Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Beta Xtrainer 300

#161 03.01.2017 23:13:11

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


xfany:

 ano na jare rad smile dekuju!

Janek:

Budu o tom premyslet. A dekuju za rady a tipy a vubec ...

Jinak bych to tady utnul, je to vlakno o Xtraineru, tak at to klukum nezamrvime diskusi o KTM/Husqvarna smile


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#162 04.01.2017 13:05:24

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Beta Xtrainer 300


Ja si myslim že freeride a xtrainer cílí na lidi co si v 30letech a vejš řeknou:já chci jezdit na enduru a nemám zkušenosti-žádný palby pohoda klídek. Je to takovej mezičlánek.Tyhle motky se hodně hodí i pro něžné pohlaví pro váhu a velikost,mladý střelci po 125-dváce tyhle motky přeskočí a jdou rovnou vejš. KTM našla prostě díru v trhu a byl to dobrej tah  ano2 

Editoval Prochal11 (04.01.2017 13:05:48)


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#163 04.01.2017 13:16:18

Re: Beta Xtrainer 300


Prochal11:

Houby dobrej  tah, vzniknul polomrd pri vyvoji ebiku. Co tu uz bylo lidi, ktery by vypustili dusi, jak je to dobry ... a uz kazdej sedla neco jinyho nebo po jinym kouka.
Casto se to prodava kratce po koupi .... rychly vystrizliveni. Jako na trhu to opodstatneni a cilovou skupinu ma  ano 
Me se zacina free libit, skoda, ze jsem si nechal frnknout toho Jarynovo.

 offline 

 

#164 04.01.2017 17:23:10

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Janek napsal(a):

Prochal11:

Houby dobrej  tah, vzniknul polomrd pri vyvoji ebiku. Co tu uz bylo lidi, ktery by vypustili dusi, jak je to dobry ... a uz kazdej sedla neco jinyho nebo po jinym kouka.
Casto se to prodava kratce po koupi .... rychly vystrizliveni. Jako na trhu to opodstatneni a cilovou skupinu ma  ano 
Me se zacina free libit, skoda, ze jsem si nechal frnknout toho Jarynovo.

Janku, popros prosím tě ty co to po vystřízlivění prodali ať sem písnou a podělí se o zkušenosti.
Přece jenom prodávat krátce po koupi je tvrdě neefektivní a potencionální kupci předejdou finanční ztrátě.
Škoda, že kolega netrefil na žádnou k prodeji a byl nucen objednat si novou.....vlastně jeden Trainer k mání byl, ale "zabiják" ho nakonec z prodeje stáhnul.

 offline 

 

#165 06.01.2017 12:37:34

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


Hezké porovnání Free250 vs X-Trainer z super videoblogu "SHORT & TALL ENDURO STORIES: enduro vlog #175"

https://www.youtube.com/watch?v=B71CIS2Q-_s


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4642_short_tall_enduro_stories_enduro_vlog_175_youtube.png


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#166 06.01.2017 13:22:28

PETARDAK
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1403
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: KTM 790ADV-R, G-G MC250/22 KTM-EXC300/17 a pár DUCATI
Věk: 60
11 0

Re: Beta Xtrainer 300


danka: jak jsem Ti psal, obě ty mota, jsou hodně zajímavé a hodně podobné začátečnické motorky ano každá je, ale někde ošizená... a přestoupit z jedné na druhou, my nedává smysl... pokud ses na jedné z nich, něco do začátku naučil tak směřuj "dál a výš" smile ... EXC, RR, aj...

Trochu v rozporu s tím grafem je fakt, že když pečlivě projedeš startovky extrémů, End.Romania, Edzberg aj. tak 250FREE tam pár (dost) najdeš, ale XT (téměř) vůbec...


Život je příliš krátký na to, mít jen jednu motorku, sériový výfuk a jezdit jenom občas...

 offline 

 

#167 06.01.2017 17:22:38

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


PETARDAK napsal(a):

danka: jak jsem Ti psal, obě ty mota, jsou hodně zajímavé a hodně podobné začátečnické motorky ano každá je, ale někde ošizená... a přestoupit z jedné na druhou, my nedává smysl... pokud ses na jedné z nich, něco do začátku naučil tak směřuj "dál a výš" smile ... EXC, RR, aj...

Trochu v rozporu s tím grafem je fakt, že když pečlivě projedeš startovky extrémů, End.Romania, Edzberg aj. tak 250FREE tam pár (dost) najdeš, ale XT (téměř) vůbec...

Jj je mi to jasny smile taky me smerovane vede nejvic smerk k EXC smile

Ohledne tech startovacek na extrem enduro zavodech, tak pomer Free:XTR bude asi dost podobny jako pomer KTM:Beta. Nepocital jsem to, ale pocitove bych rekl, ze oranzove tam bude radove vic nez cervene.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#168 08.01.2017 15:44:13

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Beta Xtrainer 300


GG300:

To mam chapat tak ze.jak se ohreje tak ti potahuje spojka? To mi nejak nejde do hlavy,neco je asi blbe ne? hmm 
Doufam ze muj dotaz nepohorsuje zakladetele vlakna..

 offline 

 

#169 08.01.2017 15:53:09

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Jarynn: jo, spojku mám nastavenou na krátký chod tak, abych neměl moc nataženy netrénované prsty. Pak musím zvětšit chod(dál od řiítek) protože při promáčknuté spojce lehce unáší(prokluzuje), ale to už je zase namáhavější pro prsty - hlavně ke konci vyjížďky už nemám moc sil nazbyt.

Editoval GG300 (08.01.2017 18:02:37)

 offline 

 

#170 08.01.2017 19:49:39

Re: Beta Xtrainer 300


Nevíte, kolik se těch xtrainerů u nás prodalo, když je to takovej šlágr?


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_350ccm.jpg

 offline 

 

#171 09.01.2017 09:09:53

Re: Beta Xtrainer 300


já do spojkového válečku použil O kroužek, který jsem koupil v Haberkornu nebo Everfitu (hydraulika) a zatím drží asi 100mth

 offline 

 

#172 09.01.2017 09:15:57

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak:
Spojka- tahá:  kapalinu jsem měnil 2x (DOT4) , prasátko u motoru jsem zatím rozdělané neměl.
U 4T je tam(pokud se nemýlím) předepsaný minerální olej a to z důvodu aby nedošlo ke kontaminaci oleje při případném úniku „do motoru“ . U 2t brzdovka v převodovém oleji asi takový problém nezpůsobí.

 offline 

 

#173 09.01.2017 09:31:49

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Janek napsal(a):

Nevíte, kolik se těch xtrainerů u nás prodalo, když je to takovej šlágr?


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 350ccm.jpg

To, že to je „šlágr“ se tady snažil namluvit nějaký Janek – cituji“ Casto se to prodava kratce po koupi“.
Zkus se zeptat jeho….já jsem ho třeba poprosil, aby požádal zhrzené majitele o vyjádření….

 offline 

 

#174 09.01.2017 10:04:42

Re: Beta Xtrainer 300


GG300 napsal(a):

Janek napsal(a):

Nevíte, kolik se těch xtrainerů u nás prodalo, když je to takovej šlágr?


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 350ccm.jpg

To, že to je „šlágr“ se tady snažil namluvit nějaký Janek – cituji“ Casto se to prodava kratce po koupi“.
Zkus se zeptat jeho….já jsem ho třeba poprosil, aby požádal zhrzené majitele o vyjádření….

Zkus si muj prispevek precist 2-5x, kdyz tomu nerozumis na 1. dobrou. Psal jsem o free a tech "rocnich" free v inzerci bylo nekolik ....

 offline 

 

#175 09.01.2017 10:14:59

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Beta Xtrainer 300


GG300 napsal(a):

Janek napsal(a):

Nevíte, kolik se těch xtrainerů u nás prodalo, když je to takovej šlágr?


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 350ccm.jpg

To, že to je „šlágr“ se tady snažil namluvit nějaký Janek – cituji“ Casto se to prodava kratce po koupi“.
Zkus se zeptat jeho….já jsem ho třeba poprosil, aby požádal zhrzené majitele o vyjádření….

Jak píše Janek ,post byl o Free. XTR je na inzerci opravdu málo, ale osobně bych to přisuzoval celkovému počtu prodaných kusů...
Free se tady točí podstatně víc. Jinak já jsem asi jeden z mála který hned nevystřízlivěl,jezdil jsem Free dost dlouho. XTR mě neoslovil ,páč cena je na "půlmotorku " vysoká.Jinak proč ne , že?

 offline 

 

#176 09.01.2017 10:17:43

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Jarynn napsal(a):

GG300 napsal(a):

Janek napsal(a):

Nevíte, kolik se těch xtrainerů u nás prodalo, když je to takovej šlágr?


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 350ccm.jpg

To, že to je „šlágr“ se tady snažil namluvit nějaký Janek – cituji“ Casto se to prodava kratce po koupi“.
Zkus se zeptat jeho….já jsem ho třeba poprosil, aby požádal zhrzené majitele o vyjádření….

Jak píše Janek ,post byl o Free. XTR je na inzerci opravdu málo, ale osobně bych to přisuzoval celkovému počtu prodaných kusů...
Free se tady točí podstatně víc. Jinak já jsem asi jeden z mála který hned nevystřízlivěl,jezdil jsem Free dost dlouho. XTR mě neoslovil ,páč cena je na "půlmotorku " vysoká.Jinak proč ne , že?

Tak to jsem opravdu nepochopil/nerozdělil = omlouvám se Janku

 offline 

 

#177 09.01.2017 12:53:53

Re: Beta Xtrainer 300


GG300: Mně se XT líbí a líbí se mi i fylozofie (ne však provedení) Free.
Potenciál těch motorek převyšuje můj potenciál ježdění a zůstane to tak na furt. Vím, že by se mi na tom i líp jezdilo, pomohlo by mi to se zlepšit .....  ano  ano  ano 
Jenže už jsem zažil tolik, že vím, že jen starej husar vydrží to moje neumětelství s minimálními nároky na údržbu .... ono totiž pořizovací náklady na moto jsou s těma provozníma v úvozovkách zanedbatelný - v mém případě. Mít XT, tak se opravdu nedoplatím lol  lol 
Třeba včerejší vyjížďka mě stála chladič, pravý prsíčko, masku .... u Berga jsem v tom za cca 1200,- díky bazarovým cenám, kolik by to bylo u XT?
Když bude příležitost, tak se rád svezu, ale v Plzni je mrtvo. 4. největší město v republice, ale zastouopení ze známých značek tu má jen málo známá čínsko-portugalská značka AJP, jinak ofiko nic, žádný předváděčky ..... 00 hovno. ne 
Jako fandím vám, koukám, jakou sledovanost mají namastný neslaný videa na tubě od Zabijáka:  - XT lidi zajímá.
Jen mám pocit, že máte potřebu sami před sebou obhájit, že jste vybrali dobře.
Říkám si, jestli by Walker, Jarvis, Haaker, ...... jezdili o něco líp, kdyby začínali na XT ..... moje teze je, že přeskočit XT, Free, .... nikomu neuškodí - pokud člověk má chuť překonávat sám sebe a hledá výzvy ....
A už vúbec se mi nelíbí na veřejným fóru zakazovat diskuzi v tématu - založte si téma v sekci moje garáž a tam si pište, co vám slogany výrobců stačí, ale pokud se jedná o veřejnou část fóra, nemáte žádné oprávění blokovat diskuzi - takové téma stejně "zanikne"
Zatím se snažím udržet nově vzniklý témata přesně v duchu přání zakladetele, ale tak upadnou do zapomnění ..... viz třeba téma fakta o AJP  lol http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=13641

 offline 

 

#178 09.01.2017 13:35:45

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak:
Hele, dal sis s tím dost práce ano , je škoda to mazat. Za sebe naprosto chápu, že to chceš mít čistý od blbostí, taky bych si to tak představoval .... ale to opravdu zůstaneš u tabulkových hodnot, grafů, .... uživatelů XT a k tomu ještě členů na offmoto, který by to živili,  je v čr sakra málo. Není to tvoje chyba, ale chyba "systému". Klidně si založ téma v sekci moje garáž a piš ano , přeházím ti tvý příspěvky a nikdo ti do toho krafat zbytečně nebude ano 

E. Uznej sám viz poslední příspěvek v tématu
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=295183#p295183
Mám to smazat nebo ne? Je to opravdu těžký být striktní ....

 offline 

 

#179 09.01.2017 14:37:59

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak:

Ono ti nějak nedochází ,že ta diskuze pomůže k ucelenějšímu obrazu. Na co je člověku který o tom uvažuje ,přepis toho co uvádí prodejce? Kdo ti odpoví(pomůže vyřešit problém) třeba na problém se spojkou?Majitel XTR? Vždyť jste tu 2 nebo 3,a ostatní majitelé ten problém nemají! Zase jenom ten kdo ti podle tebe prasí vlákno... Jako jo , řešit problémy lze v jiném vlákně,ale jak už někdo psal - zas takový šlágr to není aby bylo potřeba mít na něj 6 vláken,už vůbec nemluvím o počtu majitelů zde. Na free bylo taky tuším jedno vlákno,psalo se tam o 250 i 350 a nikdo neomdlíval. Myslím že to co chceš je fakt na sekci "garáž" nebo jak se to jmenuje  ano 

Editoval Jarynn (09.01.2017 14:39:07)

 offline 

 

#180 09.01.2017 14:55:07

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Jarynn napsal(a):

zabijak:

Ono ti nějak nedochází ,že ta diskuze pomůže k ucelenějšímu obrazu. Na co je člověku který o tom uvažuje ,přepis toho co uvádí prodejce? Kdo ti odpoví(pomůže vyřešit problém) třeba na problém se spojkou?Majitel XTR? Vždyť jste tu 2 nebo 3,a ostatní majitelé ten problém nemají! Zase jenom ten kdo ti podle tebe prasí vlákno... Jako jo , řešit problémy lze v jiném vlákně,ale jak už někdo psal - zas takový šlágr to není aby bylo potřeba mít na něj 6 vláken,už vůbec nemluvím o počtu majitelů zde. Na free bylo taky tuším jedno vlákno,psalo se tam o 250 i 350 a nikdo neomdlíval. Myslím že to co chceš je fakt na sekci "garáž" nebo jak se to jmenuje  ano 

Souhlasím, "zagarážovat" základní data/servis od majitelů (asi jenom 2) a zbytek nechat v původním "tlachání".

Jarynne, nahoď tvou myšlenku s tou spojkou ať se někam posunu. Možná, že ty moje výměny oleje po 12-15MTh jsou špatně.....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů