Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pojištění pro sportovce !!

#41 23.10.2012 20:43:48

hypostom
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: TT+FZR
Věk: 23
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


I pád na držku je pohyb dopředu !!!

 offline 

 

#42 25.10.2012 08:55:58

Re: Pojištění pro sportovce !!


Petr KTM:

to mi připadá, že to bude něco ve spojení s tímhle http://www.ctyrkolky.com/clanky/pojiste … oupcz-870/

 offline 

 

#43 15.02.2017 20:41:31

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Chlapy jaké máte pojistky? Mám nějaký naprostý základ od Kooperativy z roku 2000. Čtu tady něco, ale od roku 2012 se mohlo lecco změnit. Můžete doporučit nějakou pojištovnu, která má "výhodné" tarify cena-výkon? Aby plnili... žádné sliby a skutek utek. V roce 2016 jsem měl několik karambolů a dost mě mrzí, že jsem to nikam nešel hlásit. Podvrknutý kotník, který mě bolí občas dodnes, naražená noha a možná i malinko natržený sval (příznaky tomu nasvědčovaly brnění prstů, stáčelo se mi chodidlo, za týden od pádu jsem se bolestí nemohl zvednout z postele ani se slazama v očích atak. v podstatě jsem se učil znovu chodit, naražený palec a zápěstí) Řeším ted licenci a moc si nechci dělat od Autoklubu. Děkuji  ano 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#44 15.02.2017 20:52:05

Re: Pojištění pro sportovce !!


WoxmenRX:
Přijde mi, že podmínky jsou rok od roku horší a horší, hlavně moto/enduro/závody .... to vše ve vysokým riziku nebo vůbec komerčí pojištění neřeší.
Taky o tom furt přemýšlím, ale zatím se přikláním k pojištění ušlýho výdělku ... řeší se jen doba neschopnosti, takže jestli se zmastíš na závodech, je to jedno ... asi to není nic pro živnostníky, ale jako zaměstnanec .... plus třeba rumunsko připojištění za pár korun a máš tam často i pojištění na trvalý následky .... možná půjde někde i úrazovka k tomu, ale zas enduro bude mimo a musíš si vymyslet nějakou pohádku, když to půjde, ...

 offline 

 

#45 15.02.2017 21:47:26

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Pojištění pro sportovce !!


WoxmenRX:

Mam tusim pojišťovnu ceske sporky,muzu se ti podivat na presny produkt. Vely vtip spociva v tom ze (a ted me.neber za slovo pac jsem to nikdy nevyuzil tak nevim presne, daval jsem to kvuli mladeho a ten nakonec nepotreboval pokud mu je mene nez 18 let a neni profesionál tak se to neresi) posles sms pred zavodem s dobou trvani a na tu dobu jsi prerazeny do kategorie kde muzes zavodit at uz motosport nebo cokoliv jineho rizikoveho a jsi v pripade urazu z obliga a nemisis si vymyslet uklouznuti na chodníku.  Na toto mas bezplatne.narok na 30 dni rocne ale nejsem sistopro jist temi dny. Platim ale i tak pomerne fest,za me +  3deti bez.par kacek trojka mesicne. Mam tam ale pomerne vysoke denni odbytne a od toho se to taky odvíjí..

 offline 

 

#46 15.02.2017 21:53:16

Carlito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 181
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 300
2 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


pokud máš licenci u AČR

http://www.autoklub.cz/dokument/11975-2 … laska.html

Editoval Carlito (15.02.2017 21:53:35)

 offline 

 

#47 15.02.2017 22:53:22

martin.hsb
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Mladá Boleslav
Motorka: Husqvarna FE450 2014
Věk: 40
Tel: Takový ten placatý, bez tlačítek...
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Nezkoušeli jste někdo Alpenverein? http://www.alpenverein.cz/pojisteni/
Už jsem o něm párkrát uvažoval, nestojí to zase tolik moc a mělo by to být na všechny možné sporty, vyjma těch ve vzduchu...

Edit: aha, tak připojištění trvalé invalidity vylučuje zranění při závodech s motorovým vozidlem... Tak asi nic.

Editoval martin.hsb (15.02.2017 22:57:51)

 offline 

 

#48 15.02.2017 23:00:22

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Ja mam pojisteni od Sportgroup (Vita a Martin Kuklikovi), http://www.sportgroupcz.com/

Mimochodem pod nima ma vlastni pojisteni pro extremni sportovce Libor Podmol - http://www.peia.cz/.

Fyzicky je to od kooperativy, ale pohlidaji podminky tak, aby pojisteni platilo i pro urazy mimo silnice, v terenu nebo amaterskych zavodech. Mam pojistenou celou rodinu (5lidi), platim relativne hodne (pres 3tis mesicne) ale minuly rok jsem za koleno (natrzene vazy a napraskly meniskus bez operace) dostal plneni 55tis.

Muzu doporucit.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#49 15.02.2017 23:49:52

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Pojištění pro sportovce !!


martin.hsb napsal(a):

Nezkoušeli jste někdo Alpenverein? http://www.alpenverein.cz/pojisteni/
Už jsem o něm párkrát uvažoval, nestojí to zase tolik moc a mělo by to být na všechny možné sporty, vyjma těch ve vzduchu...

Edit: aha, tak připojištění trvalé invalidity vylučuje zranění při závodech s motorovým vozidlem... Tak asi nic.

Nemusi to byt ani zavody. Pisou, ze jakmile to je cokoliv s motorovym vozidlem, tak to mas resit pres jeho pojistku.

 offline 

 

#50 16.02.2017 02:00:19

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Pojištění pro sportovce !!


martin.hsb: Ahoj. Alpenverein jsme se synem uzavírali několik let po sobě, když jsme aktivně lezli po horách. Současně to byla výrazná sleva na ubytování v Alpách a částečně i Pyrenejích. Pak i malá sleva na lanovky a nèkteré zubačky v Alpách. Pokud chceš víc, tak písni. Vlk


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#51 16.02.2017 08:42:21

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Pojištění pro sportovce !!


Mám úrazové pojištění od Uniqy, platí i na úraz z motorky i z koně (mimo závody), platím 2400Kč ročně. Měla jsem dva úrazy - utržená achilovka a vykloubený prst. V obou případech jsem vyplnila lejstro o hlášení úrazu, po ukončení druhé lejstro, třetí lejstro vyplnil doktor, přiložila jsem kopie všech papírů od rehabilitací atd. a posla mejlem. Ten prst jsem řešila předevčírem. V devět ráno jsem poslala mejl, v půl druhé jsem měla na mejlu zprávu o výši odškodného a že mi to posílají na účet. Na neschopence jsem nebyla ani jednou, beru peníze pouze za úraz, nic jiného. V obou případech to byly částky v řádu desetitisíců.
S prstem budu příští rok řešit i trvalky, protože tam bohužel trvalé poškození vzhledové i funkční je  a16 .
Suma sumárum - na sjednané pojištění a pojišťovnu si nemůžu stěžovat  ano 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#52 16.02.2017 15:26:15

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Děkuji za reakce. Dnes jsem oběhl dvě pojišťovny. Kooperativu a Alianz. U obou bych platil něco přes 1000/měsíc. Rozumím tomu jak koza petrželi takže jsem si nechal zatím jen udělat návrhy a pak na to kouknu s někým, kdo tomu rozumí.
Kooperativa (paní hodná, šikovná, vysvětlila, měla zájem a neseděl jsem tam jak tvrdý I)  - kryje tento náš krásný sport bez problému by měli plnit vše a nemělo by je zajímat u čeho se mi to stalo, kde atak. S úrazem na závodě na enduro/crosscountry/motokros není problém. Strávil jsem tam asi 30min a docela jsem tomu po odchodu rozuměl.

Alianz (paní starší, nešikovná, nevysvětlila, hlava jak balon, guláš) - Všechno podle tabulek věk, výška, váha, výše příjmu. Od výše příjmu se odvíjí vše. Když jsem ji řekl, že mám příjem do 10k tak ji málem omylo a jak to, že mám v Praze tak málo. No takto paní, prostě mám příjem do 10k... Strávil jsem tam přes hodinu hlava jak balon, guláš. roll 

Takže zatím 1:0 pro Kooperativu.

Pojistku od Autoklubu nechci. Nemám teď aktuálně skoro žádnou pojistku tak chci něco, když už tak na delší dobu, než 1 rok.

Pojistka od Kuklíků mi leží na stole od posledního Enduro Campu (2 roky) a pořád nevím co si o tom mám myslet. S recenzemi na netu na tom nejsou moc dobře.

zítra zkusím další pojišťovny.

PS: Když jste kuřák, takdo A ani nechodte, vynesou vás v zubech mezi dvěřmi  lol 





Nevím proč mi sem skáče screen kalendáře závodů místo toho co chci...
už dobrý.



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_photo_160217_9_44_54.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_bez_nazvmodelu.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2127_bez_nazvdu.jpg

Editoval WoxmenRX (16.02.2017 15:31:38)


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#53 16.02.2017 15:46:08

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Pojištění pro sportovce !!


WoxmenRX:

Já mám taky Kooperativu za 790 Kč po slevě (bouchá tam švagrová)
Je v tom denní příplatek k nemocenské, léčebné náklady, jednorázové odškodné
Dále se to vztahuje i na těžké choroby jako cukrovka, rakovina, mrtvice......

Musím zaklepat, že naštěstí stále anděl strážný funguje  a23 

 offline 

 

#54 17.02.2017 06:34:49

Re: Pojištění pro sportovce !!


Strejda-GC:

Můžeš nahodit název produktu? Budu taky muset řešit pojištění a tohle se mi líbí, jak ty to říkáš.

 offline 

 

#55 17.02.2017 09:52:21

martin.hsb
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Mladá Boleslav
Motorka: Husqvarna FE450 2014
Věk: 40
Tel: Takový ten placatý, bez tlačítek...
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Začínám o tom fakt taky přemýšlet.  neutral 
Protože ty doby, kdy jsem byl mladej (čti nesmrtelnej  usch ) jsou pryč a mohlo by se stát, že bych to pojištění mohl fakt potřebovat.
Vlastně je vcelku zázrak, že se mi nikdy nic vážného nestalo.
Štěstí je pěkná věc, leč nevyzpytatelná a tak bych asi měl něco mít pro případ, že to jednou třeba úplně nemusí vyjít.
Zatím mi tady asi nejlépe vychází to pojištění od Lenky.

 offline 

 

#56 17.02.2017 10:19:16

Re: Pojištění pro sportovce !!


martin.hsb napsal(a):

Zatím mi tady asi nejlépe vychází to pojištění od Lenky.

Možná proto, že do kolonky pohlaví zaškrtává žena wink . Často je na to brán zřetel a maj pojištění levnější. Nech si to spočítat s aktuálním datem, ...  ano 

 offline 

 

#57 17.02.2017 12:46:05

Re: Pojištění pro sportovce !!


danka napsal(a):

Ja mam pojisteni od Sportgroup (Vita a Martin Kuklikovi), http://www.sportgroupcz.com/

Mimochodem pod nima ma vlastni pojisteni pro extremni sportovce Libor Podmol - http://www.peia.cz/.

Fyzicky je to od kooperativy, ale pohlidaji podminky tak, aby pojisteni platilo i pro urazy mimo silnice, v terenu nebo amaterskych zavodech. Mam pojistenou celou rodinu (5lidi), platim relativne hodne (pres 3tis mesicne) ale minuly rok jsem za koleno (natrzene vazy a napraskly meniskus bez operace) dostal plneni 55tis.

Muzu doporucit.

Pokud jde o úraz na závodech , tak je to asi jediný správný řešení.

 offline 

 

#58 17.02.2017 17:18:13

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Pojištění pro sportovce !!


David89 napsal(a):

Strejda-GC:

Můžeš nahodit název produktu? Budu taky muset řešit pojištění a tohle se mi líbí, jak ty to říkáš.

název toho pojištění od Kooperativy je 7BN, ale najdeš k tomu jen obecné tabulky, které ti pak přizpůsobí na pobočce tvým požadavkům gp 
mají teď akci na úrazové pojištění na míru a to je prej ještě lepší
najdu složku, kde mám ty smlouvu a hodím tady kopii

 offline 

 

#59 17.02.2017 20:14:12

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Strejda-GC: Na 7BN jsem už taky narazil. Budu se po tom pídit  ano 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#60 05.04.2018 07:49:37

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: Pojištění pro sportovce !!


Už je to tu zase. Nemáte někdo tip na jednorázové (víkendové) pojištění na závody. Díky.
Zn. Spěchá

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů