Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Cvičení, fyzička, strava atd.

#81 18.03.2017 15:04:43

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


SethX napsal(a):

Hoždy:

To já to zase chápu, ono to význam má, tělo se pročistí a znovu nastartuje a funguje pak líp. Je jasný, že během toho jsi k ničemu a sport bude asi to poslední po čem budeš toužit. Taky to lidi praktikujou jen jednou za čas, třeba jednou za rok.

Je to tak, tělo začne fungovat líp, jako za mlada. Tělo nejsou jen svaly, ale i játra žlučník, ledviny, kosti, žaludek,střeva ....
Nemám nic proti sportu, neumím si bez něj život představit, ale všeho moc škodí a nemá smysl budovat kvalitní stavbu na starých poškozených základech ...
Není pravda, že jsi během půstu k ničemu. Prvních cca 7 dní jsi hodně unavený, ale musíš přitom cvičit. V dalších dnech už je to lepší. Není problém shybovat, dělat 200 - 400 kliků denně. Vlastně přitom musíš cvičit, procházky, .... svaly by ochably.
A svaly, který ztratíš, jdou ryhle nahoru, jsi jako negr, co se jen podívá na bílkoviny a svaly rostou ano  lol 
Už jsem to psal, tělo má svalovou paměť

Jaryn, neber to jako agitaci, spíš jen jako osvětu. Jednou v tvým životě přijde situace nebo u tvých blízkých, kdy nebudeš vědět, co a jak a doktoři taky nebudou vědět ... potom si vzpomeň, že je něco jako půst ano 
Mám známýho, kterýmu to zachránilo život při léčbě vzácný formě leukémie. Dostal perspetkivu pár týdnů života. O půstu nic nevěděl, začal hledat a rozhodl se postil 40 dní. Dnes žije plnohodnotný život bez léků ... a na půst nedá dopustit.
Nicméně to nikomu neříká, tohle je totiž cesta, kterou člověk musí chtít projít, kdo je k tomu nucený nebo by to chtěl dělat pro druhý, nevydrží.
Dlouhodobý půsty maji i velký nebezpečí v tom, že se tvůj pohled na svět změní takovým způsobem .... ale to si nechám pro sebe wink 

 offline 

 

#82 18.03.2017 15:16:11

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Janek:

Neberu to vubec jako agitaci  ano, ja vim ze je spousta veci ktere nejdou vysvetlit,clovek si jima musi projit sam,proste neprenositelna skusenost ano Jit do toho s tim ze uz nevim kudy kam,at uz zdeavotne nebo psychycky -v tom nevidim vubec nic podivneho. A taky verim ze to je pro telo dobra morda,pokud to neposkodi jinak tak restart to bude o tom zadna. Co se tyka takovych veci jsem neznalek,nevim o tom zhola nic,pro me je uz zazrak to ze skladbou stravy se da telo ovlivnat a ze vidim ze to funguje.

 offline 

 

#83 18.03.2017 15:38:03

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


WoxmenRX napsal(a):

Hoždy: DETOXIKACE TĚLA!

Janek:Mě to osobně docela zajímá protože vím, že moje stravovací návyky jsou fakt hrozný (někdy smažák v housce k snídani, bílé pečivo apod  lol ) a nemám moc vůli (jak na co). Jinak zeleninu, ovoce, vločky, různý luštěniny atd s tím nemám problém, miluju to, ale jsem línej to připravovat. Vstávám okolo 4 až půl 5 ráno do práce ( v sezoně jsme v práci až ve 4) a tím mám rozhašenej celej režim. Tzn. najím se okolo 5 ráno protože je prostě hlad a jím znovu okolo 7 pak v 11-12. Dá se to zvládnout v tomto režimu? Díky  ano  Já bych do toho klidně šel, ale desítku do placu fakt nemám  lol 

Voko bere, jsi ještě mladej. V tvým věku jsem jedl podobně a i teď v tom není moc rozdíl. Klidně se najím v mekáči, dám si x piv večer ... ale kompenzuju to pohybem ... teď po pivu trochu kynu, ale je mi to jedno, nestěžuju si.
První syndrom, který bych bral jako impulz přemýšlet o půstu je, když přestaneš mít radost ze života, z věcí, který ti před tím radost dělaly ....
Přirozený stav člověka je radostný. Když přestane být, je to jednak z objektiovních stavů, jako být zadlužený (to je hrozný bič) a druhak je to právě z důvodu, že tvý tělo je zatoxikovaný a máš doslova špinavou krev.
Pokud tě život těší, užívej si ho a neřeš půst. Nebo si jen zkus jeden den, jak už jsem psal a po dnu vždy dodrž návratovku - to je totiž strašně těžký uhlídat a teprve se projevuje silná vůle. Nejíst je jednodušší wink 
Když vydržíš 1 den, zkus 3 a potom 7, potom 15. Nic mezi tím nedělej, doby půstu a odkaz na dobrý stránky
http://www.pust.cz/frame.php?load=cojepust

Já vím, že se nikdo nevsadí. Každý má svou pravdu, přesto si není jistej lol 
Kdybych vsadil kilo, to by bylo chytrejch a zvědavejch lol  lol 
Já si jistej jsem ano Nedělal bych to kvůli penězům, to nemá smysl, jen kvůli sobě. lidi, co maj svůj rozum a papouškujou moudra, co kde pochytili mi jsou fuk.
Takhle si v klidu rozdělám další petku a seru na fšechno lol 

 offline 

 

#84 18.03.2017 15:45:55

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Janek: Každopádně je to zajímavé  ano2 

 

#85 18.03.2017 16:41:18

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Janek:
První syndrom, který bych bral jako impulz přemýšlet o půstu je, když přestaneš mít radost ze života, z věcí, který ti před tím radost dělaly ....


SUPER . Takže si jdu vzít další jídlo. Radostí ze života přímo zářím.
Psychika jde ruku v ruce s fyzickou kondicí, zdravím celkově. Takže pocit životní pohody má silně léčivé účinky také.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#86 18.03.2017 17:28:00

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Tvle shodit 5 kg za 5-7 dní a ještě se o to chtít vsadit s foto důkazy to je něco big_smile v závislosti na váze  a pokud na to tělo připravíš se dá udělat na váze i 15kg+ za dva dny popřípadě 5kg za 3 hodiny a za další 3 hodiny mít těch 5 kg zpět a druhý den 10+ z těch 15 a zůstat v naprosto stejné fyzické kondici. Půst jsem držel 5ti denní z hecu a nejen že jsem neměl chuť na fyzickou námahu ale ještě minimálně tejden po tom jsem byl chcíplej proti tomu jak jsem na tom byl před půstem když upravím stravu a nasadím pohyb funguje to o dost líp. Uvědomte si že na každého funguje něco jiného a co může vyhovovat Plzeňskému budhovi nemusí vyhovovat polskému ojebávači a naopak.

 offline 

 

#87 18.03.2017 17:32:01

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


https://www.youtube.com/watch?v=t_FO7MzAnzM

tohle je taky docela zajímavý spoustu mejch kámošů z toho má hlavu v pejru  lol  lol  lol 

 offline 

 

#88 18.03.2017 19:34:21

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


roxteedy napsal(a):

Tvle shodit 5 kg za 5-7 dní a ještě se o to chtít vsadit s foto důkazy to je něco big_smile v závislosti na váze  a pokud na to tělo připravíš se dá udělat na váze i 15kg+ za dva dny popřípadě 5kg za 3 hodiny a za další 3 hodiny mít těch 5 kg zpět a druhý den 10+ z těch 15 a zůstat v naprosto stejné fyzické kondici. Půst jsem držel 5ti denní z hecu a nejen že jsem neměl chuť na fyzickou námahu ale ještě minimálně tejden po tom jsem byl chcíplej proti tomu jak jsem na tom byl před půstem když upravím stravu a nasadím pohyb funguje to o dost líp. Uvědomte si že na každého funguje něco jiného a co může vyhovovat Plzeňskému budhovi nemusí vyhovovat polskému ojebávači a naopak.

Tys to furt nepochopil  nee1  nee1 půst není na hudnutí - hubnutí je jen efekt při půstu. Jde o něco úplně jinýho.
5 dní půstem bez znalosti o co jde,.... a hlavně provedení správný návratovky je pitomost hodná polskýho ojebávače. A souhlasím, že takový půst je špatný. Ale protože nevíš ještě neznamená, že je na půstu něco špatně. opakovaně píšu, že pod 7 dní je znát velká únava, ale sportovat se u toho dá v rovnováze k odpočinku, ale s tebou je to jako házet hrách na zeď.
Právě lidi jako ty vrhají špatný pohled na půst - udělám to blbě, zjistím, že to kvůli tomu nefunguje a troubím, že je to takový nebo makový.
Proto je propagování půstu zbytečný a vlastně i špatný. I mi mrzí, že jsem se tu tak rozepsal, protože lidi jsou ve většině vocasi, vezmou si z toho půl a z té půlky ještě půl udělaj dobře a výsledek je špatný .... ani jiný být nemůže
Půst funguje na všechny +/- stejně, jak na plzeňskýho (stačí malý p) budhu, na cikána z Rumunska, mohaneda z Turecka .... dá se poměrně přesně určit, co se který den v těle děje a co se který den bude dít ... je to tak a tvůj špatný názor na tom nic nezmění.

Malej se dal před pár měsíci na vzpírání, dnes měl první závody .... kdo sportuje a dře, ví, jak sundat 3-4 kila za dva dny nebo i přes noc během spánku bez použití odvodňovacích přípravků a zráty síly před závodama ... v tom prostě není věda. Přibrat 5 kg za 3 hodiny už ale chce mít vytahanej žaludek, nepoblít se při přísunu potravin ... a hlavně je to pitomost. Tvrdíš nesmysly, zacházíš do extrémů který nevím čemu mají sloužit a hlavně pomáhat ....

Mně ty tvý poznatky stačí, když si vzpomenu, jak jsi vypadal před rokem nebo Hoždy v létě a naposled oteklej před pár týdnama .... prostě teorie předvedená v praxi ano  Umět se vykrmit a potom to pracně a draze shazovat ... to už chce fakt mít v hlavě ....to už víc respektuju lidi, co jsou vyžraný, ale nemelou omáčku co je skvělý na to mít vysněnou postavu, jedou si svůj život, jsou svý a věrohodný ano .

 offline 

 

#89 18.03.2017 21:52:57

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


tahle diskuze potřebuje trošku oživit, aby to nebylo jednostranné

http://cdn.receptnajidlo.cz/v/32ad9e0f2444d7cac61343839ded655d.jpg

 offline 

 

#90 18.03.2017 22:00:32

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Strejda-GC:

O týžden sa to zvrtne pojde na pekáč


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3562_dsc_0584.jpg


BORSUK enduro team

 offline 

 

#91 18.03.2017 22:34:42

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Strejda-GC napsal(a):

tahle diskuze potřebuje trošku oživit, aby to nebylo jednostranné

http://cdn.receptnajidlo.cz/v/32ad9e0f2 … ed655d.jpg

Máš recht...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2490_p1050856.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2490_p1050857.jpg


Tenhle ztloustnul, a jak skončil....

Editoval tank (18.03.2017 23:14:51)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#92 18.03.2017 22:41:28

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


tank:

Staříš staříku  lol  lol  ano Takhle to vábně nevypadá, ale na talíři bych dal říct ano  lol 

 offline 

 

#93 18.03.2017 23:16:10

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


Janek napsal(a):

tank:

Staříš staříku  lol  lol  ano Takhle to vábně nevypadá, ale na talíři bych dal říct ano  lol 

Jo, hochu, to je lepší liga....ale hodně dobrá. A zdravá.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#94 19.03.2017 05:33:17

Re: Cvičení, fyzička, strava atd.


tank napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

tahle diskuze potřebuje trošku oživit, aby to nebylo jednostranné

http://cdn.receptnajidlo.cz/v/32ad9e0f2 … ed655d.jpg

Máš recht...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 050856.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 050857.jpg


Tenhle ztloustnul, a jak skončil....

Přesně hoši  ano  radost že života. Za 14 dní jsem zhubnutí 3 kg a to jsem žral ovar ( ten mám skoro pořád ) králíka, knedlík, zelí; krůta, knedlík, špenát atd.Jen to chce i pohyb. Nedovedu si představit,  že bych 7 dní pil jenom vodu, třeba to funguje  ano , ale má cesta jde jinudy.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů