Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?

#21 28.12.2016 10:42:45

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


kiwibibo napsal(a):

Bakemono napsal(a):

Každopádně když jedu okolo někoho v lese, výrazně zpomalím a uctivě se pokloním a ještě po mě nikdo nic nehodil.


 ano   ano 

To jsem dělal a už na to z prominutím seru, každýho objedu pokud to jde, co  největším obloukem a to i na cestě, už sem zažil pár kreténů, kterejm jsem zpomalil na jízdu krokem, abych projel vedle co nejslušnej a ten mrzák si vyčkal až budu nejblíž a ohnal se po mě.
Jednoduše... není setkání není konfrontace.


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#22 28.12.2016 11:17:09

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Honza napsal(a):

kiwibibo napsal(a):

Bakemono napsal(a):

Každopádně když jedu okolo někoho v lese, výrazně zpomalím a uctivě se pokloním a ještě po mě nikdo nic nehodil.


 ano   ano 

To jsem dělal a už na to z prominutím seru, každýho objedu pokud to jde, co  největším obloukem a to i na cestě, už sem zažil pár kreténů, kterejm jsem zpomalil na jízdu krokem, abych projel vedle co nejslušnej a ten mrzák si vyčkal až budu nejblíž a ohnal se po mě.
Jednoduše... není setkání není konfrontace.

Taktak ano 

 offline 

 

#23 28.12.2016 12:22:56

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


enduroracer:

Přesně tak, objet nebo otočit a pryč..

 offline 

 

#24 28.12.2016 16:45:00

Sendy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 128
Založená vlákna
Motorka: Běta 450 RR, Vmax, BMW GS1150
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


V pondělí jsem byl při snaze zmizet z dohledu zeleného panáčka upozorněn varovným výstřelem, že mám zastavit. Nic příjemného. No..., nezastavil jsem  smile 

 offline 

 

#25 28.12.2016 16:50:53

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Sendy: Jojo to není vůbec sranda. Kousek od nás jeden myslivec taky takhle střílel. Sice ne na motorkáře, ale nikdy člověk neví, co se jim plaší hlavou a jak jim spene. ikdyž jejich zlost na motorkáře kolikrát chápu. https://zpravy.aktualne.cz/regiony/jiho … 590604f2e/ Prý se po tom, co ho zavřeli přemnožili prasata, byl to jeden z nejlepších střelců ve spolku  lol 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#26 28.12.2016 16:56:35

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Sendy:
je dobre nosiť kameru vystreli mam to na kamere pridem k nemu aby mu bolo dobre vidno tvar, potom s tym idem na fizlareň a chlapec už nikdy zbrojak neuvidi, stači že ma pri sebe zbraň a začne sa ti akokoľvek vyhražať ak to maš na videu tak bude plakať
ale už som sa stretol aj s tym že pri ture pešej na mňa viskočil polovnik že čo tu robim, plašim zver.....a on si plati za revir..... a nič nestreli....
a tak aby pochopily že niesu husty tym že maju dlhu na plecu nosim zo sebou aj ja



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3562_dsc_0554.jpg

Editoval zetkarider (28.12.2016 16:59:06)


BORSUK enduro team

 offline 

 

#27 28.12.2016 19:49:01

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Vubec nema cenu zastavovat a vybavovat se. Lidi objizdim, kdyz se chovaj divne nebo maj zelenej mundur tak se otacim na fleku a pryc. To samy kdyz vidim terénní auto, nebo jakýkoliv jiný v místě kde se auta nevyskytujou. Od ty doby co me za jízdy sestřelil myslivec v Pajeru i s motorkou nenechávám nic náhodě. Následky splácím dodnes  smile 

 offline 

 

#28 28.12.2016 20:16:24

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


koll:
jak muzes splacet ze te nekdo cilene sundal, neni to soudce aby te mohl beztrestne odsoudit.. // muzes pridat nejaky info?

 offline 

 

#29 28.12.2016 21:02:11

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


luke21 napsal(a):

koll:
jak muzes splacet ze te nekdo cilene sundal, neni to soudce aby te mohl beztrestne odsoudit.. // muzes pridat nejaky info?

Aj mna by to zaujímalo trosku nam to ru popis ak mozes


BORSUK enduro team

 offline 

 

#30 28.12.2016 22:01:51

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Motorka bez SPZ odhaduju a (nebo) pojistná událost mimo veřejnou komunikaci, na kterou se pojistka nevztahuje.
Jen mi nesedí, jak tě sundal ale vzhledem k tomu, že on tam pravděpodobně měl co dělat, na rozdíl od tebe, asi to bude jedno...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#31 28.12.2016 22:12:34

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Ten krypl v pajeru je myslivec a zároveň dela na kriminálce, ja nebyl po střetu schopnej jízdy nebo čehokoliv jinyho krypl zavolal benga a uz to jelo. Motorka bez papiru, bez pojistky, ja bez ridicaku. U správního se se mnou nikdo nebavil bylo jasny ze krypl je v převaze kdyz se tam s každým znal jménem. Zprava z nemocnice o otřesu mozku a pohmozdeninach nebyla uznána, veškerý moje námitky taky ne. Prošlo mu i to ze na fotkách byla moje motorka na místě střetu a jeho auto v detailu u baraku, ovšem uplne jiný auto nez který řídil, běžná policejní praxe. Tim pádem žadnej důkaz o střetu protoze na autě na fotkách nebyl ani skrabanec. Prošla mu i změna výpovědi a dost znatelna, kdyz sem po tom co rekl ze nema co vic rict začal fixlovat že mam záznam z kamery, kterej sem ale bohužel ve vysledku nemel, tak rekl ze platí jeho první vypoved. Skončilo to dost ostrou hádkou jak s nim tak se soudkyní nebo co to bylo. Dopustil sem se přestupku kdy sem řídil motorové vozidlo bez spz stk a hlavně pojištění a bez řidičského oprávněni pro příslušnou skupinu. Hrozila mi pokuta 25-75 tisic a zákaz řízení az na rok, dostal sem 25 tisic pokutu se vším všudy nejakejch 28, pul roku zákaz řízení. Pokutu sem si nechal dat na splátky a posílám jim tam 50 korun měsíčně už z principu, i kdyz bych to mohl zaplatit hned  big_smile  takhle ve zkratce, byla to naživo daleko větší komedie a bezmoc

 offline 

 

#32 28.12.2016 22:18:39

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Na místě nedostal ani dejchnout i kdyz z nej tahlo jak ze sudu, ja dostal test na vsechno. Cely to probíhalo stylem zdar Franto tady Pepa dostal sem jednoho zmrda na motorce bez čísel prijed sem, ja ho zajistím na místě. I kdyz to byla lesní cesta uznalo se to za komunikaci protoze nebylo nikde přímo psáno jinak nebo tak neco..

 offline 

 

#33 28.12.2016 22:34:48

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


koll:

Dal bych tomu rok pauzu a pak bych udělal odplatu panu oficírovi

 offline 

 

#34 28.12.2016 22:51:53

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Strejda-GC:

Jeden čas se mi o ty odplatě i zdálo, ale jednou ten čas prijde  a2 

 offline 

 

#35 28.12.2016 23:47:37

Zdenda67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Moravskoslezky
Motorka: Exc six days 350
Věk: Tak akorát
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Ja nedavno jel v lese a hoši těžili dřevo,tak jsem zastavil a jel jinam,no než jsem se stačil otočit tak u me přistálo auto lesy čr,typek se rozčiloval co tam jako dělám atd.tak jsem tomu dupnul a jel do říti,nemělo cenu se snim bavit..chtel volat fizly apod 😁jinak kolem lidi vzdy pomalu,a pozdravim,ztm vse ok..dal jsem dnes zpet ladak rp,sice s vlozkou tak jsem zvědav 😂

 offline 

 

#36 29.12.2016 08:45:14

luke21
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 419
Založená vlákna
Místo: Praha 5
Motorka: boxxbike,xmax400,SH300, ex WR250R, XR400, DR650SE, XL600V, XT660XR, CBR600F, CB500, Jawa50
Věk: 37
Tel: placatej
0 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


koll:

humus.. kurva, nastesti to neni pro tebe likvidacni, ale nasere to jak svin..  doufam ze se na tu svini uz nekde vari voda!

 offline 

 

#37 29.12.2016 16:59:15

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Po prvních třech hodinách jsem si vyrazil do lesíka. Sjíždím z cesty na lesní a za mnou chlapík v Rangerovi a zelené kamizolce. A čert to nebyl:) a už začal. A já na to, že v lese ještě nejsem ani jsem to neměl v plánu, čemuž se dalo i věřit, protože jsem se zrovna válel na zemi, když jsem se snažil otočit. Tak jsem ho pochválil, že nepodceňuje prevenci a jel jsem do prd...
A pak jsem jel radši do Slatiny, což mně bavilo dosti, ovšem jen do první pořádné lišty výjezd nahoru jo, ale při sjezdu dolů jsem idiot hrábnul asi na ruční brzdu a už jsem letěl a22  a co čert nechtěl, trefil jsem se krásně rovnou na žebra, měl jsem za to, že ten brnění je k tomu, aby člověka obránil, nicméně zarylo se mi to tak nepěkným způsobem do žeber, že jsem měl chviličku na krajíčku a potom ještě pět minut nemohl dýchat:)
A to jsem jel úplně jak posranej... Takovéhle věci se mi na silnici nestávaly a30 
Asi zvážím
a/ jiný sport
b/ kondice
 ee2 


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#38 29.12.2016 17:16:06

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Miguel: c/ Nejezdit sám  wink 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#39 29.12.2016 17:25:10

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Já jsem v podstatě introvert lol 
občas jdu večer chlastat sám a když se tomu kamarádi diví, vždycky říkám: "orel lítá sám, husa potřebuje hejno"
ale fakt je ten, že tady to minimálně zvážímsmile


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#40 01.01.2017 13:18:19

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Jak se zachovat,když v lese potkám revírníka nebo lesní střáž v džípu?


Miguel:

I introvertni orel se zlomenym křídlem si rad zavola hejno hus, aby mu pomohly se dostat nekam na cestu.

Zvaz to smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů