 offline 

 

#38 11.04.2017 07:45:04

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Drapák Rodeo 2017


kick-start: Na minulý Drapák jsem taky sehnal místo po klukovi co nakonec nejel. Zavolal jsem Vendovi, že pojedu místo toho a toho kluka a jestli to je možný, poslali jsme mu screeny údajů on to přehodil na startovce, já jsem zaplatil klukovi za startovný a bylo. Co je v tom za problém?


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#39 11.04.2017 07:50:21

Re: Drapák Rodeo 2017


WoxmenRX napsal(a):

kick-start: Na minulý Drapák jsem taky sehnal místo po klukovi co nakonec nejel. Zavolal jsem Vendovi, že pojedu místo toho a toho kluka a jestli to je možný, poslali jsme mu screeny údajů on to přehodil na startovce, já jsem zaplatil klukovi za startovný a bylo. Co je v tom za problém?

To nemuze vedet, protoze se pohybuje ve svete internetu. Kdyby vyndal hlavu z prdele a jel trochu do sveta tak by vedel co a jak, ale tohle na google nenajdes tak je tak trochu v prdeli.
A vedel by i jak a co je osefovany co je jinak udelany oproti minulim rocnikum a z jakych chyb se poradatel poucil a co chysta aby se to a nebo tamto neopakovalo.

 offline 

 

#40 11.04.2017 08:18:21

Re: Drapák Rodeo 2017


WoxmenRX:
tahle varianta je o OK, ale Janek tu nadhodil ze z toho udelall "docela dobry kseft".

sfany:
 lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů