Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dusí se, nejde vytočit

#1 26.12.2016 20:10:26

Dusí se, nejde vytočit


Ahoj kluci,mám na vás prosbu, máme doma problém s yahahou pw 50 od malého,  při přidání plynu se motorka dusí a nejde vytočit. Zkoušel jsem vyčistit karbec, zkoušel bohatost, vyčistil jsem výfuk,filtr ale nic nepomohlo,,, až jsem rozpojil jeden káblík tak to najednou šlo do otáček,,,  posilam fotku toho rozpojeneho kabelu, nevím co jsem tím odpojil a proč to na základě toho zlobí, pomohl by mi s tim někdo?  o co jde? Díky moc
https://youtu.be/eCRLfa9D_Tc


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5659_dsc_0579.jpg

 offline 

 

#2 26.12.2016 21:11:50

stakr1
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Motorka: Yamaha
Věk: 38
0 0

Re: Dusí se, nejde vytočit


dancias86:
Čau, měl jsem podobný problém, když jsem nechal děti mýt motorku vapkou, všude natlačily vodu. PW 50 má na řidítkách 3 polohový vypínač, jedna poloha vypnuto-nelze nastartovat, na první poloho nastartuješ, ale po přidání plynu se motorka "dusí" -nelze na ní jezdit, je to z důvodu bezpečnosti, pak přepnout na třetí polohu a ta již jezdí. Na tu druhou poloho je konektor pod nádrží, tam mi děti natlačili vodu, musel jsem to pořádně vyčistit a vysušit, pak mě ještě zlobilo to přepínání na řidítkách, stačila jedna kapka vody a také to nechtělo jít do otáček.

 offline 

 

#3 26.12.2016 21:21:36

Re: Dusí se, nejde vytočit


stakr1:

Tak na tom něco bude,,, stalo se to po oplachnutí vapkou,,, myslel jsem,že to teda má yamaha trošku víc ošéfované proti vlhkosti a vodě..... Když jsem odpojil ten kablík tak to ale nemělo vliv na prepínání těch režimů na řidítkách,,,tak jsem měl obavu, že jsem odpojil něco důležitého,ale vše jelo jak má... Takže vysušit a bude to ready,, díky moc

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů