Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Beta Xtrainer 300

#141 03.11.2016 11:35:48

Re: Beta Xtrainer 300


to je přesně ta situace, kdy člověk začne uvažovat o výměně DRZ za něco lehčího

 offline 

 

#142 03.11.2016 11:39:19

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Beta Xtrainer 300


jees napsal(a):

to je přesně ta situace, kdy člověk začne uvažovat o výměně DRZ za něco lehčího

od uvazovani k realizaci mi to ale trvalo 3 roky  lol 

 offline 

 

#143 03.11.2016 11:49:19

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Beta Xtrainer 300


luke21 napsal(a):

jopr:

me se video libilo, zvlast proto ze jsem fanda Xtrainera a rad bych si ho nekde taky vyzkousel, na to my mrdani a jezdeni do prace by mi asi stacil :-)

Bys s tim fakt jezdil po Praze do prace?  a11 

 offline 

 

#144 03.11.2016 12:02:17

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Beta Xtrainer 300


Alexanderovic:

voe, ne kazdej ma vilu na malvazinkach s obrovskou garazi s mistem pro 5 motorek :-)

v kocarkarne muzu mit jen jednu motorku, takze at bude jakakoliv, bude to vzdy dualsport! :-)

 offline 

 

#145 03.11.2016 12:03:15

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Beta Xtrainer 300


Ferda:

a trosku mam obavy abych ti ted se svym chrchlakem stacil... sjuk 

 offline 

 

#146 03.11.2016 12:10:21

Re: Beta Xtrainer 300


E

luke21 napsal(a):

Alexanderovic:

voe, ne kazdej ma vilu na malvazinkach s obrovskou garazi s mistem pro 5 motorek :-)

v kocarkarne muzu mit jen jednu motorku, takze at bude jakakoliv, bude to vzdy dualsport! :-)

Asi na tebe pošlu hasiče a oni ti tu JEDNU vyženou z hlavy  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#147 03.11.2016 12:19:57

Re: Beta Xtrainer 300


Alexanderovic napsal(a):

luke21 napsal(a):

jopr:

me se video libilo, zvlast proto ze jsem fanda Xtrainera a rad bych si ho nekde taky vyzkousel, na to my mrdani a jezdeni do prace by mi asi stacil :-)

Bys s tim fakt jezdil po Praze do prace?  a11 

Ja už mám měsíc v hlavě taky něco trochu na silnici, pač jsem teď ztratil spz z Ajp, když jsem ji tam po půl roce pridělal  (el. páskama ne )a hlavně nechci řešit kecy PCR , ze nemám blinkry a zrcátka, ale vůbec nevím co, láká mě KTM 690 R


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#148 03.11.2016 13:07:50

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Beta Xtrainer 300


luke21 napsal(a):

Alexanderovic:

voe, ne kazdej ma vilu na malvazinkach s obrovskou garazi s mistem pro 5 motorek :-)

v kocarkarne muzu mit jen jednu motorku, takze at bude jakakoliv, bude to vzdy dualsport! :-)

Kdyby tam ty velky cestaky nezabirali tolik mista, tak se jich tam vejde aspon 7  tongue 
Si porid nakou blbou dvacu za dvacku a nech ji stat na ulici...
Anebo vrak dodavky za 10ku a parkuj v ni  big_smile 

 offline 

 

#149 31.12.2016 21:34:23

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak:

Na kolik prisly ty polepy?

Jinak jak jsi s XT spokojenej co se tyce jizdnich vlastnosti a podvozku?


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#150 02.01.2017 15:14:09

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak napsal(a):

danka:

Polepy stály 3700,- vč. přemalování tvarů z origo a všech úprav,
jinak platívám u Drdle do 3000,- za sadu.


K podvozku bych řekl jen to že po výměně oleje splňuje moje požadavky.
Převodovka a motor šlapou výborně,
průběh výkonové křivky je perfektní, ale už mě pomalu začíná chybět rychlost.

Mě už chybí rychlost delší dobu..... usch , ale motorce dle mého zatím ne a30 

 offline 

 

#151 02.01.2017 22:59:38

tom_TA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 34
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: yamaha 250 wrr
Věk: 36
0 0

Re: Beta Xtrainer 300


Zabijak:
V kolika mth plánuješ motor? Dle příspěvků dáváš turistiku,  takže více mth  než říká manuál?  key 

 offline 

 

#152 03.01.2017 00:09:38

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


zabijak:

Diky za info. Pokukuju co pristi rok po Freeride, Chci zustat u 2T, zvazuju mezi Xtrainerem nebo EXC/TE 250 pripadne 300. Budu muset XT si nekdy vyzkouset, me se ta motorka libi smile


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#153 03.01.2017 00:42:28

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Beta Xtrainer 300


danka:

Mně se zdá ten xtrainer oproti freeride takovej dospělejší seděl jsem na obou jel jsem teda jen na xtraineru ale chlapy co už jezdili na obou tak říkali že prý xtrainer má lepší výkon v celém spektru otáček-ve spodku je to prý dost podobné,lepší přední tlumiče a zadní brzdu.Na xtraineru se mi nejelo špatně ale všechno bylo takové menší na moto jsem byl moc těžkej nízko řídítka, chtělo by to na mou postavu a váhu poladit ale ta lehkost v malých rychlostech byla neuvěřitelná ten motor je suprově naladěnej sice tam chybí asi jak místní říkaj fun faktor ale má to asi něco do sebe já bych osobně ale rovnou skočil po rr300 tam je to dávkování od spodu hodně podobné ale po otevření přívěry tam ten fun faktor je :-) Bráno slovy hobíka už bez závodních ambicí.


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#154 03.01.2017 10:01:31

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Beta Xtrainer 300


Prochal11 napsal(a):

danka:

Mně se zdá ten xtrainer oproti freeride takovej dospělejší seděl jsem na obou jel jsem teda jen na xtraineru ale chlapy co už jezdili na obou tak říkali že prý xtrainer má lepší výkon v celém spektru otáček-ve spodku je to prý dost podobné,lepší přední tlumiče a zadní brzdu.Na xtraineru se mi nejelo špatně ale všechno bylo takové menší na moto jsem byl moc těžkej nízko řídítka, chtělo by to na mou postavu a váhu poladit ale ta lehkost v malých rychlostech byla neuvěřitelná ten motor je suprově naladěnej sice tam chybí asi jak místní říkaj fun faktor ale má to asi něco do sebe já bych osobně ale rovnou skočil po rr300 tam je to dávkování od spodu hodně podobné ale po otevření přívěry tam ten fun faktor je :-) Bráno slovy hobíka už bez závodních ambicí.

K těm parametrům: já mám 178, "mokrou" min 95kg. Řidítka mám na nejvzdálenějším (ze 3) uchycení a i při jízdě ve stupačkách což je u mne v cca 80% je to v pohodě - "zabiják je ještě větší chlap jako já. Zadní pružinu mám originál, ale možná by to sneslo tvrdší. Kolega čeká na nového Trainera a tak si objednal tu tvrdší, tak jsem zvědav. Na druhou stranu motorka je určená na "zábavu" a tomu odpovídá nastavení podvozku i motoru... Myslím, že už dost uživatelů podcenilo vršek. Jsou to informace nejenom z CZ, ale "pročítám" příspěvky na FB. Tam také mnoho lidí řeší podvozek a nakupuje lepší komponenty, ale to už mi připadá nesmyslné a je (jak píšeš) lepší jít rovnou do RR.

 offline 

 

#155 03.01.2017 19:47:40

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Beta Xtrainer 300


GG300:

No a kdyby kolegovi nesedla ta tvrdsi pruzina a bylo to na nej vysoke tak by mohl s tebou smenit a to by teprv bylo pro oba sjuk 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#156 03.01.2017 20:06:25

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


GG300 napsal(a):

Prochal11 napsal(a):

danka:

Mně se zdá ten xtrainer oproti freeride takovej dospělejší seděl jsem na obou jel jsem teda jen na xtraineru ale chlapy co už jezdili na obou tak říkali že prý xtrainer má lepší výkon v celém spektru otáček-ve spodku je to prý dost podobné,lepší přední tlumiče a zadní brzdu.Na xtraineru se mi nejelo špatně ale všechno bylo takové menší na moto jsem byl moc těžkej nízko řídítka, chtělo by to na mou postavu a váhu poladit ale ta lehkost v malých rychlostech byla neuvěřitelná ten motor je suprově naladěnej sice tam chybí asi jak místní říkaj fun faktor ale má to asi něco do sebe já bych osobně ale rovnou skočil po rr300 tam je to dávkování od spodu hodně podobné ale po otevření přívěry tam ten fun faktor je :-) Bráno slovy hobíka už bez závodních ambicí.

K těm parametrům: já mám 178, "mokrou" min 95kg. Řidítka mám na nejvzdálenějším (ze 3) uchycení a i při jízdě ve stupačkách což je u mne v cca 80% je to v pohodě - "zabiják je ještě větší chlap jako já. Zadní pružinu mám originál, ale možná by to sneslo tvrdší. Kolega čeká na nového Trainera a tak si objednal tu tvrdší, tak jsem zvědav. Na druhou stranu motorka je určená na "zábavu" a tomu odpovídá nastavení podvozku i motoru... Myslím, že už dost uživatelů podcenilo vršek. Jsou to informace nejenom z CZ, ale "pročítám" příspěvky na FB. Tam také mnoho lidí řeší podvozek a nakupuje lepší komponenty, ale to už mi připadá nesmyslné a je (jak píšeš) lepší jít rovnou do RR.

Super, diky moc. Ja na Freeridu tlumiče vyřešil komplet vyladěním od Mikiberga a udelalo to z toho uplne jinou motorku. V tuto chvili je tam limit zadni brzda (po cca 1.5 hodine provozu uplne odejde a prestane brzdi a musi se odvzdusnit) plus vykon motoru v dlouhejch prudkejch vyjezdech, nicmene stale je mnohem vic limit jezdec smile takze jeste tak rok pockam, zkusim se trochu vyjezdit a uvidim.

Jinak Jsem jeste vetsi (188cm/95 kg) a je fakt ze Free je fakt malinkej, ale to mi paradoxne nejak zvlast nevadi. Nejak se na nej vzdycky složím smile Takze subtilnost XT mi nevadi.

Nejlepsi by bylo dat nekdy sraz treba v Benesove na Kavcaku, vzit tam od Kukliku testovaci EXC 250/300 a sehnat nekoho s XT a RR300 a vsechno to projekt a vyzkouset.

Rozhodne je XT zatim na seznamu o cem premyslim (stejne jako Jaryn pred rokem, ktery skoncil na EXC 300, ne?).


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#157 03.01.2017 20:14:33

Re: Beta Xtrainer 300


Stejne zjistis ze free nebo xtr nejni cesta.....sednes na plnohodnotnou motorku a prestanou problemy. Mozna i zjistis ze je ovladatelnejsi  ano 

 offline 

 

#158 03.01.2017 20:18:46

danka
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 281
Založená vlákna
Místo: Praha východ
Motorka: 300 EXC, Free 250
Věk: 43
1 0

Re: Beta Xtrainer 300


xfany napsal(a):

Stejne zjistis ze free nebo xtr nejni cesta.....sednes na plnohodnotnou motorku a prestanou problemy. Mozna i zjistis ze je ovladatelnejsi  ano 

Jj asi to tak dopadne smile ale mezitim se musim vyjezdit, ted myslim ze bych plnokrevny enduro nezvlad poradne vyuzit.

nicmene tak jako tak, urcite si rad XTR vyzkousim a jsem rad za tohle vlakno a zkusenosti kluku.


Sorry pisu z tabletu tzn bez hacku a s chybama

 offline 

 

#159 03.01.2017 21:04:22

Re: Beta Xtrainer 300


danka napsal(a):

xfany napsal(a):

Stejne zjistis ze free nebo xtr nejni cesta.....sednes na plnohodnotnou motorku a prestanou problemy. Mozna i zjistis ze je ovladatelnejsi  ano 

Jj asi to tak dopadne smile ale mezitim se musim vyjezdit, ted myslim ze bych plnokrevny enduro nezvlad poradne vyuzit.

nicmene tak jako tak, urcite si rad XTR vyzkousim a jsem rad za tohle vlakno a zkusenosti kluku.

Kup si 350 4T a nemusíš nic vymejšlet ano . Nebo si kup klidně 2T EXC, HQ a nemusíš nic vymejšlet. Máš parádního učitele, tak ho jen na slovo poslouchej a dělej, co ti řekne ano  ano . Free a podobný je pro tebe jen zráta času .... co jsem tě viděl, tak to na mě působí tak, že z té poloviční motorky máš jen poloviční sebevědomí a to tě brzdí.

 offline 

 

#160 03.01.2017 21:16:42

Re: Beta Xtrainer 300


Janek napsal(a):

danka napsal(a):

xfany napsal(a):

Stejne zjistis ze free nebo xtr nejni cesta.....sednes na plnohodnotnou motorku a prestanou problemy. Mozna i zjistis ze je ovladatelnejsi  ano 

Jj asi to tak dopadne smile ale mezitim se musim vyjezdit, ted myslim ze bych plnokrevny enduro nezvlad poradne vyuzit.

nicmene tak jako tak, urcite si rad XTR vyzkousim a jsem rad za tohle vlakno a zkusenosti kluku.

Kup si 350 4T a nemusíš nic vymejšlet ano . Nebo si kup klidně 2T EXC, HQ a nemusíš nic vymejšlet. Máš parádního učitele, tak ho jen na slovo poslouchej a dělej, co ti řekne ano  ano . Free a podobný je pro tebe jen zráta času .... co jsem tě viděl, tak to na mě působí tak, že z té poloviční motorky máš jen poloviční sebevědomí a to tě brzdí.

Muze priject vyzkouset.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů