Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prodám bezdušový systém Tubeless

#61 11.08.2014 17:10:27

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Jarynn:
řikaj, že se nemusíš bát tam dát té mýdlové vody radši víc než míň. Mýdlovou vodu bys neměl použít, pokud zamýšlíš, že použiješ přípravek "tire sealant", to by asi ta mýdlová voda dělala bordel s tím přípravkem...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3140_tire_sealant.gif

 offline 

 

#62 11.08.2014 17:27:48

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


badyšot:

Aha takže ten"tire sealant ",je takový ten antipich jo? Jsenm se při študování návodu nějak zamotal, prostě jsem to překombinoval  lol 

 offline 

 

#63 11.08.2014 21:19:51

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Jarynn:
jo jo, "antipich" lol  twl to je teda slovo lol 
Edit: ono s tím Tubliss je to  vlastně takový bezdušový systém, že, takže i ty "antipichy" se evidentně vyrábějí různá provedení a jeden z nich je pro bezdušové pneu, tak to tak asi v tom instruktážním videu mysleli. Jinak já antipichy nepoužívám, nemám s  nima žádnou zkušenost, tak víc nevím. Jen jsem to takhle pochopil z toho videa a když se podíváš na obrázek, co jsem sem dal, tak tam jsou 3 různý "sealanty" Jeden je na systém s duší, druhý na bezdušový pneu a třetí je "winner tube" - "tuba vítězů" lol tak s tím asi zalepíš i okna do baráku lol 

Editoval badyšot (11.08.2014 21:29:48)

 offline 

 

#64 11.08.2014 21:50:01

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


badyšot:

 a1 jj,ten uťesní asi všecko. Já mam přesně ten bazmek nality v travnim traktorku,měl  jsem tak 10defektů od trnů z trnek za sezonu a teď už 3roky nic,tak to asi funguje ano2 

 offline 

 

#65 11.08.2014 22:01:37

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Jarynn:
tak ses nanominoval na zkušebního králíka, co dá Tubliss a napere tam k tomu tuhle sračku lol To by mohlo řešit občasné problémy jak psali kluci výš, že jim to občas na nějaký gumě utíká ten tlak co foukaj do gumy.
Vůbec si neumim představit jakej tlak by teda potom byl v gumě, jak by se to přezouvalo atd., ale když to zmiňujou v tom instruktážním videu, tak to tak asi někdo dělá... Jdeš do toho? lol 

 offline 

 

#66 11.08.2014 23:17:12

jacob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: KTM 200 EXC 2016, Sherco Trial 2.9
Věk: 36
0 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Ze to utika je spatnym nazouvanim, nezapadnou zamky, chce to vyfouknout, opravdu utopit v nejdlove vode presne dle instruktazniho videa a pak uz neutika. O kus vis sem to resil, kdosi poradil a opravdu to tak je, od te doby zadne problemy ani ja, ani kolega.

Ten antipich pomuze treba pri prorazeni gumy (stalo se mi v RO), ostra skala, narval sem knot a za den jezdeni predek utece na 0,3baru, nevadi kdyz clovek muze dalsi den dofouknout, ale antipich by urcite utesnil.

Pri vymene gumy je antipich hrozna pakarna, vsechno ublemtany, spinavy, musi se cistit a davat novej....kvuli tomu bych do toho nesel. Kolo se propichne vzacne, za to to nestoji...

 offline 

 

#67 11.08.2014 23:32:33

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Ne ne,antipich tam nepujde,pujdou knoty do baglu i s pumpickou. Uz jsem si zvyknul nic nevozit ale mousse mi proste nesedi. Do predniho to jeste jde i kdyz se to chova huř než duše,ale chci do zadu zpatky pseudotrialku od maxxise a tam je mousse nemyslitelne..

 offline 

 

#68 20.08.2014 09:58:09

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: prodám bezdušový systém Tubeless

 offline 

 

#69 20.08.2014 10:39:07

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Strejda-GC napsal(a):

dobrá cena  ano 

http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … ublis.html

Strejdo ber to  ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#70 20.08.2014 10:44:47

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Filda:

já jsem dušovej  a1 

 offline 

 

#71 05.09.2014 14:14:29

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Janek:

Mám najeto jen pár hodin ale:Mezi duší a tubilisem nepoznám rozdíl, na to jsem moc velký amatér. Mousse co se týká jízdních vlastností tak je na mne tvrdý ,nezávodím takže pro mne zbytečná investice. Jezdit na tom jde ale moc se mi to nelíbilo, pořád jsem tak nějak chtěl zpátky duši. Největší podíl na tom má ale trial guma co jezdím, páč mousse je v tom nepoužitelný-neudrží gumu na patce,nebo teda aspoň v tom provedení co jsem měl já. Větší mousse by to asi vyřešil ,ale k čemu napěchovaná trialka že? Už jsem stihnul chytit defekt na předku a neměl jsem pumpu lol  tak jsem poslední cca 1,5h jel na prázdném a guma krásně drží na patce jak přilepená, takže to bylo fajn že se dá dojet. Mám obavu ale že trialka by to po prázdnu nedala, takže mám přibalené knoty a koupil jsem CO2 bombičky. Bombičky proto že v případě defektu tubilisu bych tam těch požadovaných 7 bar pumpou nedal, 2 bombičky to řeší (vyzkoušeno) Vzhledem ke konstrukci je ale defekt vnitřní duše asi fakt málo pravděpodobný. Takže zatím dobrý, čas ukáže a14 

 offline 

 

#72 15.02.2016 16:43:48

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Jezdí někdo dlouhodobě tublis?

 offline 

 

#73 15.02.2016 17:02:29

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


chalka:

Já ho jezdím cca jednu sezonu na zadním kole. Je to supr věcička dokud neprořízneš gumu  smile Když jen píchneš tak dáš knot a jedeš dál. Narozdíl od duše se to chová jinak a v kombinaci s Goldentyre GT216 to byla pecka  ano Až dojezdím gumu tak ho tam znovu šoupnu. Jo a s Mitas EF07 Superlight taky fungoval skvěle.

Editoval WoxmenRX (15.02.2016 17:03:59)


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#74 15.02.2016 17:21:27

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


WoxmenRX:

Kámoš to právě namontoval, líbí se mi na tom to, jak můžeš jezdit podhuštěnou gumu. Minulou vyjížďku fikl gumu u špuntu - prázdná ale bezproblémů dojel. Já jsem urval ventilek a jízda na prázdném je utrpení.

Teď v neděli 754 z druhé strany podobně. Jestli jezdíme nějakým bordelem, nevím. Ale tam by asi Tubliss nepomohl...začíná mě to pěkně srát....


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3313_12721700_1166541703357546_1762850577_n.jpg

 offline 

 

#75 15.02.2016 17:50:59

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


chalka: Tak pokud tam u vás máte opravdu bordel tak už jen mousse  ne Já jsem na prázdný gumě odjel celodenní vyjíždku a lepší trakci jsem nikdy neměl  big_smile (někdy na škodu)


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#76 19.03.2017 17:06:00

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


sumavahonzi napsal(a):

jako nejspolehlivější řešení na závody vidím mouse - je to ale drahý a pracný

když jsem ještě makal jako mechanik na ME, MS enduro něco jsem se jich napřezouval..

mouse vydrží v případě, že se o ně dobře pečuje, ale životnost je stejně náhodná

praktikovali jsme to tak:

na závody se vyjíždělo většinou v úterý, všechny motorky jsme měli na duších, tréninkový i závodní

v pátek jsme závodní motorky přezuli na mouse odjela se na nich sobota - v sobotu po závodě jezdci přezuli na nové pneu s mouse. odjela se něděle a jelo se domů - v pondělí nejpozději v úterý jsme byli doma a mouse se vyndavaly, myly - mýdlovou vodou, uložily se do pytlů a v pátek znovu nazout a tak pořád do kola, dá se říct že mouse nikdy nebyly nazuté víc než dva dny, přední při takovém zacházení vydržely i sezonu, zadní tak 1-10 závodů půl sezony max, pak už byly měkké..pokud nebyly poškozené jinak

tovární teamy samozřejmě dávají na každý závod nový mouse, tak jak to doporučuje výrobce..

viděl jsem několikrát při závodech nějakého jezdce s vyzutým zadním kolem, zpravidla ze soukromých teamů - konkrétně třeba Štefana Svitka - jak tlačí motorku s namotaným zadním pláštěm v kyvce.. zřejmě jel na starém mousu..

co se vlastností týká se mi nejvíc líbí Michelin - je nejlehčí
pak Dunlop a Bridgestone, následuje Metzeler - celkem drží, ale je těžkej, Technomouse a Mefo jsou těžký, nový betonový a rychle se zdrcnou..

Navážu na starší téma. Vyplatí se pro hobby ježdění nějaký ty "myši"?  Má to pro blba jako jsem já nějaký smysl? líbí se mi ta myšlenka, že nepotřebuju vzduch...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#77 19.03.2017 22:21:02

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Miguel: s chalanmi jazdíme rely 180-210 kg mousse, musíš mazať origo vazelinou inak víz foto
na enduro ľahké si daj tublis a voz knoty na pneu a pumpu tréningy ak chceš komfortnú jazdu


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2192_screenshot_2017-03-19-22-17-30.png

4k km

Editoval bobkuuu (19.03.2017 22:22:39)


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#78 20.03.2017 09:42:37

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


Miguel:

Mám B.I.B mouse od Michelinu už druhou sezonu, vždy min. 1x za sezonu vyndám a mažu, ale ne tou origo vazelínou, mám kýbl klasický 00 a mousse, kromě vytlačení od haltru a pár štípnutí od mantpáky bez známky opotřebení, najeto na něm cca 150mth, oproti tublisu bezúdržbový provoz.


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#79 20.03.2017 17:01:16

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: prodám bezdušový systém Tubeless


SojkinXR6R: koľko je to na kilometre? Tých 4k je 2k tréning a 2k km je tak rýchlejšie (radšej fotí ako naháňa čas na presunoch)  lol 
na LC4 prerobenej v minulosti jazdila pôvodný Dakar


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů