Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#1181 25.01.2017 14:31:45

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Kucí, doma teď moc času netrávím, tak jsem motorku hodil jako celek k Horovi, řekl mu, kolik to má najeto (to co jezdíme, ví), ať tomu provede servis, vomrkne to a udělá, co je třeba atd. Dnes jsem motorku přebíral a vyslechl si to, co jsem napsal do příspěvku. Horu považuju za zkušenýho člověka, kterýmu věřím. Nic víc, nic míň. Nikoho nehodlám o ničem přesvědčovat, přemlouvat, hádat se. Nazdar  ano 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1182 25.01.2017 21:57:57

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

ÚDRŽBA: Po těch bombách, co jsem se dočetl na jiných vláknech, zatrnulo ve mně a jsem dal motorku do MotoHora, ať tedy udělá VIDLE, který maj "bejt každých 30 mth". Motorka má najeto cca 5600 km (180 mth). Dnes jsem motorku přebíral. Cena 3200 Kč - prachovky, gufera, olej, srovnaná osička v předním kole (nějak jsme ji při tom HARD ENDŮŮŮRu dokázali ohnout).
Ptám se ho na stav a on že olej byl ještě docela ok, kluzáky vše v naprostým pořádku. Zadek říkal, že je zbytečný dělat, že to ještě počká. Říkal, že na to motání lesem není potřeba měnit tak často - což tu většina lidí jezdí - výjezdy, přesuny, lesy, opět výjezdy. Prej kdybych jezdil závody a podvozek dostával, co pro to, tak ok, ale že takhle jednou do roka nebo i kus dýl cajk.
Píšu sem jen to, co mi bylo řečeno Horou a info k motorce
Jinak na AJP vše funguje, jak má, žádný problémy s motorkou nejsou. Plánujeme tam dát jinej výfuk - na zkoušku, budu teď měnit přední destičky, budeme dělat samodomo blastry.

Koukam, ze puvodni verzi prispevku nekdo editoval. Ty se pri svych provokacich a otirani se do vybranych jedincu nediv, ze reaguji jak reaguji a potom si nestezuj a nepridelavej druhym praci. Uz jsem ti opakovane psal o tvych provokacich. Ber to jako radu a priste to pujde pripadne na smetak cele.

K veci, je videt, co jezdis. Kdybys jezdil co vyjizdku vodu, mel bys do 30 mth klidne 0,5- 1 decku vody napumpovany v kazdy trubce a pri jizde kasi v tlumicich. Posledni 2 repase jsem si tlumice rozebiral a když jsem to videl, az me bylo tech tlumicu lito. Pred tim jsem taky jel do vychcani gufer 120 mth a chlubil jsem se tim, jak to krasne drzi  lol  .... ted uz jedu strop cca 60 mth s tim, ze od 30 poznam, ze to nemaka, jak by melo. Olej mi davaj Putoline vizkozita cca 3w. Zadek man dyl, ale uz spatne funguje, jen mi to tolik nevadi, jako kdyz nemaka predek.
Kdyz ti servisak rekne, ze zadek je na 180 mth ok a neudela ti ho, myslim si o nem svy - je to bud prase nebo ma tolik prace, ze se te chtel zbavit nebo neco jinyho.

Ohla osa kola je jen potvrzeni kvality pouzitych materialu - cina - hitlerkov

Ale zas jak to pises, celkove to zapada do pravdivosti o bezudrbovym stroji, co hrave konkuruje ostrym endurum. Gratuluju a tesim se na dalsi report ano 

 offline 

 

#1183 25.01.2017 22:11:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:

180mth a olej v šavlích ještě docela ....? To je jako "najel jsem na S12ctce 180mth hard a ještě byla docela v poho...."
Psali to už jiní, opakovat je nebudu. Jde mi o jinou věc.

Hele, to, co tady čtu je podsouvaná a dost do očí bijící rádoby reklama (v očích těch, kteří ví, jsi si docela určitě neutrhl uznání, ale opak). A s tou tady moc takoví neuspěli.

Janek ti to napsal jasně a já s jeho napomenutím souhlasím se vším, co obsahuje k tvému příspěvku(ům).


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1184 25.01.2017 22:39:47

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


 

je na tom vic jak 100mth  a31 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_wp_teplo.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160212-wa0013.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_img-20160212-wa0011.jpg


Real foto ....kdyz nefotim ja, tak foti mechana.....zajima me jestli nam predlozis take foto toho perpetum mobile....rekl bych ze ne to nam nafotis radsi jak sijes plasty  ne 

E: Jasne ze mas zavodni tlumice jako my, psal jsi to ano 
Zavodni nasazeni nema skoro rozdil od lesniho potloukani v tvem podani ...zavod cca 2h....plouzeni ....les klidne celej den blbnuti a zvedani na zadni jako tresnicku na dortu  ano 

Editoval xfany (25.01.2017 23:04:05)

 offline 

 

#1185 25.01.2017 22:45:55

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Raduz TT600r:

Kura Rade  a2  ano  začínáš se mi líbit big_smile

 offline 

 

#1186 25.01.2017 22:52:18

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jinak jsem milej pane, nahlasil tvuj prispevek jako zavadny a jako navod jak dojebat motorku kterou jiste pak nekomu prodas jako opecovavanou  ne 

 offline 

 

#1187 25.01.2017 23:09:21

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Reklamu nedělám, protože placenej ani sponzorovanej nejsem. Bohužel. Líbilo by se mi to ale...
Co jsem napsal, napsal jsem, nic víc v tom nehledejte. Nemám důvod Horovi nevěřit, když řekl, že to bylo ještě v cajku. Jak jsem už napsal, tomu člověku, co se motorek týče věřím. A nemám důvod si tu vymejšlet nějaký pohádky. Když se něco posere, napíšu to sem (viz výměna ložisek v přepákování atd). Nepíšu tu, že jezdím bomby světa, z videí je jasně vidět, co jezdíme, tak ať si dle toho udělá každej svůj obrázek.
Osobně jsem nečekal, že ty vidle budou v cajku, čekal jsem tam nějakou žumpu, jak tu popisujete, protože tu údržbu beru fakt hopem, ale asi prostě hold kvalita AJP  lol  lol  (jo zase reklama, sorry  big_smile  )

Pro Janka: nevím co tou editací myslíš, já nic needitoval.

Na provokace a rejpačky tu máte Fanyho, protože co on tady na fóru ještě s několika lidmi vytváří to je fakt  a31  a31  Nemluvím o internetovej bombách, jak si tam s Hoždym melou blbosti, tak ať, je mi to u řitě a vlastně od toho tam to vlákno je, aby si kluci poměřili svoje famfulíny. Spíš mi vadí, jak v jiných vláknech dokáže i seriózní příspěvky totálně rozbít, obrátit význam a otrávit lidi. S pár lidma jsem měl i kontakt a akorát mě to v názoru utvrzuje, jak Fanda dovede vzdělaný lidi a lidi od fochu takhle ztrapňovat, tahat za slova a otáčet. Dost lidí sem už díky tomu nepřispívá, protože nemá vůbec chuť odepisovat nejen na jeho ataky.

V reálu se možná chová taky jinak, ale tady fóru se chová jako dost velkej pííííp. To co si o mně tady lidi myslej je jejich věc, částečně si za to můžu sám tím začátkem - mladej blbej neznalej, taky jsem leccos pochopil a několikrát se za to, co jsem napsal, omluvil. Že tu je pár místních, kterých si vážím jako pytle hnoje a mají nemalý podíl na tom, jak to tu vypadá a jak na ně potom lidi reagují je taky na zamyšlenou. Mně je to, jak říkám, u řitě, celý offmoto. Na rozdíl od vás mám náplň dne zajištěnou, sem si jdu něco přečíst "abych věděl" a přiučil se.

Mně je jedno, co kdo jak a proč a na čem jezdí. Já mám z ježdění radost, neženu se za TOP výkony, užívám si toho mála volnýho času s lidma, kteří za něco stojí a se kterýma jsem rád a užiju si o vyjížďce kus srandy a vím, že vše jde v pohodě v dobrý náladě a když někdo něco nevyjede, nebude to druhý den na fóru. Jsou lidi se kterýma se rád projedu a jsou lidi se kterýma bych šel nerad jezdit a nebo se kterýma bych se už nesvezl.

Reagovat v tomto směru víc nebudu, myslím, že podstatný jsem řekl, až bude zase něco ohledně motorky, napíšu to sem. Fando tebe si do huby beru, protože se prostě chováš jako  a31 a říkám ti to za ty, kteří ti to nenapíšou, protože nemají chuť se s tebou vůbec bavit (já taky ne). Nic jinak proti tobě nemám, dělej si, co chceš, osobně tě neznám a ani po tom netoužím.
No nic, klid a mír, snad už brzy sníh roztaje, na offmotu to bude zase vypadat jako u lidí  ano 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1188 25.01.2017 23:11:58

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Reklamu nedělám, protože placenej ani sponzorovanej nejsem. Bohužel. Líbilo by se mi to ale...
Co jsem napsal, napsal jsem, nic víc v tom nehledejte. Nemám důvod Horovi nevěřit, když řekl, že to bylo ještě v cajku. Jak jsem už napsal, tomu člověku, co se motorek týče věřím. A nemám důvod si tu vymejšlet nějaký pohádky. Když se něco posere, napíšu to sem (viz výměna ložisek v přepákování atd). Nepíšu tu, že jezdím bomby světa, z videí je jasně vidět, co jezdíme, tak ať si dle toho udělá každej svůj obrázek.
Osobně jsem nečekal, že ty vidle budou v cajku, čekal jsem tam nějakou žumpu, jak tu popisujete, protože tu údržbu beru fakt hopem, ale asi prostě hold kvalita AJP  lol  lol  (jo zase reklama, sorry  big_smile  )

Pro Janka: nevím co tou editací myslíš, já nic needitoval.

Na provokace a rejpačky tu máte Fanyho, protože co on tady na fóru ještě s několika lidmi vytváří to je fakt  a31  a31  Nemluvím o internetovej bombách, jak si tam s Hoždym melou blbosti, tak ať, je mi to u řitě a vlastně od toho tam to vlákno je, aby si kluci poměřili svoje famfulíny. Spíš mi vadí, jak v jiných vláknech dokáže i seriózní příspěvky totálně rozbít, obrátit význam a otrávit lidi. S pár lidma jsem měl i kontakt a akorát mě to v názoru utvrzuje, jak Fanda dovede vzdělaný lidi a lidi od fochu takhle ztrapňovat, tahat za slova a otáčet. Dost lidí sem už díky tomu nepřispívá, protože nemá vůbec chuť odepisovat nejen na jeho ataky.

V reálu se možná chová taky jinak, ale tady fóru se chová jako dost velkej pííííp. To co si o mně tady lidi myslej je jejich věc, částečně si za to můžu sám tím začátkem - mladej blbej neznalej, taky jsem leccos pochopil a několikrát se za to, co jsem napsal, omluvil. Že tu je pár místních, kterých si vážím jako pytle hnoje a mají nemalý podíl na tom, jak to tu vypadá a jak na ně potom lidi reagují je taky na zamyšlenou. Mně je to, jak říkám, u řitě, celý offmoto. Na rozdíl od vás mám náplň dne zajištěnou, sem si jdu něco přečíst "abych věděl" a přiučil se.

Mně je jedno, co kdo jak a proč a na čem jezdí. Já mám z ježdění radost, neženu se za TOP výkony, užívám si toho mála volnýho času s lidma, kteří za něco stojí a se kterýma jsem rád a užiju si o vyjížďce kus srandy a vím, že vše jde v pohodě v dobrý náladě a když někdo něco nevyjede, nebude to druhý den na fóru. Jsou lidi se kterýma se rád projedu a jsou lidi se kterýma bych šel nerad jezdit a nebo se kterýma bych se už nesvezl.

Reagovat v tomto směru víc nebudu, myslím, že podstatný jsem řekl, až bude zase něco ohledně motorky, napíšu to sem. Fando tebe si do huby beru, protože se prostě chováš jako  a31 a říkám ti to za ty, kteří ti to nenapíšou, protože nemají chuť se s tebou vůbec bavit (já taky ne). Nic jinak proti tobě nemám, dělej si, co chceš, osobně tě neznám a ani po tom netoužím.
No nic, klid a mír, snad už brzy sníh roztaje, na offmotu to bude zase vypadat jako u lidí  ano 

Chlapce vytaris tu dusno jen ty a jeste asi 3 teoretici zbytek je ok to je vcelku i na foru videt.....ten zbytek dokaz....je to tu k dohledani....pokud sem neco prekroutil a urazil a byla to nepravda a ma neznalost omluvim se.
S "par lidma" a to dalsi  anonymni dokaz.....omluvim se jim verejne pokud sem je narknul a ublizil slovem a nemel pravdu.
Znam 20 lidi ktery sem prestali chodit prave kuli lidem jako ste "vy" !! 
Me je taky jedno kdo a proc a co vyjel a hlavne na cem....jen u toho nemusi vypravet jak to vyjel na pohodu ciste technicky a jeho motorka je top  a kdyz to tak nejni pak je ten prostor na to reagovat jako na foru.
Skym kdo jak jezdi je normalni ze si vybira....nejhorsi je jezdit s nekym jak pises nerad...to ja vubec kdyz uz...to presne ukazuje tvuj levej charakter prot ti neverim ani slovo co tu pises......uz vubec ne ze komunikujes se vzdelanejma lidma co ti potvrdi ze pul litru oleje ktery neustale pracuje kdesi v noze tlumice komplikovaneho na prutok  potvrdi ze olej je ok vcetne dilu co mazany maj bejt
To nebudem psat o par deci v centralu a jeho teplote.

Pokud ti je u rite cele offmoto nechod sem, me u rite nejni.....proto nechci aby tu byli lidi co tu sirej hovinka a byli sprosty a hystericky, kdyz jim dokazes ze melou s posledniho jako ty a ta "mensina".....slovy 3 lidi cca.
A to pises se ze sem chodis priucit... prosim te cim....kaslat na udrzbu a neuzivat si maximalniho komfortu co s toho nic jde vymacknout jen za cenu te bezudrzbove moto?
Ne chodis se sem placat po ramenou jak jsi  vyjebal se vsim a jsi tim padem neco vic  a spolu tema "dalsima" si dokazat ze jako mas recht a prisel jsi na revoluci v jezdeni "zdarma"!

Nejni to tvim zacatkem ...podle toho jak se chovas v tom zacatku stale jsi a nechces si to priznat .....ale to poznas za par let jezdeni pro radost.
Na zbytek co jsi vyplodil ve vzteku nebudu reagovat prijde mi to zbytecny....jsi-jste presna v pozici principu ze kdyz budu rikat je to bili ty vy budes rikat ne je to cerny....jsme v kontaktu rekli sme si to a verime tomu.
Sice je snih, ale mel by jsi vyrazit se provetrat jako mi ostatni, udela ti to dobre a nam vsem, protoze pak je poznat jak to myslis s endurem a vsim tim okolo.....ty centrale po 180mth to jeste da jendou tolik mrdu v komfortu ano 

Editoval xfany (26.01.2017 01:22:43)

 offline 

 

#1189 26.01.2017 00:23:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

.... Nemám důvod Horovi nevěřit, když řekl, že to bylo ještě v cajku. Jak jsem už napsal, tomu člověku, co se motorek týče věřím.....

doufam, ze studujes nejaky humanitni obor a ne techniku. Jestli tu techniku, tak potes koste


AJP FANS CZ napsal(a):

Pro Janka: nevím co tou editací myslíš, já nic needitoval.

Aha, ty jsi zapomnel, cos tam mel puvodne? Tak to promin, ze jsem to zminil. Psal jsem, ze to nekdo editoval - moderator, kdybys to editoval ty, bylo by to zaznamenaný v prispevku

AJP FANS CZ napsal(a):

.... v jiných vláknech dokáže i seriózní příspěvky totálně rozbít, obrátit význam a otrávit lidi. S pár lidma jsem měl i kontakt a akorát mě to v názoru utvrzuje, jak Fanda dovede vzdělaný lidi a lidi od fochu takhle ztrapňovat, tahat za slova a otáčet. Dost lidí sem už díky tomu nepřispívá, protože nemá vůbec chuť odepisovat nejen na jeho ataky...... 

Dej prosim nejaky konkretni odkaz  ano 
Jak dokazes ztrapnit nekoho, kdo neni trapnej, .... ? Jak nejaky fanda z prahy (nebo kdokoliv jiny) dokaze totalne rozbit seriozni prispevky ....? Parkrat si to po sobe precti, zamysli se ....

 offline 

 

#1190 26.01.2017 09:01:49

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


mkrata: Osobně se mi taky nezdálo, že tolik je možný najet, aby to bylo ok. Čekal jsem tam hrůzu. Proto ani nikoho nepřesvědčuju a nenabádám, ať to tak dělá.
Je fakt, že toto je první ta první motorka, co máme, tak ten první půlrok podvozek nedostával příliš čouda - byl to loukocross, takže odhad 180 mth může být třeba 150 mth, nevím. Nevážím taky metrák... Poslední půlrok jezdím vyjížďky stabilně v průměru 25 - 30 km/h.


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1191 26.01.2017 10:07:19

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


mkrata:
Je zajimavy, že jsou 2 strany
1. co se do toho aspoň kouknou - nemusí tomu rozumět, ale vidí, třeba si to nafotí, jsou u repase a komunikují s mechanikem, trochu u toho myslí ......
2. ty, co to svěřují jiným, nemají čas a nezajímá je to, důvěřují a přeposílají informace co jim kdo řekl nebo co kde slyšeli

Rozdíly mezi těmito stranami jsou v měřených hodnotách markantní a někoho, kdo začíná, to opravdu může mást moc a moc. Tohle platí na mnoho případů, nejen tlumiče.

Problém je, že obě strany mají stejný prostor a je jen na šikovnosti podání a schopnosti "prodat" tu svou verzi. Jak jsem slyšel Duška - "Pravda je iluze psaná vítězy"
Je smutný, že to platí v tolika případech.

Proto tu mají možná někteří takovou snahu obhajovat skutečně správný názor a je to asi až nepříjemný čtenářům, adminovi, ...., když musí tak často číst "lžeš, zase lžeš, opět neříkáš pravdu, cucáš to z prstu, tvoje rady můžou i poškodit zdraví ......" A to samo opět vede iluzionisty vytvářet nové a nové iluze s vědomím, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
Problém je, že lidská blbost nejde porazit i se sebelepšími argumenty podloženými zákonitostmi, takže asi jediná cesta je nechat tu vítězit iluze vytvářené papoušky a kašlat na to ano  ano 

 offline 

 

#1192 26.01.2017 10:33:16

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

mkrata:
Je zajimavy, že jsou 2 strany
1. co se do toho aspoň kouknou - nemusí tomu rozumět, ale vidí, třeba si to nafotí, jsou u repase a komunikují s mechanikem, trochu u toho myslí ......
2. ty, co to svěřují jiným, nemají čas a nezajímá je to, důvěřují a přeposílají informace co jim kdo řekl nebo co kde slyšeli

Rozdíly mezi těmito stranami jsou v měřených hodnotách markantní a někoho, kdo začíná, to opravdu může mást moc a moc. Tohle platí na mnoho případů, nejen tlumiče.

Problém je, že obě strany mají stejný prostor a je jen na šikovnosti podání a schopnosti "prodat" tu svou verzi. Jak jsem slyšel Duška - "Pravda je iluze psaná vítězy"
Je smutný, že to platí v tolika případech.

Proto tu mají možná někteří takovou snahu obhajovat skutečně správný názor a je to asi až nepříjemný čtenářům, adminovi, ...., když musí tak často číst "lžeš, zase lžeš, opět neříkáš pravdu, cucáš to z prstu, tvoje rady můžou i poškodit zdraví ......" A to samo opět vede iluzionisty vytvářet nové a nové iluze s vědomím, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
Problém je, že lidská blbost nejde porazit i se sebelepšími argumenty podloženými zákonitostmi, takže asi jediná cesta je nechat tu vítězit iluze vytvářené papoušky a kašlat na to ano  ano 

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1193 26.01.2017 11:14:05

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Fireman napsal(a):

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

Jenže ten nováček je téměř vždy duplicitní nick někoho od tud a dělá si z lidí srandu, vyvovlává záměrně spory .... a baví se nad tím, jak všechny převezl.
Nemusíš do toho vidět, stačí sledovat témata a v jaký návaznosti se "nováček" nejdenou vynoří ne 
Proto ta odpověď - jedině ajp. Tady to vidíš jesně, předek po 180 v pohodě, vše jak nové .... zadek netřeba .
Proto ajp, s tím nemůžeš šlápnou vedle.  ano  lol 

 offline 

 

#1194 26.01.2017 12:00:22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Fireman napsal(a):

Janek napsal(a):

mkrata:
Je zajimavy, že jsou 2 strany
1. co se do toho aspoň kouknou - nemusí tomu rozumět, ale vidí, třeba si to nafotí, jsou u repase a komunikují s mechanikem, trochu u toho myslí ......
2. ty, co to svěřují jiným, nemají čas a nezajímá je to, důvěřují a přeposílají informace co jim kdo řekl nebo co kde slyšeli

Rozdíly mezi těmito stranami jsou v měřených hodnotách markantní a někoho, kdo začíná, to opravdu může mást moc a moc. Tohle platí na mnoho případů, nejen tlumiče.

Problém je, že obě strany mají stejný prostor a je jen na šikovnosti podání a schopnosti "prodat" tu svou verzi. Jak jsem slyšel Duška - "Pravda je iluze psaná vítězy"
Je smutný, že to platí v tolika případech.

Proto tu mají možná někteří takovou snahu obhajovat skutečně správný názor a je to asi až nepříjemný čtenářům, adminovi, ...., když musí tak často číst "lžeš, zase lžeš, opět neříkáš pravdu, cucáš to z prstu, tvoje rady můžou i poškodit zdraví ......" A to samo opět vede iluzionisty vytvářet nové a nové iluze s vědomím, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
Problém je, že lidská blbost nejde porazit i se sebelepšími argumenty podloženými zákonitostmi, takže asi jediná cesta je nechat tu vítězit iluze vytvářené papoušky a kašlat na to ano  ano 

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

V hadku se to strhne jen proto ze neumi rict jo je mozny ze se pletu zamyslim se nad tim ok zkusim priste diky atd......naopak chrli dal vetsi a vetsi blaboly v domeni ze to ta druha strana nevidi a je uplne tupa a on zustane v pozici vole ja jezdim bomby endruo pro radost uz mraky casu a vim jak se na certa seda  a31 
nehlede na to ze casem je to videt jeste vic.....koupil jsem si tu moto kuli vyletum a enduru najezdim mnoho km mth tak kuli udrzbe....za 2 sezony tu napise najel sem 180mth lehce ...louky a tak... furt to zvedam na zadni a praskam s tim zpet o zem az se ohla oska nezatezuju tlumice.... nevazim metrak...  ano2
A plno dalsich vymluv proc ma ve vsem pravdu a31  

 offline 

 

#1195 26.01.2017 12:30:56

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek napsal(a):

Fireman napsal(a):

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

Jenže ten nováček je téměř vždy duplicitní nick někoho od tud a dělá si z lidí srandu, vyvovlává záměrně spory .... a baví se nad tím, jak všechny převezl.
Nemusíš do toho vidět, stačí sledovat témata a v jaký návaznosti se "nováček" nejdenou vynoří ne 
Proto ta odpověď - jedině ajp. Tady to vidíš jesně, předek po 180 v pohodě, vše jak nové .... zadek netřeba .
Proto ajp, s tím nemůžeš šlápnou vedle.  ano  lol 

S těmi novými účty je problém. Celkově si myslím , že tu lidi mají strach nebo nemají chuť přispívat z důvodu konfrontace. Je tu taková napjatá atmosféra snad ve všech tématech. Sám se považuji za amatéra a tady spíš více "beru než dávám" . Jednou se to snad otočí  big_smile  . Pak se možná náhled změní  wink 

Edit: pak to někam přehoď , at to tu zas nesmrdí  smile 

Editoval Fireman (26.01.2017 12:32:28)


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1196 26.01.2017 12:47:34

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Fireman napsal(a):

Janek napsal(a):

mkrata:
Je zajimavy, že jsou 2 strany
1. co se do toho aspoň kouknou - nemusí tomu rozumět, ale vidí, třeba si to nafotí, jsou u repase a komunikují s mechanikem, trochu u toho myslí ......
2. ty, co to svěřují jiným, nemají čas a nezajímá je to, důvěřují a přeposílají informace co jim kdo řekl nebo co kde slyšeli

Rozdíly mezi těmito stranami jsou v měřených hodnotách markantní a někoho, kdo začíná, to opravdu může mást moc a moc. Tohle platí na mnoho případů, nejen tlumiče.

Problém je, že obě strany mají stejný prostor a je jen na šikovnosti podání a schopnosti "prodat" tu svou verzi. Jak jsem slyšel Duška - "Pravda je iluze psaná vítězy"
Je smutný, že to platí v tolika případech.

Proto tu mají možná někteří takovou snahu obhajovat skutečně správný názor a je to asi až nepříjemný čtenářům, adminovi, ...., když musí tak často číst "lžeš, zase lžeš, opět neříkáš pravdu, cucáš to z prstu, tvoje rady můžou i poškodit zdraví ......" A to samo opět vede iluzionisty vytvářet nové a nové iluze s vědomím, že 100x opakovaná lež se stane pravdou.
Problém je, že lidská blbost nejde porazit i se sebelepšími argumenty podloženými zákonitostmi, takže asi jediná cesta je nechat tu vítězit iluze vytvářené papoušky a kašlat na to ano  ano 

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

V hadku se to strhne jen proto ze neumi rict jo je mozny ze se pletu zamyslim se nad tim ok zkusim priste diky atd......naopak chrli dal vetsi a vetsi blaboly v domeni ze to ta druha strana nevidi a je uplne tupa a on zustane v pozici vole ja jezdim bomby endruo pro radost uz mraky casu a vim jak se na certa seda  a31 
nehlede na to ze casem je to videt jeste vic.....koupil jsem si tu moto kuli vyletum a enduru najezdim mnoho km mth tak kuli udrzbe....za 2 sezony tu napise najel sem 180mth lehce ...louky a tak... furt to zvedam na zadni a praskam s tim zpet o zem az se ohla oska nezatezuju tlumice.... nevazim metrak...  ano2
A plno dalsich vymluv proc ma ve vsem pravdu a31  

Rozumím ti  ano 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1197 26.01.2017 12:49:05

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Fireman napsal(a):

Janek napsal(a):

Fireman napsal(a):

Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

Jenže ten nováček je téměř vždy duplicitní nick někoho od tud a dělá si z lidí srandu, vyvovlává záměrně spory .... a baví se nad tím, jak všechny převezl.
Nemusíš do toho vidět, stačí sledovat témata a v jaký návaznosti se "nováček" nejdenou vynoří ne 
Proto ta odpověď - jedině ajp. Tady to vidíš jesně, předek po 180 v pohodě, vše jak nové .... zadek netřeba .
Proto ajp, s tím nemůžeš šlápnou vedle.  ano  lol 

S těmi novými účty je problém. Celkově si myslím , že tu lidi mají strach nebo nemají chuť přispívat z důvodu konfrontace. Je tu taková napjatá atmosféra snad ve všech tématech. Sám se považuji za amatéra a tady spíš více "beru než dávám" . Jednou se to snad otočí  big_smile  . Pak se možná náhled změní  wink 

Edit: pak to někam přehoď , at to tu zas nesmrdí  smile 

Snad v kazdem tematu......maj strach....nejni chut...boji se konfrontace.....

Jednou se to snad otoci a bude tu placat kde kdo co che a o cem chce bez spetky rozumu ci dolozeni sveho tvrzeni at je to poradnej gulas!

 offline 

 

#1198 26.01.2017 12:52:43

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Fireman napsal(a):

xfany napsal(a):

Fireman napsal(a):


Celkem pěkně napsané ale...  Ano dobré když člověk znalý zde opraví blbost napsanou "neznalým" ano  i když se to pak zvrhne v hádky, což je škoda. Jsou tu ale i případy kdy přijde nováček s  ne úplně top dotazem a dostane odpověď na zblití . Jedině AJP , a pod. Jo sranda musí být, jenom že  spoustu lidí nepochopí a možná i věří.

V hadku se to strhne jen proto ze neumi rict jo je mozny ze se pletu zamyslim se nad tim ok zkusim priste diky atd......naopak chrli dal vetsi a vetsi blaboly v domeni ze to ta druha strana nevidi a je uplne tupa a on zustane v pozici vole ja jezdim bomby endruo pro radost uz mraky casu a vim jak se na certa seda  a31 
nehlede na to ze casem je to videt jeste vic.....koupil jsem si tu moto kuli vyletum a enduru najezdim mnoho km mth tak kuli udrzbe....za 2 sezony tu napise najel sem 180mth lehce ...louky a tak... furt to zvedam na zadni a praskam s tim zpet o zem az se ohla oska nezatezuju tlumice.... nevazim metrak...  ano2
A plno dalsich vymluv proc ma ve vsem pravdu a31  

Rozumím ti  ano 

Jo snad se to nekam pohne ale pochybuju ne 

Kluci co k necemu byli se sem uz nevrati .....aby neustale nekoho o necem presvedcovali a na druhou stranu davali info kde co kde zajel a kde se jede jakej memorial atd a naslednej nazavznej pokec o tom co a jak ne 

 offline 

 

#1199 26.01.2017 13:02:43

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Fireman napsal(a):

Janek napsal(a):


Jenže ten nováček je téměř vždy duplicitní nick někoho od tud a dělá si z lidí srandu, vyvovlává záměrně spory .... a baví se nad tím, jak všechny převezl.
Nemusíš do toho vidět, stačí sledovat témata a v jaký návaznosti se "nováček" nejdenou vynoří ne 
Proto ta odpověď - jedině ajp. Tady to vidíš jesně, předek po 180 v pohodě, vše jak nové .... zadek netřeba .
Proto ajp, s tím nemůžeš šlápnou vedle.  ano  lol 

S těmi novými účty je problém. Celkově si myslím , že tu lidi mají strach nebo nemají chuť přispívat z důvodu konfrontace. Je tu taková napjatá atmosféra snad ve všech tématech. Sám se považuji za amatéra a tady spíš více "beru než dávám" . Jednou se to snad otočí  big_smile  . Pak se možná náhled změní  wink 

Edit: pak to někam přehoď , at to tu zas nesmrdí  smile 

Snad v kazdem tematu......maj strach....nejni chut...boji se konfrontace.....

Jednou se to snad otoci a bude tu placat kde kdo co che a o cem chce bez spetky rozumu ci dolozeni sveho tvrzeni at je to poradnej gulas!

Nepochopil jsi. Jednou se to snad otočí se týkalo mě , ne fora. Jako že budu více přispívat něž brát :-D


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1200 26.01.2017 13:09:16

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Fireman napsal(a):

xfany napsal(a):


V hadku se to strhne jen proto ze neumi rict jo je mozny ze se pletu zamyslim se nad tim ok zkusim priste diky atd......naopak chrli dal vetsi a vetsi blaboly v domeni ze to ta druha strana nevidi a je uplne tupa a on zustane v pozici vole ja jezdim bomby endruo pro radost uz mraky casu a vim jak se na certa seda  a31 
nehlede na to ze casem je to videt jeste vic.....koupil jsem si tu moto kuli vyletum a enduru najezdim mnoho km mth tak kuli udrzbe....za 2 sezony tu napise najel sem 180mth lehce ...louky a tak... furt to zvedam na zadni a praskam s tim zpet o zem az se ohla oska nezatezuju tlumice.... nevazim metrak...  ano2
A plno dalsich vymluv proc ma ve vsem pravdu a31  

Rozumím ti  ano 

Jo snad se to nekam pohne ale pochybuju ne 

Kluci co k necemu byli se sem uz nevrati .....aby neustale nekoho o necem presvedcovali a na druhou stranu davali info kde co kde zajel a kde se jede jakej memorial atd a naslednej nazavznej pokec o tom co a jak ne 

Vždy tu budou dvě strany . Ti co ví a co neví. Aby forum nějak  fungovalo zkušený dávají rady nezkušeným. Dále jde o poměr obu stran a o chuť.


Co shoří neshnije

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů