Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nabíječka baterií - Lidl

#121 09.01.2017 11:56:44

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Hoši díky za vysvětlení  ano , jsem zase o neco chytřejší.
Nevím, co je u vás baterka vybitá do mrtě, podle mě, když se ani nerozsvití kontrolky a takovou má nabíječka nabít umí,  takže jsem spokojen.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#122 09.01.2017 12:28:22

Re: Nabíječka baterií - Lidl


jopr napsal(a):

jees napsal(a):

tu mrtvou baterii stačí oživit z jiné, třeba z osobáku, nebo připojit na nabíječku tu špatnou a k ní zároveň připojit jinou, tím se zvedne napětí které nabíječka zaznamená a začne nabíjet, pak tu dobrou odpojit

To samé psal Cuir a já koukal, jako vůl. Tvl  kolik těch nabíječek doma máte,  tu logiku nechápu.  Mě stačí jedna pořádná a ne, abych obcházel půl republiky, kvůli nějaké jebce, která umí jen půl věci a navíc, když už máte doma tu pořádnou, co vás nutí kupovat, tu z Lidlu.

1. mít nabíječku z Lidlu je prostě kult lol 
2. umí nabít aku od 7.5V, pod 7.5 vyhodnotí jako poškozenou aku a to oprávněně, taková aku je fakt mrtvá (existují výjimky, ale zpravidla už svou kapacitu nedrží a funguje jen při denním ježdění při teplotách nad nulou .....) V mrazech ti taková aku zamrzne, protože hustota elektrolitu je nízká .... Při hustotě 1,15 začíná intenzivní sulfatace a proto není hluboký vybíjení akumulátoru přípustný ..... atd
3. Najdu pro ní doma využití a je to za dobrý peníze dobrý zboží. Můžu ji dát na programovatelnou zásuvku a připojit na sezónní auto/moto v garáži a celou zimu se nestarat, můžu ji dát do bydlíku, kde mám rozvod 220V k ohřevu teplovodního topení, ale rozvod vzduchu je na ventilátory 12V z aku vozu - tohle mi zajistí, že si můžu přes noc v kempu topit a ráno bez obav nastartuju ....
4. můžu ji zapojit do okruhu záložního zdroje pro napájení el. zabezpečení baráku a nemusím kupovat drahou ústřednu
5. .....
6. .....

Za mě je to dobrá věc, koupil jsem, si dnes 2 kusy, k tomu se nechal napálit a koupil i pet 6x2l 11 braníku za á 24.90 .... fakt dobrý pivo na tu formu  ano  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_lidl.jpg

 offline 

 

#123 09.01.2017 12:48:46

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Svarog napsal(a):

Zcela jednoduché vysvětlení,cena té nabíječky je dotovaná Lidlem,a při tom malém množství kusů se to vyplatí,lidé se ženou aby byli první,kdo si to koupí a samozřejmě,když tam jsou nakoupí i potraviny a ostatní,koho baví obíhat obchody  a1  Jednoduše řečeno,tak jak je to nastaveno je ten nejlepší způsob,bez debaty ano  Ten kdo chce něco za dobře,si holt musí přivstat,ti pohodlní si zas připlatí wink               Lidé by za chvíli mohli chtít,aby jim létali pečení holubi do huby  lol 

S timhle vysvetlenim si dovolim nesouhlasit.
Kdyz chci nalakat nove zakazniky aby mi do obchodu "chodily" a ne jenom "prisly" (a delam to zpusobem ala Lidl), tim ze v letaku nabizim nejaky zajimavy produkt, tak ho tam musim mit dostatek po celou dobu trvani akce. Tim ze ho mam na prodejne 3ks na cely tyden a je vyprodan 15min po otevreni si akorat odradim i ty potencialni nove zakazniky co do obchodu prisly prave kvuli onomu produktu z letaku a pri te prilezitosti by zakoupily i neco navic a mozna prisly i priste KDYZ SEHNALI CO CHTELY. Tak jak pises ty to nefunguje, naopak to primo odrazuje ty nove, mozne zakazniky a nasere a prohlubuje odpor tech co tam chodi.

Ja poslal posla do jedne prodejny a v 8hod mi hlasil ze uz maji vyprodano. Pred polednem jsem byl v jinem meste a taky uz nemeli. Myslis ze jsem si neco koupil, kdyz uz jsem tam byl? Nasran jsem vyjel z obchodu jak kulovy blesk a uz ani pro ty rohliky na struhanku tam nepachnu.

Pokud se nekomu podari koupit jeden kus navic zavazne se hlasim k odberu.

 offline 

 

#124 09.01.2017 13:06:52

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Proč by cenu lidl dotoval a21  a21 v objemu, co berou, je to jistě s výdělkem,

 offline 

 

#125 09.01.2017 13:07:12

Re: Nabíječka baterií - Lidl


kick-start:

Podle fotky co jsem dal Janek, tak jich tam maj, jak nasráno, tak mu zkus zavolat.
Janek: super vyčerpávající odpověď  ano  a jsem rád,  že mi doma stačí ta jedna a nemusím obcházet Lidl a být nasranej, jako kick-start


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#126 09.01.2017 13:41:52

PETR TTRE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 190
Založená vlákna
Motorka: Yamaha 600TTRE
Věk: 32
Tel: 777219077
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


já dnes kupoval ve 12 hodim a ještě jich tam bylo asi 50ks

 offline 

 

#127 09.01.2017 20:34:22

PETR TTRE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 190
Založená vlákna
Motorka: Yamaha 600TTRE
Věk: 32
Tel: 777219077
0 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ahoj, jsem Petrova (PETR TTRE) partnerka a pracuji v Lidlu. Vůbec se mě nelíbí, jak se o tomto obchodním řetězci někteří vyjadřujete a vůbec o tom nic nevíte.(beru, že má každý názor a je to každého věc) Objednávka  a nákup zboží probíhá už rok dopředu, poté se rozděluje na prodejny podle síly obratu, proto je někde více zboží a někde méně(NEDÁ SE ZBOŽÍ DOOBJEDNAT, PROTOŽE VŠECHNO JE ROZDĚLENÉ NA VŠECH PRODEJNÁCH V ČR, NA SKLADU UŽ NIC NENÍ), proto se akce cca co pul roku opakují. Pokud si druhý den zavoláte na zákaznickou linku a zboží bude na některé prodejně k dipozici, rádi vám jej zajistí(kromě textilu a obuvi). To, že nemůžeme odkládat zboží před akcí je pravda(důvod je jednoduchý, už jej popisoval váš kolega...). Věřte, že určitě není možné v silách výrobce(má nějakou výrobní kapacitu) vyrobit jen pro ČR cca 5 milionu kusu, protože i v jiných zemích mají podobné akce. Teď už záleží na Vás, jak si to přeberete, pěkný večer.

 offline 

 

#128 09.01.2017 20:43:18

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ahoj Petrova partnerko.Dekujeme tobe i celemu PR oddeleni za objasneni zahady. Uvitali bychom vsak spise,bylo li by mozno zajistit letakove zbozi v dostatecnem mnozstvi primo umerne kupni sile v dane lokalite. Jinak nam lezi cely retezec a jeho problemy tam,kde konci zada a zacinaji nohy. Chteli bychom pouze nabijecku a Janek Branika.
Dekuji za kladne vyrizeni.

 offline 

 

#129 09.01.2017 20:53:19

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Jarynn: usch  usch  usch  ano 


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#130 09.01.2017 21:06:48

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Já už mám všechno a 2x lol  lol  lol 
vlastně ne, teď ještě chci tu aku, co nebude příští týden lol 

 offline 

 

#131 09.01.2017 21:13:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Mno mi prave aku dodychava,asi stoupnu do fronty  lol 

 offline 

 

#132 09.01.2017 21:50:05

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Petrova (PETR TTRE) napsal(a):

Pokud si druhý den zavoláte na zákaznickou linku a zboží bude na některé prodejně k dipozici, rádi vám jej zajistí(kromě textilu a obuvi).

Presne tohle co popisujes jsem chtel loni, napred jsem byl osobne v prodejne a tam mi tekli ze zadne preposilani zbozi mezi prodejnama nelze at si to vyridim na zakaznicke lince. Tam mi odpovedeli ze zadne zbozi predistribuovavat na mnou urcenou prodejnu nebudou, postou mi ho taky nezaslou at si pockam na dalsi akci, ze ji budou nekdy v budoucnu opakovat. Kdyz jsem chtel at mi tedy reknou datum te pristi akce dostalo se mi odpovedeli ze si mam hlidat letaky.

Petrova (PETR TTRE) napsal(a):

Objednávka  a nákup zboží probíhá už rok dopředu, poté se rozděluje na prodejny podle síly obratu,

Nevim jakym zpusobem merite tu "silu obratu", ale je uplne jasne ze vysledek ktery z ni ziskate stoji za prd. U nas ve dvou prodejnach nemeli tu nabijecku uz hodinu po otevreni a podle fotky Janka jich v Plzni jeste v poledne meli pul regalu.
Mozna by neskodilo vzit to obycejnym selskym rozumem, ze i kdyz mi podle vzorce na vypocet sily obratu vyjde vysledek dodat na prodejnu v Zadni Lhote 5ks bude to asi blbost jim tam poslat jen tech 5ks. Poslu jich alespon 50ks a kdyz mi jich bude jeste ve stredu lezet na prodejne 40ks tak jich 30ks poslu nekam kde je uz nemaji. Dodat na prodejnu 5ks a rozdistribuovat v dane lokalite 10 000 letaku je rozhodnuti velmi profesionalni. Managera co ma tohle prerozdelovani na starosti bych postavil v Zadni Lhote v PONDELI od rana k regalu at odpovida na dotazy zakazniku. Mate nabijecku co je v letaku na tenhle tyden? Uz nemame, protoze JA JSEM TEN KOKOT KTERY MA NA STAROSTI URCOVANI KOLIK KUSU NA KTEROU PRODEJNU DODAME  a neumim si spocitat jaky bude zajem i kdyz se akce na ten samy vyrobek opakuje jiz ctvrty rok a me to ne a ne a nedojde.....

Mozna by nebylo od veci poslat na vedeni tveho zamestnavatele odkaz tohoto vlakna at si ti zodpovedni poctou o jak se na jejich praci divaji zakaznici.

 offline 

 

#133 10.01.2017 10:58:07

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Tak podle ohlasů a referencí jsem pověřil svou lepší polovičku aby mi nabíječku cestou do práce vzala. Vše dobře dopadlo a nabíječku mám  ano  ale ten příběh k tomu stál za to  lol začla mi barvitě popisovat jak dojela na pobočku Lidlu v Třinci v 7:04. V tu dobu už bylo plné parkoviště.  Po vstupu do prodejny to nebylo tak hrozné avšak až do doby co se dostala  do části kde jsou koše s věcmi.  Všichni v obchodě byli u těch košů a každý bral co unesl. Šílené.  Ale nabíječka je  ano 

 offline 

 

#134 10.01.2017 12:21:11

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nabíječka baterií - Lidl


já už po téhle kauza začínám mít neodbytný pocit, že tu nabíječku taky POTŘEBUJU!!
to je nějaký hypnotický efekt asi  ano2 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#135 10.01.2017 12:30:54

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Řezňa napsal(a):

Tak podle ohlasů a referencí jsem pověřil svou lepší polovičku aby mi nabíječku cestou do práce vzala. Vše dobře dopadlo a nabíječku mám  ano  ale ten příběh k tomu stál za to  lol začla mi barvitě popisovat jak dojela na pobočku Lidlu v Třinci v 7:04. V tu dobu už bylo plné parkoviště.  Po vstupu do prodejny to nebylo tak hrozné avšak až do doby co se dostala  do části kde jsou koše s věcmi.  Všichni v obchodě byli u těch košů a každý bral co unesl. Šílené.  Ale nabíječka je  ano 

jj tull troufnout si v pondělí, v 7 ráno, do lídlu, mezi nazuřené důchodce co maj natrénováno, to sou jiné "bomby" než jezdit enduro za klávesnicí a1  a1  a1 

Editoval PETARDAK (10.01.2017 12:47:43)


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#136 10.01.2017 12:36:47

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Tak jsem dnes byl v lidlu .  Oproti minulým akcím se poučili a regál s nabíječkama vypadal jako Jankovo na fotce. A dokonce se k nám dostala i s displejem . Tak jsem ji koupil :-).


Co shoří neshnije

 offline 

 

#137 10.01.2017 14:17:27

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Hele ono asi hodně záleží kde je který Lídl. Třeba špičkový Lidl nové generace (fakt doporučuju, vypadá úplně jinak, wifina, super kafe za 15 kč, záchody v obchodě atd) v Průhonicích u Prahy - tak tam dost často tyhle věci v akcích zůstávají a vyprodávají se hlavně luxusnější zboží. Naopak třeba v malým lídlu dál od prahy tyhle dražší luxusní věci i v akci zůstávají a ty levnější jsou hned pryč.

takže je to hodně o lokalitách.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#138 10.01.2017 18:42:29

Re: Nabíječka baterií - Lidl


danka napsal(a):

Hele ono asi hodně záleží kde je který Lídl. Třeba špičkový Lidl nové generace (fakt doporučuju, vypadá úplně jinak, wifina, super kafe za 15 kč, záchody v obchodě atd) v Průhonicích u Prahy - tak tam dost často tyhle věci v akcích zůstávají a vyprodávají se hlavně luxusnější zboží. Naopak třeba v malým lídlu dál od prahy tyhle dražší luxusní věci i v akci zůstávají a ty levnější jsou hned pryč.

takže je to hodně o lokalitách.

Ono se tam prodává nějaké luxusnější zboží?  Tvl asi začnu chodit do Lidlu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#139 10.01.2017 18:54:39

Ládínek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 341
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: XT 600
Věk: 50 + 10
5 0

Re: Nabíječka baterií - Lidl


motoline.cz:
Kdo nemá nabíječku a prodlužovák  tak není chlap. usch 


Moje XTčko žije tam, kde končí asfalt.

 offline 

 

#140 10.01.2017 19:17:56

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Nabíječka baterií - Lidl


Ládínek napsal(a):

Kdo nemá nabíječku a prodlužovák  tak není chlap. usch 

Uffff.... už jsem málem podlehla davovému šílenství. Až tenhle příspěvek mě uklidnil, že pro nebíječku jet nemusím. Díky Ládínku  smile 

P.S. Nemám ani prodlužovák. Sice nevím čeho či na co, ale nemám ho.

 a1 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů